5 Студентські дослідження Facebook для малого та середнього бізнесу |

 1. Висновок
 2. Автор

Попередній iSpionage публікація під назвою " Успіх з Facebook - 6 прикладів , ”Вивчали, як великі компанії досягають успіху з різними підходами на Facebook. Малі та середні підприємства, хоча і не мають бюджетів, які мають великі світові бренди, у створенні промо-акцій та користувацьких програм на Facebook. Тим не менш, є багато речей, які можна зробити, не витрачаючи багато грошей на Facebook, які все ще забезпечують значні результати.

Дуже мало речей, необхідних для того, щоб отримати досить суттєвий наступ на Facebook. Послідовність в опублікуванні, релевантність змісту та прояв хвилювання на вашій сторінці є запорукою успішної маркетингової кампанії чи ініціативи Facebook.

Отже, як малі підприємства використовують Facebook для створення взаємодії та реалізації реальних продажів? Давайте подивимося на 5 тематичних досліджень малого бізнесу, щоб дізнатися, як деякі компанії використовують Facebook для успіху свого бізнесу.

Маючи більш ніж 80 000 балів на Facebook, World Supply World, невелика компанія в Цинциннаті, яка продає продукцію і комплектуючі для басейнів і спа-центрів, має красиво виглядаючу сторінку з покращеними фотографіями басейнів і спа-центрів Маючи більш ніж 80 000 балів на Facebook, World Supply World, невелика компанія в Цинциннаті, яка продає продукцію і комплектуючі для басейнів і спа-центрів, має красиво виглядаючу сторінку з покращеними фотографіями басейнів і спа-центрів. Кожна з цих фотографій збирає десятки коментарів із сотнями коментарів. Ці фотографії супроводжуються особистим запитом: "LIKE!" Або "SHARE!", Якщо вам подобається те, що ви бачите.

World Supply World пропонує захоплюючі фотографії басейнів і картин різної форми, розмірів і дизайну. Сторінка, по суті, стала місцем призначення для тих, хто шукає різні проекти басейнів, які роблять Pool Supply World авторитетом у цій сфері. Щонайменше дві унікальні фотографії розміщуються щодня, що також говорить про їхню пристрасть.

Урок: Надішліть достатньо вмісту на своїй сторінці, щоб стати авторитетом у цьому полі. Легко побачити авторитет Pool Supply World зі своєї сторінки, яка містить виключно басейнові та спа-карти, і нічого іншого.

Boom Social - це соціальна мережа малих підприємств, яку керує Кім Гарст Boom Social - це соціальна мережа малих підприємств, яку керує Кім Гарст. Її енергійний підхід до життя і бізнесу добре висвітлюється на її сторінці в Facebook, де вона має близько 45 000 балів. Перший погляд на її сторінку відкриє ефективне використання висловів та особистих повідомлень, які супроводжують її фотографії.

Вона також освоїла використання хештегів на Facebook, що дозволяє людям, які шукають певні види контенту, легко знайти її. Оскільки вона розміщує різні посади, пов'язані з бізнесом, ви знайдете її за допомогою таких тегів, як #socialmedia, #BizTip, #SocialMediaMarketing та інші.

Всі фотографії сторінки також були налаштовані, щоб запропонувати ділову пораду часто з аналогічною заявою, яка може пояснити, чому її посади настільки потужні, що іноді набирають сотні коментарів. Це чудова сторінка для відвідування, як для бізнесменів, що прагнуть, так і для тих, хто вже знаходиться на шляху підприємництва.

Урок: Створення особистого зв'язку з аудиторією. Будьте людиною і покажіть цей аспект у вашому бізнесі. Кім Гарст робить це за допомогою фірмових фотографій, які доставляють особисте повідомлення та поради. Інтегруючи свої повідомлення з хеш-тегами, вона може створити взаємодію з іншими поза межами свого найближчого оточення.

Присвячена полюванню оленів, на цій сторінці є нумерація вболівальників, близька до 850,000 Присвячена полюванню оленів, на цій сторінці є нумерація вболівальників, близька до 850,000. Повідомлення на сторінці Легендарний Whitetails зазвичай генерує тисячі коментарів від залучених аудиторій. Хоча сторінка присвячена оленям Whitetail, ви знайдете безліч одягу з темами оленів Whitetail, включаючи тематичні куртки, ліхтарики, головні убори, чоботи та регалії.

Кожен з повідомлень містить посилання на свій веб-сайт, де вболівальники можуть додатково залучати та купувати одяг. Легендарний Whitetails сприяє своїм пропозиціям і продажу безпосередньо на Facebook з красивими фотографіями того, що пропонується.

Картинки оленів також поширені на їхній сторінці, яка може бути не дуже «фан-сторінкою» для людей, що не займаються полювання. Однак, для тих, хто любить дику природу, полювання, і все між ними, ця сторінка просто відповідає законопроекту.

Урок: зосередьтеся на своїй галузі та створюйте вміст, який відповідає вашій аудиторії. Легендарний Whitetails добре знає, що мисливці шукають і дає їм. Легко продати своїм уболівальникам, коли вони знають, що у вас є необхідне.

