5 SEO оптимізовані і безкоштовні шаблони Joomla ви повинні спробувати - HotThemes

 1. Вибір шаблонів
 2. 1. Журнал
 3. 2. Чистота III
 4. 3. Sindd
 5. 4. Форсаж 2
 6. 5. Радон
 7. Висновок
 8. Автор біо

Joomla входить до числа великих трьох систем управління контентом. Два інших - Drupal і WordPress. Справа в цих трьох CMS полягає в тому, що кожен з них надає послуги, які відповідають потребам різних груп. Joomla є одним з кращих завдяки зручності в користуванні і, звичайно, безлічі шаблонів , які доступні на ринку для користувачів. Існує проблема. Ці шаблони можуть бути досить дорогими і навіть при їх придбанні, ви не впевнені, що ви отримаєте те, що реагує і оптимізовано SEO.

Ну, це проблема, про яку більше не потрібно турбуватися. Є так багато шаблонів Joomla, які доступні на ринку. Кожна з них має різноманітні переваги. Ви можете отримати безкоштовні шаблони. Це, мабуть, найкраща частина історії. Знайти їх може бути проблемою. Ця стаття проведе вас до п'яти найкращих шаблонів Joomla, які є не тільки абсолютно безкоштовними, але й SEO-дружніми і дуже чуйними.

Вибір шаблонів

Перш ніж вказати ці п'ять шаблонів, варто зазначити, що дуже важливо підібрати правильний варіант для вашого бізнесу. Оскільки кількість безкоштовних шаблонів велика, ви будете абсолютно зіпсовані для вибору, коли ви вибираєте той, який ви хочете. Лише деякі з цих шаблонів працюватимуть у вашому бізнесі. Щоб вибрати найкраще, необхідно враховувати таке:

 1. SEO оптимізація
 2. Чуйність
 3. Дизайн і макет
 4. Інтеграція соціальних медіа

SEO та швидкість реагування завжди повинні бути у списку. Це тому, що ви ніколи не можете бути успішними в Інтернеті, якщо пошукові системи не люблять ваш сайт. Коли шаблон відповідає, це означає, що ваш сайт буде доступний через мобільні пристрої, такі як смартфони та планшети. Це важливо, оскільки більшість людей отримують доступ до Інтернету через свої телефони.

Не витрачаючи більше часу, давайте перейдемо до вибору п'яти найкращих шаблонів для Joomla. Ці шаблони реагують, SEO оптимізовані і мають вражаючий дизайн.

1. Журнал

Є ті люди, які хочуть створювати веб-сайти, які подібні до журналу, і таким чином цей вдало названий шаблон стане найкращим варіантом. При виборі цього шаблону ви можете бути впевнені, що ваш журнал буде просто вражаючим. Це дійсно простий, але в той же час йому вдається бути надзвичайно складним у порівнянні з багатьма іншими шаблонами, які ви знайдете на ринку. Найкраща частина всього цього полягає в тому, що вона абсолютно безкоштовна.

Якщо у вас є фотографії високої якості, і ви хочете переконатися, що вони отримують увагу, яку вони заслуговують, ви повинні переконатися, що ви отримаєте шаблон, як цей. Це гарантія того, що ви не будете розчаровані. Журнал-подібні блоги, як правило, похвалили багато завдяки аурі стилю, який вони зображують.

Посилання

Посилання

2. Чистота III

Чистота III майже схожа на журнал, але може працювати на сайтах електронної комерції, а також на сайтах журналів. Він побудований на рамках T3, що робить його дуже хорошим для портфелів, журналів і веб-сайтів електронної комерції. Він сумісний з різними розширеннями, включаючи Jom Social, Easy Discuss, Easy Blog, MijoShop і Kunena. Варіант компонування, з яким ви йдете, повністю залежить від цілей, які ви хотіли б досягти. Існують альтернативи для макету журналу, які включають в себе: блог, портфоліо, корпоративні та глосарові макети. Саме ці, які роблять Purity III високим рейтингом серед найкращих шаблонів, які є вільними.

Посилання

3. Sindd

Будь-яка компанія SEO порадить вам отримати цей шаблон. Він підтримує K2, коли справа доходить до створення дуже потужних веб-сайтів. Дизайн шаблону дуже простий, але надзвичайно складний. Це дозволяє створювати ці швидкі веб-сайти, не вкладаючи в це занадто великих зусиль. Він створений на YT-фреймворку V2. Він також поставляється з 6 колірних схем, що більше, ніж багато інших шаблонів можуть дозволити собі. Крім барвистості, він має 8 бонусних сторінок, які підтримують підтримку мови RTL.

Посилання

4. Форсаж 2

Це дивно називається, але це так з практично всіма пунктами в ІТ. Afterburner 2 побудований на рамці Gantry 4, приносячи з собою 34 позиції модуля, які приходять у 3 попередньо встановлених стилю. Причина, чому ви знайдете цей, який буде таким фантастичним варіантом, полягає в тому, що він завантажується смішно швидко. Так само, як SJ Vinda вище, це дає вам можливість створити сайт, який є надзвичайно швидким. Він займає високе місце серед голодуючих безкоштовних шаблонів Joomla, які були розроблені темою Rocket.

Посилання

5. Радон

Немає жодного списку шаблонів Joomla, які б були повними без згадки Радону. Це абсолютно одна з найкращих шаблонів, які є безкоштовними і призначені для створення фантастичного та сучасного веб-сайту. Є деякі шаблони, які є безкоштовними, але вони, здається, були розроблені з доісторичних веб-сайтів на увазі. Крім того, швидке завантаження, як SJ Vinda і Afterburner 2 вище. Крім того, він побудований на основі Helix і підтримує мову RTL. Радон повністю озброєний CSS3, HTML5, Mega Menu і K2.

Посилання

Висновок

Є так багато шаблонів Joomla, які ви знайдете на ринку. Якщо вам потрібна преміальна якість і підтримка, ви повинні розглянути деякі з наших преміум шаблони Joomla . Той, який ви вирішили придбати, повинен бути не тільки чуйним, але й оптимізованим SEO. Вищезазначені п'ять шаблонів відповідають обом критеріям і продовжують бути абсолютно вільними. Преміальні шаблони також доступні для користувачів Joomla. Немає нічого, що з ними взагалі не так. Вони виступають дуже прихильно через додаткові можливості, які вони можуть запропонувати користувачам. Якщо ви тільки починаєте роботу на Joomla, безкоштовні шаблони безумовно найкращі. Ці п'ять зроблять ваш досвід єдиним у своєму роді.

Автор біо

Присцилла Боло - це блогер і завзятий фанатик шаблонів Joomla. Вона також працювала з компанією SEO більше шести років. За ці шість років вона розробила онлайн-маркетингові кампанії в соціальних мережах. Вона просто любить що-небудь робити з інтернет-технологіями.