Як робити і продавати меблі для дітей: свій бізнес - 2018

  1. виробництво
  2. продукт
  3. клієнти
  4. гроші
  5. просування
  6. ринок
  7. Про себе

Я працювала в сфері піар-маркетингу в готельної індустрії. Пішла в декрет і зрозуміла, що хочу створити свій проект: було досить вже досвіду, кваліфікації і ... бажання! Все почалося з того, що мені було складно знайти гарну дитячу меблі, обладнання для дитячих кімнат . Зрозуміла, що та пропозиція, яку я хотіла б отримати - його немає. Мені не потрібна була загальна консультація по дому, а вузькоспеціалізована допомога. І вибір був між некрасивою, але бюджетної української дитячими меблями і красивою, але дорогої імпортної. Про такі речі, як індивідуальний підхід, ми взагалі не говоримо. Таким чином, я зрозуміла, де я бачу для себе розвиток свого проекту.

3 5 2

Було очевидно, що ця ніша не зайнята - на ринку були тільки компанії, які поставляли аналоги зарубіжних виробників. Звичайно, вони коштували значних грошей. Якщо ти хочеш гарну дитячу, то потрібно обов'язково використовувати імпортні світові аналоги. Я подумала, що було б цікаво допомогти людині, яка хоче свій дизайн дитячої кімнати , Але не знає, з чого почати. І хоче продумати свій інтер'єр, який планує впровадити органічно в своє житло.
Було очевидно, що ця ніша не зайнята - на ринку були тільки компанії, які поставляли аналоги зарубіжних виробників

виробництво

У мене в родині є невелике меблеве виробництво, відповідно, я розуміла, що перші невеликі зразки я можу пробувати в його рамках. І могла експериментувати, щоб вийти на потрібну якість. Звичайно, сімейне меблеве виробництво сильно полегшило виготовлення образів, тому що я була безпосередньо включена в процес і могла відслідковувати кожен етап.

Я взяла дизайнера на аутсорс, склала квінтесенцію кращих меблевих ідей для дитячих кімнат з усього світу і почала творити. Все почалося з будиночків. Спершу було бажання просто зловити погляд клієнта - зацікавити.

На постійній основі: 2 дизайнера. На виробництві - в залежності від завантаження. Бухгалтер, графічний дизайнер, дизайнер інтер'єру - аутсорс.

У нас є каталог з розробленими рішеннями для дитячих кімнат. Це готові приклади, які ми продумували не тільки з дизайнерами, а й з клієнтами, тобто вони адаптовані до реального життя.
У нас є каталог з розробленими рішеннями для дитячих кімнат

Ми виготовляємо по одному примірнику продукції, які є для клієнта наочними зразками. На вул. Горького у нас базовий шоурум, але ми працюємо також з багатьма дизайнерами, які нас пропонують клієнтам.

Конкурентів стало набагато більше, з кожним роком більше українських виробників. Але більшість матеріалів - імпортні, тому що Україна не виробляє якісну фурнітуру, хороші фарби. Ми використовуємо фурнітуру німецьку, фарби італійські та фінські, мдф - польське (в Україні закуповуємо дерево, виробництво в Житомирській області). Це впливає на вартість і часто доводиться пояснювати, чому така ціна, коли клієнт після слова «український» не планує широко відкрити гаманець.
Конкурентів стало набагато більше, з кожним роком більше українських виробників

Для дитячих меблів обов'язковий «Висновок гігієни»: ми здаємо всі зразки матеріалів, фарб, фурнітури ... на експертизу. І держустанова аналізує, чи є щось небезпечним для дитини.

продукт

Логотип наш Home Little малювала дівчина, яка зараз живе в Голландії. Я проводила опитування серед друзів, і мені дуже приємно, що вона, такий затребуваний і кваліфікований дизайнер, відгукнулася. Зайчик і «маленький будинок» - ідеально символізують наш бренд.

У нас спочатку була колекція будиночків, потім почали розвивати тематично: з'явилася колекція Прованс, колекція Denmark
У нас спочатку була колекція будиночків, потім почали розвивати тематично: з'явилася колекція Прованс, колекція Denmark ... Ми постійно поповнюємо свій каталог, зараз на олівці «гри з кубізмом». Класно, що ми самі створюємо з дизайнерами нові напрямки і клієнти нам сильно допомагають, озвучуючи свої побажання. Так народилася, наприклад, згадана колекція Denmark.

