22 серпня 2017 р. - День Google повернув назад фільтр Proposium Proximity - Sterling Sky Inc

Я натрапив на щось сьогодні вранці, перевіряючи бізнес, який був відфільтрований через оновлення алгоритму Possum. Це був один з тих захоплюючих моментів у житті SEO, коли я побачив, що бізнес більше не фільтрується. У мене було своє місцевий ранг-трекер с Яскраві місцеві щодня перевіряючи місцевий рейтинг, я відразу ж подивився, побачивши, коли це сталося, і побачив, що це 22 серпня.

Яскраві місцеві

Потім я почав перевіряти інший приклад, і вони також були нефільтровані, також 22 серпня. Я повторив це для 5 абсолютно не пов'язаних з бізнесом, і кожен з них мав однакову схему - всі вони стали нефільтрованими 22 серпня.

Ось приклад скріншоту того, як локальні результати виглядали 21 серпня проти 22 серпня Брукс Хіропрактика 21 серпня ніде не з'явився, а потім 22-го серпня вийшов на друге місце.

Це не повністю допомагає всім, хто був відфільтрований, оскільки здається, що Google досі фільтрує списки, які поділяють адресу / будівлю, наприклад, наприклад, що я використовував у своїй реєстрації   Опоссум оновлення
Це не повністю допомагає всім, хто був відфільтрований, оскільки здається, що Google досі фільтрує списки, які поділяють адресу / будівлю, наприклад, наприклад, що я використовував у своїй реєстрації Опоссум оновлення . Отже, якщо ви адвокат використовуєте віртуальний офіс, не надто в захваті від цього оновлення. Прекрасна новина полягає в тому, що вона виглядає як конкурент по вулиці більше не має можливості фільтрувати вас - GREAT NEWS!

Прекрасна новина полягає в тому, що вона виглядає як конкурент по вулиці більше не має можливості фільтрувати вас - GREAT NEWS