Як заробити в Інтернеті без свого сайту? Партнерські програми: 8 кроків. Робота вдома

 1. Як заробити в Інтернеті без свого сайту? Партнерські програми: 8 кроків зміст: Вперше я почула...
 2. 1. Вибір партнерської програми
 3. 2. Увага: угоду про співпрацю
 4. 3. Заробляємо перші гроші
 5. 4. Вивчаємо статистику
 6. 5. Частину зароблених грошей - на рекламу
 7. 6. Безкоштовна реклама теж буває
 8. 7. Нові партнерські програми
 9. 8. Частина грошей - на переобладнання Всесвіту
 10. Як заробити в Інтернеті без свого сайту? Партнерські програми: 8 кроків
 11. Де шукати і як вибирати партнерські програми?
 12. 1. Вибір партнерської програми
 13. 2. Увага: угоду про співпрацю
 14. 3. Заробляємо перші гроші
 15. 4. Вивчаємо статистику
 16. 5. Частину зароблених грошей - на рекламу
 17. 6. Безкоштовна реклама теж буває
 18. 7. Нові партнерські програми
 19. 8. Частина грошей - на переобладнання Всесвіту
 20. Як заробити в Інтернеті без свого сайту? Партнерські програми: 8 кроків
 21. Де шукати і як вибирати партнерські програми?
 22. 1. Вибір партнерської програми
 23. 2. Увага: угоду про співпрацю
 24. 3. Заробляємо перші гроші
 25. 4. Вивчаємо статистику
 26. 5. Частину зароблених грошей - на рекламу
 27. 6. Безкоштовна реклама теж буває
 28. 7. Нові партнерські програми
 29. 8. Частина грошей - на переобладнання Всесвіту

Як заробити в Інтернеті без свого сайту? Партнерські програми: 8 кроків

зміст:

Вперше я почула про партнерські програми в ті часи, коли у мене навіть не було особистого комп'ютера. Однокласник чоловіка з захопленням показував нам, які бувають банери. Нині він власник поважної дизайн-студії і великий спец по просуванню багато чого на перші сторінки, а тоді тільки починав робити сайти.

Нині він власник поважної дизайн-студії і великий спец по просуванню багато чого на перші сторінки, а тоді тільки починав робити сайти

Запам'яталися партнерські посилання набирав обертів і практично не мав конкурентів книгарні Ozon.ru: переходи по ним відстежувалися інтернет-магазином, і в разі зробленого замовлення творець сайту-партнера мав свій чесно зароблений на рекламі відсоток ... Звичайно, мало хто клікає по посиланнях , ще менше людей роблять замовлення, але ж на великих числах статистика спрацьовує завжди! Я здивувалася новим технологіям і вирішила, що все це не для мене. Адже у мене немає сайту! Як же я помилялася ...

Через деякий час в пошуках потрібних книг я скористалася декількома онлайн-магазинами, вибрала для себе один з найбільш демократичними цінами і зручною особисто для мене доставкою, але досить довго не знала, що в ньому є не менше демократична і зручна партнерська програма для всіх бажаючих ( наявність сайту зовсім не обов'язково).

До змісту

Де шукати і як вибирати партнерські програми?

Партнерок море. Наберіть в будь-якому пошуковику "партнерська програма" або сходіть на сайти-агрегатори партнерок - їх теж хоч греблю гати: www.Glopart.ru , www.admitad.com , www.myragon.ru , www.mixmarket.biz , www.ad1.ru , www.social-leads.ru , www.actionpay.ru

Глобально класифікувати партнерки можна за типом товару: реальний (книги, іграшки, одяг, взуття і т.п.) або віртуальний (онлайн-тренінги, курси та інше віддалене навчання). Ось, наприклад, як виглядають партнерські посилання найпопулярніших у батьків інтернет-магазинів, які торгують книгами, іграми та багатьма іншими товарами для дітей: озон , Мy-shop , лабіринт . Пропозиції про партнерство є у Read.ru і багатьох інших.

Як ви думаєте, що вигідніше: отримувати гонорар 4-6 тисяч з онлайн-тренінгу з продажу або 50 копійок з зошити за 5 руб. ? Зрозуміло, останнє. Яка потреба середнього людини в зошитах? Ні, не дуже велика, але все ж вище, ніж потреба в бізнес-тренінгах.

Дуже раджу оформити партнерку і прослухати безкоштовний відеокурс молодого бійця на сайті "Оголений бізнес" . Кумедний сервіс, що пропонує безкоштовні вебінари з побудови різних типів бізнесу з нуля. Рекламують багато, від початку онлайн-закупівель в Китаї до роботи з нерухомістю та відкриття турфірм.