На підході ліжко Crayons, що в перекладі «крейда». Вона буде виконана в ніжних пастельних відтінках. Ця ліжко призначена для дітей від нуля до 5 років, тобто вона буде «рости» разом з дитиною. Це ноу-хау для українського ринку, тому що там буде матрац, який передбачає тривале використання. Ми більшість виробів робимо під замовлення, але ці ліжка можна буде замовити і відразу ж отримати.

Мами - це безперервний джерело нових ідей (зручність читання книг, бічні полиці, зручно заходити, варіації головах). Тут дуже круто, що ми гнучкі і «мобільні» - можемо легко за кресленнями вносити правки.
Мами - це безперервний джерело нових ідей (зручність читання книг, бічні полиці, зручно заходити, варіації головах)

У нас є послуга Дизайн дитячої: не всі розуміють, які повинні бути півтони і форми, щоб інтер'єр виглядав органічно і комфортно. Навіть просто для розуміння клієнта, як це має виглядати. Іноді людина хоче салатово-рожевий, але йому складно уявити, і він каже «давайте просто білий».

Буває, людина приходить і каже: «Я хочу вінтажну ліжко», і ми пропонуємо свої варіанти. А буває, що хочуть відразу весь комплекс меблів. Часто приходять люди, які хочуть інтер'єр під свої нестандартні розміри приміщення або з особливими умовами. Їм ми можемо придумати щось незвичайне і креативне. Іноді це повітряна куля, іноді літак .... Хто на що готовий :)

Поділ за віком для меблевої продукції дуже умовне. Дуже часто ми попутно для батьків робимо «щось» і для дітей старшого віку. Іноді щось адаптуємо, наприклад, стіл для школяра.
Поділ за віком для меблевої продукції дуже умовне

Паралельно ми розвиваємо бренд дитячого зимового одягу. Матраци ми поки не робимо - це величезна відповідальність. У нас використовуються поки партнерські німецькі матраци. Але ми робимо якісь дрібні речі, наприклад, ось акварельний алфавіт, які і прикрасить дитячу кімнату, і допоможе дитині вивчити букви. Також ми робимо безкаркасні дитячі крісла: вони дуже легко розбираються, їх зручно прати в машинці.

клієнти

Клієнт, коли приходить до нас, відразу заповнює анкету. Нам важливо розуміти його смаки, активність, переваги і т.д., вже не кажучи про улюблені кольори і нелюбимі, вік і кількість дітей. Потім ми разом дивимося фото і аналізуємо смаки. Тільки потім вже починається безпосередня робота. Звичайно, іноді буває, що смаки не збігаються, але, безумовно, тут важливо, щоб клієнт залишився задоволений.

Постійним клієнтам у нас є знижки і преференції - це дуже важливо. Ми цінуємо рекомендації і поради.

Перші клієнти - це, як не дивно, зовсім незнайомі люди, які відгукнулися на пропозицію в соцмережах. Ми не просували навіть комерційно, але вклалися в візуальне оформлення. Ми намагалися красиво подати кожну ідею. Відразу отримали фідбек і прийшли клієнти. Тут хочеться звернутися до людей, які почали свій бізнес, але поки обсяги не радують: потрібно завжди трошки почекати. Якщо Ви робите добре, то люди обов'язково потягнуться.

гроші

Стартовий капітал - близько 5 тисяч доларів (за старим незаоблачному курсу). Ці гроші пішли на перші зразки, дизайн і поліграфію - потрібно було презентувати проект. Як маркетолог, я хотіла створити гарний логотип і брендбук. З ростом проекту прибуток, яку ми отримуємо, ми намагаємося реінвестувати далі в розвиток.

просування

Просування я вирішила почати з мінімальними витратами - через соцмережі. Тоді це ще було не настільки популярним - я починала 3 роки тому. Придбати меблі в соцмережах - тоді це було в новинку. І для мене було приємною несподіванкою те, що люди готові купувати ідеї, які мені були цікаві.

