Як просувати свій блог за допомогою Hello, Blogger

  1. «Як залучити читачів?» - питання, яке звучить на будь-якому тренінгу, вебінарі або зустрічі з блогінгу.
  2. 1. Вхід в систему
  3. 2. Реєстрація блогу
  4. 3. Підтвердження реєстрації
  5. 4. Додавання постів в агрегатор
  6. 5. Просування поста в групі VK
  7. 6. Промоція через розсилку Hello, Blogger
Світлина Софії Лялягіной

У вас є блог! Емоції зашкалюють і радості більше, ніж коли ти купила свою першу машину. Тепер ти - блогер. Хтось може зайти до тебе в блог і прочитати твої думки. Кого-то твій блог може надихнути.

Але скоро перша хвиля друзів, колег і знайомих йде з блогу, тому що ваші теми їм не дуже актуальні, привітання на фейсбуці стихають і настає гнітюча мовчанка в коментарях. І ось тоді приходить розуміння, що для того, щоб цей бажаний "хтось" заходив до тебе і надихався, блог потрібно просувати.

«Як залучити читачів?» - питання, яке звучить на будь-якому тренінгу, вебінарі або зустрічі з блогінгу.

Один рад, який я даю всім - просування блогу за допомогою агрегатора блогів Hello, Blogger . Це спосіб, який дозволить вам відразу ж побачити результати. Але крім цього - це можливість стати частиною спільноти, познайомитися з іншими блогерами, замутити спільні проекти, а значить ... продовжувати працювати над завоюванням світу.

Я часто стикаюся з тим, що не всі знають про Hello, Blogger. А ті, хто знають, прокрастініруют з реєстрацією та іншими технічними моментами, відкладаючи їх на потім (я знаю, сама там була). Не відкладайте! Все зовсім не так складно, як здається. Ось покрокова інструкція (текст + відео), куди клікати і як зробити так, щоб ваші пости в Hello, Blogger залучали максимальну кількість читачів.

1. Вхід в систему

Для того, щоб просувати свій блог на Hello, Blogger, вам необхідно здійснити вхід в систему за допомогою облікового запису в Facebook або VK. Заходьте на сайт http://helloblogger.ru і клікайте посилання "Вхід" у правому верхньому кутку.

2. Реєстрація блогу

Спочатку вам необхідно зареєструватися на платформі. Цю процедуру потрібно пройти один раз. В анкеті реєстрації все досить інтуїтивно. Потрібно її заповнити, плюс скопіювати html код і розмістити у себе на сайті. Дуже негарно виглядає, коли цей текст написаний десь криво збоку. Для читачів він не важлива, тому я опублікувала його на бічній панелі, але білим кольором - його абсолютно не видно, але свою функцію він виконує.

3. Підтвердження реєстрації

Схвалення вашої анкети займе якийсь час. По-моєму, повідомлень ніяких не приходить, тому просто заходите через якийсь час на сайт і перевіряйте, чи пройшли ви акредитацію. Коли ваш сайт схвалений, та-дам !, ви можете постити свої пости в зібранні. Тільки, будь ласка, на радощах не постять відразу весь свій архів, виглядає це дуже непрофесійно і нічого крім роздратування у читачів не викличе. Розміщуйте нові пости, які у вас з'являються.

4. Додавання постів в агрегатор

При додаванні поста (кнопка "Додати") буде проста формочка для заповнення. Попрацюйте з нею, щоб залучити більше трафіку. Можливо варто поміняти заголовок (наприклад, мій пост «Посилання Березень» я міняю на «Січень корисних, цікавих посиланнях», щоб читачам було зрозуміло, про що текст). Я довантажувати вертикальну картинку, бажано з заголовком поста на ній, тому що такі картинки краще звертають на себе увагу в стрічці Hello, Blogger. Анонс підтягується першим абзацом вашого поста. Його варто переглянути, щоб він не обривався на півслові, був цікавим і закликав прочитати далі.

5. Просування поста в групі VK

На цьому можна і закінчити, але у вас є можливість промотувати свій пост ще й в співтоваристві hello, blogger VK (там зараз понад 13 тисяч осіб). Додавайтеся в співтовариство і уважно читайте правила додавання вашого поста в стрічку, вони розміщені на бічній панелі праворуч. Якщо зробити все правильно, то можливо, ваш пост розмістять в стрічці спільноти.

6. Промоція через розсилку Hello, Blogger

І ще один приємний бонус! Кращі пости, які зацікавили найбільше читачів, потрапляють в регулярну розсилку Hello, Blogger. Для вас це ще одна можливість отримання додаткового трафіку.

Подивитися весь процес реєстрації, додавання анонса в агрегатор і анонсування поста в групі Hello, Blogger! можна в відео-інструкції.

Якщо ви ще не зареєстровані на платформі Hello, Blogger, обов'язково це зробіть і поділіться результатами. Якщо ви вже користуєтеся цією платформою, розкажіть в коментарях про свій досвід.

А якщо у вас є блог (або вас долає бажання його створити), то вам просто напевно буде цікавий воркшоп # ХорошоБитьБлогером , Який ми проводимо з автором блогу «Може бути по-іншому» Анею Черних . В рамках воркшопу ми ділимося своїм 20+ річним досвідом блогінгу, Лайфхак і корисними речами. Базовими і фундаментальними для тих, хто тільки починає, і просунутими для тих, у кого вже є блог. Ніякого бла-бла-бла, обіцяємо. Восени 2016 роки ми плануємо запустити як офлайн, так і онлайн групи, так що якщо вам цікаво, залишайте свою адресу електронної пошти і ми надішлемо вам всі деталі, як тільки вийде анонс і буде відкрита реєстрація.

«Як залучити читачів?
«Як залучити читачів?