Як розкрутити групу в ВК? Просування групи безкоштовно і швидко!

  1. Просування групи, швидко і безпечно.
  2. Як розкрутити групу в ВК?
  3. Накрутка передплатників вконтакте

Як розкрутити групу в ВК безкоштовно і платно

Як розкрутити групу в ВК безкоштовно і платно? Я розповім вам про всі відомі мені способи просування групи вконтакте і досягнення поставленої мети. Додатково до всього ви отримаєте посилання на проекти, через які ви самостійно розкручувати свої групи. Ще ви зможете отримати інформацію про найцікавіші програмах для просування в соціальній мережі ВКонтакте. Відразу скажу, що ці програми ви зможете абсолютно безкоштовно завантажити на свій ПК.

Не маю поняття про те, якими цілями ви керуєтеся при накрутці передплатників, але знаю, що подібне часто робиться користувачами з метою заробітку або ж підняття трафіку. Звичайно, можливо ваші уподобання в розкручуванні групи істотно різняться з моїми домислами, але за великим рахунком найголовнішим в досягненні цього є залучення, як можна більшої кількості людей. Відразу варто сказати, що ледачий користувач може не братися просувати свою групу в соціальній мережі, так як очікуваних плодів це не принесе. Так, для того щоб ваша сторінка стала по-справжньому популярною, необхідно постійно працювати над нею, удосконалювати свої знання.

Просування групи, швидко і безпечно.

У тому випадку, якщо ви думаєте, що просування групи в вк - це легка справа, то вмить розстрою вас, оскільки цей процес досить трудомісткий і вимагає деяких зусиль. Варто відзначити, що можливі навіть незначні капіталовкладення, так як, безкоштовна накрутка передплатників вконтакте - не так вже й легко (я говорю про справжніх людей, а не роботів або лівих сторінках). Для тих, хто дочитав останню пропозицію і збирається закрити сторінку, скажу, що абсолютно не важливо, платно або безкоштовно у вас буде проводитися розкручування. Головне, що я можу сказати з цього приводу - все необхідно робити з розумом.

В даний час «живих» в спільнотах з великою кількістю людей дуже мало, в основному боти, а також люди, самі не знають про те, що вони складаються в цій спільноті. Така спільнота називають мертвим, так як особливого сенсу в існуванні її я не бачу.

Головне, що необхідно запам'ятати, для створення і подальшого якісного підвищення рейтингу і множення чисельності - це цікавість. Тобто, людині повинно бути цікаво, відкривати ваше співтовариство, отримувати корисну йому інформацію. Ваше завдання - дати йому це.

Якщо у вас буде власне співтовариство по темі «як правильно рекламувати?» З уроками і всіма описами, картинками, то ви з великою часткою ймовірності зможете заробити набагато більше грошей! До речі кажучи, дійсно важливо, щоб в групі складалися тільки живі люди, яким ваша тема буде цікава і корисна.

У тому випадку, якщо у вас інтернет-магазин, і у вас в планах заманити якомога більше покупців, то знову-таки в цьому вам допоможе власна сраніца в соціальній мережі. Наприклад, у вас є інтернет-магазин одягу. В такому випадку буде досить складно знайти і залучити людей в групу, які бажають купити саме одяг. У тому випадку, якщо ваш інтернет-магазин буде стояти в пошуковій видачі в топі, то ви отримаєте зацікавлених людей і популярність свого одягу. Самі недобросовісну люди використовують просту накрутку передплатників для підняття її в топі. Але для досягнення білими методами вам знадобитися багато сил і вкладень. Наприклад, співтовариство торгує футболками має дуже високу конкурентність.

А тепер давайте подивимося, яка група вк знаходиться в топі по даному запиту:

Як ви бачите, на першому місці стоїть співтовариство - футболки з 211157 учасників. Розміщення в топі безпосередньо залежить від точності написання фрази в пошуку. Якби ви ввели купити футболки в Самарі, то цієї спільноти тут вже не буде. Що б отримати перше місце по даному запиту - Вам ПОТРІБНО мати більшу кількість передплатників !! Будуть передплатники і будуть вам гроші і трафік! Але для цього потрібно просувати групу вконтакте і розкручувати її.

Як розкрутити групу в ВК?

Тепер підійдемо ближче до теми, пов'язаної з питанням про розкручування групи в вк. Поговоримо про платні, а також безкоштовних способах просування в соціальній мережі. Також підведемо підсумки щодо ефективності, і навпаки - малої ефективності способів.

Почати варто з безкоштовної розкрутки групи в вк. Знаходимо співтовариство - конкурент за схожою або ой же тематикою. Вступаємо або підписуємося. Розміщуємо на стіну свою рекламу з посиланням на свою сторінку. Якщо стіна закрита, то шукаємо найбільш активних учасників спільноти і додаємо їх в друзі. Потім розсилаємо їм рекламу.

Потім розсилаємо їм рекламу

Варто зазначити, що даний спосіб дуже нудний. Взагалі, як правило, всі безкоштовні способи дуже нудні і довгі. Відзначимо, що в подібному методі є свої підводні камені. Якщо людина коментує і спілкується в топіку спільноти, то цю людину з великою часткою ймовірності можна запрошувати до себе, оскільки тематика груп схожа. Звичайно, можна запрошувати в друзі всіх людей без розбору, але подібний метод розкрутки, по-моєму, небажаний.

Ще одним цікавим способом розкрутки є грошовий конкурс. Не секрет, що переважна більшість сьогоднішніх інтернет-користувачів просто обожнюють всілякі конкурси, а тим більше з грошовими винагородами. Варто відзначити, що дана методика досить ефективна, тому її слід взяти на замітку.

