Як найняти SEO (пошуковий оптимізатор) для вашого сайту нерухомості

 1. Зміст: Вступ Розуміння оптимізації пошукових систем Майте реалістичні очікування того, що SEO...
 2. Розуміння оптимізації пошукових систем
 3. Перш ніж наймати SEO, мати реалістичні очікування того, що SEO може зробити
 4. Провести двостороннє інтерв'ю
 5. Ставка на аудит веб-сайту
 6. Запит точної шкали часу
 7. Шукайте статті та відео для пропозицій щодо підтримки
 8. Уникайте професіоналів, які роблять гарантії
 9. Отримати деталі оплати та створити контракт
 10. Що таке BREW
 11. Висновок

Зміст:
 1. Вступ
 2. Розуміння оптимізації пошукових систем
 3. Майте реалістичні очікування того, що SEO може зробити
 4. Провести двостороннє інтерв'ю
 5. Ставка на аудит веб-сайту
 6. Запит точної шкали часу
 7. Шукайте статті та відео для пропозицій щодо підтримки
 8. Уникайте професіоналів, які роблять гарантії
 9. Обговорити процес комунікації
 10. Отримати деталі оплати та створити контракт
 11. Що таке BREW?
 12. Висновок

Вступ | Як найняти SEO для вашого сайту нерухомості

Ваш  веб-сайт  може бути красивим, але якщо він не генерує і не захоплює, він не функціонує Ваш веб-сайт може бути красивим, але якщо він не генерує і не захоплює, він не функціонує. Фактично, ви можете бути абсолютно невидимими для перспектив. Це може бути час, щоб найняти SEO, пошуковий оптимізатор, який може дати ваш веб-сайт настільки необхідний підйом у видимості.

Ми живемо в цифровому світі. З так багато зміст доступний в Інтернеті, інтернет є першим місцем, де ми хочемо провести дослідження, знайти відповідь на питання або зробити покупку - навіть якщо ця покупка купує будинок.

Незважаючи на те, що новий купівлю житла не збирається робити всю онлайн-покупку, вони, швидше за все, почнуться пошук в Інтернеті списків у своїй області та ціновому діапазоні. Це означає, що до того часу, коли вони з'єднаються з агентом з нерухомості, вони вже розглянули, що вони можуть собі дозволити, що вони хотіли б придбати і які будинки вони хочуть подивитися.

Але це не все. Вони також знають, з якими агентами з нерухомості вони хотіли б працювати - до того, як навіть подзвонити або спілкуватися з вами особисто. Вони використовують інформацію, яку вони зібрали в Інтернеті, щоб прийняти рішення.

Якщо ви не доступні або не відображаються в Інтернеті, вам важче буде працювати.

[tweetthis remove_twitter_handles = “true” remove_hidden_hashtags = ”true” remove_hidden_urls = ”true”] SEO або оптимізатор пошукових систем зможе допомогти вам стати більш помітними в онлайн-пошуках. [/ tweetthis]

Але не всі SEO-компанії дадуть вам такий самий результат. Якщо ви хочете вибити конкуренцію і отримати якісних клієнтів, то вам потрібен якісний SEO.

Ви також можете насолоджуватися: SEO для чайників - Дізнайтеся про основи SEO

Розуміння оптимізації пошукових систем

SEO, або пошукова оптимізація, є цифровою маркетинговою тактикою, що дозволяє поліпшити ваш рейтинг в пошукових системах.

Працюючи з алгоритм що визначає, де кожна сторінка потрапляє до списку результатів пошукової системи, ви можете збільшити вашу веб-сайт тому вона досягає першої сторінки результатів. Чим вище ваш рейтинг, тим більша ймовірність того, що ви будете обрані пошуком.

SERP - це сторінка результатів пошуку. Ваша мета - з'являтися на першій сторінці, коли користувач вводить запит, який відповідає вашим продуктам або послугам.

Стратегії SEO працювати, переглядаючи алгоритм пошукової системи та працюючи назад, щоб відповідати потребам алгоритму. Щоб створити стратегію SEO, розглянути різні речі, які шукає пошукова система, коли вона вирішує, як ранжувати відповідні сторінки. Потім переконайтеся, що ваш веб-сайт узгоджується. Хоча це може здатися простим, пошукові системи постійно змінюють свої алгоритми, що ускладнює неспеціалісти.

