31 простий спосіб збільшити ефективність email розсилки

 1. Як сильно зростуть продажі?
 2. Як підвищити ефективність email розсилки?
 3. Як створити email розсилку, яка гарантує результат

Я помітив одну вражаючу річ

Я помітив одну вражаючу річ. Банальне правило основ маркетингу: «Якщо ви організуєте якомога більше додаткових каналів спілкування, щоб контактувати з потенційними і існуючими клієнтами, то зможете значно збільшити свій прибуток» - використовується далеко не всіма підприємцями.

Одним з таких непомічених каналів, через який ви зможете донести потенційним клієнтам свої думки, ідеї, корисну інформацію, повідомити про новини, зміни в компанії, цікавих матеріалах і ін., Є email розсилка.

«Суть не в тому, коли і як часто ви продаєте в листах, а в тому, як ви це робите.» - стверджує Ян Броди ( Ian Brodie ), Один з «50 провідних світових експертів в області маркетингу і продажів» за версією журналу Top Sales World.

Як сильно зростуть продажі?

Ваші результати в продажах будуть прямо залежати від обсягу підписаний бази, якості продає тексту, його оформлення і поставлених цілей.

Як правило, запуск правильної e-mail розсилки дає збільшення продажів на 7-10%. При цьому максимальний ефект від e-mail розсилки досягається за допомогою актуальних пропозицій для одержувачів вашої пропозиції і непідробного інтересу з боку читачів.

Актуальна пропозиція ЗАВЖДИ націлене на вигоду для читача, а не на ваші товари або послуги!

Як підвищити ефективність email розсилки?

На ефективність роботи розсилки сильно впливає сегментація бази передплатників. Навіть найпростіше поділ вихідних листів на дві категорії: для клієнтів, які вже купували щось у вас і нових клієнтів - дозволить точніше адаптувати вигоди окремих пропозицій і домогтися більшої віддачі від email розсилки.

Використовуйте історію замовлень з вашої бази даних для формування персоналізованих пропозицій на основі отриманої інформації про одержувача email.

Як створити email розсилку, яка гарантує результат

Я рекомендую слідувати гранично простим правилам, щоб значно збільшити ефективність email розсилки. З іншого боку, ігнорування цих принципів значно знизить результативність вашого підходу.

 1. Завжди запитуйте дозволу на додавання потенційного передплатника в список email розсилки. Виняток можуть становити існуючі клієнти, в чиїх інтересах володіти оперативною інформацією про всі новини та зміни у вашій компанії.
 2. Продавайте email розсилку так само, як продаєте послуги або сервіси компанії. Дайте відчути потенційному передплатнику, що він виявиться поза грою, якщо відмовиться отримувати новини або статті від вашої компанії.
 3. Розмістіть передплатну форму на видному місці сайту.
 4. Використовуйте мінімум полів для введення даних. Іншу інформацію уточніть пізніше.
 5. Використовуйте всі доступні вам дані про передплатника, щоб максимально персоналізувати email повідомлення.
 6. Включайте міні-опитування, дослідження і конкурси в свою розсилку, щоб зібрати докладну інформацію про свої передплатників, дізнатися думку щодо пропонованих товарів або вашої компанії.
 7. Покажіть потенційним передплатникам, що їх очікує в email розсилці.
 8. Керуйте очікуваннями клієнтів: надавайте обіцяні пільги, якісний контент і заявлену частоту відправок email.
 9. Не забувайте згадувати ваші контактні дані в новинній розсилці або інших email кампаніях: телефонний номер, email адреса, посилання на сайт або фактична адреса.
 10. Тестируйте одночасно тільки один показник. Не вмикайте в ваш тест кілька змінних. Переконайтеся, що досягли максимального показника за откриваеми листів Open Rate, переходу за вказаними в листі посиланням Click Rate або показнику конверсії.
 11. У деяких випадках, після відправлення листа, можна отримати відповідь: «this email address does not exist». Якщо ви продовжите відправки за цією адресою, то велика ймовірність потрапити в список спамерів.
 12. Щоб зробити email повідомлення більш читабельним на мобільних пристроях, завжди надсилайте його в форматі MIME (текст + html версія).
 13. Будуйте підписаний список на основі вашої маркетингової програми. Перед запуском складіть портрет вашого ідеального і реального передплатника. Це допоможе вам написати текст, який буде більш резонувати з цільовою аудиторією.
 14. Більшість людей не читають повідомлення, вони їх переглядають. В межах 5 секунд передплатник повинен зрозуміти, про що ваша пропозиція і який наступний крок він повинен зробити.
 15. Використовуйте «шапку» в листі. Разом з «ім'ям відправника» та «темою» - це досить потужний хук для збільшення клієнтів, які відкрили і прочитали лист до кінця.
 16. Соціальні медіа - хороший спосіб збільшити передплатну базу.
 17. Приводьте нових шанувальників і послідовників на сторінку підписки і пропонуйте їм зареєструватися в email розсилці. Так ви зможете спілкуватися з ними індивідуально.
 18. Використовуйте статистику, щоб відокремити працюють методики від неефективних дій.
 19. Розробіть план тестування і включіть його в список must do, як необхідну частину маркетингової стратегії. Це єдиний спосіб збільшити відгук і конверсію.
 20. Переглядайте зворотний зв'язок на свою маркетингову програму.
 21. Розміщуйте в email розсилці зворотні посилання на сайт або соціальні мережі для збільшення вхідного трафіку.
 22. Об'єднайте вашу новинну стрічку з сайтом, блогом, соціальними медіа і навпаки.
 23. Перш за все фокусується на контенті і пропозиції, а вже потім - на дизайні.
 24. Що ваші передплатники говорять і що вони роблять - дві великі різниці.
 25. Переконайтеся, що ваші повідомлення залишаються читабельними, навіть якщо відключені всі картинки. 70% передплатників не бачать їх через налаштувань «за замовчуванням».
 26. Не вносьте зміни в email розсилку і маркетингову програму поки не отримаєте результатів тестування. Тільки вони показують позитивну або негативну динаміку подій.
 27. Припустимо, ви відправите мені 3 повідомлення, які мені не сподобаються. Невже ви думаєте, що я прочитаю четверте? Не відправляйте все для всіх. Сегментує!
 28. Надішліть новому користувачеві вітальне повідомлення. А вже потім основну частину email розсилки.
 29. Робіть посилання відписки видимої і доступною для читачів, інакше вони помітять ваш лист, як спам.
 30. Запитайте читача про причини відписки. Використовуйте ці знання для поліпшення маркетингової програми, контенту і частоти email відправок.
 31. Для відписатися читачів запропонуйте вибрати email розсилку, яку їм цікаво отримувати і потрібну частоту оновлень, а вже потім - відписатися.

Як сильно зростуть продажі?
Як підвищити ефективність email розсилки?
Як сильно зростуть продажі?
Як підвищити ефективність email розсилки?
Невже ви думаєте, що я прочитаю четверте?