10 методів просування товарів або послуг через YouTube

Щодня ми приймаємо або відхиляємо тонни запрошень в групи або на заходи ВКонтакте і на Facebook, але мало хто знає, що використовувати портал YouTube для цілей просування своєї діяльності так само просто і ефективно

Щодня ми приймаємо або відхиляємо тонни запрошень в групи або на заходи ВКонтакте і на Facebook, але мало хто знає, що використовувати портал YouTube для цілей просування своєї діяльності так само просто і ефективно. YouTube - всесвітньо відомий сайт, який щодня відвідують мільйони людей, найрізноманітніший відеоконтент приваблює відвідувачів і дає прекрасну можливість заявити про себе. Згадаймо, наприклад, відомих відеоблогеров, які буквально прокинулися знаменитими, зібравши мільйони переглядів. Так що ж заважає "розкрутити" вам свою діяльність?

Ми зібрали 10 способів простого і дієвого просування.

  1. Напевно, кожен помічав, що нині модно проставляти теги, однак, це не просто данина моді - це вкрай ефективний метод залучення цільової аудиторії, чим більше тегів, що описують ваш ролик, тим більше переглядів він збере (звичайно ж, серед цільової аудиторії, не чекайте , що тег # Шекспір ​​буде популярніше, ніж # АК-47! о часи, о звичаї). Завжди вписуйте якомога більше ключових слів і фраз, в яких полягає сенс Вашого контенту, в заголовок відео, щоб його було простіше знайти через пошук.
  2. Пошукайте відео по будь-якому запиту ВКонтакте, практично напевно, пара з десяти відео, а то і більше, буде довантажувати з YouTube, а якщо заборонити вбудовування відео в соціальну мережу, то користувачеві буде запропоновано продовжити перегляд на YouTube, кожен перехід по посиланню додасть вашому ролику перегляд і, відповідно, підніме його в рейтингу.
  3. Вставляйте посилання на відеоролики в масово відвідуваних чатах, форумах, сторінках соц. мереж. Ясна річ, багато обізвуть Вас спамером, але заради благої справи можна і потерпіти.
  4. На будь-який гучний відеоролик знімається безліч відео є відповіддю, які за популярністю, буває, перевершують оригінал. Не полінуйтеся і зніміть подібний ролик - це стовідсоткове залучення нових передплатників на Ваш канал.
  5. Просіть ставити Вам лайки, наприклад, в кінці відео скажіть, щось на зразок "ставте лайк і підписуйтесь на наш канал" - перевірено, відео з таким проханням збирають набагато більше лайків, це корисно.
  6. Постійно наповнюйте канал контентом! Не варто тішити себе надією, що якщо Ви зняли одне потужне відео - популярність сама до Вас прийде. Людина істота забудькуватість, йому треба нагадувати про себе постійно.
  7. Чи не поздоровляйте глядачів з Новим Роком влітку! Відео має бути до місця і до часу! Не варто скидати відео піврічної давності - зніміть нове.
  8. Дружити - добре! Пропонуйте свою дружбу іншим блогерам, пам'ятайте, ви не конкуренти, ви колеги.
  9. Вірусні ролики мають потужний ефектом. Перевірте!
  10. Будьте ласкаві зі своїми глядачами і обов'язково відповідайте на їх повідомлення.

Ось і все (або майже все), що потрібно зробити для розкрутки своєї діяльності. Удачі вам! У такій справі вона не завадить.

Сподобався пост? Тисни "Мені подобається"

Читайте також:

comments powered by

Так що ж заважає "розкрутити" вам свою діяльність?
Сподобався пост?