[tweetthis remove_twitter_handles = “true” remove_hidden_hashtags = ”true” remove_hidden_urls = ”true”] SEO не можна ігнорувати. [/ tweetthis]

Коли покупці житла шукають цінну інформацію в Інтернеті, перш ніж взяти телефон, ви хочете переконатися вміст досягає їх очі, перш ніж вони приймають рішення, з яким агентом з нерухомості потрібно працювати. Правильна стратегія SEO може допомогти вам зробити це.

Хоча ви можете бути експертом у продажу будинків, ті ж стратегії не поширюються на цифровий маркетинг.

Також вибрано для Вас: SEO нерухомості для вашого блогу або веб-сайту

Перш ніж наймати SEO, мати реалістичні очікування того, що SEO може зробити

Наймання SEO не достатньо твій сайт на першу сторінку пошуку. Як дістатися до вершини означає, що вам потрібно мати сильну онлайн-присутність навколо. Це включає зміст створення, дизайн веб-сайту і навіть соціальні медіа.

Право SEO повинна бути здатна надати ідеї та вказівки щодо того, що ви можете зробити в цілому для поліпшення вашого сайту і досвід користувача .

Стаття, що стосується: Як ранжирувати на пошукових системах | Кращий 2017 SEO Керівництво для нерухомості

Провести двостороннє інтерв'ю

Коли ви наймаєте SEO для роботи на вашому сайт нерухомості , Ви не наймаєте працівника - Ви наймаєте професійного постачальника послуг. Це означає, що м'яч не зовсім у вашому суді. І ви, і SEO потрібно погодитися, що ви добре підходите один до одного.

Проведення двостороннього інтерв'ю, як ви і SEO можете отримати гарне уявлення про те, як ви будете працювати разом. Обидві сторони повинні бути готові запитати і відповідати на запитання, включаючи основи щодо бюджету, часових рамок і цілей. Ви також хочете отримати більш глибокі запитання і звернутися за посиланнями, прикладами минулої роботи та користю, яку вони можуть принести вашому бізнесу. Запитайте, з яким досвідом вони працюють сайти нерухомості зокрема.

Підготуйте власні відповіді. Дізнайтеся, що ви сподіваєтеся досягти за допомогою стратегії SEO, які ваші очікування для партнерства і в якому напрямку ви сподіваєтеся вступити. Майте уявлення про свій бюджет, яку роботу ви хотіли б зробити, і які повернення ви сподіваєтеся побачити. Будьте готові продати себе в SEO так само, як вони повинні продати свої послуги для вас.

Ви також можете насолоджуватися: SEO Фактори ранжирування, які Ви, можливо, не пробували

Ставка на аудит веб-сайту

Якщо кандидат SEO зробив це через двосторонній інтерв'ю, ви готові перейти до частини аудиту Якщо кандидат SEO зробив це через двосторонній інтерв'ю, ви готові перейти до частини аудиту. Оскільки аудиторська перевірка Вашого веб-сайту вимагає великого часу та досліджень, будьте готові заплатити плату за SEO для завершення цього кроку. Тим не менш, інформація буде мати вирішальне значення для просування вперед у створенні стратегії SEO.

Переглядаючи ваш Google Analytics і пошукові фактори, SEO може визначити основні проблеми з вашим веб-сайтом і які області можуть бути покращені. Потім вони зможуть використати цю інформацію для внесення пропозицій щодо того, що вони будуть робити, якщо ви будете наймати їх для проекту.

Переконайтеся, що їх аудиторський звіт включає в себе питання, запропоновані поліпшення, вартість послуги, як вирішення цієї проблеми покращить ваш бізнес, і що вони будуть робити, якщо перший план атаки не працює. Отримавши повне керівництво від вашого SEO, ви можете переконатися, що вони готові і повністю розуміють, що вони роблять.

