12 порад для написання стандартної статті seo

 1. 1. Підготуйте хороший контент, корисний для читачів
 2. 2. Оптимізуйте назву статті
 3. 3. Ключові слова мають бути в назві статті
 4. 4. Оптимізуйте тег опису для своєї статті
 5. 4. Оптимізуйте URL-адресу
 6. 5. Використовуйте тег Heading розумно
 7. 6. Розповсюджуйте ключові слова в статтях
 8. 7. Важливі ключові слова повинні бути виділені і виділені лише один раз
 9. 8. Оптимізуйте внутрішнє посилання
 10. 9. Стаття повинна мати зовнішні посилання
 11. 10. Оптимізуйте зображення в статті
 12. 11. Вставити відео у статтю
 13. 12. Інтеграція соціальної мережі

Існує не потрібно говорити набагато більше, але люди можуть зрозуміти важливість робити SEO. Однак тяжкість цієї тенденції поступово визначається змістом. Ось кілька моментів, щоб відзначити, як написати статтю SEO статті, яка допомагає зміст і форма вашої статті оптимізовані для Google і стають зручними для читачів.

Стандартна стаття SEO - це оптимізована стаття SEO, яка відповідає більшості критеріїв SEO на сторінці. Чим більше факторів ви можете оптимізувати, тим більш стандартною буде ваша стаття. У цій статті буде показано 12 порад, які будуть вам корисні.

1. Підготуйте хороший контент, корисний для читачів

Підготуйте хороший контент, корисний для читачів

Це найважливіший крок для залучення читачів. Якщо читач вирвався з перших рядків, тому що вони були дуже поганими, то це був провал. Щоб залучити читачів на довгий час на ваш сайт, вміст, який ви пишете, повинен бути хорошим і дійсно корисним для людей, які дізнаються про нього. Окрім хорошого змісту, презентація є не менш важливим фактором під час написання стандартної статті SEO.

2. Оптимізуйте назву статті

Оптимізуйте назву статті

Заголовок є основною темою статті, яка розповідає користувачам і пошуковим системам, про що йде мова.

 • Назва повинна бути тісно пов'язана зі статтею
 • Заголовок не повинен перевищувати 70 символів
 • Заголовок містить основні ключові слова та вторинні ключові слова, які потребують SEO
 • Абсолютно не ключові слова.

3. Ключові слова мають бути в назві статті

Ключові слова мають бути в назві статті

Ключові слова повинні бути в заголовку статті, що означає, що ми повинні поставити ключові слова, які ми хочемо, щоб Google шукав вашу статтю, через які ключові слова. Це дуже важливо, тому що через це Google може зрозуміти, на яку проблему ставиться стаття. Якщо ви не оптимізуєте цей розділ, є недолік не може бути неприйнятним, якщо ви плануєте стати професійним SEOer.

4. Оптимізуйте тег опису для своєї статті

Оптимізуйте тег опису для своєї статті

Тег опису - це короткий зміст, який узагальнює весь вміст статті, що допомагає читачам і пошуковим системам зрозуміти, про що йде мова. Щоб оптимізувати ваш тег опису SEO, потрібно дотримуватися цих правил:

 • Вміст короткий, стислий і легкий для розуміння
 • Кількість символів в тезі опису від 160 до 165 символів
 • Опис тег містить ключові слова, які потрібно SEO
 • Не використовуйте вміст статті, щоб створити тег опису

4. Оптимізуйте URL-адресу

Оптимізуйте URL за такими правилами:

 • Оптимізуйте URL-адресу, щоб вона була короткою та легкою для розуміння
 • Містить ключові слова, які потребують SEO
 • Не використовуйте спеціальні символи
 • Вона повинна бути дружньою до пошукових систем

5. Використовуйте тег Heading розумно

Використовуйте тег Heading розумно

Щоб мати стандартну статтю SEO для вашого сайту, оптимізація цих тегів заголовків є надзвичайно важливою.

Заголовок варіюється від H1 до H6, розташованих у порядку зменшення переваги. Теги заголовків підкреслюють абзаци або вміст, про які ми хочемо говорити в статті. Для того, щоб оптимізувати заголовок карти ефективно, ви повинні зробити це в науковий спосіб, щоб максимально використовувати його.

6. Розповсюджуйте ключові слова в статтях

Для того, щоб мати стандартну статтю SEO, тоді написання контенту недостатньо, вам потрібно оптимізувати, поширюючи ключові слова в статті науковим способом. По-перше, потрібно проаналізувати набір ключових слів для статті, яку потрібно написати, після чого ми розподілимо основне ключове слово і вторинне ключове слово в статті в розмірі від 2 до 3%. Не забувайте використовувати виділені, курсивні та підкреслені теги у статті, щоб підкреслити ключові слова у статті.

7. Важливі ключові слова повинні бути виділені і виділені лише один раз

Для того, щоб полегшити Google зрозуміти важливі ключові слова в цій статті, ми повинні сформулювати важливі ключові слова, які допоможуть Google зрозуміти, які ключові слова є важливими. Наприклад, якщо я хочу згадати про стандартну статтю SEO, те, що я буду робити, це нагадати слово "стандартна стаття SEO" .

8. Оптимізуйте внутрішнє посилання

Оптимізуйте внутрішнє посилання

Внутрішні посилання є одним з найважливіших факторів, щоб отримати стандарти SEO статті, це посилання на сторінку, яку ми вказуємо, яка часто використовується для навігації користувачами та павуками, тим самим зменшуючи показники відмов на сторінках і збільшуючи сторінка, яку ми вказуємо, яка часто використовується для навігації користувачами та пошуком помилок, тим самим зменшуючи показники відмов сторінок і прискорюючи індекс статті.

9. Стаття повинна мати зовнішні посилання

Стаття повинна мати зовнішні посилання

Коли йдеться про побудову натуральної статті, зовнішні посилання є незамінними. Багато хто з вас припускає, що це втрата трафіку, але ви також розумієте, що чим більш природно ми будуємо сайт, тим вище цінує Google.

10. Оптимізуйте зображення в статті

Оптимізуйте зображення в статті

Зображення незамінні в статті, але пошукові системи не можуть зрозуміти, про що говорять ці зображення, тому потрібно оптимізувати зображення наступними способами:

 • Використовуйте Alt - альтернативний інформаційний тег
 • Використовуючи тег Caption як опис, що оточує зображення
 • Оптимізуйте розмір зображення з пропорціями

11. Вставити відео у статтю

Вставити відео у статтю

Якщо ваша стаття знаходиться в категорії підказок і хитрощів, використання відео є надзвичайно необхідним, відео робить статтю набагато живіше і зрозуміліше. У SEO, вбудовування відео в статтю допоможе збільшити довіру і час на сайті для вашої статті.

12. Інтеграція соціальної мережі

Сьогодні, з розвитком соціальних мереж, взаємодія з ними особливо важлива. Ви повинні інтегрувати кнопку Like, Share деяких соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter, Google Plus, тощо, щоб читачі могли краще взаємодіяти і залучати більше читачів до соціальних мереж.