12 фішок в просуванні на Ютуб, які використовують популярні відеоблогер

Привіт друзі! Сьогодні приготувала для вас огляд 12 прийомів просування на Ютуб, які я зібрала на популярних відеоканалів. Частина з них вам, можливо, вже знайома. Однак, впевнена, ви знайдете тут і ті фішки, які ще не пробували ...

Отже, до справи Отже, до справи

Фішка 1-ша. Приваблива мініатюра відеоролика (по-іншому, персоналізований значок). Саме її ми можемо використовувати замість того, що за замовчуванням пропонує Ютуб.

Адже до того, як подивитися саме відео (у видачі пошуку або на сторінці каналу) відвідувач бачить його обкладинку, і чим вона яскравіше (цікавіше), тим більше бажання клікнути і подивитися, що ж там усередині. Адже до того, як подивитися саме відео (у видачі пошуку або на сторінці каналу) відвідувач бачить його обкладинку, і чим вона яскравіше (цікавіше), тим більше бажання клікнути і подивитися, що ж там усередині

Ось, порівняйте:

Ось, порівняйте:

Що б вибрали ви?

Можливість завантажувати свої персоналізовані значки доступна користувачам, яким підтвердили канал через телефонний номер. Робиться це в розділі «Налаштування You Tube» - «Додаткові функції».

Робиться це в розділі «Налаштування You Tube» - «Додаткові функції»

Фішка 2-а. При перегляді відеоролика пропозицію подивитися інші відео на каналі. Реалізувати це можна через інтерактивні кінцеві заставки і рекламу In-video (зараз ця опція називається "Рекомендований контент", знаходиться в Творчої студії в розділі "Канал"). До речі, нижче приклад вдалої кінцевої заставки:

До речі, нижче приклад вдалої кінцевої заставки:

Ця функція відмінно покращує поведінкові чинники. Адже якщо ви запропонуєте своєму глядачеві цікаві для нього ролики, то він затримається у вас довше і з великою ймовірністю підпишеться на канал.

Фішка 3-я. Спонукання глядачів залишати коментарі під відео через питання або дискусію. Цей прийом автор одного каналу, як раз, застосував на мені.

Коли я залишила під відео свій коментар, він не просто на нього відповів у дусі «Спасибі», а продовжив обговорення, задаючи мені питання. У підсумку, у нас вийшов невеликий діалог :)

Особисто я дуже люблю читати коментарі, і якщо бачу жваве обговорення, то із задоволенням підключаюся. на Ютуб це також працює на ура, і покращує позиції ролика.

Хоча часто буває і так, що обговорення відбувається без автора каналу (якщо ролик чимось зачепив). Проте, я вважаю, що автор повинен спілкуватися зі своїми передплатниками.

Фішка 4-а. Права бічна колонка з рекомендаціями передплатити інші ваші канали або канали-друзі. В общем-то, назвати її ви можете, як завгодно.

відносно рекомендацій інших каналів, ви просто можете домовитися з їх авторами про таку взаємної безкоштовної реклами. Наприклад, пошукати канали близькі вашому по темі, з цікавими роликами і приблизно такої ж відвідуваністю.

Фішка 5-а. Використання інтерактивних підказок в відео. З їх допомогою можна проводити опитування в своїх роликах, рекомендувати щось (інше відео на каналі, плейлист, інший канал, зовнішній сайт). Елемент з'являється в заданий момент у вигляді тізера у верхній частині відео. При кліці на цей тизер глядачеві відкриється клікабелье підказка з картинкою і текстом.

Додатково ви можете звернути увагу на підказку, зробивши заклик голосом в відео! Інструкцію по додаванню підказок ви знайдете тут .

Фішка 6-а. Додавання роликів в тематичні плейлисти з виведенням їх на головну сторінку каналу.

Плейлисти хороші тим, що дозволяють з'єднувати відеоролики по одній темі і автоматично їх програвати в заданій вами послідовності. Списками можна давати назву та опис, а також розміщувати одне і те ж відео в різних списках відтворення.

Особисто я використовую їх, як категорії для різних напрямків відеоуроків і розміщую на основній сторінці каналу. Зробити це дуже легко через вкладку «Додати розділ» і в полі «Додати контент» просто вибрати «Плейлисти».

