Як заробити гроші з міні блоги: Як один Blogger заробив $ 10000 з 1-сторінка блог

 1. Як заробити гроші з міні-блогів: що ви дізнаєтеся в цій посаді
 2. Чому блоги - це ідеальний Інтернет, робота з домашнього бізнесу
 3. Що таке міні-блог?
 4. Як довго потрібно для створення міні-блогу?
 5. Одна з найбільших переваг створення міні-блогу
 6. Як розпочати роботу з міні-блогами
 7. Один-міні-міні-блог, який заробив мене більше $ 10,000 всього за 2 місяці
 8. Чи дійсно люди читають міні блоги?
 9. Приклади міні-блогів, які заробляють від $ 400 / день до $ 10,000 +
 10. Точні кроки, які я взяв, щоб заробити $ 10,000 з блогом на 1 сторінку
 11. 1. Створити міні-блог
 12. 2. Напишіть посаду, орієнтовану на переваги
 13. 3. Запустіть оголошення Facebook для створення трафіку
 14. 4. Відстеження продажів / доходів
 15. 5. Промийте і повторіть
 16. Чому ви занадто можете заробити гроші в Партнерський маркетинг з міні блоги
 17. Який краще для залучення трафіку до міні-блогу: оплачений трафік або безкоштовний трафік?
 18. Як зробити дійсно хороші гроші з міні блоги
 19. PS: Як зробити Партнерський Право: Крок за кроком Підручник
 20. PPS: Найбільше жаль я маю в якості Партнера маркетолога?
Нижче наводиться запрошення від Dawn-Marie Nesbitt.

Коли ви читаєте про те, як заробити в Інтернеті в афілійованому маркетингу, я думаю, що одна велика річ, яка ставить багатьох (esp початківців) - це страшна думка розпочати і розвивати великий блог. Я доказ того, що це не повинно бути занепокоєнням. Ви можете заробляти гроші за допомогою міні-блогів. І коли я кажу міні, я маю на увазі дуже маленький. Я заробив до $ 10,000 в афілійованому маркетингу - все з одного сторінки (міні) блог.

Хочете знати, як це робиться? Читайте далі, тому що це саме те, про що ми будемо детально обговорювати.

Відмова від відповідальності: ця публікація містить партнерські посилання. Ось сайт політику розкриття партнерської діяльності для повної інформації.

Як заробити гроші з міні-блогів: що ви дізнаєтеся в цій посаді

 • Що таке міні-блог
 • Як розпочати роботу з міні-блогами
 • Приклади міні-блогів, які заробляють гроші
 • Міні-блог на одну сторінку, що заробив мені більше $ 10,000
 • Як створити міні-блог, що створює гроші: покроковий посібник

Отже, давайте почнемо - приймаючи його зверху, так би мовити.

Я є частиною блог-спільноти і в той час як є деякі великі блогери, які роблять добре і роблячи тонни грошей в аффилированного маркетингу , але є також деякі великі блогери, які не роблять так добре.

Це тип блогерів, які можуть бути приголомшливими при написанні великого вмісту та / або допомагати іншим через їхнє написання, але знову ж таки, гроші просто не потрапляють до них.

Потім є й інші претенденти, які хочуть використовувати блоги спеціально, щоб заробити гроші в аффилированном маркетингу, але це не працює. Деякі з питань, які я бачу в цій групі, такі: Потім є й інші претенденти, які хочуть використовувати блоги спеціально, щоб заробити гроші в аффилированном маркетингу, але це не працює

 • У них немає часу для створення блогу
 • У них немає часу писати контент для свого блогу
 • Вони не є великими письменниками
 • Вони працюють у своєму блозі тривалий час, наприклад, шість місяців, але не мають трафіку (або продажів), а потім розчаровуються і виходять

Блоги - це відмінний спосіб заробити гроші в афілійованому маркетингу - якщо ви зрозумієте, як це зробити для вас. Тому не варто відмовлятися.

Чому блоги - це ідеальний Інтернет, робота з домашнього бізнесу

Я зрозумів, що є проблема; відключення, якщо ви хочете, про блоги, оскільки це стосується заробляння грошей.

Коли я досліджував це - точніше - консультуючись з Google, - я побачив, що є тонни люди, які не хотіли створювати та / або підтримувати величезний блог .

