5 способів URL Shorteners може вплинути на SEO

  1. Ризик перенаправлення
  2. Використовуйте авторитетні компанії
  3. Налаштуйте Шортень
  4. Порівняйте свої зусилля
  5. Заключні думки

Пошук способу піднятися в PageRank, не витрачаючи тонни грошей, добре для будь-якого малого бізнесу. Хоча укорочення URL-адрес існує вже багато років, експерти з маркетингу кажуть, що спосіб, у який вони використовуються, може впливати на взаємодію з поточними і майбутніми клієнтами, а також рейтингом.

Ризик перенаправлення

Компанії по скороченню URL-адрес використовують 301 перенаправлення, які надсилають вашим клієнтам через їхню платформу, щоб врешті-решт потрапити на ваш вміст. Хоча існує занепокоєння, що використання коротких URL-адрес може спричинити розбавлення PageRank, Веб-майстри Google сказав, що “якщо ми побачимо, що 301, що буде передавати PageRank до кінцевого пункту призначення…, оскільки вони стосуються SEO…, переважна більшість стримань URL-адрес добре працювали, а також передають PageRank та прив'язку тексту, оскільки вони використовують переспрямування 301 . "

"Скорочені посилання на URL-адреси з джерел третьої сторони діють подібно до будь-якої іншої сторонньої посилання", - сказав Даллас Маклафлін, директор з інтерактивного маркетингу Агентство Джеймс . "Чим вищий домен і авторитет сайту зв'язуючого сайту, тим більш цінним є зворотний зв'язок і більш вражаюче, що посилання стає органічним рейтингом пошуку. Недоліком є ​​те, що посилання на скорочені посилання розглядаються як перенаправлення 301. Тим не менш, недавні дослідження довели, що 301 перенаправлення зараз набагато ближче до передачі високих 90-х до 100 відсотків капіталу зв'язку, що робить це більш-менш непроблемним. "

Використовуйте авторитетні компанії

Переконайтеся, що ви надішлете свою кампанію за допомогою авторитетних і встановлених компаній для скорочення URL-адрес. Bit.ly, Ow.ly і нові динамічні посилання Firebase (FDL) Google, які будуть замінюватися Короткими посиланнями Goo.gl 13 квітня , всі клієнти довіряють брендам і зменшують ризик постачальників послуг.

«Багато URL-адрес, що скорочуються, приходять і йдуть з плином часу, і коли вони виходять з бізнесу, так роблять ваші посилання звідки б ви їх не розмістили, і де інші їх повторно публікували / ретветували. Будьте впевнені, щоб піти з створеною компанією, яка була навколо і буде навколо, ”сказав Девід Демар, SEO стратег в Colling Media .

"Ви також не хочете робити помилку, використовуючи короткі URL-адреси, а потім посадку людей на незв'язаний вміст (який іноді може бути навіть домашньою сторінкою), тому що якщо це не стосується, звідки вийшла коротка посилання та тема, показники відмов зростають, а показники часу на місці знижуються - це може призвести до негативного впливу на рейтинг. "

З підвищеним ризиком кібератак, клієнти більш обережні у натисканні на посилання, які не прикріплені до авторитетних доменів.

«Користувачі, які опитуються, неохоче натискають URL-адресу з домом верхнього рівня, якого вони не розпізнають», - сказав Маклафлін. "Тому важливо вибрати добре відомий короткий URL".

Пошук способу піднятися в PageRank, не витрачаючи тонни грошей, добре для будь-якого малого бізнесу Налаштуйте Шортень

Ще однією тактикою, яку використовують підприємства для створення онлайн-довіри та власного бренду, є створення власного скороченого URL-адреси.

"Багато коротких URL-адрес пропонують можливість використання власного короткого домену, а це означає, що ваші скорочені URL-адреси використовуватимуть ваш домен, а не домен служби", - сказав засновник Ville Salminen Cordcutting.com і Flixable . Якщо ви йдете цим шляхом, ви можете пом'якшити ризик постачальника послуг, оскільки ви все одно будете володіти доменом, навіть якщо послуга припинила своє існування. Таким чином, ваші посилання не зникнуть з послугою. Ще одна перевага використання власного короткого домену полягає в тому, що домен буде нести ваш бренд, керуватиме враженнями від бренда, видимістю та, за деякими даними, підвищувати рейтинг кліків ».

