20 SEO Link Building Tips для 2019 року

 1. Поради щодо створення посилань для досвідчених користувачів Будівництво посилань стало важким і складним...
 2. 8. Отримати непрямий зворотний зв'язок з ваших конкурентів
 3. 9. Відновлення мертвих посилань
 4. 10. Зробіть ваші згадки зворотними посиланнями
 5. 11. Знайдіть найсильніших, хороших зворотних посилань ваших конкурентів
 6. 12. Знайдіть найбільш відповідні варіанти побудови посилання
 7. 13. Шукайте нові посилання від ваших конкурентів
 8. 14. Запустіть стипендіальну кампанію або розіграші
 9. Заробляйте свої посилання!
 10. Що таке хороший вміст з точки зору Google?
 11. 15. Інфографіка
 12. 16. Списки
 13. 17. Дослідження та тематичні дослідження
 14. 18. Реєстраційні бюлетені
 15. 19. Додатковий матеріал
 16. 20. Вчіться від інших
 17. Інструменти для створення посилань
 18. Створення посилань не достатньо
 19. Звідки беруться всі посилання зі спамом?
 20. Слідкуйте за профілем зворотного зв'язку та виконуйте проактивні запити

Поради щодо створення посилань для досвідчених користувачів

Будівництво посилань стало важким і складним завданням. І саме тому вам потрібні професійні інструменти, які допоможуть вам у цьому. LinkResearchTools розробила 21 різні інструменти, які ви можете і повинні використовувати, щоб виявити і використовувати нові, високоякісні джерела посилання.

7. Відкрийте для себе загальні зворотні посилання Вашої конкуренції

У аналізі конкуренції, ви, ймовірно, знайдете, що є один або інший зворотний зв'язок, що деякі з ваших конкурентів мають спільного, але ви цього не робите. Якщо вашим конкурентам вдалося отримати це посилання, то чому б вам і не це зробити?

Все, що вам потрібно зробити, це вивчити ці зворотні посилання, а потім спробувати отримати їх самі. Інструмент "Спільні зворотні посилання" (CBLT) є інструментом, створеним саме для цього.

Інструмент Спільні зворотні посилання (CBLT)  є інструментом, створеним саме для цього

Введіть до 10 ваших конкурентів і почніть звіт.

Спільні зворотні посилання для топ-6 страхових компаній з Німеччини

8. Отримати непрямий зворотний зв'язок з ваших конкурентів

Досить часто деякі з ваших конкурентів посилаються на ті самі веб-сайти. Злодій пов'язувати соки (LJT) знаходить саме ті сторінки, на які залишилися декілька ваших конкурентів. Це часто впливає на владу у вашій галузі.

Посилання Juice Thief (LJT) має схожі результати з інструментом Common Backlinks (CBLT). У більшості випадків сторінки, на які посилаються конкуренти, є високими сторінками авторитетів.

У більшості випадків сторінки, на які посилаються конкуренти, є високими сторінками авторитетів

Загальні сайти, на які посилаються Топ-6 страхових компаній у Німеччині, відсортовані по LRT Power * Trust.

Посилання з такої сторінки буде дуже корисним, оскільки це допоможе вам отримати значний зв'язок. Але це ще не все: якщо вам вдасться отримати зворотний зв'язок, ваші конкуренти опосередковано зв'язуватимуться з вами.

Посилання Juice Thief (LJT) допоможе вам знайти зворотні посилання з високих авторитетних сайтів у вашій ніші.

Чого ви чекаєте? Отримати ці посилання зараз! Просто переконайтеся, що ці сайти мають відношення до вашої ніші, мають низький ризик і належне LRT Power * Trust.

9. Відновлення мертвих посилань

Іноді непрацюючі посилання можуть посилатися на ваш сайт. Це відбувається, наприклад, коли місце розташування сторінки змінюється або коли веб-майстер помиляється вашу URL-адресу. В обох випадках ці зворотні посилання звітують про помилку 404.

Такі проблеми часто трапляються навіть тоді, коли веб-сайт перенесено в інший домен або оновлено. Потім слід спробувати переслати ці зворотні посилання на іншу сторінку.

Відновлення зв'язків із соками (LJR) допомагає знаходити зворотні посилання, які посилаються на неіснуючу сторінку (HTTP код 404). Ви повинні спробувати відновити втрачений LRT Power * Trust шляхом відновлення сторінки або перенаправлення на існуючу сторінку.