Також вибрано для вас: Що таке SEO? Пошукова оптимізація для початківців

Запит точної шкали часу

Результати від SEO не будуть негайними, але це не означає, що вони не працюють. Насправді, органічні результати SEO потребують часу, щоб проявити. Залежно від роботи, яку ви вже зробили, вашого рівня конкуренції, і де ваш сайт був спочатку рейтингу, це може зайняти до року, щоб дійсно побачити результати вашої стратегії SEO. Проте, багато веб-сайтів помічають поліпшення всього за кілька місяців.

Не встановлюйте і себе, і свій SEO на провал, просячи негайних результатів. Прискорення, реалізація практик, призначених для того, щоб «обдурити» алгоритм, або створення нереалістичних цілей для вашої стратегії, тільки витратить ваш час і гроші.

Коли ви розмовляєте з SEO ви розглядаєте можливість найму, попросіть їх надати вам реалістичні терміни для роботи, яку вони будуть робити. Цей графік також повинен враховувати кількість часу, необхідного для створення зміст , оновлення дизайну веб-сайту та додавання ключових слів і описів до минулих сторінок і повідомлень.

Пов'язані статті: SEO Визначення | Про пошукову оптимізацію

Шукайте статті та відео для пропозицій щодо підтримки

Думка про потенційно очікуваний рік, щоб побачити результати вашої стратегії SEO залякує для багатьох, але закладання міцної основи означає, що вам потрібно буде зробити менше змін у майбутньому. Але це також означає, що ви можете не знати протягом декількох місяців, що щось не працює, або що ключове слово не настільки сильне, як ви думали.

Щоб переконатися, що ви рухаєтеся в правильному напрямку, шукати статті , довідники або інші матеріали що пояснюють основні стратегії пошукової системи. Навчайте себе на стандартній практиці SEO. Мета полягає не в тому, щоб вивчати складні деталі, а щоб бути достатньо розумними, оцініть свої очікування.

Навіть якщо ви не знаєте першого, що стосується SEO, не дозволяйте себе обманювати, коли хтось тільки прикидається, що знає, що вони роблять.

Ви також можете насолоджуватися: Чи повинні агенти з нерухомості інвестувати в SEO?

Уникайте професіоналів, які роблять гарантії

Ми хотіли б мати гарантії, що отримаємо те, що хочемо, коли робимо покупку. Але так само, як ви не можете гарантувати, що ви знайдете будинок мрії клієнта в межах свого бюджету в ідеальному місці, SEO не може гарантувати вам первинну нерухомість рейтингу номер один на Google. Якщо SEO гарантує вам верхній слот, це може бути основним червоним прапором.

Оскільки сторінки результатів пошукових систем керуються алгоритмом, дійсно немає способу визначити, яка саме сторінка перетвориться на вершину. Хоча SEO є фахівцями в тому, щоб підштовхнути алгоритм, щоб він розміщував сторінки у вищих слотах, навіть найкращі доступні SEO не можуть гарантувати, що вони отримають посилання на вершину.

Якщо SEO гарантує речі, які вони не можуть обіцяти, вони, ймовірно, лежать в іншому місці. Замість того, щоб ризикувати і цікаво, що ще вони можуть намагатися приховати від вас, знайдіть SEO з більш надійною тактикою.

Пов'язані статті: SEO практики для агентів з нерухомості | Пошукова оптимізація

Мало що дратує, ніж наймати когось, щоб зробити роботу, а потім ніколи не зможе з ними зв'язатися Мало що дратує, ніж наймати когось, щоб зробити роботу, а потім ніколи не зможе з ними зв'язатися. Перш ніж ви заплатите SEO, поговоріть з ними про ваші очікування щодо спілкування та схвалення проекту. Переконайтеся, що ви також знаєте їхні очікування.

Не бійтеся отримувати прискіпливо, як ви спілкуєтеся зі своїм SEO. Як зайнята людина завжди на ходу, вам потрібен хтось, хто може вписатися в ваш спосіб життя. Якщо ви хочете когось, ви можете текст між зустрічами з питання або хтось, хто не боїться дзвонити на ваш мобільний телефон, переконайтеся, що ваш SEO це знає.