Зрозуміло, після безкоштовного ознайомчого курсу відразу пропонується купити книгу / покрокові інструкції / коучинг / просунутий тренінг. Раджу зареєструватися саме з ознайомчою метою. Відвідавши їх тренінг по партнерок, я відразу в кілька разів збільшила дохід від своєї єдиної на той момент партнерської програми в інтернет-магазині. До цього я, наприклад, не знала, як з будь-якої довгою посилання зробити коротку для ВКонтакте - вже від цього користь. А на гроші від віртуальних продуктів не особливо сподіваюся.

Частина партнерських програм (як правило, це "віртуальні" партнерки з їх важко продаються товарами) дозволяє створювати мережу запрошених тобою рефералів за принципом мережевого маркетингу. наприклад, біржа статей Адвего . Ціни на Адвего демпінгові, заробітки копійчані, я навіть не спантеличилася створенням свого аккаунта, а взяла партнерську посилання у знайденої пошуком форумчанкі.

Партнерки - робота не для жадібних, оскільки в самій основі лежить ідея поділитися прибутком. Якщо сама делёжка без можливості проконтролювати кожен факт передачі інформації вам не близька, шукайте альтернативні заробітки.

Отже, які кроки варто зробити, якщо тема партнерок вас зацікавила?

До змісту

1. Вибір партнерської програми

Просто знайдіть те, що подобається. Тоді працювати буде легко. Я нічого не тямлю в аромамасла, автомобільних запчастинах і тренінгах особистісного зростання. Але завжди охоче ділилася враженнями від покупки книг і іграшок. Тепер роблю все те ж саме, тільки частіше і за гроші, так як оформила партнерки інтернет-магазинів, де робила замовлення. Я шопоголік, і мені за це платять!

Чому одна з моїх партнерок - в магазині Мy-shop? Тому що у дитини звідти улюблений логічний теремок , І свого часу він був дешевший, ніж в інших місцях. А їх відділ претензій, в разі будь-якої накладки знаходить оптимальне рішення, зробив мене їх наілояльнейшім клієнтом з посмішкою до вух.

Чому Озон? Тому що тільки там я знайшла ліцензійні ігри Кіосакі - піратські не куплю з принципу, краще заощаджу через партнерку на весь комплект.

Ви збираєтеся щось комусь рекомендувати ... Рекомендуйте то, від чого самі в захваті!

До змісту

2. Увага: угоду про співпрацю

Уважно вивчаємо конкретну партнерку. Так, всю-всю-всю, і дрібний шрифт теж. Навіть якщо вважаєте свою спробу несерйозною. Краще витратити 2 години читання, ніж створити собі проблеми в разі успішної роботи.

Як можна виводити гроші? За якийсь тип посилань відрахування більше? Чи можна рекламувати партнерку через пошукові програми? І так далі ... Одного разу я серйозно порушила правила, отримавши зайві відрахування за свої особисті замовлення. Просто тому, що не знала про існуючі обмеження! Покаранням була блокування облікового запису і списання всіх зароблених на той момент засобів. Довелося починати заново ... А скільки я дописувала партнерські хвостики вручну, не знайшовши їх автоматичне формування!

До змісту

3. Заробляємо перші гроші

По-перше, використовуємо всі можливості для постійного розміщення партнерської посилання - без необхідності її оновлення. Підпис в електронній пошті, профілі в соцмережах, блозі, Живому журналі ... Швидко і навіки! Навіть цього може виявитися достатньо для того, щоб через пару років виявити на рахунку суму, якої вистачить для замовлення новорічних подарунків.

По-друге, пишемо повідомлення на десяти різних форумах. Пишемо правду - так простіше і ефективніше. Не вмієте? Зразок: "А знаєте, що в нашому місті є безкоштовна доставка з магазинів ХХХ і УУУ на вулицю Кой-кого?".

На частині форумів вас відразу забанити за рекламу. Не хвилюйтесь. Знайдіть декілька, де правила не такі суворі. Зробіть для себе табличку: сайт-ник-пароль, оновлюйте або створюйте теми не часто, але регулярно. Всього три активних форуму, де я пишу, дозволяють повністю забезпечити дитину книгами, іграшками, а тепер ще й одягом. Cookies живуть в середньому 1-2 тижні, і немає сенсу набирати нові сайти, якщо не тягнете оновлення хоча б 2 рази в місяць.

Пишіть про акції, знижки, днями безкоштовної доставки. Приносьте форумчанам максимум користі. Перш ніж отримувати, завжди треба віддавати. Банально, але це правда!