LRJ виявляє не тільки помилки HTTP-коду 404, але й помилки тайм-ауту (504) або помилки доступу (403). Якщо ви хочете перезавантажити вашу сторінку, ви повинні поглянути на всі ці джерела помилок, перш ніж ви потрапите в біду.

Інструмент для відновлення зв'язків з соками (LJR) - це простий у використанні інструмент, який спочатку перераховує всі ваші зламані зворотні посилання:

Інструмент для відновлення зв'язків з соками (LJR) - це простий у використанні інструмент, який спочатку перераховує всі ваші зламані зворотні посилання:

Як тільки цей список буде створено, інструмент LJR створить код .htaccess, який можна легко вставити у ваш файл .htaccess.

htaccess

Також шукайте мертві посилання на Вікіпедії

Ви коли-небудь думали шукати мертві посилання на Вікіпедії? Google розглядає Вікіпедію як дуже надійний сайт. Ви можете знайти мертві або непрацюючі посилання там і вперед або замінити їх. Великий, безкоштовний інструмент для цього Wikigrabber , Там можна шукати ключові слова і знаходити сторінки, які потребують цитати у Вікіпедії.

Крім того, коли посилання Вікіпедії є NoFollow, вони все ще передають багато довіри. Не думайте, що Google не розглядає nofollow посилання. Це те, що вони роблять, і ми вже бачили ручні штрафні санкції через посилання NoFollow. Читайте тут докладніше про NoFollow Links.

З посиланням на дослідження SEO Toolbar ви отримуєте Вікіпедії SEO метрики на перший погляд.

10. Зробіть ваші згадки зворотними посиланнями

Це, мабуть, найпростіший спосіб отримати нові зворотні посилання. Хтось вже писав про вас. Ваша компанія чи продукт вже згадується, але вона ще не пов'язана з вашим веб-сайтом. У таких випадках, як правило, достатньо зв'язатися з веб-майстрами і попросити їх зробити зворотний зв'язок з наміром.

Але як знайти такі згадки? Почніть звіт у Профілі зворотного зв'язку (BLP) і виберіть стан посилання "Mention". Ось як можна відфільтрувати всі згадки:

Ось як можна відфільтрувати всі згадки:

Профілі зворотного зв'язку (BLP) є прекрасним інструментом для виявлення згадок, які фактично дивляться ліворуч. Щоб знайти згадки про бренди, які не виглядають як URL-адреси, вам доведеться глибше копати.

Інший спосіб знайти і контролювати згадки - це Інструмент дослідження SERP (SERP) з розумною комбінацією команд розширеного пошуку.

Ось приклад, де ми шукали SERP для згадок з ActiveCampaign без посилання на www.activecampaign.com.

Для цього було використано наступні команди пошуку:

 • "Активна кампанія" АБО "activecampaign" -activecampaign.com
 • "Активна кампанія" "Автоматизація маркетингу" -activecampaign.com
 • "Активна кампанія" "маркетинг електронною поштою" -activecampaign.com

Щоб знайти більшість згадок, слід вибрати всі результати з будь-якого часу або року. Найкраще використовувати локальну пошукову систему та мову цільової аудиторії. У розділі "Метрики" можна вибрати метрику за вашим вибором, але спочатку слід поглянути на подробиці LRT Power * Trust.

Після того, як звіт SERP буде готовий, ви повинні вибрати "Ні" у стовпці "Зв'язані", щоб знайти URL-адреси, які не посилаються на вашу сторінку.

Після того, як звіт SERP буде готовий, ви повинні вибрати Ні у стовпці Зв'язані, щоб знайти URL-адреси, які не посилаються на вашу сторінку

Згадки про ActiveCampaign - інструмент SERP

Щоб знайти найсильніші сайти, які згадують ваш бренд, слід відсортувати результати за допомогою LRT Power * Trust.

Висока потужність LRT * Довіра Активна згадка про кампанії - Сервіс видачі

Якщо хтось вже згадував ваш бренд, чому б не залишити його?

Досить часто електронна пошта достатньо:

"Привіт [NAME],

Я [ВАШ ІМ.], [ПОЗИЦІЯ] на [САЙТІ].

Я бачу, що ви згадали моє [САЙТ] на [вашій сторінці] про [тему]. Дякую за це, я дуже ціную це.

У всякому разі, мені було цікаво, якщо ви хочете додати гіперпосилання, щоб люди могли дізнатися більше про [тему].

Думаю, це було б дуже корисно для ваших відвідувачів.

Я з нетерпінням чекаю вашого відгуку.

Дякуємо.