Для цих прагнень аффилированного маркетингу, міні блоги є відмінним способом отримати всі переваги володіння онлайн-бізнесу, які є численними, тобто:

 • Він має дуже низьку ціну, щоб почати, і ваші поточні, накладні витрати мінімальні
 • Це допомагає автоматизувати ваш бізнес
 • Ви можете заробляти гроші пасивно
 • Люди завжди шукають відповіді на свої проблеми, тому якщо ви можете створити блог навколо теми, яка допомагає іншим, ви можете створити спільноту людей, яку ви можете допомогти у вирішенні проблем.
 • Будь-хто може розпочати блог
 • Ви не повинні володіти продуктом, щоб заробляти гроші з вашого блогу
 • Ви можете підтримувати його з будь-якого місця, якщо у вас є підключення до Інтернету
 • Ви можете аутсорсинг більшість обов'язків, пов'язаних з ним, як тільки ви вгору і йде

Саме тому я написав цей пост - показати тим, хто хоче заробляти гроші на блогах що є інший шлях; що вам взагалі не потрібно створювати величезний блог. Також вам не доведеться витрачати дні або навіть місяці написання дивного вмісту що ніхто навіть не може прочитати.

Я хочу показати вам альтернативу блогам у великих масштабах і познайомити вас з тим, як заробляти гроші за допомогою міні-блогів. Ми розглянемо всі пункти, перераховані на початку цього посту, закінчуючи покроковим посібником про те, як я заробив понад $ 10,000 з мого блогу на одну сторінку - і ви також можете!

Що таке міні-блог?

Мені подобається посилатися на міні-блог як блог розміру укусу. Ви також можете почути їх згадувані як мікро-блоги , хоча вони є різними суб'єктами блогів.

Так само, як у традиційному блозі, де ви надаєте інформацію, щоб допомогти вашим читачам, з міні-блогом, який ви надаєте інформацію або думку з певної теми, але в меншому масштабі.

Міні-блог повинен мати лише одну або дві сторінки. На відміну від традиційного блогу, немає меню для навігації; немає додаткових посад, на які можна посилатися; на міні-блозі немає оновлення вмісту; а також немає функції пошуку.

Мета міні-блогу з моєї точки зору полягає лише в тому, щоб керувати поточним трафіком до партнерського продукту і генерувати продажі з цього трафіку.

Міні-блоги існують з 2014 року і це те, що використовують соціальні маркетологи. Він використовувався раніше як:

 • Рекламний інструмент для просування продукту електронної комерції, асоційованого продукту або послуги
 • Невелика посада для запрошення до обговорення
 • Невеликий пост, щоб відповісти на пряме питання

Чому саме ви хочете використовувати міні-блог? Ну, якщо ви відключені від ідеї створення складний блог і не хочете витрачати час на це, я думаю, що ці акуратні шматки вмісту у вигляді міні-блогів допоможе вам швидко обмінюватися контентом, легко і без необхідність багато часу інвестицій.

Як довго потрібно для створення міні-блогу?

Насправді я створив два міні-блоги, як за одну годину. Один блог був про подорожі, а інший - про особистий фінансовий. Обидва заробили мені гроші, але один з них - міні-блог особистих фінансів - заробив мені більше $ 10k в партнерських комісіях.

Якби я витрачав час на створення традиційного блогу в ніші для подорожей, я б не знав, чи через шість місяців я буду намагатися заробити гроші.

Одна з найбільших переваг створення міні-блогу

Швидше за все, мені вдалося легко налаштувати блог і написати достатній вміст, щоб залучити до нього читачів. Хоча це зробило мені гроші, це було не дуже вигідно, тому мені довелося припинити його. Найкраще про створення цього міні-блогу є те, що я отримав свої дані і з'ясував, чи варто продовжувати роботу протягом одного місяця.

Як розпочати роботу з міні-блогами

Ви можете почати міні-блог за допомогою WordPress, але єдина різниця полягає в тому, що ви можете вирізати всі надмірності додавання меню та панелей навігації та бічних стовпців.

Все, що вам потрібно, це одна головна сторінка. Переконайтеся, що на вашій сторінці є посилання на умови та положення та політику конфіденційності. Можливо, вам навіть знадобиться посилання на сторінку контакту, якщо ви хочете, щоб ваші читачі зв'язатися з вами.

Yuwanda написав велику пошту приблизно як створити блог WordPress на HostGator . Використовуйте цю посаду для налаштування веб-хостингу та створення нового блогу за допомогою WordPress. Ви також можете використовувати інші сайти керування вмістом, такі як LeadPages.

Один-міні-міні-блог, який заробив мене більше $ 10,000 всього за 2 місяці

Я використовував LeadPages для створення міні-блогів. Хоча LeadPages зазвичай використовується для сторінок захоплення свинцю та проведення вебінарів, я імпровізував, використовуючи один з них шаблонів і спроектував його для того, щоб він виглядав як повідомлення в блозі. Нижче наведено, як він виглядав, і це пост блогу, який заробив мені більше $ 10,000.

Інші сайти керування вмістом включають Wix, SquareSpace, Weebly і 1and1.