Дуже хороша підтримка партнерської програми у Озона: тільки-но я запропонувала 7е написати цю статтю, з Озона відразу вислали файл з усіма інструкціями і ніжно запитали, чим ще можуть допомогти. Регулярно на пошту приходять огляди новин і описів акцій для партнерів, готові тексти для розміщення на форумах. Тут дуже зручне формування партнерських посилань. Якщо будете працювати на себе так само інтенсивно, як рекламний відділ цього інтернет-магазину на власників - без грошей не залишитеся.

По-третє, можна регулярно писати в своїх блогах, створювати новини в соцмережах, ділитися особистими враженнями. Нещодавно я написала ВКонтакте і на Одноклассниках, що хочу подарувати дитині на Новий рік паровозне депо Чаггингтон . Повідомила друзям, що знайдений спосіб перетворити їх "лайки" у реальні гроші, і попросила перепис. Так ось: це депо вже заховано у нас на шафі! Дід Мороз щасливий!

Дід Мороз щасливий

До змісту

4. Вивчаємо статистику

Статистика спрацьовує завжди. І практично всі партнерські програми готові нас з нею ознайомити. Якщо є достатня кількість переходів по посиланнях, а пропонований продукт або послуга користуються попитом, результат буде. Немає переходів? Ви не помилились в жодній циферки, створюючи автоматичну підпис? Форуми, на яких пишете, досить відвідувані? Ваші теми цікаво читати?

Менше 1000 показів - це взагалі не статистика. Я вже знаю, що моя основна партнерка має середню ефективність 0,5-1%. Тобто на 1000 показів робиться в середньому 5-10 реальних замовлень. Тепер обчислюємо простим множенням: скільки грошей треба, скільки отримуєте в середньому з замовлення, скільки показів щодня для цього потрібно.

Якщо по вашій партнерці 100 показів на місяць, то про що мова? На звичайній роботі в якості спеціаліста з реклами ви повинні були б виконати цю роботу в перший же день! З партнерської програми халявщиків не звільнять, але і заплатити не заплатять не за что.

До змісту

5. Частину зароблених грошей - на рекламу

Нам потрібні покази посилань. Багато показів. Якщо є свій розкручений сайт, чудово! Самі знаєте, що робити ... Якщо сайту немає, заплатите частина зароблених грошей тим, хто вже витратив час і сили на розкрутку сайтів або груп в соцмережах. Будете здивовані, скільки рекламних послуг можна купити, кинувши 50-100 руб. на телефон "Оргу". Вам цілком можуть зробити окремий фотоальбом в групі спільних покупок. У мене так було, хоча я просила всього одне рекламне повідомлення!

Чи не скупіться. Чи не вважайте, скільки витрачаєте, якщо при цьому отримуєте більше витраченого.

Згодом зможете замовляти рекламні пости у не найдешевшого блогера за 500 руб., Вважати зростання кількості замовлень і робити висновки. Навіть якщо 500 руб. витрат приносять 750 руб. прибутку, витрачайте їх знову і знову!

Але і не смітите грошима: для початку наймайте фрілансерів, розміщуючи замовлення на електронних біржах. Навіть якщо пообіцяєте 1 долар за 50 рекламних повідомлень на різних сайтах, бажаючі будуть. У сфері пошуку підробітків попит занадто сильно перевищує пропозицію.

До змісту

6. Безкоштовна реклама теж буває

Перед святами цілком доречно розіслати друзям рекламний лист. Мовляв, я найнялася робити рекламу Озону, якщо раптом щось будете там брати, не забудьте про мене: ось вам посилання про умови передсвяткових знижок.

Продовжуйте спілкування на форумах, розміщуйте статті в блозі, активно використовуйте бартер. Завжди думайте, що можете запропонувати іншому сайту, групі в соцмережі, авторської розсилці. Я пишу цю статтю, зрозуміло, бажаючи коли-небудь в подальшому отримати з неї дохід. Сайт отримає статтю в розділ, де дуже багато реклами і мало обміну досвідом. Форумчани отримають безцінну можливість вчитися на чужих, а не тільки на своїх помилках. Останнє завжди встигну ...

До змісту

7. Нові партнерські програми

Якщо залишаються час і сили, починайте розвідувати нові партнерські програми. Але тільки не в збиток вже успішно працюють. Краще 1-2 партнерки, за якими встигаєте писати, ніж 20 полудохлих, що не приносять прибутку.