Вітання,

[ВАШЕ ІМ'Я]

Інструмент SERP не може знайти стільки згадувань, скільки безпосередній пошук Google. Незважаючи на це, він знаходить найбільш релевантні результати, тому ви можете заощадити час на пошуку слабких або нерелевантних посилань.

11. Знайдіть найсильніших, хороших зворотних посилань ваших конкурентів

З моменту першого оновлення Google Penguin в 2012 році міцні посилання не є єдиною проблемою для веб-майстрів. Якщо ви не хочете бути покараними, ваші посилання можуть надходити лише із захищених джерел посилання. Але як знайти сильні, але безризикові посилання?

Використовуйте Конкурентна детоксикація (CDTOX) порівняти ваш сайт з 10 конкурентами.

Використовуйте  Конкурентна детоксикація (CDTOX)  порівняти ваш сайт з 10 конкурентами

Після отримання результатів звіту можна легко розмістити посилання LRT Power * Довіра і дуже низький DTOXRISK Сортування.

Залишилися конкуренції з низьким DTOXRISK страхуванням і високим LRT Power * Trust

12. Знайдіть найбільш відповідні варіанти побудови посилання

Інтернет пропонує безліч варіантів побудови посилань. Є багато форумів, блогів або веб-сайтів, де можна розміщувати нові зворотні посилання. Але їх, як правило, нелегко знайти. Хоча ви шукаєте відповідні веб-сайти або блоги для вашого гостя пост або теми, пов'язані з форумом повідомлення з наступними посиланнями - інструмент пошуку SERP допоможе вам. SERP покликана допомогти вам знайти найбільш релевантні та потужні результати.

Після отримання результатів можна сортувати їх за потужністю, темою чи іншими показниками. Найкраще про інструмент SERP є те, що вони є важливими і важливими посиланнями у вашій галузі.

Ось приклад того, як ви можете використовувати інструмент SERP, щоб знайти чудові способи сприяти бодібілдингу та фітнесу.

Команда пошуку:

 • inurl: рекомендації щодо подання + будівництво м'язів,
 • inurl: програми для запису для нас +
 • тренування + гостьова + здоров'я
 • вносять + втрату жиру

Якщо ви сортуєте результати інструменту SERP LRT Power * Trust, ви знайдете багато великих можливостей для внесків гостей.

Якщо ви сортуєте результати інструменту SERP LRT Power * Trust, ви знайдете багато великих можливостей для внесків гостей

Параметри гостьових повідомлень інструменту SERP згідно LRT Power * Trust

13. Шукайте нові посилання від ваших конкурентів

У повсякденному житті імпульсна реакція часто вирішує успіх або невдачу. Це дуже схоже в Інтернеті. Дуже важливо, щоб ви знали про діяльність ваших конкурентів.

Посилання сповіщень (LA) є інструментом, призначеним, щоб повідомити вам про нові зворотні посилання на ваш власний веб-сайт. Але, крім цього, вона може також використовуватися для іншої мети, для моніторингу конкуренції.

Але, крім цього, вона може також використовуватися для іншої мети, для моніторингу конкуренції

Посилання на сповіщення не тільки допомагають у пошуку нових можливостей зворотного зв'язку, але й у виявленні нових джерел і методів, які можна використовувати в майбутньому.

Посилання на сповіщення не тільки допомагають у пошуку нових можливостей зворотного зв'язку, але й у виявленні нових джерел і методів, які можна використовувати в майбутньому

14. Запустіть стипендіальну кампанію або розіграші

.gov та .edu посилання передають багато довіри, але вони також важко знайти. Ось чудовий приклад того, як працює HOTH.

У вас є " Стипендіальна програма HOTH SEO ", Що нагороджує гранти студентам у США, які пишуть в блозі пост" Як цифровий маркетинг може принести користь підприємствам ". Вимоги прості:

Вимоги прості:

Студенти мають доступ до університетських блогів і журналів. HOTH, безумовно, отримає велику кількість довіри з цієї кампанії. Після швидкого перегляду вашого профілю зворотного зв'язку, я бачу, що вони вже отримали багато посилань .edu з цієї кампанії. Дуже розумна ідея для побудови посилання, якщо ви можете собі це дозволити.

HOTH .edu посилається на профіль зворотного зв'язку

Заробляйте свої посилання!

Створення посилань - це одне, але ви також можете заробити посилання з великим вмістом.

