11 Методи SEO на сторінці для кращого рейтингу в 2017 році

 1. # 1 Заголовки сторінок
 2. # 2 Мета опису
 3. # 3 Мета-теги
 4. # 4 Структура URL-адрес
 5. # 5 Щільність ключових слів
 6. # 6 Зображення SEO
 7. # 7 Внутрішнє посилання
 8. # 8 Теги заголовка
 9. # 9 Кількість слів за повідомлення
 10. # 10 Зовнішнє посилання
 11. # 11 Якісний вміст

Як ви оптимізувати вашу присутність щоб переконатися, що ваш голос буде почутий? Якщо ви хочете бути видимим для вашого цільова аудиторія і побачити пік продуктивність вашого веб-сайту , то вам потрібно залишатися в курсі SEO (Пошукова оптимізація).

Найважливіший фундаментальний аспект Інтернет-маркетинг є SEO. І, одна з життєво важливих областей, які потрібно зосередити в ньому На сторінці SEO .

On-Page SEO включає в себе всі внутрішні елементи вашого сайту, які оптимізовані, щоб зробити його більше дружній пошуковий механізм .

У цій статті ми зібрали основні фактори, які ви повинні мати на увазі і акцентувати увагу при цьому на сторінці SEO вашого сайту.

# 1 Заголовки сторінок

Заголовок вашої сторінки (мета-назва) відіграє важливу роль у вашій Стратегія SEO . Ваші сторінки та публікації повинні мати відповідні та унікальні назви. Вона повинна включати основні ключові слова сторінки. Більш оптимізований і привабливий він буде виглядати тим більше число кліків ви, швидше за все, отримаєте. І, більше кількість кліків посади отримує, тим вище вона буде ранг на SERP (сторінка результатів пошукової системи).

ти не повинні повторювати те ж саме слово у вашому тега заголовка як це заважає вашому рейтингу. Заголовок сторінки, який містить центральну ідею вашого вмісту, завжди працює у вашому інтересі. Також рекомендується зберігати довжину назва до 70 символів .

Також рекомендується зберігати довжину  назва до 70 символів

# 2 Мета опису

Мета-описи відображаються на видачах і допомагають залучити пошукача до вашого сайту. Вони, в основному, є фрагментом інформації, наведеної під посиланням результату пошуку. Він описує вміст, який містить ваша сторінка.

За допомогою ефективного мета-опису ви можете переконати пошукача натиснути на ваш сайт. Більшість маркетологів не звертають уваги на це, але це може допомогти вам принести потенційний трафік . Він також повинен містити цільові та релевантні ключові слова.

Він також повинен містити цільові та релевантні ключові слова

# 3 Мета-теги

Це ключові слова у форматі html, які не відображаються на сторінці результатів пошуку (SERP), але тільки в коді вашої сторінки. Вони не є видимими для читачів, як мета-опис. Ваш Мета-теги має включати всі відповідні ключові слова, пов’язані з вашим вмістом.

Пошук рейтингів читати ваші мета-теги, щоб знати, що те, що ваша сторінка це все і ранжувати його відповідно. Ви можете дуже сильно покращити рейтинг сайту досліджуючи також ключові слова, які будуть використовуватися в мета-тегах.

Ви можете дуже сильно  покращити рейтинг сайту  досліджуючи також ключові слова, які будуть використовуватися в мета-тегах

# 4 Структура URL-адрес

The Структура URL-адрес є важливим фактором On-Page SEO. Дуже рекомендується використовувати дружні URL-адреси пошукових систем для забезпечення кращого досвіду сканування користувачам. Ті, які включають цільові ключові слова та добре оптимізовані, працюють краще. Скорочення URL-адрес завжди працювати краще, оскільки це робить легкий нагадування про бренд.

Точки, які слід враховувати в структурі URL, такі

 • Постійні посилання: унікальна URL-адреса для кожної сторінки
 • Sitemap користувача: містить структуру вашого веб-сайту

Слід уникати спеціальних символів; вона повинна містити лише алфавіти та слова. Добре оптимізована структура URL підтримується більшістю веб-браузерів і закликає користувача натискати на нього.

# 5 Щільність ключових слів

Без сумніву, включення релевантних ключових слів у ваш вміст важливо, але якщо ви покладете занадто багато, то пошукові системи, ймовірно, спам ваш сайт. Рекомендується зберігати щільність ключових слів близько 1,5%, і це має бути суміш БІС Ключові слова (приховані семантичні індексації).