Порівняйте свої зусилля

Використовуючи будь-яке рішення для скорочення URL-адрес, скористайтеся їхнім безкоштовним аналітичним сервісом, щоб відстежувати кліки, реферери, конверсії, охоплення, спільний доступ тощо.

«Ми використовуємо різні скорочення URL для різних цілей залежно від потреб наших клієнтів. Автономні короткі URL-адреси, такі як Google *, добре працюють у багатьох випадках при створенні простого короткого посилання. Оскільки вона прив'язана до облікового запису Google, який ви використовуєте, ви отримуєте певну користувальницьку сторінку, яка відстежує всі ваші оригінальні URL-адреси, дати створення, короткі URL-адреси та базове відстеження загальної кількості кліків по посиланнях. Існують також платні укорочення, з різним ступенем функцій та відстеження даних », - сказав ДеМар.

“Перегляд даних дозволяє почати виконання деяких простих тестів, пробувати різні повідомлення і бачити те, що працює. Ці маленькі «перемоги» збільшуються з часом, а іноді ви отримуєте щастя, і ваш вміст дійсно зв'язується з читачами ».

Ви можете протестувати кампанію з кількома посиланнями на скорочення і дізнатися, яка платформа працює найкраще і відповідно відрегулювати.

"Основні shorteners URL надають вам аналітики, які ви можете скористатися, коли вирішуєте, які частини вашої маркетингової кампанії [потрібно] більше ресурсів", сказав Салмінен. Наприклад, ви можете розміщувати один URL на один канал соціальних медіа, а інший на інший канал. Таким чином, ви б майже відразу дізналися, який канал соціальних медіа є найбільш ефективним для цієї кампанії чи публікації.

Потворна зв'язок

Отже, коли краще використовувати скорочення URL для кампаній? На думку наших фахівців, це коли потрібно поліпшити естетику і досвід користувача.

"Я рекомендую зарезервувати використання скорочених URL-адрес для місць, де інакше буде видно повну URL-адресу", - сказав Маклофлін. Тобто фактично скорочує URL-адресу з візуальних причин. Наприклад, розміщення повної URL-адреси з звичайними параметрами відстеження та динамічними змінними, які видно вбудовано з повідомленням у Twitter або Facebook, може зробити ваше повідомлення виглядати "потворним", але скорочена URL-адреса зберігає кількість символів і візуально приваблива. "

Коротші URL-адреси також добре працюють у друкованих кампаніях.

«Друковані засоби масової інформації - це одне місце, де вам краще використовувати скорочення URL-адрес для заміни довгих оригінальних URL-адрес. І якщо ви використовуєте унікальні скорочені URL-адреси у друкованих виданнях, ви можете потім виміряти успіх ваших друкованих кампаній, ”- сказав Салмінен.

Заключні думки

Інші поради щодо використання скорочень URL-адрес включають:

  • Також рекомендую повторно використовувати той самий скорочений URL кожного разу, коли ця URL-адреса буде повторно опублікована, щоб зберегти всі показники кліків і конверсій прив'язані до одного джерела переходу. - Маклафлін
  • Очистіть довгі URL-адреси в соціальних мережах і електронних листах - DeMar
  • Надайте цінний та цікавий вміст на землю - DeMar
  • Зберігання кількості рухомих частин (перенаправлення) до мінімуму завжди є найбезпечнішим вибором - Salminen
  • Завжди існує ризик постачальника послуг, пов'язаний з укороченням URL-адрес. Ось чому я хотів би наголосити на важливості використання надійних URL-скорочень. - Салмінен

Детальніше про це створення вашого бренду в Інтернеті на TechCo

Ця стаття була надана вам у партнерстві з .ME , преміум домен верхнього рівня для фахівців, орієнтованих на створення своєї онлайн-репутації. Дізнайтеся більше на www.domain.me . Завантажте цей безкоштовний посібник про те, як запустити блог .

* Google закриє службу скорочення URL-адрес і замінить його службою Динамічні посилання Firebase станом на 13 квітня. Поточні користувачі можуть ще доступ до коротких посилань через goo.gl консоль .

Цю статтю оновлено для відображення змін у службі скорочення URL-адрес Google.