Як використовувати RSS Потік SEO & 1000-х багаторівневих посилань з новим вмістом

 1. Дізнайтеся, як використовувати RSS Потік SEO Стратегії з одного разу Встановити
 2. Давайте спочатку подивимося на те, що нам потрібно досягти в інструменті Social Synd Alpha for Advanced RSS feed SEO
 3. Підписатися, щоб розблокувати крок за кроком IFTTT SEO Cheat Sheet Копію PDF буде надіслано електронною поштою

ЧИТАЙТЕ ОСТАННІ - ЗАВАНТАЖИТЕ ЦІЙ ПОШТІВ У PDF >> НАТИСНІТЬ ТУТ

Дізнайтеся, як використовувати RSS Потік SEO Стратегії з одного разу Встановити

Нещодавно ми почали цікавий проект, додавши додаткову папку WordPress до домену Запитай мене щось тип коротких повідомлень, так що я міг би дати короткий підручники без необхідності робити довгий вміст форми на головному блозі, як цей тут, але сьогоднішній пост про RSS Feed SEO потребує більш довгий пост і в цьому SEO підручники я покажу вам крок за кроком як керувати тисячами посилань кожен раз, коли ви публікуєте новий вміст лише з одного разу.

Таким чином, це буде крок за кроком підручники, але ви повинні дивитися відео і під відео я додам кроки в маркери для швидких довідників.

Давайте спочатку подивимося на те, що нам потрібно досягти в інструменті Social Synd Alpha for Advanced RSS feed SEO

Давайте спочатку подивимося на те, що нам потрібно досягти в інструменті Social Synd Alpha for Advanced RSS feed SEO

У Social Synd Alpha ми можемо зробити дуже складні речі, але зберегти їх дуже просто, і перший раз, щоб завершити весь процес, потрібно близько 20 хвилин.

У цьому випадку я починаю з створення першого кільця, а потім його клонування, щоб зробити 10 кільця в цілому… Прості речі!

Ця частина займає близько десяти хвилин, оскільки вам потрібно вказати інгредієнти для кожного аплету, який ми створимо в IFTTT.

Звичайно, якщо ви знайомі з інструментом, ви також будете знати, що у нас є автоматичне створення облікового запису для до 20 сайтів, з якими ми можемо працювати в межах ifttt.com, а Social Synd Alpha також активуватиме облікові записи, які ми створюємо в обліковому записі ifttt.com. програмне забезпечення створює в кожному профілі.

Досить прохолодні речі Huh?

Це є! - Але вам потрібно подивитися два відео нижче

Підписатися, щоб розблокувати крок за кроком IFTTT SEO Cheat Sheet
Копію PDF буде надіслано електронною поштою

[et_bloom_locked optin_id = “optin_2 ″]

Частина перша Кроки відео - Редактор Synd Map Drag & Drop

 1. Створіть 15 профілів за допомогою засобу створення основних рахунків
 2. Запустіть "Скинути невдалих облікових записів" для всіх профілів після завершення повторення зниклих облікових записів
 3. Після цього натисніть посилання на мікшерні облікові записи, і, оскільки ми створили додаткові профілі, у нас буде достатньо, щоб дати нам 10 наборів повних профілів, коли програмне забезпечення починає створювати аплети синдикації в IFTTT
 4. Перейдіть до редактора Synd Map і створіть перше кільце за допомогою редактора перетягування (як я зробив на скріншоті вище) і натисніть стрілки для редагування інгредієнтів для кожного аплету.
 5. Після завершення першого дзвінка (обов'язково збережіть діаграму на жорсткому диску і назвіть її - Tumblr Powerfeed Basic I)
 6. Потім скопіюйте та вставте його назад у редактор, доки не з'явиться десять кільця (якщо ви не впевнені, як дивитися відео)
 7. Добре, зараз у нас є 10 кілець, і ми повинні натиснути правою кнопкою миші на кожне кільце і призначити групу кожному з них від одного до десяти, поки всі десять не завершаться, і ви призначили десять груп
 8. Тепер нам потрібно додати свій обліковий запис із закінченим терміном дії, який ви можете придбати на fiverr або konker з високими показниками seo і існуючими зворотними посиланнями, щоб зробити це, повернувшись до творця облікового запису, і перші 10 профілів двічі клацніть на tumblr і він відкриє існуючого користувача ім’я та пароль, просто змініть їх на користувача вашого облікового запису з закінченим терміном дії, а потім клацніть "вибірка блогів" і виберіть обліковий запис, термін дії якого закінчився.
 9. Переконайтеся, що ви використовуєте обліковий запис SAME для всіх десяти профілів
 10. Переконайтеся, що ви збережете діаграму на жорсткому диску і назвіть її - Tumblr Powerfeed 10x
 11. Натисніть кнопку "Create synd map" на верхньому рядку меню редактора synd maps, і якщо ви пропустили будь-які інгредієнти, то вам буде запропоновано заповнити їх до того, як це дозволить вам зберегти. Якщо це дозволить вам зберегти відразу ж дати йому таку ж назву Tumblr Powerfeed 10x.
 12. Тепер це завжди буде доступно у вашій вкладці Synd Mapper, якщо ви хочете створити цю стратегію для будь-якого іншого RSS-каналу в майбутньому.

Друга частина відео - кроки для синдикатів (Інструмент для створення оригінального аплету IFTTT)

 1. Натисніть на поле synd maps і знайдіть свою нову карту "Tumblr Powerfeed 10x"
 2. Програмне забезпечення повідомить вас, що вам потрібно десять рахунків і десять каналів RSS, щоб використовувати це
 3. Виберіть перший десятий обліковий запис і на вкладці rss додайте ONE rss url (це буде використовуватися повторно для всіх десяти кільців)
 4. Установіть прапорець "Ігнорувати аплети з незареєстрованими обліковими записами"
 5. Натисніть Розпочати створення рецептів

Завантажити Tumblr 10 х RSS Подача SEO стратегії кроки PDF Тут

[/ et_bloom_locked]

Швидкий Соціальний Альфа Альфа IFTTT SEO Автоматизація Поради:

Зробіть те ж саме для Blogger, WordPress та Weebly, пам'ятаючи, що кожне кільце створить 160 посилань, і ми маємо десять для кожного сайту, що дає 10 x 160 x 4, що дорівнює 6400 багаторівневих посилань, створених автоматично кожного разу, коли ви виконуєте звичайні повідомлення в блозі - але це фактично лише створення 4 (чотири) перших ланок, що захищають ваш сайт!

Завжди запускайте інструмент моніторингу посилань, щоб переконатися, що ми можемо отримати якомога більше посилань із розміщеного вмісту на кожному з цих облікових записів, індексованих та надісланих

Завжди запускати RSS просунутий інструмент, щоб розібрати всі RSS-канали в один канал, який він буде автоматично розміщувати в feedburner, а потім 14 створити короткі URL-адреси з feedburner RSS-каналу і розмістити, що індексатори і Pingers теж.

Запустіть декілька Vid Attack Alpha, щоб одночасно отримати "Високі кліки CTR" з SERPS та перегляду відео з високим рівнем збереження. При цьому переконайтеся, що відео має одне посилання в описі до вашого нового блогу, і це збільшить рейтинг блогу.

Ви можете отримати соціальну Synd альфа тут

ЧИТАЙТЕ ОСТАННІ - ЗАВАНТАЖИТЕ ЦІЙ ПОШТІВ У PDF >> НАТИСНІТЬ ТУТ

Досить прохолодні речі Huh?