11 HTML теги, які впливають на органічний успіх SEO

 1. На сторінці структури теги, які впливають на органічні SEO значення
 2. Мета-тег Опис
 3. <h1> Тег
 4. <h2> Тег
 5. <h3> Тег
 6. Посилання Rel = HTML теги, які впливають на органічні SEO
 7. Rel = Тег "Автор"
 8. Rel = "Видавець"
 9. Посилання Відношення = "Nofollow"
 10. Перетинання Т і атрибути тегів HTML
 11. Атрибут Alt Текст зображення

У SEO, так багато галузевих дискусійних центрів навколо розробки великих ключових-орієнтованих змісту і створення якомога більше зв'язків якості.

Хоча ці дві теми є абсолютно необхідними інгредієнтами в успішній SEO стратегії, є набагато більше технічних HTML-компонентів, які також грають у створенні SEO дружніх веб-сторінок, які добре класифікуються.

Хоча це не повний список, але нижче наведено 11 важливих тегів HTML, які мають безпосередній вплив на ваш сайт (а в деяких випадках і поза місцем) органічний успіх SEO .

На сторінці структури теги, які впливають на органічні SEO значення

Тег <title>

Найважливіший тег на будь-якій веб-сторінці, тег meta <title>, подібно до обкладинки книги, повідомляє пошуковим системам (і користувачам) про вміст веб-сторінки - саме тому важливо включити ваш цільові ключові фрази в ньому! Це також важливий тег, оскільки він відображається у верхній частині списку в результатах пошуку:

У SEO, так багато галузевих дискусійних центрів навколо розробки великих ключових-орієнтованих змісту і створення якомога більше зв'язків якості Мета-тег Опис

Незважаючи на те, що тег Meta Description не впливає на ефективність вашого веб-сайту, він все ще є критично важливим тегом HTML для органічного SEO, оскільки він може переконати користувачів натискати на веб-сторінку:

<h1> Тег

Тег <h1> - це перший тег HTML, який безпосередньо стосується структури вмісту сторінки Тег <h1> - це перший тег HTML, який безпосередньо стосується структури вмісту сторінки. Уявіть тег <h1> як заголовок газети чи статті в блозі.

Пошукові системи розуміють, що тег <h1> є найважливішим тегом заголовка вмісту, а за допомогою ключових слів у тезі <h1> ви надаєте сайту більше шансів органічно оцінювати цільові показники ключових слів. Рекомендація щодо найкращої практики: Використовуйте лише одну мітку H1 на сторінці!

<h2> Тег

Теги <h2> означають перерви або підрозділи веб-сторінок, які допомагають організувати вміст, допомагаючи читачам і пошуковим системам у визначенні важливих розділів. Використання як ключових фраз, так і цільових і довгохвостих у тегах <h2>, також є найкращою практикою SEO щодо ключових слів для органічного пошуку.

<h3> Тег

Третій тег заголовка вмісту в рядку є тегом <h3>, якому дається більш низьке значення, ніж теги <h1> або <h2> пошуковими системами. Теги H3 слід використовувати в тих випадках, коли потрібно додатково розбити підрозділи на більш конкретні теми. Оптимізація їх для ключових слів longtail є розумним кроком, але не на шкоду добре написаній копії. Хоча це може бути заманливо, щоб спробувати вмістити в ключові слова, це може виглядати спам і бути шкідливими для вашого загального органічного успіху SEO.

Посилання Rel = HTML теги, які впливають на органічні SEO

Rel = "Канонічний" тег

Rel = Canonical тег є важливим посібником для пошукових систем, щоб визначити, які веб-сторінки є найбільш важливими, і які слід ігнорувати під час сканування вашого веб-сайту, особливо у випадку, коли у вас є дубльований вміст на вашому сайті.

Без використання тегу Rel = Canonical ви в основному залишаєте його пошуковим системам, щоб визначити, які сторінки є найбільш значущими і повинні бути ранжовані / індексовані.

Rel = Тег "Автор"

Привласнення автору до вашого тексту переміщує ваш сайт з анонімно написаного веб-сайту, щоб надати вагу вашому тексту та вмісту, додавши до нього конкретного автора та його облікового запису Google+.

Хоча Google не отримав прямого підтвердження, на Авторство є сигналом рейтингу Широко припускають, що в майбутньому буде включено Автора. Розробляючи Ваш авторство, ви створюєте довіру з користувачами та з Google, і якщо Google вважатиме вас достатньо гідними, вони включатимуть ваш постріл поруч із вашим записом у результатах пошуку.

Rel = "Видавець"

Якщо тег автора може дати релевантність вмісту за допомогою особистої точки зору, тег видавця робить щось подібне для бізнесу. Це може бути корисним для будь-якої компанії чи бренду на сторінці Google+. Використання цього тегу гарантує, що Google встановить зв'язок між вашою сторінкою Google+ і фактичним веб-сайтом, що вплине на загальну SEO.

Посилання Відношення = "Nofollow"

Хоча призначення посилання як rel = nofollow може здатися трохи середньою силою в SEO ставки, це може бути дійсно важливою частиною запобігання вашого сайту від пошуку спаму, і, таким чином, заслуговує покарання пошукової системи.

Це було вперше розроблено як спосіб для веб-майстрів, щоб запобігти блог посади від по суті стають ланки ферм для недобросовісних "чорні капелюхи" маркетологів, які просто хотіли передати PageRank до веб-сайтів. З Google нещодавнє покарання гостьових блог-сайтів , атрибут rel = nofollow повинен бути більш уважно використаний блогерами, які займаються блогів на сайтах, які не належать їм, і власникам блогу, які дозволяють іншим публікувати на своїх сайтах.

Перетинання Т і атрибути тегів HTML

Атрибут заголовка посилання

Хоча це не є важливим аспектом головоломки SEO, заголовок посилання часто плутають або дублюють якірний текст. По суті, назва посилання діє як дорожній знак для користувачів і має бути якомога більш описовим, щоб вони знали, чого очікувати, якщо вони натиснули на посилання.

Це особливо вірно, коли мова йде про більш загальні посилання на текстові посилання, такі як "Натисніть тут" або "Додаткова інформація".

Атрибут Alt Текст зображення

Використовуючи цільові ключові слова атрибут Image Alt HTML, можна збільшити загальне значення ключового слова веб-сторінки. Атрибути Image Alt також сприяють підвищенню рейтингу ваших зображень у змішаних результатах пошуку Google.

Іноді так легко забути, що маленькі деталі можуть зробити значний вплив. Отже, якщо ви DIY SEOer або хтось відносно новий для галузі, переконайтеся, що ви знайшли час для оптимізації кожного з цих елементів HTML на веб-сторінках. Це може зберегти вашу органічну програму SEO, яка рухається у правильному напрямку.