До змісту

8. Частина грошей - на переобладнання Всесвіту

Платіть десятину. Завжди. Хоча б десятину! Можна більше. Не обов'язково до церкви. Пошліть безкоштовні іграшки Форумчанка. Зберіть в школу дитину з матеріальними проблемами. Іноді 100-200 руб. можна витратити з досить відчутною користю. Це і "підштовхування" буксує економіки, і веселий шопінг, і добру справу, яке дуже приємно робити. Відразу відчуєте, що від нас дуже і дуже багато залежить. Не можна вічно сподіватися на партію і уряд, іноді потрібно і самим ... всього-то мишкою клікнути!

Коментувати можут "Як заробити в Інтернеті без свого сайту? Партнерські програми: 8 кроків"

Як заробити в Інтернеті без свого сайту? Партнерські програми: 8 кроків

зміст:

Вперше я почула про партнерські програми в ті часи, коли у мене навіть не було особистого комп'ютера. Однокласник чоловіка з захопленням показував нам, які бувають банери. Нині він власник поважної дизайн-студії і великий спец по просуванню багато чого на перші сторінки, а тоді тільки починав робити сайти.

Нині він власник поважної дизайн-студії і великий спец по просуванню багато чого на перші сторінки, а тоді тільки починав робити сайти

Запам'яталися партнерські посилання набирав обертів і практично не мав конкурентів книгарні Ozon.ru: переходи по ним відстежувалися інтернет-магазином, і в разі зробленого замовлення творець сайту-партнера мав свій чесно зароблений на рекламі відсоток ... Звичайно, мало хто клікає по посиланнях , ще менше людей роблять замовлення, але ж на великих числах статистика спрацьовує завжди! Я здивувалася новим технологіям і вирішила, що все це не для мене. Адже у мене немає сайту! Як же я помилялася ...

Через деякий час в пошуках потрібних книг я скористалася декількома онлайн-магазинами, вибрала для себе один з найбільш демократичними цінами і зручною особисто для мене доставкою, але досить довго не знала, що в ньому є не менше демократична і зручна партнерська програма для всіх бажаючих ( наявність сайту зовсім не обов'язково).

До змісту

Де шукати і як вибирати партнерські програми?

Партнерок море. Наберіть в будь-якому пошуковику "партнерська програма" або сходіть на сайти-агрегатори партнерок - їх теж хоч греблю гати: www.Glopart.ru , www.admitad.com , www.myragon.ru , www.mixmarket.biz , www.ad1.ru , www.social-leads.ru , www.actionpay.ru

Глобально класифікувати партнерки можна за типом товару: реальний (книги, іграшки, одяг, взуття і т.п.) або віртуальний (онлайн-тренінги, курси та інше віддалене навчання). Ось, наприклад, як виглядають партнерські посилання найпопулярніших у батьків інтернет-магазинів, які торгують книгами, іграми та багатьма іншими товарами для дітей: озон , Мy-shop , лабіринт . Пропозиції про партнерство є у Read.ru і багатьох інших.

Як ви думаєте, що вигідніше: отримувати гонорар 4-6 тисяч з онлайн-тренінгу з продажу або 50 копійок з зошити за 5 руб. ? Зрозуміло, останнє. Яка потреба середнього людини в зошитах? Ні, не дуже велика, але все ж вище, ніж потреба в бізнес-тренінгах.

Дуже раджу оформити партнерку і прослухати безкоштовний відеокурс молодого бійця на сайті "Оголений бізнес" . Кумедний сервіс, що пропонує безкоштовні вебінари з побудови різних типів бізнесу з нуля. Рекламують багато, від початку онлайн-закупівель в Китаї до роботи з нерухомістю та відкриття турфірм.

Зрозуміло, після безкоштовного ознайомчого курсу відразу пропонується купити книгу / покрокові інструкції / коучинг / просунутий тренінг. Раджу зареєструватися саме з ознайомчою метою. Відвідавши їх тренінг по партнерок, я відразу в кілька разів збільшила дохід від своєї єдиної на той момент партнерської програми в інтернет-магазині. До цього я, наприклад, не знала, як з будь-якої довгою посилання зробити коротку для ВКонтакте - вже від цього користь. А на гроші від віртуальних продуктів не особливо сподіваюся.

Частина партнерських програм (як правило, це "віртуальні" партнерки з їх важко продаються товарами) дозволяє створювати мережу запрошених тобою рефералів за принципом мережевого маркетингу. наприклад, біржа статей Адвего . Ціни на Адвего демпінгові, заробітки копійчані, я навіть не спантеличилася створенням свого аккаунта, а взяла партнерську посилання у знайденої пошуком форумчанкі.