Найважливішою метою Google є заробити гроші, як і будь-яка інша компанія. Google не може заробляти нічого, якщо вони не можуть гарантувати хороший досвід користувача. Хороший досвід є результатом хороших і відповідних результатів пошуку. Якщо це не так, користувачі можуть переключитися на іншу пошукову систему.

Що таке хороший вміст з точки зору Google?

Гарний вміст:

 • бажаний
 • простежується
 • корисний
 • доступною
 • заслуговує на довіру
 • цінний

Google перевіряє технічні характеристики вашого веб-сайту, наприклад, час завантаження, навігацію, дизайн, щільність або складність ключових слів. Виходячи з рейтингу кліків, показників відмов або часу перебування на веб-сайті, також вимірюється досвід користувача.

Але це ще не все; Дуже простий факт: хороший вміст приносить вам багато природних зворотних посилань! І Google все ще дивиться на посилання. Зрештою, вони є рейтинговим фактором Google №1.

"Як написати гарну статтю" - ще одна цікава тема, але в цій статті ми хотіли б зосередитися на тому, як отримати більше зворотних посилань на хороший контент.

15. Інфографіка

Незалежно від того, наскільки добре ви пишете, деякі люди віддають перевагу інформації візуально.

Різні люди мають різні підходи до пошуку інформації, і ваше повідомлення має бути доступним у будь-якій формі, щоб привернути увагу більшої аудиторії.

Багато використовують інфографіку для залучення посилань. І це працює. Можливо, хтось скористається вашою інфографікою один раз, але без посилання на вас. У такому випадку розпочніть "пошук зворотного зображення Google".

У такому випадку розпочніть пошук зворотного зображення Google

Пошук зображень Google для інфографіки

Якщо ви помітили, що веб-майстер "забув", щоб зв'язати вас, ви можете просто закликати його зробити це.

16. Списки

Чи знаєте ви ...

 1. списки
 2. знаходяться
 3. прохолодний

Наш мозок любить списки, це природно. Списки читаються частіше і використовуються як безперервний текст. Просто порівняйте ці два назви:

"Зелений чай дуже здоровий"

"7 неймовірних причин, чому ви повинні пити зелений чай"

Подивимося правді в очі, навіть якщо вам не подобається зелений чай, ви, ймовірно, натисніть на другу назву.

17. Дослідження та тематичні дослідження

Ваша особиста думка може бути цікавою та цінною, особливо якщо ви вже давно перебуваєте у вашій галузі. Але якщо ви дійсно хочете завоювати престиж і виграти багато зворотних посилань, вам необхідно надати важкі факти і статистику. З цієї причини найпоширенішим є наступний вміст:

 • Наукова робота
 • Приклади / приклади
 • Відгуки
 • порівняльні дослідження

Спробуйте знайти цікаву тему, про яку до цих пір не написано нічого або мало. Новий контент має важливе значення в будь-якій галузі, особливо, коли ваша галузь розвивається швидко. Переконайтеся, що ваші дослідження включають всі відповідні дані, результати тестування та графіку, і завжди зв'язуйте свої джерела.

18. Реєстраційні бюлетені

Багато компаній недооцінюють важливість інформаційних бюлетенів. При правильному використанні ефекти можуть бути фантастичними. За допомогою інформаційного бюлетеня ви можете привернути увагу ваших читачів і клієнтів. Завдяки якісному та цікавому вмісту ви збільшуєте ймовірність спільного використання вашого вмісту. Це дасть вам більше трафіку і отримаєте більше зворотних посилань.

Спробуйте включити в бюлетень деякі ефективні заклики до дій. Наприклад, пропонуємо взяти участь у вебінарі або завантажити білу книгу або електронну книгу.

19. Додатковий матеріал

Незалежно від того, наскільки цікавим і чудовим є ваш вміст, ви можете трохи покращити його, запропонувавши додатковий вміст, наприклад:

 • інструкції
 • інфографіка
 • відео
 • записані вебінари
 • транскрипція
 • Подкасти з дослідження

У сфері маркетингу є багато можливостей для творчості.

Це дозволить вам генерувати більше потенційних клієнтів і заохочувати їх до подальших кроків. У той же час ви доведете свій досвід і підвищите свою репутацію.

20. Вчіться від інших

Ніщо не сумніше, ніж сидіти протягом декількох днів, а іноді і тижнів на статті, а потім ... нічого! Вся робота, стільки знань - і все даремно. На жаль, є тисячі, але щодня хороші, але непомічені статті.

