9 Основні алгоритми Google оновлення в історії SEO

  1. 9 Основні алгоритми Google оновлення в історії SEO
  2. 2. Пінгвін
  3. 3. HummingBird
  4. 4. Mobilegeddon
  5. 5. RankBrain
  6. 6. Опосум
  7. 7. Фред
  8. 8. Попередження Chrome HTTPS
  9. 9. Перший мобільний індекс
  10. Висновок

Щороку Google робить численні зміни в своєму алгоритмі пошуку. Деякі оновлення є незначними, в той час як інші є суттєвими, оскільки вони значно впливають на результати пошуку. Знання того, що спричиняють ці оновлення, є надзвичайно важливим для маркетологів для пошуку, щоб покращити свій рейтинг і трафік веб-сайту і, в кінцевому рахунку, покращити Пошукова оптимізація . Є 9 основних Google Алгоритм оновлення, які в кінцевому підсумку вплинули на трафік пошукових систем багатьох веб-сайтів і блогів.

Перш ніж переглядати основні зміни алгоритму, ви переконалися, що ваш На сторінці SEO першокласний і зроблений до досконалості?

Деякі люди турбуються про посилання, але не вдосконалили мистецтво On-Page SEO. Щоб використовувати трохи порівняння, On-Page SEO це автомобіль, в той час зворотні посилання є двигуном . Хоча, як потрібно працювати разом, щоб влада вашого SEO, навіть з хорошим двигуном (зворотні посилання), ваш сайт буде боротися, якщо ви ще не зробили добре на сторінці SEO. Цей контрольний список по collectray.com допомагає оптимізувати вміст на 100% для пошукових систем.

Ось докладний перелік дев'яти основних оновлень алгоритму Google в історії SEO:

9 Основні алгоритми Google оновлення в історії SEO

1. Панда

Дата випуску : Перше оновлення Panda було випущено 24 лютого 2011 року. Ітерації поновлення Panda включають оновлення Panda від 2 до 25, Panda update 4.0, Panda update 4.1 і останнє оновлення Panda 4.2 випущено 23 липня 2014 року.

Наслідки : оновлення Panda засуджено плагіатом, тонким або повторюваним веб-вмістом. Він також орієнтувався на штатний розклад ключових слів і спам для користувачів Вона була спрямована на те, щоб допомогти якісному вмісту підвищити рейтинг, призначивши показник якості веб-вмісту.

Виявлення того, чи ви потрапили, вимагає перевірки вашого сайту на дублювання вмісту, надсилання ключових слів і тонкий вміст. У випадку, якщо ви потрапили в оновлення Panda, ви повинні гарантувати, що ви виробляєте якісний вміст, не намагаючись обдурити систему, і ви будете винагороджені більш високим рейтингом.

Ідеальним способом виходу з цього алгоритму, навіть сьогодні, є об'єднання декількох коротких частин контенту, в один основний, орієнтований на користувача, детальний зміст, при цьому весь старий вміст додається до нового вмісту.

Сторінки, які є тонкими і не можуть бути реорганізовані, повинні бути опубліковані та залишені, щоб викинути 404 помилки, доки їх не буде деіндексировано Google.

Рекомендовано для вас: Загальні питання для вивчення, коли Google Rankings випали.

2. Пінгвін

Дата випуску: Перше оновлення Google Penguin (версія 1.0) було випущено 24 квітня 2012 року. Інші версії оновлення Penguin включають Penguin версії 1.1, версії 1.2, версії 2.0, версії 2.1, версії 3.0 і версії 4.0, випущеної 23 вересня. , 2016.

Наслідки: мета Google Penguin - покарати сайти маніпулятивними посиланнями, знищивши їх рейтинг. Це допомагає сайтам з надійними та відповідними вхідними посиланнями підвищувати рейтинг.

Ви можете визначити, чи були ви потрапили, перевіряючи формулу штрафних санкцій Penguin SEO Spyglass, або ви могли б виконати повний аудит посилання, використовуючи такий інструмент, як Link Detox від LRT , яка дає оцінку кожного посилання на вашому сайті. У випадку, якщо ви потрапили, перевірка зворотних посилань на ваш сайт і усунення будь-яких хитромудрі посилання, подавши відмову файл з доменами ви хочете більше не вказати на ваш сайт.

Загалом, завжди отримуйте природні зв'язки, щоб уникнути покарання.

3. HummingBird

Дата випуску: оновлення алгоритму HummingBird від Google було випущено 22 серпня 2013 року.

Наслідки: Головною метою оновлення HummingBird було усунення нерелевантних результатів пошуку, зробивши пошуки швидшими та більш точними. Вона допомагає Google інтерпретувати пошукові запити краще, щоб надати результати пошуку, які відповідають намірам пошукача, а не окремим умовам запиту.

Якщо ваш рейтинг може скоротитися після випуску оновлення, ви, можливо, були вражені. Ви можете просто налаштувати за розширює стратегію ключових слів орієнтуючись більше на концепції, а не на ключові слова. Переконайтеся, що інтегровані ретельно вивчені синоніми, відповідні пошуки та спільні слова.

Завжди писати природно, і використовувати Ключові слова LSI щоб покращити ваш вміст.

4. Mobilegeddon

Дата випуску: Mobilegeddon, також відомий як Google Mobile Update, є одним з найвпливовіших оновлень алгоритму Google. Вийшов 21 квітня 2015 року.

Наслідки: метою оновлення Mobilegeddon було відфільтрувати сторінки, які не оптимізовані для користувачів мобільних пристроїв, і порівнювати їх, тим самим допомагаючи мобільним сторінкам підвищувати рейтинг у пошуках мобільних пристроїв.

