10 причин найняти копірайтер SEO

 1. 1. Копірайтер SEO знає, як вибрати правильні ключові слова.
 2. 2. Копірайтер SEO знає, як зосередити сторінку так, щоб вона займала найкраще місце.
 3. 3. Копірайтер SEO знає, як вміло плести ключові слова в копію.
 4. 4. Копірайтер SEO знає, як включити ключові фрази в заголовки і підзаголовки.
 5. 5. Копірайтер SEO знає, як написати теги заголовків і теги мета-опису.
 6. 6. Копірайтер SEO знає правильну довжину для створення сторінки.
 7. 7. Копірайтер SEO знає, як писати посилання.
 8. Копірайтер SEO знає, як аналізувати сайти конкурентів і скористатися їх слабкостями.
 9. 9. Копірайтер SEO знає, як писати цільові сторінки.
 10. 10. Копірайтер SEO знає, щоб не використовувати трюки, щоб спробувати обдурити пошукові системи, а...

Не всі копірайтери створюються рівними

Не всі копірайтери створюються рівними. Раніше було, що ви повинні були тільки знайти когось, хто мав 1) талант, і 2) маркетингові знання.

Ці навички були чудовими для написання друкованих матеріалів, таких як брошури, оголошення та прес-релізи. Але потім прийшла мережа і цілий набір правил.

Раптом, хороших копій не вистачило для веб-сайтів. Щоб бути ефективними, веб-сайти повинні були добре оцінюватися в пошукових системах. Тому копірайтерам доводилося додавати третю здатність до своєї сумки трюків - 3) пошукової оптимізації.

Пошукова оптимізація, або SEO, як це зазвичай називають, це процес написання вашого сайту, так що він отримує високий рейтинг на основних пошукових системах, як Google і Bing для ваших основних ключових слів.

Коли хтось шукає продукт або послугу, яку ви пропонуєте, ви бажаєте, щоб ваш сайт з'являвся в результатах пошуку.

Коли хтось вводить слово або фразу в пошукову систему, шукаючи ваш продукт, потрібно, щоб ваш веб-сайт з'являвся в результатах пошуку. Згідно з HubSpot , “89% користувачів Інтернету в Інтернеті здійснюють пошук в Інтернеті, перш ніж зробити покупку, навіть коли покупка в кінцевому рахунку здійснюється в місцевому бізнесі”.

Оскільки типовий шукач не виходить за межі першої сторінки, ваш сайт може бути і невидимим, якщо він не має високого рангу. Насправді, було сказано, що найкращим місцем для приховування мертвого тіла є друга сторінка Google.

Якщо ви плануєте наймати професійного копірайтера для створення контенту для вашого сайту, виберіть того, хто розуміє, як пошукові системи ранжують сайти. Ось 10 причин вибрати професійний копірайтер SEO:

1. Копірайтер SEO знає, як вибрати правильні ключові слова.

Вона має базу знань, щоб мати можливість вибирати, які ключові слова принесуть веб-сайту найбільший трафік, і які ключові слова пропонують вам можливість конкурувати. Широкі терміни часто є занадто конкурентними. Найкраще, якщо ви знайдете різноманітні ключові слова, які допоможуть вам виділитися в натовпі.

Найкраще, якщо ви знайдете різноманітні ключові слова, які допоможуть вам виділитися в натовпі

Найкращий вибір для пошуку в результатах пошуку - націлити на потрібні ключові слова.

2. Копірайтер SEO знає, як зосередити сторінку так, щоб вона займала найкраще місце.

Хороший вміст виходить за рамки вибору ключових слів. Щоб бути найбільш ефективним, фокус повинен бути досить вузьким, і весь текст повинен підтримувати цей фокус.

У статті про Середній, Deepanshu Gahlaut надає цю проникливу цитату: "Краса SEO полягає в тому, що замість того, щоб просунути маркетингове повідомлення на людей, які не хочуть чути, що ви маєте сказати, ви можете змінити процес інвертування, щоб виявити, що саме шукають люди створити потрібний контент для нього, і з'явитися перед ними саме в той момент, коли вони його шукають. Це потяг проти поштовху. ”- Сайрус Шепард

3. Копірайтер SEO знає, як вміло плести ключові слова в копію.

Вона буде знати, як часто використовувати ваші ключові слова і де краще розміщувати їх для максимальної ефективності. Ви не хочете, щоб ваша копія звучала незручно. Він повинен звернутися до ваших відвідувачів, а не тільки до пошукових систем. Копірайтер SEO буде використовувати всі ключові слова можливість, переконавшись, що копія читається гладко.

Копірайтер SEO буде використовувати всі ключові слова можливість, переконавшись, що копія читається гладко

Досвідчений копірайтер SEO знає, як написати копію, яка не тільки звертається до пошукових систем, але і до ваших відвідувачів.

4. Копірайтер SEO знає, як включити ключові фрази в заголовки і підзаголовки.

Заголовки не тільки служать для того, щоб розбити великі шматки типу, що полегшує їх читання, вони також підказують пошукові системи щодо основної теми вашої сторінки. Вони несуть більшу вагу, ніж тіло тексту, коли мова йде про ранжування пошукових систем, тому необхідно, щоб ви правильно розробляли їх.

5. Копірайтер SEO знає, як написати теги заголовків і теги мета-опису.