Зробити це дуже легко через вкладку «Додати розділ» і в полі «Додати контент» просто вибрати «Плейлисти»

Фішка 7-а. Привабливі клікабельні кнопки прямо в відео. Це може бути кнопка підписки на ваш канал (наприклад, в трейлері), як в прикладі нижче. Важливо: ця опція більше не актуальна, тому що з 2 травня 2017 року Ютуб відключив анотації, за допомогою яких і робилися ці клікабельні елементи.

Тепер клікабельні елементи додаються за допомогою кінцевих заставок (про них я писала вище!).

Фішка 8-а. Кнопка «Підписатися на канал» у всіх відео, яка показується на протязі всього ролика, в кінці або в заданий момент. Зробити її можна за допомогою функції "Фірмовий стиль" - "Логотип каналу". Для цього досить створити або знайти в мережі картинку відповідного розміру з відповідним закликом і завантажити її в розділі "Канал" - "Фірмовий стиль".

Для цього досить створити або знайти в мережі картинку відповідного розміру з відповідним закликом і завантажити її в розділі Канал - Фірмовий стиль

При наведенні курсора на цю іконку, глядачеві показується назва вашого каналу, число передплатників і напис «підписатися», якщо він не зробив це раніше. Раніше логотип показувався вгорі праворуч, тепер - внизу праворуч.

Раніше логотип показувався вгорі праворуч, тепер - внизу праворуч

Фішка 9-а. Конкурси для передплатників. Проводити їх варто не тільки на своїх сайтах, а й на каналі Ютуб, якщо ви плануєте його розкручувати.

Конкурси - це завжди пожвавлення і приплив нового трафіку, особливо якщо ви граєте щось цінне.

Найпоширеніший формат конкурсу - попросити учасників підписатися на ваш канал, залишити коментар під відео типу «я беру участь в такому-то конкурсі» і поділитися ним в соціальних мережах. А потім вже випадковим чином вибрати щасливчика. Найпоширеніший формат конкурсу - попросити учасників підписатися на ваш канал, залишити коментар під відео типу «я беру участь в такому-то конкурсі» і поділитися ним в соціальних мережах До речі, ви можете придумати щось більш цікаве.

Фішка 10-а. Живе спілкування з передплатниками . Прямі трансляції через сервіс Google Hangouts. Про те, як все це реалізувати, ви можете почитати в Хелп Youtube . Додам лише, що цей безкоштовний інструмент ви можете використовувати для своїх вебінарів, презентацій, відповідей на актуальні питання та т.п.

Фішка 11-а. Відеоролики за запитами читачів або відповіді на питання. Ще один досить цікавий формат, який подобається передплатникам.

Ви збираєте найпоширеніші питання вашої аудиторії і відповідаєте на них в окремому відео, або через опитування з'ясовуєте актуальну тему для свого наступного відеоролика. Спостерігаю, що під такими відео завжди багато коментарів і дискусій.

Фішка 12-а. Поширення відеороликів по соцмережах. Можливість вбудовувати програвач Ютуб на різних сайтах - великий плюс для просування ваших роликів. До того ж, користувачі завжди можуть перейти на ваш канал.

Якщо в соціалках у вас не так багато друзів, то ви цілком можете ділитися своїми роликами в тематичних спільнотах (домовляючись з адміністраторами), в групах на Сабскрайб.ру, Гугл + і т.д. Ось тут , До речі, мій урок, де я розповідаю, як залучаю трафік на свій відеоканал.

Я була приємно здивована вірусним ефектом на сайті Pinme.ru, де можна розміщувати не тільки картинки з посиланнями на різні ресурси, а й відеоролики. Працюючи з цим сайтом трохи більше місяця, помітила, що особливо популярні тут теми краси і здоров'я, хендмейд, кулінарії, моди, дизайну, прикрас і т.д.

До речі, нижче ви можете подивитися відеопрезентацію до статті з прикладами (тільки не забудьте поліпшити якість):

Отже, ми розглянули з вами 12 фішок просування на youtubе, які варто використовувати. Буду рада, якщо ви упровадите їх і поділіться результатами. Також із задоволенням відповім на ваші питання. Отже, ми розглянули з вами 12 фішок просування на youtubе, які варто використовувати

PS Рекомендую пройти потужне навчання зі створення та просування свого Ютуб-каналу в безкоштовній школі Дениса Коновалова .

Бажаю успіхів! Бажаю успіхів

З повагою, Вікторія Карпова