Якщо ви потрапили до списку, ваші рейтинги за пошуковими запитами для мобільних пристроїв значно зменшаться. Google пропонує a мобільний тест перевірити аспекти сторінки, які потребують поліпшення для мобільних користувачів. Ви можете налаштувати його, забезпечивши зручність мобільних сторінок вашого сайту, зосередившись на зручності та швидкості для мобільних користувачів.

5. RankBrain

Дата випуску: RankBrain вийшов 26 жовтня 2015 року в рамках алгоритму Hummingbird.

Наслідки: в основному, RankBrain це механізм машинного навчання, який допомагає Google краще зрозуміти, що таке запит, щоб дати найкращі відповідні результати пошуку. Вона забороняє рейтинг веб-сторінок для веб-сторінок, які не мають відношення до даного запиту, і допомагає веб-сторінкам, які є більш релевантними для ранжирування в результатах пошуку.

Якщо ви потрапили до списку, ваші веб-сторінки будуть нижче в результатах пошуку. Найкращий спосіб налаштування - це оптимізація веб-вмісту для всебічності та відповідності за допомогою інструментів конкурентного аналізу.

6. Опосум

Дата випуску: Possum є одним з основних оновлень алгоритму Google. Вийшов 1 вересня 2016 року.

Наслідки : Мета оновлення Google Posum полягає в тому, щоб локальні результати змінювалися залежно від місця пошуку. Отже, сайти, адреса яких знаходиться далі від місця розташування пошукового рангу нижче, тоді як сайти, адреса яких ближче до місця розташування шукача, ранжуються вище.

Веб-сайти, які постраждали від цього оновлення, будуть нижчі за місцевими рейтингами. Можна налаштувати, розширивши ключові слова відповідно до місцевих пошуків і відстежуючи рейтинг на певних місцях.

Однак у деяких випадках відновлення неможливе, особливо якщо ви втратили трафік на місцях, які фізично ближче до користувача пошуку, ніж ви.

7. Фред

Дата випуску: 8 березня 2017 року було випущено оновлення алгоритму Фред Google.

Наслідки: Фред був запущений з метою покарання важкого, рекламного та тонкого контенту. Сайти, які порушують інструкції Google для веб-майстрів, покарані, і найбільш постраждалі сайти - це сайти, які, схоже, зосереджені переважно на доходах від реклами, а не на якісному вмісті.

Якщо ви потрапили в положення, перегляньте вказівки щодо якості пошуку Google і не публікуйте тонкий вміст. Якщо ви покладаєтеся на оголошення, щоб заробити дохід, переконайтеся, що вони розміщені на сторінках з якісним вмістом, щоб уникнути покарання.

8. Попередження Chrome HTTPS

Дата випуску: Попередження Chrome HTTPS - це оновлення алгоритму, випущені у жовтні 2017 року та спочатку інтегровані в версію Google Chrome 62.

Наслідки: метою цього оновлення є забезпечення більш безпечного середовища перегляду та захист конфіденційності користувачів. Це оновлення впливає на будь-який веб-сайт, який не обслуговується через HTTPS. Користувач побачить попередження "Не захищено" на Chrome, якщо сайт відсутній під HTTPS. Це означає, що користувачі бояться відвідувати такі сайти, особливо там, де вони надають особисту або фінансову інформацію.

Хоча це не є алгоритмічним оновленням як такому, він випливає з іншого оголошення Google за кілька років до цього, який мав на меті підвищити сайти, які обслуговувалися вище HTTPS, ніж ті, які не дозволяли HTTPS.

Варто прочитати: Як налаштувати Cloudflare гнучкий SSL сертифікат для блогу WordPress

Якщо ваш веб-сайт не під HTTPS, це вплине на вас, і ви відчуєте зниження видимості, рейтингу та органічного трафіку. Можна налаштувати, гарантуючи, що ваш сайт сертифікований HTTPS, і переконайтеся, що перенаправлення HTTP до HTTPS правильно реалізовані.

Рекомендовано для вас: Все, що ви повинні знати про SSL сертифікати

9. Перший мобільний індекс

Дата випуску: Перший індекс Google для мобільних телефонів був оголошений 26 березня 2018 року після більш ніж року тестування. Проте Google поки не оголошує про завершення розгортання.

Наслідки: метою цього останнього оновлення є використання Google мобільну версію веб-сторінок для індексації та рейтингу Google. Сайти, на які буде значно впливати, - це ті, які пропонують різним вмістом для користувачів мобільних пристроїв порівняно з користувачами настільних ПК. Оновлення буде рекламувати вміст, ідентичний як на мобільних, так і на робочих сторінках.

У разі, якщо ви потрапили під це оновлення, ваш сайт буде нижчим за пошуки мобільних пристроїв. Сайти, які будуть перенесені до індексація мобільного пристрою буде сповіщено. Можна налаштувати, забезпечивши вміст настільної версії ідентичним вмісту на мобільній версії та використовуючи відповідну розмітку як на мобільних, так і на робочих столах.

Висновок

Час від часу Google випускає основні оновлення, які спрямовані на підвищення досвіду пошуку Google, шляхом популяризації сайтів якості та зниження вмісту. Ці оновлення фільтрують і покарають низькоякісний вміст, зворотні посилання на спам, накладення ключових слів, тонкий вміст, дублюючий вміст, важкий вміст, націлений на рекламу, і багато іншого. У випадку, якщо один або більше з цих алгоритмів Google потраплять до вас, ви завжди зможете налаштувати його, забезпечивши дотримання вмісту, оновлення Google, політику та правила щодо публікації веб-вмісту.

Схожі повідомлення: