Як купити сайт на Ucoz

  1. Реєстрація на Ucoz
  2. Пошук потрібного сайту
  3. Купівля та отримання сайту

У минулому пості обіцяв написати про те, як купити сайт на Ucoz, а раз обіцяв, то треба виконувати 🙂

Взагалі, ідея купити сайт на цьому безкоштовному хостингу з'явилася після того, як на одному блозі вичитав про те, що сайти на Ucoz краще ранжуються Яндексом через велику трасту самого хостингу. Тобто траст хостингу передається сайту. Особисто мені в таке якось слабо віриться, тому брав просто сайт з доходом і трафив.

Отже, схема покупки досить примітивна:

  1. реєстрація на Ucoz
  2. пошук потрібного сайту
  3. покупка і отримання сайту

Тепер докладніше по кожному пункту.

Реєстрація на Ucoz

Ну, тут все просто, так що детально зупинятися на цьому пункті немає сенсу. йдемо і реєструємося .

Пошук потрібного сайту

Пропозиції про покупку є на серч , Webmasters , Маулталке , Мегасофт (Розділ заточений в основному під продаж сайтів на ucoz), Ucozmarket (Пропозицій мало) і на pr-cy .

Купівля та отримання сайту

Після того, як знайдений відповідний сайт, можна починати за нього торги або якщо у сайту фіксована ціна, то відразу починати зв'язуватися з власником і обговорювати умови угоди. Якщо ціна сайту немаленька, то краще працювати через гаранта, благо на кожному більш-менш великому форумі є люди, що надають послуги гаранта. Так, такі послуги коштують грошей, але зате можливість кидка з боку покупця зменшується в рази.

Оскільки у покупця і у продавця хостинг однаковий, то ніяких проблем з перенесенням виникнути не повинно вже хоча б тому, що нічого не треба встановлювати на хостингу покупця. Все, що потрібно зробити продавцю, це в панелі управління в пункті меню «Безпека» вибрати пункт «Зміна власника сайту» і заповнити просту форму:

Все, що потрібно зробити продавцю, це в панелі управління в пункті меню «Безпека» вибрати пункт «Зміна власника сайту» і заповнити просту форму:

Після відправки повідомлення про перенесення, покупець побачить у себе на вебтоп ось таке повідомлення:

Після відправки повідомлення про перенесення, покупець побачить у себе на вебтоп ось таке повідомлення:

Після кліка по посиланню «Підтвердити» сайт остаточно перенесеться в акаунт покупця.

Наостанок хочеться показати сайт однією дизайн-студії на Ucoz'e. Знайдіть 2 відмінності від будь-якого сайту конкурентів 🙂