Перш ніж використовувати будь-який з цих сайтів, переконайтеся, що вони дозволяють використовувати комерційний вміст, наприклад, афілійований маркетинг або матеріал електронної комерції. Багато хто цього не робить, як обговорює Юванда цей пост . Ось чому отримання власного хостингу - особливо для сайту / блогу, який ви плануєте зберігати, - настійно рекомендується.

Чи дійсно люди читають міні блоги?

Я думаю, що люди читатимуть що завгодно, якщо вона надасть цінність і допоможе їм вирішити проблему.

З мого власного експерименту я виявив, що чим більш корисним є посада, тим більша ймовірність, що читач оцінить вміст і прийме дії, які ви хочете зробити. Саме тому створюються блоги.

Вони не існують для вас, щоб написати про свого дядька Сэма або вашого собаку. Це журнал. Вони є для вас, щоб вирішити проблеми людей, і якщо ви зосереджені на цьому, ви будете залучати право читачів, які дійсно не хвилюють, чи є ваш блог один пост, два повідомлення або сто повідомлень.

Переконайтеся, що публікація вашого блогу є джерелом корисної та корисної інформації.

Тепер деякі люди можуть сказати, що мати міні-блог не допомагає вам продемонструвати свій досвід або авторитет з цього питання. Я хотів би розвінчати цю теорію.

Ви є експертом або авторитетом у будь-якій ніші ви вибираєте хвилину ви можете направити когось, хто нічого не знає або мало про цю тему, таким чином, що впевнено стверджує, що ви знаєте, про що ви говорите. Ви є експертом, як тільки ви знаєте, як навчити когось чи чітко роз'яснити, на що вони мало навчалися.

Експерт не спирається лише на те, що він має багаторічний інтелект і досвід. Тому, якщо ваш міні-блог є освітнім і просвітлює вашого читача, немає ніяких причин для них вірити, що ви цілеспрямовано вводить в оману.

Приклади міні-блогів, які заробляють від $ 400 / день до $ 10,000 +

Я згадував раніше, що міні-блоги існують з 2014 року. Я хотів би показати вам, що це не є незвичайним використання міні-блогів для просування товару або послуги і отримання доходу. У наступних блогах автори заробляють $ 400 + на день за допомогою просування Продукти Clickbank .

a) Overcomingshyness.net

Блог Дженіфер, у якого є лише три повідомлення в блозі на ній, про мене сторінку і контактну сторінку.

b) LoseWeightforWeddingin2Weeks.com

Міні-блог із лише п'ятьма повідомленнями на блозі, сторінка про мене, контактну сторінку та сторінку політики конфіденційності.

Міні-блог із лише п'ятьма повідомленнями на блозі, сторінка про мене, контактну сторінку та сторінку політики конфіденційності

Ці блоги тепер займають позицію Google і генерують тонну трафіку (і продажів) щодня.

c) Мій $ 10,000 + міні блог

Як згадувалося вище, є мій один-сторінка, міні blog, котрий заробив мені над $ 10.000 - у справедливому над двома місяцями.

Точні кроки, які я взяв, щоб заробити $ 10,000 з блогом на 1 сторінку

Я почав експериментувати з міні-блогами, тому що я хотів заробити гроші в афілійованому маркетингу, просуваючи продукт в іншій ніші, про яку я ніколи раніше не писав. Я не хотів створювати традиційний блог, тому ось саме те, що я зробив, щоб створити той міні-блог, який заробив мені більше $ 10,000 у партнерських комісіях.

1. Створити міні-блог

Як я вже говорив, я використовував LeadPages для створення міні-блогів, але для цього є багато варіантів. Знову ж таки, вам потрібно лише одну або дві сторінки.

2. Напишіть посаду, орієнтовану на переваги

Мій пост говорив про переваги використання партнерського продукту, і чому я рекомендував його читачам.

Порада щодо вибору Партнерського продукту для просування на міні-блозі

Отримання особистої інформації, коли ви пишете (тобто, поділяєте свою історію) допомагає. Думаю, тому мій односторінковий сайт резонував з читачами. Тому при виборі партнерської продукції, майте це на увазі. Це допоможе вам писати кращий вміст - вміст, який збігається з читачами, допомагаючи їм прийняти рішення швидше натиснути кнопку "Купити".

3. Запустіть оголошення Facebook для створення трафіку

Я використовував рекламну платформу Facebook для генерації трафіку на свій блог. І здогадайтеся, що сталося?

6 Продаж за 24 години!

Через те, що я не хотів чекати, поки Google SEO не запуститься, і я бажав результатів відразу, я вирішив слідувати іншій відомій стратегії блогера, яка використовує оголошення Facebook для просування їхні публікації в блогах і генерують тисячі доларів.