Партнерки - робота не для жадібних, оскільки в самій основі лежить ідея поділитися прибутком. Якщо сама делёжка без можливості проконтролювати кожен факт передачі інформації вам не близька, шукайте альтернативні заробітки.

Отже, які кроки варто зробити, якщо тема партнерок вас зацікавила?

До змісту

1. Вибір партнерської програми

Просто знайдіть те, що подобається. Тоді працювати буде легко. Я нічого не тямлю в аромамасла, автомобільних запчастинах і тренінгах особистісного зростання. Але завжди охоче ділилася враженнями від покупки книг і іграшок. Тепер роблю все те ж саме, тільки частіше і за гроші, так як оформила партнерки інтернет-магазинів, де робила замовлення. Я шопоголік, і мені за це платять!

Чому одна з моїх партнерок - в магазині Мy-shop? Тому що у дитини звідти улюблений логічний теремок , І свого часу він був дешевший, ніж в інших місцях. А їх відділ претензій, в разі будь-якої накладки знаходить оптимальне рішення, зробив мене їх наілояльнейшім клієнтом з посмішкою до вух.

Чому Озон? Тому що тільки там я знайшла ліцензійні ігри Кіосакі - піратські не куплю з принципу, краще заощаджу через партнерку на весь комплект.

Ви збираєтеся щось комусь рекомендувати ... Рекомендуйте то, від чого самі в захваті!

До змісту

2. Увага: угоду про співпрацю

Уважно вивчаємо конкретну партнерку. Так, всю-всю-всю, і дрібний шрифт теж. Навіть якщо вважаєте свою спробу несерйозною. Краще витратити 2 години читання, ніж створити собі проблеми в разі успішної роботи.

Як можна виводити гроші? За якийсь тип посилань відрахування більше? Чи можна рекламувати партнерку через пошукові програми? І так далі ... Одного разу я серйозно порушила правила, отримавши зайві відрахування за свої особисті замовлення. Просто тому, що не знала про існуючі обмеження! Покаранням була блокування облікового запису і списання всіх зароблених на той момент засобів. Довелося починати заново ... А скільки я дописувала партнерські хвостики вручну, не знайшовши їх автоматичне формування!

До змісту

3. Заробляємо перші гроші

По-перше, використовуємо всі можливості для постійного розміщення партнерської посилання - без необхідності її оновлення. Підпис в електронній пошті, профілі в соцмережах, блозі, Живому журналі ... Швидко і навіки! Навіть цього може виявитися достатньо для того, щоб через пару років виявити на рахунку суму, якої вистачить для замовлення новорічних подарунків.

По-друге, пишемо повідомлення на десяти різних форумах. Пишемо правду - так простіше і ефективніше. Не вмієте? Зразок: "А знаєте, що в нашому місті є безкоштовна доставка з магазинів ХХХ і УУУ на вулицю Кой-кого?".

На частині форумів вас відразу забанити за рекламу. Не хвилюйтесь. Знайдіть декілька, де правила не такі суворі. Зробіть для себе табличку: сайт-ник-пароль, оновлюйте або створюйте теми не часто, але регулярно. Всього три активних форуму, де я пишу, дозволяють повністю забезпечити дитину книгами, іграшками, а тепер ще й одягом. Cookies живуть в середньому 1-2 тижні, і немає сенсу набирати нові сайти, якщо не тягнете оновлення хоча б 2 рази в місяць.

Пишіть про акції, знижки, днями безкоштовної доставки. Приносьте форумчанам максимум користі. Перш ніж отримувати, завжди треба віддавати. Банально, але це правда!

Дуже хороша підтримка партнерської програми у Озона: тільки-но я запропонувала 7е написати цю статтю, з Озона відразу вислали файл з усіма інструкціями і ніжно запитали, чим ще можуть допомогти. Регулярно на пошту приходять огляди новин і описів акцій для партнерів, готові тексти для розміщення на форумах. Тут дуже зручне формування партнерських посилань. Якщо будете працювати на себе так само інтенсивно, як рекламний відділ цього інтернет-магазину на власників - без грошей не залишитеся.

По-третє, можна регулярно писати в своїх блогах, створювати новини в соцмережах, ділитися особистими враженнями. Нещодавно я написала ВКонтакте і на Одноклассниках, що хочу подарувати дитині на Новий рік паровозне депо Чаггингтон . Повідомила друзям, що знайдений спосіб перетворити їх "лайки" у реальні гроші, і попросила перепис. Так ось: це депо вже заховано у нас на шафі! Дід Мороз щасливий!