Накрутка передплатників вконтакте

Мабуть, найбільш відомий ресурс з тих, які займаються розкручуванням груп за допомогою залучення активної і живої аудиторії з соцмедіа Plibber

Робота з ресурсом проста. Так, ви створюєте певне завдання (опублікувати пост, вступити до спільноти, поставити лайки і т. Д.). (До речі можете ознайомиться з моєю статтею - « як накрутити лайки вконтакте «.) Далі ви встановлюєте бюджет для цього завдання, отримуєте заявки профілів, які вам підходять. Після цього вибираєте запит, а потім відправляєте його на виконання завдання. Під час відбору існує можливість перегляду кількості друзів, записів в стрічці, передплатників, середній показник кількості лайків та ін. Крім соціальної мережі ВКонтакте, ви також маєте можливість створити рекламну кампанію в інших соціальних мережах.

І останнє, що необхідно вам знати, якщо ви бажаєте непогано заробляти на проекті, слід брати участь в популярних партнерських програмах, виплати за якими становлять половину від доходу системи.

Проект 2. Цікавий і ефективний проект. Називається він SMMKA. (Припинила свою діяльність)

(Припинила свою діяльність)

Суть проекту полягає в тому, що ви просто через свою сторінку заходите на проект, після чого вибираєте спосіб накрутки своєї групи ВКонтакте. У нашому випадку, залучення якомога більшої кількості людей. Але ви повинні розуміти, що даний метод не дешевий, але зате - ефективний.

Але ви повинні розуміти, що даний метод не дешевий, але зате - ефективний

Варто зазначити, що в такому випадку вам не знадобитися приймати будь-які значні рухи тіла, оскільки все за вас зробить проект. Все, що вам потрібно буде зробити - оплатити замовлення.

Проект 3. Як на мене це самий шикарний проект! Простий! Швидкий! І ціни мінімальні, копійки можна сказати. Він називається VK-LIKE .

Перевагою цього проекту перед іншими, повторю обумовлений вище, що він не такий дорогий, як інші. До того ж, за допомогою даного проекту ви зможете сортувати аудиторію вступають в співтовариство людей. Відбувається сортування людей, як би не було огидно це чути, в залежності від статі, країни проживання і т.д.

За допомогою даного проекту ви отримаєте більш вигідні умови для розкрутки групи Вконтакте, так як на проекті почалися великі знижки. В даний час є можливість за 10 000 учасників заплатити всього 3 000 рублів.

В даний час є можливість за 10 000 учасників заплатити всього 3 000 рублів

Через якийсь час акція закінчитися і ви будете платити в два рази більше! Не пропустіть свій шанс!

Проект 4. SARAFANKA - один з найбільш вигідних і ефективних проектів для просування групи.

Перевагою є те, що з її допомогою ви можете вказати точну кількість друзів у ту людину, яка вступає до вас в групу. Також можна фільтрувати учасників по країнам, національностей, гендерної приналежності, віковими категоріями.

Сенс відбору думаю вам зрозумілий? Ви просто напросто вказуєте кількість друзів яке ви хочете бачити у вашій групі вконтакте! А решта проект зробить за вас! Даним способом можна дуже швидко просунути групу і найважливіше, що вартість одного передплатника складає всього 1 рубль! Я зі своїми друзями завжди користуюся даним інструментом розкрутки спільноти.

Як видно з скріншоту - зарядив 528 рублів, накрутив 528 живих передплатників! Хороша штука в ваших руках! Наостанок можна вникнути в ще один корисний і ефективний продукт. Ви, напевно, чули, раз цікавитеся подібним, про Viking ботовод.

Для більш детального вивчення принципу дії програми вам знадобитися реєстрації на ресурсі Viking-studio . Відзначимо, що даний ресурс - розробник всіх програм, які призначені для просування груп в вк. На жаль, програма ця платна. У тому випадку, якщо ви зібралися серйозно взятися за розкрутку, гроші шкодувати не варто. І виключно для Вас дорогі друзі є знижка на програму!

І виключно для Вас дорогі друзі є знижка на програму

Звичайно, є в наш час і безкоштовна версія програми, яка називається вікінг ботовод Lite. Але дана програма є менш ефективною і функціональна. Ви маєте можливість зареєструватися на сайті програми, далі завантажити безкоштовну версію. Якщо вона вам сподобатися, ви зможете зайти під своїм ім'ям і купити платну версію. Саме тому вам слід запам'ятати дані, які ви використовували при реєстрації.

Однак для більш ефективної розкрутки я все-таки рекомендую скористатися платною програмою. Тільки уявіть собі, скільки часу, а також засобів вам вдасться заощадити завдяки платно версії програми.

На власному досвіді, я переконався в тому, що розробники даної програми подбали про всі тонкощі. Все, що вам необхідно для успішного результату - скачати програму, після чого запустити її і очікувати ефективного результату.

На момент написання статті 20.08.2013 діє і продовжує діяти система знижок на пакети!

Якщо у вас виникнуть будь-які труднощі в роботі з програмою, то не хвилюйтеся! Розробники вже заздалегідь подбали про вас і зробили повну онлайн довідку з описом роботи і виниклих помилок і методи їх усунення!

Так само для навчання подивіться дане відео!

Viking ботовод - Завантажити безкоштовну версію

На дані момент вся викладена мною в цій статті інформація - все, що вам необхідно для успішного просування своєї групи в вк. Наостанок зазначу, що в даний час діють досить непогані знижки на дані продукти. Так, ви маєте можливість заощадити до 40% коштів, якщо звичайно купите програму для розкрутки прямо зараз.

Рекомендую подивитися такі статті:

Як розкрутити групу в ВК?
Якщо у вас буде власне співтовариство по темі «як правильно рекламувати?
Як розкрутити групу в ВК?
Сенс відбору думаю вам зрозумілий?