15 років: раз у житті

І ви можете опинитися за кермом великого автомобіля. І ви можете опинитися в прекрасному будинку, з прекрасною дружиною ... і ви можете запитати себе добре ... як я потрапив сюди? »- Говорячи голови,« Раз за життя »

У мене прекрасна дружина.

Мій будинок є гарний, хоча надто багато годин батьківства-відпустки проведені тримають сплячу дитину та спостерігаючи HGTV лишає мені сумніваюче тільки як красиве це.

Я керую хорошим середнім автомобілем. Я Oregonian, я не роблю великі судна.

Так… Як я отримав тут?

Або ще краще… чому я все ще тут?

Або ще краще… чому я все ще тут

WebRanking 2006 Різдвяна вечірка - Подивіться, як молоді ми дивилися!

Змінити, змінити, змінити

15 років тому, я не відправився до кар'єри в SEO або цифровому маркетингу. Я був просто хлопцем, який жив у Лос-Анджелесі, хотів повернутися до Портленду. WebRanking, була компанія, заснована деякими хорошими друзями, шукала когось з навичками людей і деякими старими старомодними маркетинговими ноу-хау, щоб приєднатися до своїх лав.

Мало я знаю, цей тимчасовий виплачуючий концерт замислив приїхати мені назад до Мирного Північного Заходу був перший крок до довгої та завершуючої кар'єри.

Не один трюк поні

Батько провів 30 років як пожежний. Він гасив пожежі, рятував кішок з дерев і ризикував життям для інших. Я розумію це, це було цікаво і хвилюючим. Тим не менш, я ніколи не бачив себе як людина, яка була б щаслива робити те ж саме, рік за роком ... і тому я люблю SEO.

Багато пошукових систем ...

15 років тому я був стурбований Lycos, Alta Vista, Yahoo, Dogpile і безліччю інших пошукових систем. Ми викидали величезні обсяги трафіку на веб-сайтах, оплачувалися Goto.com а потім Overture $ 0.10 за клік на платному трафіку, і коли ми виробили достатньо його, наші клієнти побачать результати.

Ми використовували файли журналів для відстеження трафіку, ми створили стільки сторінок, скільки могли для кожної нашої ключової фрази, а написання хороших тегів заголовків полягало в тому, щоб побачити, скільки варіантів однієї ключової фрази можна помістити в кінцеву кількість символів:

«Дешеві портативні електричні інвалідні коляски | Доступне Мобільне Електричне Стілець ”був тип тега назви що я міг написати у мойому сні.

Еволюція цифрового маркетингу

Еволюція цифрового маркетингу

SMX Розширений - Рік моє обличчя виросла хутро

Цифрова маркетингова робота сьогодні відрізняється від того, що ми робили ще в 2002 році.

У типовий тиждень ви знайдете стратегію вмісту, просування контенту через оголошення Facebook, намагаючись отримати сторінки клієнта, перелічені у вікні відповідей Google, і писати теги заголовків, які більше орієнтовані на переконливість, після чого бачу, скільки разів можу сказати Те ж саме по-іншому.

Справа в тому, що, незважаючи на 15 років роботи в SEO, моя робота сьогодні абсолютно відрізняється від того, що я робив 15 років тому, він відрізняється від того, що я робив 10 років тому, або навіть 1 рік тому.

Щоб бути успішним як SEO і маркетолог пошуку, я повинен був постійно винаходити себе і вивчати нові стратегії. Сьогодні моя робота - це поєднання маркетолога, вченого, детектива і стратега.

Через рік? Хто знає?

Єдина константа протягом останніх 15 років була зміна… і, звичайно, хороше дослідження ключових слів. Будь-який SEO, що стоїть на вагу, знає, що всебічне дослідження ключових слів ніколи не виходить із стилю.

Вона займає село: індустрія знань і спільного використання

SMX Advanced 2009 - «Основна четвірка»

На початку в моїй кар'єрі в якості SEO, Google випустив Jagger алгоритм оновлення в жовтні 2005 року. Це руйнівне оновлення було видалено безпосередньо перед початком 2005 курортного сезону, і залишив багатьох з нас в галузі скремблирования для відповідей.

Як агентство з клієнтами, які покладалися на цей трафік, ми вилили алгоритм оновлення, виміряли та відстежували вплив на наших клієнтів, і наділили найкращі капелюхи, щоб дізнатися, що відбувається.

Але ми цього не робили окремо. Ми також налаштовані на сайти, як Журнал пошукових машин та інші SEO публікації та інформаційні бюлетені, щоб отримати уявлення від наших братів спільноти SEO. Ми закликали колег кинути ідеї від них, ми відкрито обговорювали наші теорії, і ми поділилися тим, що працює для наших клієнтів з іншими агентствами SEO, оскільки вони поділилися своїми стратегіями з нами.