Це сторінка, присвячена шоколадним делікатесам і всім, хто користується такими індульгенціями Це сторінка, присвячена шоколадним делікатесам і всім, хто користується такими індульгенціями. Керує і курує кулінарний дієтолог і письменник у Вашингтоні, округ Колумбія, Сью Енн Глісон, сторінка Шоколаду на сніданок Facebook є класичним прикладом того, що ви можете досягти, коли у вас є різноманітність вмісту і часу, щоб забезпечити привабливе життя досвіду.

Маючи приблизно 10 поштових відправлень смачних шоколадних ласощів і досвіду кожного дня, Сью змогла набрати великого шанувальника, який побачив, що її сторінка отримує близько 22000 балів. Хоча її окремі публікації можуть не генерувати багато взаємодії з точки зору Likes and Shares, вона компенсує це достатньо вмісту кожен день, що зберігає її бренд перед її аудиторією в будь-який час.

Урок: Повідомлення регулярно гарантує, що ваші бренди завжди бачитимуться вашими аудиторіями, що, зрештою, може призвести до того, що вони почнуть обмінюватись тим, що їм подобається, що, у свою чергу, призводить до того, що ваші сторінки стануть більше послідовників. Послідовність у наданні контенту, як і у випадку Сью, забезпечить, щоб ви продовжували отримувати більше послідовників, які компенсують відсутність високої участі в окремих посадах.

Бігати, керувати і володіти Chrisy Bossie, Earthegy присвячується ювелірним і ювелірним любителям Бігати, керувати і володіти Chrisy Bossie, Earthegy присвячується ювелірним і ювелірним любителям. Chrisy, який живе і працює в сільській Вірджинії, демонструє і продає свої власні камені, які вона постачала, розробляла і розробляла як на своїй сторінці Facebook, так і на своєму веб-сайті.

З більш ніж 24 000 Likes, Earthegy Facebook вентилятор сторінка прагне продемонструвати різні конструкції Chrisy, підкреслюючи силу і енергію, що кожен з її каменів випромінює. Вона не тільки демонструє свої готові роботи, але й нові камені з різних куточків світу, перш ніж вона оселиться, щоб оформити прекрасні шедеври, які вона потім розміщує на сторінці вентилятора Eathegy.

Згідно з її веб-сайтом, вона працює зі свого столу в їдальні, що пояснює, де вона отримує весь цей час і вміст для розміщення. Сторінка вентилятора Earthegy отримує близько 10 оновлень щодня, все зроблено Chrisy. Кілька особистих фотографій її з домашніми улюбленцями завжди порушує одноманітність, щоб розкрити людину за сценою, яка є важливим елементом сторінки фанатів, який вводить людський аспект у ваш бізнес, з яким люди змушені зв'язатися.

Урок: Продемонструйте всі свої роботи, якщо це можливо, як сировину, так і готову продукцію. Earthegy включає фотографії сирих каменів, а також готові підвіски, намиста і браслети. Окрім того, ви можете особисто доторкнутися до своєї продукції, пояснивши, що вона означає і робить. Chrisy робить це, пояснюючи та визначаючи енергії та духовність, які її камені виділяють.

Висновок

Загальноприйнятий метод простої публікації та оновлення вашої фан-сторінки, сподіваючись, що ваші клієнти знайдуть вас, просто не вирізає її. Речі змінилися. Ваші клієнти Facebook шукають більш привабливий досвід. Якщо ви не доставите його, вони не збираються показувати вам любов у відповідь.

З наведених вище кейсів видно, що існують деякі речі, які малі підприємства можуть зробити, щоб створити активну та зайняту наступну на Facebook.

   - World Supply World розміщує достатньо фотографій ексклюзивних басейнів і курортів, що робить їх авторитетом у своїй галузі.

   - Boom Social з Кімом Гарстом включає в себе фірмові фотографії з особистими повідомленнями і ретельне використання хештегів Facebook.

   - Легендарний Whitetails виробляє вміст, орієнтований на своїх клієнтів, продаючи фірмовий одяг, що резонує з його шанувальниками.

   - Шоколад на сніданок має регулярно оновлювану сторінку, яка компенсує низьку залученість до окремих посад, керуючи загальним залученням сторінок.

  - Earthegy розміщує фотографії як сировини, так і готової продукції за допомогою людського дотику від творця на те, що її творчість надихає.

Вищезгадані бренди малого бізнесу, без сумніву, пристрасні та схвильовані тим, що вони роблять, а також стають активом для своїх аудиторій. Коли ви можете зробити будь-яке або все з перерахованих вище, ви можете почати будувати і розвивати своє власне плем'я, збільшувати залученість і стимулювати продаж для вашого бізнесу. Ми сподіваємося, що ви дізналися щось із цих п'яти тематичних досліджень на Facebook, які допоможуть вам розвивати свій бізнес, збільшуючи як ваших послідовників, так і ваші продажі.

Автор

Гість Blogger Девід Gitonga

Девід Гітонга - це повний робочий день, створений веб-контентом і стратег, що співпрацює з різними компаніями в розробці та виконанні онлайн-маркетингових кампаній у соціальних мережах і пошукових системах. В основному він працює з малими та середніми підприємствами, які прагнуть використовувати Інтернет для стимулювання продажів, інновацій та взаємодії в Інтернеті. Зв’яжіться з Давидом Twitter і Google+ або через його веб-сайт .

Отже, як малі підприємства використовують Facebook для створення взаємодії та реалізації реальних продажів?