Дід Мороз щасливий

До змісту

4. Вивчаємо статистику

Статистика спрацьовує завжди. І практично всі партнерські програми готові нас з нею ознайомити. Якщо є достатня кількість переходів по посиланнях, а пропонований продукт або послуга користуються попитом, результат буде. Немає переходів? Ви не помилились в жодній циферки, створюючи автоматичну підпис? Форуми, на яких пишете, досить відвідувані? Ваші теми цікаво читати?

Менше 1000 показів - це взагалі не статистика. Я вже знаю, що моя основна партнерка має середню ефективність 0,5-1%. Тобто на 1000 показів робиться в середньому 5-10 реальних замовлень. Тепер обчислюємо простим множенням: скільки грошей треба, скільки отримуєте в середньому з замовлення, скільки показів щодня для цього потрібно.

Якщо по вашій партнерці 100 показів на місяць, то про що мова? На звичайній роботі в якості спеціаліста з реклами ви повинні були б виконати цю роботу в перший же день! З партнерської програми халявщиків не звільнять, але і заплатити не заплатять не за что.

До змісту

5. Частину зароблених грошей - на рекламу

Нам потрібні покази посилань. Багато показів. Якщо є свій розкручений сайт, чудово! Самі знаєте, що робити ... Якщо сайту немає, заплатите частина зароблених грошей тим, хто вже витратив час і сили на розкрутку сайтів або груп в соцмережах. Будете здивовані, скільки рекламних послуг можна купити, кинувши 50-100 руб. на телефон "Оргу". Вам цілком можуть зробити окремий фотоальбом в групі спільних покупок. У мене так було, хоча я просила всього одне рекламне повідомлення!

Чи не скупіться. Чи не вважайте, скільки витрачаєте, якщо при цьому отримуєте більше витраченого.

Згодом зможете замовляти рекламні пости у не найдешевшого блогера за 500 руб., Вважати зростання кількості замовлень і робити висновки. Навіть якщо 500 руб. витрат приносять 750 руб. прибутку, витрачайте їх знову і знову!

Але і не смітите грошима: для початку наймайте фрілансерів, розміщуючи замовлення на електронних біржах. Навіть якщо пообіцяєте 1 долар за 50 рекламних повідомлень на різних сайтах, бажаючі будуть. У сфері пошуку підробітків попит занадто сильно перевищує пропозицію.

До змісту

6. Безкоштовна реклама теж буває

Перед святами цілком доречно розіслати друзям рекламний лист. Мовляв, я найнялася робити рекламу Озону, якщо раптом щось будете там брати, не забудьте про мене: ось вам посилання про умови передсвяткових знижок.

Продовжуйте спілкування на форумах, розміщуйте статті в блозі, активно використовуйте бартер. Завжди думайте, що можете запропонувати іншому сайту, групі в соцмережі, авторської розсилці. Я пишу цю статтю, зрозуміло, бажаючи коли-небудь в подальшому отримати з неї дохід. Сайт отримає статтю в розділ, де дуже багато реклами і мало обміну досвідом. Форумчани отримають безцінну можливість вчитися на чужих, а не тільки на своїх помилках. Останнє завжди встигну ...

До змісту

7. Нові партнерські програми

Якщо залишаються час і сили, починайте розвідувати нові партнерські програми. Але тільки не в збиток вже успішно працюють. Краще 1-2 партнерки, за якими встигаєте писати, ніж 20 полудохлих, що не приносять прибутку.

До змісту

8. Частина грошей - на переобладнання Всесвіту

Платіть десятину. Завжди. Хоча б десятину! Можна більше. Не обов'язково до церкви. Пошліть безкоштовні іграшки Форумчанка. Зберіть в школу дитину з матеріальними проблемами. Іноді 100-200 руб. можна витратити з досить відчутною користю. Це і "підштовхування" буксує економіки, і веселий шопінг, і добру справу, яке дуже приємно робити. Відразу відчуєте, що від нас дуже і дуже багато залежить. Не можна вічно сподіватися на партію і уряд, іноді потрібно і самим ... всього-то мишкою клікнути!

Коментувати можут "Як заробити в Інтернеті без свого сайту? Партнерські програми: 8 кроків"

Як заробити в Інтернеті без свого сайту? Партнерські програми: 8 кроків

зміст:

Вперше я почула про партнерські програми в ті часи, коли у мене навіть не було особистого комп'ютера. Однокласник чоловіка з захопленням показував нам, які бувають банери. Нині він власник поважної дизайн-студії і великий спец по просуванню багато чого на перші сторінки, а тоді тільки починав робити сайти.

