8 порад щодо поліпшення Wi-Fi сигналу на пристрої з Android

  1. використовуйте додатки
  2. Уникайте поганих з'єднань
  3. Використовуйте саморобну радіоантену
  4. Оновлення радіо або ПО смартфона
  5. Забудьте про погані підключених
  6. Чи не закривайте антену Wi-Fi
  7. Дізнайтеся, яка точка доступу Wi-Fi найкраща
  8. Поліпшите доступ до бездротової мережі

Якщо ви помітили, що ваш Wi-Fi витрачає набагато більше енергії акумулятора, ніж зазвичай, або якщо він підключений, але інтернет працює не дуже швидко, то в такому випадку у вас, можливо, спостерігається погане підключення Wi-Fi. Проблеми з Wi-Fi можуть виникнути де завгодно, наприклад, в приміщеннях з товстими стінами, а причин їх виникнення чимало. Серед них виділимо поганий сигнал Wi-Fi. Якщо ви помітили, що ваш Wi-Fi витрачає набагато більше енергії акумулятора, ніж зазвичай, або якщо він підключений, але інтернет працює не дуже швидко, то в такому випадку у вас, можливо, спостерігається погане підключення Wi-Fi

Як поліпшити Wi-Fi на смартфоні з андроїд

Нижче ми поміщаємо добірку порад, як поліпшити Wi-Fi на вашому Android-смартфоні.

вміст статті

використовуйте додатки

Wi-Fi Booster пропонує рішення Ваших проблем Wi-Fi в один дотик

Це може бути одним з найпростіших варіантів для швидкого поліпшення якості сигналу вашого Wi-Fi, хоча це в найменшій мірі доведено. Справа в тому, що багато людей сперечаються, чи можуть подібні додатки покращувати підключення W-Fi, або просто стверджують, що можуть. Хто б що не говорив, а плацебо - потужна штука! Будь-який з власників смартфонів може випробувати на ділі популярні додатки, доступні в Play Store, наприклад, Wi-Fi Booster & Easy Analyzer - безкоштовний додаток, яке не потребує наявність root-прав у користувача.

Уникайте поганих з'єднань

Відмінна ідея уникати поганих бездротових з'єднань!

В меню налаштувань ОС Android є прекрасна невелика опція, завдяки якій ваш телефон може уникнути неякісних підключень Wi-Fi. Інакше кажучи, коли смартфон перевіряє наявність доступних мереж, він не буде робити спроби підключення до мереж, які мають поганий сигнал. Все це допоможе вам уникнути розчарування і заощадити чимало енергії акумулятора.

Щоб включити зазначену вище опцію, пройдіть в розділ «Налаштування», потім в «Wi-Fi». Тут слід вибрати кнопку меню і натиснути на неї, після чого вибрати пункт «Додатково». Через секунду ви побачите віконце, де можна поставити галочку для включення опції «Уникати поганих з'єднань».

Використовуйте саморобну радіоантену

Це може здатися дурним, але металевий предмет може поліпшити ваш Wi-Fi прийом

Якщо вам дуже потрібен більш якісний Wi-Fi сигнал, то в такому випадку ви можете виготовити власну мініатюрну параболічну антену. По суті, це міні аналог великий радіо- або супутникової антени. Для тарілки антени можна взяти невелику металеву чашу або розрізану алюмінієву банку з-під газованого напою. Звичайно, таку антену можна назвати дуже практичною, коли ви використовуєте її кожен раз при виникненні поганого сигналу, але, погодьтеся, така антена виглядає прикольно.

Оновлення радіо або ПО смартфона

Якщо ви не на OTA, вам можливо буде потрібно ручне оновлення радіо

Якщо ви отримуєте оновлення від свого оператора зв'язку або виробника по повітрю, то це, ймовірно, до вас не відноситься, але, якщо на вашому смартфоні стоїть призначена для користувача прошивка, то одного разу ви прийдете до висновку, що вам слід вручну оновити радіо або версію ОС. Зробити це дуже просто, і ми не будемо докладно розповідати про це. Скажемо тільки, що різні інструкції для виконання таких дій є в інтернеті. Ще додамо, що на вашому смартфоні повинна стояти остання версія Android, завдяки якій поліпшується загальна продуктивність, і є в наявності оновлені драйвери для Wi-Fi.

Забудьте про погані підключених

Якщо у вас є збережені повільні підключення, просто забудьте про них!

Якщо ви мали справу з мільйоном різних Wi-Fi з'єднань і виявили, що половина з них вам не підходить, то зробіть собі приємне - виключіть такі мережі за допомогою налаштувань W-Fi. Якщо ви не зробите так, то ваш телефон знову буде намагатися встановити з'єднання з тією чи іншою мережею, що має низькоякісний сигнал, а це негативно відбитися на працездатності акумулятора вашого телефону.

Чи не закривайте антену Wi-Fi

Якщо ви помітили безпричинне зниження Wi-Fi швидкості (зліва) з причиною (праворуч), то ви повинні переглянути ваш випадок

Безліч чохлів для смартфонів можуть погіршити Wi-Fi сигнал, особливо, якщо містять метал, який використовується для збільшення міцності чохла. Щоб дізнатися, чи впливає ваш чохол на якість Wi-Fi сигналу, проведіть на смартфоні тест швидкості Ookla зі знятим чохлом. Потім, перебуваючи на тому ж місці, знову надіньте чохол на пристрій і знову проведіть вищевказаний тест. Якщо ви побачите різницю в результатах тесту, коли чохол одягнений на смартфон, то тоді вам слід підшукати собі інший чохол.

Дізнайтеся, яка точка доступу Wi-Fi найкраща

Аналізатор Wi-Fi може дати вам швидку оцінку бездротових мереж поблизу

Одним з варіантів для цього буде використання програми-аналізатора Wi-Fi, яке зачіпає три аспекти. По перше. Воно може забезпечити найкращий канал зв'язку для вашої конкретної мережі. Не вдаючись в деталі, скажемо лише, що цей додаток дозволяє оптимізувати мережу, і вам не потрібно мати великі технічні знання, щоб зробити це самому.

По-друге, подібний додаток дуже підійде для використання в офісі або інших громадських місцях, так як воно може з'ясувати, яка саме мережа має найбільш стабільним каналом зв'язку. І по-третє, за допомогою вищевказаного додатки можна без проблем дізнатися IP адресу, інформацію про мережевому шлюзі, DNS сервері і ін. Звичайно, все це не дуже важливо, але в деяких випадках буває корисно.

Поліпшите доступ до бездротової мережі

Аналізуючи сигнал хвилі ви можете знайти найкраще місце для установки маршрутизатора

Ще однією простою річчю, яка може значно поліпшити Wi-Fi з'єднання в домашніх умовах є оптимізація розташування роутера. Найчастіше він знаходиться в безпосередній близькості від телефону або виведення кабелю, але це не можна назвати відмінним явищем. Ми рекомендуємо змінити розташування роутера подалі від смартфона, а заодно звернути увагу на додаток під назвою Wi-Fi FDTD Solver, завдяки якому можна за лічені секунди дізнатися, як працює ваш модем.

Ви відчуваєте проблеми з поганим Wi-Fi сигналом? А що ви зробили, щоб поліпшити його?

Ви відчуваєте проблеми з поганим Wi-Fi сигналом?
А що ви зробили, щоб поліпшити його?