Як просувати юридичні послуги, адвоката, юриста

 1. Як просувати юридичний сайт в інтернеті

Дізнайся як ефективно просувати юридичні послуги в інтернеті Дізнайся як ефективно просувати юридичні послуги в інтернеті. Оффлайн і онлайн методи реклами потрібно поєднувати.

Наш сайт присвячений методам інтернет-розкрутки, але про традиційні способи також не варто забувати. І врахуйте, ваші послуги повинні бути якісними. Якщо Ваші клієнти не будуть задоволені, вони обов'язково розповсюджений про це інформацію в мережі, що неминуче вдарить по Вашій репутації. Якісний сервіс - основа і обов'язково умова ефективного бізнесу.

Зовнішня реклама
Обов'язково потрібно мати виділяється вивіску. Також можна розмістити свою рекламу на власному автомобілі. Бігборди, лайтбокси варто купувати тільки в самих проходнякових місцях.
Листівки та оголошення
Листівки можна поширювати в таких місцях як податкові інспекції, бізнес-центри, громадський транспорт, на різних виставках і на конференціях. Оголошення на вулицях міста, в ліфтах і спеціально відведених місцях, як і раніше продовжують працювати. Є ще багато людей, які не звикли все шукати в інтернеті.
Прямі продажі
Прямі продажі можуть бути телефонними, персональними на конференціях або виставках, а також це може бути обхід співробітниками різних певних територій, наприклад, торгові майданчики, бізнес-центри.
Якщо міркувати, як просунути юридичні послуги компанії-початківця, то можна сказати, що для неї спочатку прямі продажі будуть найшвидшим видом просування.
Виставки, конференції, семінари
Цей спосіб є відмінним для просування юридичних послуг, так можна знайти клієнтів з бізнес-сегмента. І тут варто зазначити, що статус і розмір конференції може бути абсолютно будь-яким, тобто це може бути міжнародна конференція, або, наприклад, конференція жителів якогось району, які вирішують ту чи іншу проблему.
Сайт юридичної контори
Юридичні послуги специфічний товар, тому сайт юриста, адвоката, повинен відповідати наступним вимогам:

 • Викликати довіру. Цьому сприяє фотографії співробітників і власника фірми, повні реквізити компанії, сертифікати та ліцензії на сайті
 • Переконувати вибрати Вас. На допомогу приходять відгуки клієнтів, історії успіху ваших клієнтів, солідне портфоліо, грамотна відео-презентація.
 • Бути зручним для зв'язку. Обов'язково телефони на видному місці, онлайн-карта проїзду до офісу, проста форма зворотного зв'язку. Кнопка виклику зворотного дзвінка, онлайн консультант, який повинен бути в чаті при цьому!

НАВЧАЄМО ЯК ПРИМУСИТИ ВАШ САЙТ ПРИНОСИТИ ПРИБУТОК! >>

Як просувати юридичний сайт в інтернеті

 1. Найшвидше рішення - контекстна реклама. Запустити кампанію можна дуже швидко. Головне відібрати запити, за якими ви хочете отримувати дзвінки. Хорошим рішенням буде поєднувати контекстну рекламу зі створенням посадочних сторінок на сайті під кожну послугу.
 2. Статті про проблеми клієнтів і їх вирішенні. Люди шукають інформацію як вирішити питання і знаходять вашу статтю. Якщо вона допоможе їм, то ви придбаєте для них статус експерта.
 3. Просування відео. Можна також «писати відео статті» - не обов'язково створювати шедеври. Для понту досить замовити відео-Футажі з логотипом вашої контори і контактами і вставляти і на початку і початку кожного ролика. А самі ролики можуть представляти із себе просто зйомку звичайною камерою на нейтральному тлі. Розповідайте клієнтам про те, як ви можете їм допомогти, як ви вже допомогли іншим людям.
 4. Якщо ви працюєте у великому місті, то пошукайте на subscribe.ru розсилки по темі бізнесу, обов'язково з аудиторією з вашого міста. Спробуйте дати рекламу в популярній розсилці - так про вас зможуть відразу дізнатися велике число бізнесменів.
 5. Дошки оголошень також відмінно можуть приносити клієнтів. Причому можна спробувати платні послуги, щоб ваше оголошення кожен день залишалося в верху.
 6. Для юридичної тематики відмінно підходять соцмережі, де ви можете давати безкоштовні консультації, в обмін за коментар і репост вашої групи.
 7. Обов'язково розмістіть інформацію про Ваш сайт в Яндекс Довіднику і Google адресою, це безкоштовно і дозволить вашому сайту опинитися на онлайн картах
 8. Попрацюйте кілька місяців на форумах - беріть участь в обговореннях, давайте поради, збільште свою присутність в бізнес тематичних спільнотах. На форумах можна проставити ( і навіть купити ) Посилання на свій сайт в підписі. І під кожним вашим повідомленням буде видна посилання на ваш сайт!

Як ви вже зрозуміли, просувати юридичні послуги в інтернеті за допомогою сайту це досить клопітка справа, яка в обов'язковому порядку вимагає залучення досвідчених фахівців. Ви можете довірити таку роботу нам.