Нині він власник поважної дизайн-студії і великий спец по просуванню багато чого на перші сторінки, а тоді тільки починав робити сайти

Запам'яталися партнерські посилання набирав обертів і практично не мав конкурентів книгарні Ozon.ru: переходи по ним відстежувалися інтернет-магазином, і в разі зробленого замовлення творець сайту-партнера мав свій чесно зароблений на рекламі відсоток ... Звичайно, мало хто клікає по посиланнях , ще менше людей роблять замовлення, але ж на великих числах статистика спрацьовує завжди! Я здивувалася новим технологіям і вирішила, що все це не для мене. Адже у мене немає сайту! Як же я помилялася ...

Через деякий час в пошуках потрібних книг я скористалася декількома онлайн-магазинами, вибрала для себе один з найбільш демократичними цінами і зручною особисто для мене доставкою, але досить довго не знала, що в ньому є не менше демократична і зручна партнерська програма для всіх бажаючих ( наявність сайту зовсім не обов'язково).

До змісту

Де шукати і як вибирати партнерські програми?

Партнерок море. Наберіть в будь-якому пошуковику "партнерська програма" або сходіть на сайти-агрегатори партнерок - їх теж хоч греблю гати: www.Glopart.ru , www.admitad.com , www.myragon.ru , www.mixmarket.biz , www.ad1.ru , www.social-leads.ru , www.actionpay.ru

Глобально класифікувати партнерки можна за типом товару: реальний (книги, іграшки, одяг, взуття і т.п.) або віртуальний (онлайн-тренінги, курси та інше віддалене навчання). Ось, наприклад, як виглядають партнерські посилання найпопулярніших у батьків інтернет-магазинів, які торгують книгами, іграми та багатьма іншими товарами для дітей: озон , Мy-shop , лабіринт . Пропозиції про партнерство є у Read.ru і багатьох інших.

Як ви думаєте, що вигідніше: отримувати гонорар 4-6 тисяч з онлайн-тренінгу з продажу або 50 копійок з зошити за 5 руб. ? Зрозуміло, останнє. Яка потреба середнього людини в зошитах? Ні, не дуже велика, але все ж вище, ніж потреба в бізнес-тренінгах.

Дуже раджу оформити партнерку і прослухати безкоштовний відеокурс молодого бійця на сайті "Оголений бізнес" . Кумедний сервіс, що пропонує безкоштовні вебінари з побудови різних типів бізнесу з нуля. Рекламують багато, від початку онлайн-закупівель в Китаї до роботи з нерухомістю та відкриття турфірм.

Зрозуміло, після безкоштовного ознайомчого курсу відразу пропонується купити книгу / покрокові інструкції / коучинг / просунутий тренінг. Раджу зареєструватися саме з ознайомчою метою. Відвідавши їх тренінг по партнерок, я відразу в кілька разів збільшила дохід від своєї єдиної на той момент партнерської програми в інтернет-магазині. До цього я, наприклад, не знала, як з будь-якої довгою посилання зробити коротку для ВКонтакте - вже від цього користь. А на гроші від віртуальних продуктів не особливо сподіваюся.

Частина партнерських програм (як правило, це "віртуальні" партнерки з їх важко продаються товарами) дозволяє створювати мережу запрошених тобою рефералів за принципом мережевого маркетингу. наприклад, біржа статей Адвего . Ціни на Адвего демпінгові, заробітки копійчані, я навіть не спантеличилася створенням свого аккаунта, а взяла партнерську посилання у знайденої пошуком форумчанкі.

Партнерки - робота не для жадібних, оскільки в самій основі лежить ідея поділитися прибутком. Якщо сама делёжка без можливості проконтролювати кожен факт передачі інформації вам не близька, шукайте альтернативні заробітки.

Отже, які кроки варто зробити, якщо тема партнерок вас зацікавила?

До змісту

1. Вибір партнерської програми

Просто знайдіть те, що подобається. Тоді працювати буде легко. Я нічого не тямлю в аромамасла, автомобільних запчастинах і тренінгах особистісного зростання. Але завжди охоче ділилася враженнями від покупки книг і іграшок. Тепер роблю все те ж саме, тільки частіше і за гроші, так як оформила партнерки інтернет-магазинів, де робила замовлення. Я шопоголік, і мені за це платять!

Чому одна з моїх партнерок - в магазині Мy-shop? Тому що у дитини звідти улюблений логічний теремок , І свого часу він був дешевший, ніж в інших місцях. А їх відділ претензій, в разі будь-якої накладки знаходить оптимальне рішення, зробив мене їх наілояльнейшім клієнтом з посмішкою до вух.