Мета-теги - це інформація, вставлена ​​в область голови веб-сторінок. Вони використовуються пошуковими системами для більш точного перерахування вашого сайту в індексах.

Кожна сторінка вашого веб-сайту має мати унікальні теги. Якщо це не так, ви втрачаєте велику можливість. І якщо ви використовуєте теги, такі як "Домашня сторінка" або "Часті питання", ваші теги є марною витратою зусиль.

Так само, як ви оптимізуєте тіло копії вашого сайту, теги повинні бути оптимізовані, а також. Пошукові системи переглядають ці теги для ваших основних ключових фраз і впливають на них в алгоритм ранжування вашого сайту.

Крім того, текст, який ви використовуєте у тегах заголовка та мета-опису, часто з'являється в результатах пошуку. Цей перелік впливає на те, чи шукає користувач пошуковий запит на вашому сайті або один з більш переконливим "крок продажів".

Вміст SEO має бути важливою частиною вашої маркетингової стратегії в Інтернеті.

6. Копірайтер SEO знає правильну довжину для створення сторінки.

Сторінка, яка є занадто короткою, не буде добре оцінюватися в пошукових системах. Вам потрібно показати Google, що ви є інформаційним ресурсом з глибиною. Але занадто довго, і ви будете носити читача, і він піде на наступний сайт в його результатах пошуку.

Годинник пошукової системи каже, що трюк повинен бути корисним. "Ви повинні бути актуальними для потреб споживачів у даний момент і з'єднати людей з відповідями, які вони шукають".

7. Копірайтер SEO знає, як писати посилання.

Не тільки повинні ваші посилання бути переконливими для читачів, вони також повинні бути оптимізовані для пошукових систем. Часто зустрічається фраза "натисніть тут" - це втрачена можливість покращити рейтинг сайту. В ідеалі ваші посилання містять слова, пов’язані з ключовими словами та фокусом сторінки.

Ви хочете включити деякі внутрішні посилання - посилання, які переходять на інші сторінки вашого сайту - і зовнішні посилання - посилання, які переходять на інші веб-сайти. Це може здатися непростим, посилаючись на ваш сайт, але це показує, що Google є дійсним джерелом інформації, що надає вичерпну картину вашого предмета.

Порівняйте свій рейтинг у Google із конкурентами. Як тариф вашого сайту для основних ключових слів?

Копірайтер SEO знає, як аналізувати сайти конкурентів і скористатися їх слабкостями.

Вибір правильних ключових слів є критичним. Подивіться на сайти ваших конкурентів. Які ключові слова вони націлювали?

Якщо веб-сайт конкурента не підходить для конкретної ключової фрази, яка трапляється, отримуючи багато пошуків, це надає вам можливість. Ви можете створювати сторінки для націлювання на цю фазу ключових слів і тим самим збільшити трафік на ваш сайт.

Беккі Бікс пише про зміст Оз пропонує наступну проникливу цитату: "Агентство нерухомості в Вічіті не має жодного удару в рейтингу фрази" нерухомість; "адвокат у Фресно не має жодного пострілу в рейтингу за словом" адвокат ". принести цільовий трафік. ”- Matt McGee

9. Копірайтер SEO знає, як писати цільові сторінки.

Іноді називають сторінками захоплення свинцю, цільових сторінок з'являються, коли потенційний клієнт натискає рекламу або посилання на результат пошуку. Сторінка, як правило, відображає вміст, який є логічним продовженням реклами або посилання, і який оптимізований для показу конкретних ключових слів або фраз. Вона має чітко сфокусовану тематику і часто пропонує якусь халяву як безкоштовний звіт або безкоштовний вхід на вебінар.

Вона має чітко сфокусовану тематику і часто пропонує якусь халяву як безкоштовний звіт або безкоштовний вхід на вебінар

Цільові сторінки особливо ефективні для SEO з-за їх цілеспрямованої тематики.

10. Копірайтер SEO знає, щоб не використовувати трюки, щоб спробувати обдурити пошукові системи, а скоріше забезпечити якісною інформацією і використовувати «білу шапку», як найчастіше називають найкращі практики SEO.

Найкраще копіювання в Інтернеті має виконувати наступне:

 • Будьте пошуком оптимізовані для найкращого рейтингу
 • Передати корисну інформацію чітко, лаконічно
 • Спілкуйтеся з сильними сторонами та можливостями своєї компанії
 • Перетворюйте відвідувачів у перспективи та призводить до продажів

Там є багато, що йде в стратегії SEO. Досвідчений копірайтер SEO може вести вас через цей процес.

Професійні копірайтери SEO витрачають роки відточуючи своє ремесло. Вони вивчають найкращі практики для створення високопоставлених веб-сайтів. Вони тестували оптимізаційні теорії і самі бачили, як впливати на рейтинги пошукових систем. Вони знають, як отримати результати і можуть навчатися вам у SEO кращих практик.

Найбільш важливим є те, що вони знають про багато різних змінних, які створюють якісний веб-сайт, який успішно працює на всіх рівнях. Про це найкращий спосіб піти на SEO!

* * *

Потрібна допомога з пошукової оптимізації? Робота з професіоналом, який знає SEO. Зв'яжіться з Сьюзен Грін, копірайтер Флориди SEO.

Як тариф вашого сайту для основних ключових слів?
Які ключові слова вони націлювали?
Потрібна допомога з пошукової оптимізації?