Для кращого використання ключових слів можна використовувати параметри форматування. Ви повинні включити цільові ключові слова в першому абзаці, а також останній абзац або висновок. Можна навіть виділити, підкреслити або помістити ключові слова курсивом, щоб вони виділялися.

Можна навіть виділити, підкреслити або помістити ключові слова курсивом, щоб вони виділялися

# 6 Зображення SEO

Зображення важливі для приверніть увагу відвідувачів . The трафік веб-сайту можна ефективно покращити за допомогою візуальної привабливості. До оптимізувати зображення для SEO Ви повинні включити описи та Alt Text в цьому.

Вставляння зображень із відповідним текстом Alt доповнює надану інформацію. Такі зображення включають назву і ці назви вважаються такими ж, як і назви сторінок. Великі зображення сповільнюють швидкість вашого сайту, тому вам слід використовувати стислі зображення збільшити залучення користувачів .

Великі зображення сповільнюють швидкість вашого сайту, тому вам слід використовувати стислі зображення  збільшити залучення користувачів

# 7 Внутрішнє посилання

Внутрішні зв'язки є одним з основних аспектів SEO, так як за допомогою нього ви можете направити трафік на ваші інші сторінки і повідомлення теж. Введення посилань у своїх блогах, які пов'язують читачів з іншими вашими блогами, називають внутрішніми посиланнями. Під час взаємозв'язку слід завжди зберігати прив'язку тексту як ключове слово.

Рейтинг вашого сайту ефективно покращується за допомогою внутрішніх зв'язків, оскільки пошукові системи знаходять ваш вміст корисною інформацією. Відмінний спосіб покращити свій SEO здійснюється шляхом відповідного взаємозв'язку.

Відмінний спосіб  покращити свій SEO  здійснюється шляхом відповідного взаємозв'язку

# 8 Теги заголовка

Вміст, який ви пишете, повинен містити невеликі абзаци та розділи. І теги, дані цим заголовкам, називаються H1, H2 і H3 тощо. Розрив вашого вмісту допомагає вам ранжувати ваш сайт вище на SERP.

Людям також легше читати, коли інформація представлена ​​у вигляді коротких розділів.

Людям також легше читати, коли інформація представлена ​​у вигляді коротких розділів

# 9 Кількість слів за повідомлення

Якщо ви хочете вміст, щоб добре працювати в пошукових системах , то ваші повідомлення не повинні бути занадто короткими, оскільки вважаються менш інформативними. Загальний інформаційний блог повинен мати принаймні 700 слів.

Вміст, який ви пишете, повинен бути добре дослідженим і інформативним для аудиторії. Вона повинна містити відповідні та націлені ключові слова в потрібних місцях.

# 10 Зовнішнє посилання

Вихідні посилання є посиланнями з інших доменів або веб-сайтів. Але зовнішні посилання ви повинні бути релевантними для вашого вмісту. Ви повинні робити зовнішні посилання лише на довірені сайти. Якщо ви надаєте зовнішні посилання, то ваш сайт займає вищу позицію в пошукових системах.

Ви можете вибрати Nofollow посилання опції або менш ненадійних сайтів, оскільки це не дозволяє роботам пошукових систем виконувати цю посилання. І якщо зовнішнє посилання, яке ви надаєте, є довіреним, ви можете використовувати його Допоміжні посилання .

І якщо зовнішнє посилання, яке ви надаєте, є довіреним, ви можете використовувати його  Допоміжні посилання

# 11 Якісний вміст

І останнє, але не в останню чергу, оскільки зміст все ще є королем. The Найважливіший аспект SEO це те, що ви повинні мати якісний вміст . Слід приділити увагу читачам своїм цікавим вмістом. Коли читачі витрачають більше часу на ваш блог, показник відмов збільшується, а також зростає ваш рейтинг.

Добре досліджена інформаційна стаття завжди звертається до читачів і допомагає вашому сайту піднятися по сходах ранжирування.

Отже, якщо ви хочете, щоб ваші відвідувачі постукали у ваш порог, то оптимізувати ваш сайт відповідно до On-Page SEO це обов'язково. Включіть вищезгадані фактори, щоб підвищити рейтинг на сторінці результатів пошуку і збільшити релевантність.