Главная Новости

Де замовити суші у Києвї

Опубликовано: 27.08.2021

Роли та суши у Києві

«Спробуйте суші». Це один з обов'язкових пунктів у списку «50 речей, які повинен зробити в цьому житті» пересічним громадянином світу. І в Японії, і в Україні рисові рулети були елітним стравою. Сьогодні суші-ресторани відкриваються навіть в невеликих містах і пропонується доставка суші. Чим блюдо так відрізнялося за смаком, зовнішнім виглядом і текстурі від прийнятої в нашій країні слов'янської кухні? Хто купує суші в Польщі? Дізнайтеся секрети приготування суші і дізнайтеся, де найкраще їх замовляти з доставкою.

суші в Японії і Україні

Вживання великої кількості риби та морепродуктів - природний спосіб харчування для такого острівної держави, як Японія. Історики знаходять перші згадки про «суші» в джерелах періоду Нара (8 століття). Відомо, що тоді люди шукали спосіб продовжити термін зберігання ферментованої риби - до речі: в Країні висхідного сонця це великий делікатес і до цього дня.

Рибу почали покривати рисом, і в міру розвитку процесу приготування обидва інгредієнта поміщали в дерев'яні контейнери. Це оригінальна форма суші, яка сьогодні подається у формі ролів або шматків майстерною форми. Поєднання рису і риби не змінилося. Рис традиційно заправляють рисовим оцтом, а лосось, тунець і інші види риби можна використовувати для суші. Маки-дзусі (суші згортаються на бамбуковому килимку, потім вирізати) і нігірі-дзусі (шматочки, виготовлені вручну), проте є варіанти, адаптовані для жителів Заходу. Каліфорнійські роли, зроблені в Сполучених Штатах, подаються з авокадо, крабовими паличками і огірками, а роли Філадельфія - це комбінація рису, лосося, вершкового сиру, огірка та цибулі.

У деяких ресторанах також подають десертні суші: покриті шоколадом, зі свіжими фруктами всередині.

Де замовити суші в Києві

Одне можна сказати напевно: суші, які колись готувалися тільки для обраних, давно стали невід'ємною частиною українських ресторанів. Про зміну статусу цього японського блюда свідчить той факт, що в супермаркетах його продають в розділі заморожених продуктів.

Найкращі суші у Києві зі швидкою доставкою пропонує SUSHI JEN.

avatar
Скалко Светик Федоровна
Скалко Светик Федоровна
Опубликовано: 27.08.2021 | Исправлено: 27.08.2021Ляззат
13.10.2021 в 04:36
Выбор способа доставки - это следующий шаг после помещения всех товаров в корзину и перехода к оформлению заказа.

Все комментарии
rss