Також обов'язково поговоріть про графік оновлення. Тому що більшість того, що ваш SEO робить з дня в день не буде переплітатися з тим, що ви робите з дня в день, ви можете піти тижнів, ніколи не говорити з вашим SEO. Обов'язково налаштуйте графік оновлення, щоб ви і ваш SEO знали, коли потрібно зв'язатися, щоб поговорити про прогрес.

Ви також можете насолоджуватися: SEO проти SEM, в чому різниця?

Отримати деталі оплати та створити контракт

Останнім етапом процесу найму є оплата. Після того як ви вибрали SEO, ви вважаєте, що це допоможе Ваш сайт нерухомості і вирішили прийняти відповідні заходи, зайняти деякий час для обговорення умов оплати, плати та графіків оплати SEO.

Хоча ви, ймовірно, отримали уявлення про витрати з аудитом вашого SEO, виконані на початку вашої відносини, тепер настав час, щоб дійсно забити контракт. Опишіть, якщо ви платите за проектом, за годиною, або за місяць. Включіть терміни накладних рахунків-фактур, деталі, пов'язані з простроченими платежами, і те, що повинна зробити будь-яка сторона, якщо інша сторона не продовжує закінчення контракту.

Якщо ваш SEO створює і надсилає вам контракт, обов'язково прочитайте деталі. Як юридично обов'язковий документ, ви хочете точно знати, на що ви погоджуєтесь. Якщо щось виділяється як неправильне або що ви не обговорювали, не соромтеся запитувати їх, що це означає.

Також вибрано для вас: SEO нерухомості для вашого блогу або веб-сайту

Що таке BREW

BREW - це баллен Сайт нерухомості .

Ідея для Веб-сайти нерухомості Ballen прийшов з болючих точок агента з нерухомості, що перетворився на цифрового маркетолога Лорі Баллен.

Успіх Лорі в маркетингу власного бізнесу в сфері нерухомості в Інтернеті привів до запуску її цифрової маркетингової компанії, Бренди Баллен . Хоча Лорі та її маркетингова команда вибивали її з парку з такими речами, як генерація свинцю, виховання свинцю, захоплення свинцю та пошукова оптимізація, вона все ще боровся з тим, як створити «ідеальний» сайт нерухомості .

Потім вона та її команда вклали всю свою енергію у мозковий штурм. Ідея Лорі, сайти нерухомості повинні бути перейняті з нуля з пошукової оптимізації, а потім розширені з маркетинговими стратегіями змісту для органічного ранжування і генерації свинцю, інструментів для захоплення свинцю, відстеження та вимірювальних систем, і багато іншого. Коротше кажучи, її метою було створити веб-сайт для агентів з нерухомості, який функціонує для зростання бізнесу.

Кожен BREW подається гарячим і свіжим:

 • WordPress платформа для простого управління і необмеженого зростання
 • Тема спеціально підібрана для агентів з нерухомості
 • Брендінг
 • Відстеження
 • IDX
 • Вміст

Висновок

Пошукова оптимізація є складною темою, особливо для тих, хто не в світі маркетингу. Для агентів з нерухомості, які прагнуть поліпшити свій онлайн-рейтинг і отримати свій веб-сайт, використовуючи професійний SEO, щоб допомогти вам створити правильну стратегію, можна змінити кар'єру - але ви хочете бути впевнені, що ви використовуєте SEO, що розуміє, що вони робити.

Отримання правильної стратегії SEO є інвестицією, яка буде платити вам багато разів. Обов'язково виконайте ці вісім кроків у пошуку та найманні правильного SEO для вашого сайт нерухомості .

Обов'язково виконайте ці вісім кроків у пошуку та найманні правильного SEO для вашого  сайт нерухомості

Резюме

Назва статті

Як найняти SEO для вашого сайту нерухомості

Опис

Коли ваш сайт нерухомості здається невидимим, це може бути час, щоб найняти SEO. Оптимізатор пошукових систем може допомогти отримати ваш сайт потрібною йому видимістю.

Автор

Лорі Баллен

Назва видавця

Бренди Баллен

Також вибрано для вас: Що таке SEO?
Ви також можете насолоджуватися: Чи повинні агенти з нерухомості інвестувати в SEO?
Ви також можете насолоджуватися: SEO проти SEM, в чому різниця?