Саме тоді я зрозуміла, в якій спеціальній галузі я працюю.

Подібно до лікарів і вчених, індустрія SEO не накопичує секретів; замість цього ми охоче ділимося з нашими колегами, які також можуть бути випадковими конкурентами.

Тут дійсно є почуття спільноти в цій галузі, спільне бажання розгадати алгоритм Google, протестувати нові теорії та гіпотези і поділитися результатами з іншими.

Це також спільнота розумних, дбайливих і чудових людей.

Бути SEO це дійсно особлива порода маркетолога. Це клуб, я радий бути учасником картки.

Історії успіху

Захоплююча робота та велика громада не завжди прирівнюються до 15 років в одній компанії. Що ще тримало мене за півтора десятиліття?

Це відчуття, яке походить від допомоги клієнтам знайти успіх в Інтернеті.

У мене були клієнти, які зупиняли свою PPC-кампанію, тому що наші зусилля з SEO генерували більше потенційних клієнтів, тому вони могли б працювати.

Я допоміг боротися компаніям знайти нових клієнтів і побачити їх бізнес успіху, тому що вони були остаточно видимі в Інтернеті.

Ми особисто зіграли роль у компаніях, які повинні наймати нових співробітників, створювати нові підрозділи та розширюватися на нові місця.

Це прокляте прохолодне почуття.

Нічого з цього не було б можливим, якби у нас не було дивних клієнтів, які пропонували б фантастичні продукти та послуги. Хороший SEO не компенсує поганий продукт або послугу.

Мені справді пощастило працювати з надзвичайно розумними, аж до земних і щедрими клієнтами. Люди, які довіряють нашій команді, експериментують, випробовують нові стратегії та думають поза межами рамки, коли йдеться про просування свого бізнесу в Інтернеті.

Наш успіх будується на успіху наших клієнтів.

Наш успіх будується на успіху наших клієнтів

Наша команда з одним з тих чудових клієнтів, про які я говорила

Я, можливо, не поспішаю в палаючі будівлі, як це робив мій батько, або працюю з пацієнтами з лейкемією, як моя прекрасна дружина, але я роблю добрі справи з та для добрих людей. Це така нагорода, яка робить вас щасливими у вашій кар'єрі.

За це я дуже вдячний.

Команда WebRanking

Searchfest 2014

Факти, якщо компанія, з якою ви працюєте, смокче, неважливо, наскільки ваші зміни в роботі або наскільки великі ваші клієнти… вона все ще смокче.

Я мав задоволення бути частиною чудової команди людей тут, на WebRanking. Завдяки нашій колишній дружбі у середній школі я збираюся на 30 років дружби з Тоні і Джеймсом. (Мені шкода, але мій трудовий договір не дозволяє мені розголошувати якісь незручні історії з нашої молоді - це дуже погано, тому що їх багато).

Чи було це легко? Чорт візьми, ні. Там були сутички, були розбіжності і були часи, коли ми хотіли назвати все це. Але, як і будь-яка близька сім'я, ми зрозуміли, наскільки добре ми маємо команду, і завжди знаходили спосіб вирішити ситуацію.

Повага проходить довгий шлях у збереженні бізнесу.

Існує певне почуття безпеки, яке виникає внаслідок знання людей, за яких ви працюєте, для вашої спини, що вони дбають про вас і ваше благополуччя. І в цьому ж відношенні я отримав їх назад.

Ми хочемо домогтися спільного успіху в команді, робити справи правильним шляхом, ставлячи насамперед потреби наших клієнтів.

На початку я дав WebRanking знати, що якщо це буде працювати довгостроково, я завжди буду робити те, що є в інтересах наших клієнтів, я буду боротися за них, я б не врізався, і я був би прозорим у всьому, що я роблю.

Вони не матимуть цього іншого способу.

Тоні, Джеймс, Пол-молодший і Пол-старший - справді чудові товариші по команді, колеги та друзі. Я хочу особисто подякувати WebRanking і нашому екіпажу (тут і пішли) на користь 15 років. Дякую вам за те, що шанс на хлопця, що живе в Південній Каліфорнії шукає квиток додому. Я б не був професійно успішним або задоволеним без постійної підтримки, товариства і відданості від нашої команди WebRanking.

Вони люблять мене… вони дійсно, мені дуже подобаються.

Спасибі за останні 15 років. Тепер давайте подивимося, скільки дупу ми можемо ударити в наступні 15 років.

К я потрапив сюди?
Так… Як я отримав тут?
Або ще краще… чому я все ще тут?
Через рік?
Хто знає?
Що ще тримало мене за півтора десятиліття?
Чи було це легко?