Протягом 24 годин я отримав шість продажів філії! Та у випадку ви дивуєтеся, це не коштувало мені багато грошей. Я почав свою рекламу в Facebook на 5 доларів на день, а комісія виплатила $ 7, що означало, що я досяг першого дня рентабельності x7.2.

FYI, ROI означає “повернення на інвестиції” у випадку ви не знаєте. Ось a простий спосіб розрахувати його .

4. Відстеження продажів / доходів

Я дозволив оголошенню працювати протягом семи днів поспіль, щоб переконатися, що перші кілька продажів не були чистою удачею. Протягом цих днів я витратив $ 35, але згенерував $ 231 , за чистий прибуток $ 196.

Оскільки реклама постійно виробляла продажі, я дозволила їй працювати приблизно за два з половиною місяці і міг генерувати понад 10 тис. Дол. Я досяг остаточної рентабельності інвестицій у розмірі x2.7, оскільки ефективність оголошення почала зменшуватися протягом останніх кількох тижнів.

5. Промийте і повторіть

Я дуже задоволений тим, як вийшов цей експеримент, і фактично розпочали ще одну кампанію з єдиним блогом, щоб повторити мою роботу.

Чому ви занадто можете заробити гроші в Партнерський маркетинг з міні блоги

Мій успіх з аффилированним маркетингом і міні-блогами показує, що блоги не повинні бути великою активністю.

Є такі люди, як я, які створюють міні-блоги і заробляють придатний для життя (у багатьох випадках, більше, ніж придатний для життя!) Дохід, просто залучаючи до них трафік і дозволяючи продавати.

Ось як я заробив понад $ 10,000 за два місяці з 1-блогового блогу. Ви можете теж! #MakeMoneyBlogging Натисніть "Твітнути"

Який краще для залучення трафіку до міні-блогу: оплачений трафік або безкоштовний трафік?

Ви можете використовувати платний або безкоштовний трафік для просування вашого міні-блогу. Я використовував платний трафік, оскільки він був швидшим.

Yuwanda має великий пост на Як написати вміст SEO якщо ви хочете класифікувати свої міні-блоги в Google, щоб отримати вільний трафік.

Пошукова оптимізація (SEO) займає більше часу, ніж використання платного трафіку, подібного до того, що ви отримуєте від Facebook. Але, використовуючи SEO, міні-блог, який в кінцевому рахунку рангу може заробити вам гроші на автопілоті протягом багатьох років.

Як зробити дійсно хороші гроші з міні блоги

Встановити такі типи блогів досить просто. Той факт, що вони вимагають лише одного або двох повідомлень, роблять їх привабливими для людини, якій не подобається багато роботи, але хочуть швидко перевірити воду, щоб побачити, чи є ідея / тема потенціалом заробітку. Крім того, це великий пасивний джерело доходу, коли трафік щодня потрапляє до нього.

Я пишу книгу, яка дає набагато більше подробиць про точні кроки, які я зробив, щоб допомогти іншим людям використовувати міні-блоги, щоб заробити гроші в афілійованому маркетингу як джерело пасивного доходу. Ви можете подати запит на отримання копії електронної книги тут .

Про автора: Dawn-Марі Nesbitt є blogger та цифровий маркетинг strategist у I Am Dawn-Marie. Вона допомагає малим підприємствам та новим підприємцям розвивати свій бізнес в Інтернеті за допомогою цифрових та соціальних маркетингових стратегій. Окрім роботи, вона любить подорожувати, має на увазі графічний дизайн і є головним гурманом. Ви можете слідувати за Dawn-Marie Instagram і Pinterest .

PS: Як зробити Партнерський Право: Крок за кроком Підручник

Ось посаду, яка пояснює саме те, що робити, щоб заробити гроші в афілійованому маркетингу . Якщо ви будете дотримуватися кроків на цій посаді, ви заробите - я практично гарантую це.

PPS: Найбільше жаль я маю в якості Партнера маркетолога?

У грудні 2016 року я нарешті зробив крок і вклав кошти в Створення сенсу Партнерський маркетинг ecourse. Моє найбільше - і тільки - жаль? Що я не зробив це раніше. У грудні 2016 року я нарешті зробив крок і вклав кошти в  Створення сенсу Партнерський маркетинг  ecourse

Слідкуйте за нами, як і ми:

Як довго потрібно для створення міні-блогу?
Хочете знати, як це робиться?
Що таке міні-блог?
Як довго потрібно для створення міні-блогу?
Чи дійсно люди читають міні блоги?
І здогадайтеся, що сталося?
PPS: Найбільше жаль я маю в якості Партнера маркетолога?
Моє найбільше - і тільки - жаль?