Як безкоштовно просувати в інтернеті свої послуги і товари?

Існують різні способи просування товару або послуги в інтернеті. Є платні, є і майже безкоштовні або дешеві методи. Сьогодні ми поговоримо про «партизанському маркетингу», точніше про безкоштовні способи просування. Зазвичай у початківця бізнесмена немає коштів на розміщення реклами в ЗМІ, на радіо або на банерах.

Зазвичай у початківця бізнесмена немає коштів на розміщення реклами в ЗМІ, на радіо або на банерах

Реклама в інтернеті не менш ефективна, ніж решта реклама. На першому етапі і в подальшому дуже важливо залучати клієнтів, при цьому вкладаючи на це мінімум коштів. Реклама повинна бути ефективною. Для цього необхідно грамотно користуватися ресурсами, навіть безкоштовними. Адже на розміщення інформації про товар або послуги ви використовуєте свої ресурси - час і сили, нехай вони будуть витрачені з користю. Пам'ятайте, будь-яка присутність в мережі повинно залишати «слід» про вашу компанію, тому не лінуйтеся навіть на непрофільних сайтах вказувати вашу діяльність.

Чати, соціальні мережі, профілі форумів. Обов'язково заповнюйте всю інформацію про себе: ім'я, вид занять, сайт, email, вказуйте список ваших послуг або товарів. Це викличе більше довіри у користувачів. Звичайно, така реклама не настільки ефективна, але краще один раз все повністю заповнити. Це абсолютно безкоштовно.

Статуси в ICQ, Skype, інших системах миттєвих повідомлень, вконтакте чи інших соціальних мережах. Заповнення статусів стало дуже модним. Проте не варто писати статуси «Сплю», «Ем» або вставляти цитати. Все це, можливо, красиво і інформативно, але не для бізнесмена. Краще вкажіть ваші послуги або товар і сайт.

Якщо сайту у вас ще немає, дайте посилання на сторінку в соціальній мережі, де можна детально ознайомитися з вашою пропозицією. Там же можна написати про конкурси, акції. Ви можете вказати, що проходите навчання, підвищуєте свою майстерність, писати новини, досягнення, давай посилання на цікаві, виконані вами, проекти. Нехай ваші майбутні клієнти бачать, що ви і ваша компанія постійно перебуваєте в русі.

Підписи на форумах і в email. Цим полях теж варто приділити увагу. Вкажіть контактну інформацію, посилання на ваш сайт. Обов'язково напишіть коротко, але ємко чим ви займаєтеся. Тут не потрібно лити воду. Все повинно бути у справі. Це ваша «візитка». Ефективність подібних підписів навіть вище, ніж реклама в соціальних мережах.

Також користуйтеся іншим доступними способами просування, таких як: реклама на безкоштовних дошках оголошень, emailавтоответчік.

Бажаємо Вам успіху і процвітання Вашого бізнесу!

Найбільш ефективним інструментом зовнішньої реклами є світловий короб , Що дозволяє максимально привернути увагу потенційних покупців.