Ця проблема може мати багато причин. Часто тема неправильно обрана. Неважливо, наскільки добре ваша стаття, якщо ніхто не зацікавлений у цій темі. Але протилежна також поширена: велика тема, слабкий зміст.

Ви можете читати сотні статей і дивитися десятки хороших відео контенту, але завжди є безпечний шлях: вчитися у інших!

Наприклад, ви хочете писати про здоров'я, але не знаєте, які теми найбільш популярні? Просто почніть звіт із Найсильніші підсторінки Інструмент SSPT ,

Просто почніть звіт із  Найсильніші підсторінки Інструмент SSPT  ,

У наступному прикладі ми використовували pkv.de як тест. Ось список повідомлень у блогах, відсортованих за допомогою Power * Trust.
У наступному прикладі ми використовували pkv

Якщо ви дійсно хочете побачити, скільки зворотних посилань отримали ці повідомлення в блогах, ви просто повинні використовувати ці сторінки Аналізатор URL-адрес Аналізувати (Juice Tool).

Інструменти для створення посилань

Ось список всіх інструментів, які ми використовували для цієї статті:

Ми рекомендуємо розпочати створення посилань. Але перед тим, як це зробити, будь ласка, зробіть детальний аудит посилання і позбавите вас будь-яких спам-посилань, які ви придбали раніше. Потім використовуйте Link Detox Boost, щоб дозволити Google швидше обходити ваші посилання у файлі Disavow. Відмовитися від всіх посилань, які піддаються підвищеному ризику. Ви не хочете, щоб Google його знаходив, чи не так?

Не забувайте про це Google Penguin тепер є частиною алгоритму Google Core є, тому він працює в режимі реального часу. Ви можете отримати покарання на кожному кролі.

ІНСТРУМЕНТ БОНУСУ Інструмент перегляду можливостей посилання (LORT) дозволяє швидко і легко перевіряти посилання. З LORT ви можете швидко вирішити, які посилання хороші для вашого сайту і уникати ризикованих посилань.

З LORT ви можете швидко вирішити, які посилання хороші для вашого сайту і уникати ризикованих посилань

Створення посилань не достатньо

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт був високоякісним і безкарним, недостатньо створити нові посилання. Ви повинні піклуватися про свій профіль зворотного зв'язку і відмовитися від усіх спам-посилань.

У листопаді 2017 року Джон Мюллер компанії Google підтвердив, що це гарна ідея, якщо ви хочете запобігти покаранню Google.

Так, зокрема, якщо хтось вставляє на спам-сайт, або, можливо, попередній SEO пішов і запустив якийсь скрипт, щоб розмістити ліворуч і купу форумів, і ви не можете очистити це з якої-небудь причини, і ви не Я знаю про ці питання, я не хочу втрачати сну їх, я просто збираюся відректися від них і вивести їх з рівняння.

Джон Мюллер, Google Hangouts (14 листопада 2017 р.)

Звідки беруться всі посилання зі спамом?

Ви можете мати спам-посилання з минулого. Може бути, ви купили кілька, або, можливо, ваш SEO не піклується занадто багато про якість посилань він зробив для вас.

Правда, що ви можете отримувати погані посилання щодня. Ваші конкуренти не хочуть, щоб ваш сайт працював добре. Ви можете планувати негативну атаку SEO, посилаючи багато спам-посилання на ваш сайт.

Це дуже гарна причина регулярно перевіряти ваш профіль зворотного зв'язку.

Слідкуйте за профілем зворотного зв'язку та виконуйте проактивні запити

Якщо ви хочете залишатися конкурентоспроможними, потрібно захистити свій веб-сайт на майбутнє. Покладіть SEO на довгостроковий порядок денний і регулярно контролюйте ваш профіль зворотного зв'язку.

Ми знаємо, що це не схоже на прогулянку в парку, але, на щастя, існують автоматичні інструменти Посилання на сповіщення це допоможе вам залишатися на курсі. Цей інструмент повідомляє вас про появу нових посилань. Це дозволяє швидко реагувати на небажані нові зворотні посилання, уникаючи загальних методів SEO, таких як негативні атаки SEO.

Що таке хороший вміст з точки зору Google?
Якщо вашим конкурентам вдалося отримати це посилання, то чому б вам і не це зробити?
Чого ви чекаєте?
Але як знайти такі згадки?
Але як знайти сильні, але безризикові посилання?
Що таке хороший вміст з точки зору Google?
Наприклад, ви хочете писати про здоров'я, але не знаєте, які теми найбільш популярні?
Ви не хочете, щоб Google його знаходив, чи не так?