ми беремо участь в маркеті «Все. свої » - вони дуже хороші, просунуті, дуже допомагають українським брендам красиво і грамотно себе подати. Зараз також вивчаємо питання електронної комерції - у нас є два сайти (один - візитка, на другому у нас інтернет-магазин, на підході третій), але хочеться придумати зручний додаток, які допомогло б створювати дизайн дитячої кімнати в пару кліків. Ми прагнемо до того, щоб мама могла, заколисуючи дитину, переглянути все до найменших деталей.
ми беремо участь   в маркеті «Все

Ми думаємо про роботу з опініон-лідерами, і шукаємо зараз «обличчя». Всі розуміють, що реклама в журналах і на тв працює часом не так потужно, як реклама в соціальних мережах.

ринок

У цьому бізнесі «сезонності» як такої не було, але є умови в країні. Ми починали в 2013, восени (!), Під час сумних подій на Майдані, коли про дитячі меблі мало хто думав. Це був величезний момент сумніву і роздумів, чи треба рухатися далі в цьому напрямку. Але я - досить рішуча людина, і я знала, що у мене все вийде. Мене підтримав чоловік, дочка, близькі. Плюс є віра в свою країну, в свої сили, і вже навесні все пішло на підйом.

В Україні набагато легше почати бізнес, ніж в будь-якій іншій країні. Особливо, якщо ти хочеш міні-магазинчик або творити в декрет. Звичайно, є частка незахищеності - ти не знаєш, якою буде ситуація завтра, яким буде курс. Складно щось планувати. Але в цей же час потрібно розуміти, що в Україні величезна кількість ніш, які незакритий, тоді як в Західній Європі можна знайти практично все, що завгодно. У нас величезна перевага в плані ціни. Крім того, величезна кількість людей, які можуть видати талановиті ідеї. В умовах глобалізації це величезний плюс.
В Україні набагато легше почати бізнес, ніж в будь-якій іншій країні

Кидати роботу, щоб починати щось своє необов'язково. Навіть небажано - навіщо позбавляти себе джерела доходу? Я закликаю всіх пробувати. Зараз такий час, що можна розмістити в соцмережах оголошення і подивитися на реакцію. Попросити друзів поділитися - і прозондувати грунт. Ідеї ​​бувають, як вдалі, так і невдалі. Наприклад, мій досвід: я пробувала і івент-агентство, і думала зайнятися здоровим харчуванням, і завести в Україну новий бренд ... Ідей було багато і буде багато, головне - діяти.

Мені дуже подобаються австралійські бренди дитячих меблів. Вони першопрохідці, потім Америка, потім Європа. Я постійно ходжу на всі меблеві виставки, восени була на виставці в Кельні. Дуже порадувало, що у нас якість на тому ж рівні, а ціни на порядок нижче. У них дитяче ліжечко в 1000 євро, і це нікого не лякає.

Про себе

Після університету, маючи юридичну та маркетингову освіту, я працювала в Нацбанку, в страховій компанії, в дьюті-фрі Chanel, в медичному журналі ... Одна з найуспішніших робіт пов'язана з маркетингом в готелі «Прем'єр палас» - спасибі моїм учителям, які дали впевненість в своїх силах і навчилися спілкуватися з клієнтами 5-зіркового сервісу. Ці навички я треную і зараз - важливо, щоб людині було добре, щоб він міг нашу атмосферу затишку принести себе додому.

Я дуже люблю брати участь в конкурсах, зараз планую податися в норвезький проект з розвитку підприємництва, вже подалася до шведського ... Це для мене новий досвід і рівень.

Я прагну себе теж в контексті проекту розвивати. Якщо раніше я себе бачила тільки маркетологом, то зараз йду на курс декоратора.
Я прагну себе теж в контексті проекту розвивати

У важкі хвилини я говорю собі: «Я зможу!». Якщо ти не віриш в себе, то хто в тебе повірить?

Надихає мене моя дочка, в травні їй 7 років. Надихає також спорт.
Вранці після того, як дочка вирушила в школу, у мене є час для спокійного сніданку. Я можу не вечеряти і не обідати, але сніданок - це святий час, коли можна спокійно випити чашку кави, запланувати день, зібратися з думками. Потім я приїжджаю на роботу і планую все зустрічі.

У мене сім'я завжди на першому місці, але не на шкоду роботі. І намагаюся, щоб робота не заважала сімейному відпочинку. Звичайно, і у відпустці я на зв'язку, але я розглядаю роботу що не ув'язнення, а пригода. Для мене робота - це як подивитися хороший фільм.


ФОТО: Олена Попова

Навіть небажано - навіщо позбавляти себе джерела доходу?
Якщо ти не віриш в себе, то хто в тебе повірить?