Чому Озон? Тому що тільки там я знайшла ліцензійні ігри Кіосакі - піратські не куплю з принципу, краще заощаджу через партнерку на весь комплект.

Ви збираєтеся щось комусь рекомендувати ... Рекомендуйте то, від чого самі в захваті!

До змісту

2. Увага: угоду про співпрацю

Уважно вивчаємо конкретну партнерку. Так, всю-всю-всю, і дрібний шрифт теж. Навіть якщо вважаєте свою спробу несерйозною. Краще витратити 2 години читання, ніж створити собі проблеми в разі успішної роботи.

Як можна виводити гроші? За якийсь тип посилань відрахування більше? Чи можна рекламувати партнерку через пошукові програми? І так далі ... Одного разу я серйозно порушила правила, отримавши зайві відрахування за свої особисті замовлення. Просто тому, що не знала про існуючі обмеження! Покаранням була блокування облікового запису і списання всіх зароблених на той момент засобів. Довелося починати заново ... А скільки я дописувала партнерські хвостики вручну, не знайшовши їх автоматичне формування!

До змісту

3. Заробляємо перші гроші

По-перше, використовуємо всі можливості для постійного розміщення партнерської посилання - без необхідності її оновлення. Підпис в електронній пошті, профілі в соцмережах, блозі, Живому журналі ... Швидко і навіки! Навіть цього може виявитися достатньо для того, щоб через пару років виявити на рахунку суму, якої вистачить для замовлення новорічних подарунків.

По-друге, пишемо повідомлення на десяти різних форумах. Пишемо правду - так простіше і ефективніше. Не вмієте? Зразок: "А знаєте, що в нашому місті є безкоштовна доставка з магазинів ХХХ і УУУ на вулицю Кой-кого?".

На частині форумів вас відразу забанити за рекламу. Не хвилюйтесь. Знайдіть декілька, де правила не такі суворі. Зробіть для себе табличку: сайт-ник-пароль, оновлюйте або створюйте теми не часто, але регулярно. Всього три активних форуму, де я пишу, дозволяють повністю забезпечити дитину книгами, іграшками, а тепер ще й одягом. Cookies живуть в середньому 1-2 тижні, і немає сенсу набирати нові сайти, якщо не тягнете оновлення хоча б 2 рази в місяць.

Пишіть про акції, знижки, днями безкоштовної доставки. Приносьте форумчанам максимум користі. Перш ніж отримувати, завжди треба віддавати. Банально, але це правда!

Дуже хороша підтримка партнерської програми у Озона: тільки-но я запропонувала 7е написати цю статтю, з Озона відразу вислали файл з усіма інструкціями і ніжно запитали, чим ще можуть допомогти. Регулярно на пошту приходять огляди новин і описів акцій для партнерів, готові тексти для розміщення на форумах. Тут дуже зручне формування партнерських посилань. Якщо будете працювати на себе так само інтенсивно, як рекламний відділ цього інтернет-магазину на власників - без грошей не залишитеся.

По-третє, можна регулярно писати в своїх блогах, створювати новини в соцмережах, ділитися особистими враженнями. Нещодавно я написала ВКонтакте і на Одноклассниках, що хочу подарувати дитині на Новий рік паровозне депо Чаггингтон . Повідомила друзям, що знайдений спосіб перетворити їх "лайки" у реальні гроші, і попросила перепис. Так ось: це депо вже заховано у нас на шафі! Дід Мороз щасливий!

Дід Мороз щасливий

До змісту

4. Вивчаємо статистику

Статистика спрацьовує завжди. І практично всі партнерські програми готові нас з нею ознайомити. Якщо є достатня кількість переходів по посиланнях, а пропонований продукт або послуга користуються попитом, результат буде. Немає переходів? Ви не помилились в жодній циферки, створюючи автоматичну підпис? Форуми, на яких пишете, досить відвідувані? Ваші теми цікаво читати?

Менше 1000 показів - це взагалі не статистика. Я вже знаю, що моя основна партнерка має середню ефективність 0,5-1%. Тобто на 1000 показів робиться в середньому 5-10 реальних замовлень. Тепер обчислюємо простим множенням: скільки грошей треба, скільки отримуєте в середньому з замовлення, скільки показів щодня для цього потрібно.

Якщо по вашій партнерці 100 показів на місяць, то про що мова? На звичайній роботі в якості спеціаліста з реклами ви повинні були б виконати цю роботу в перший же день! З партнерської програми халявщиків не звільнять, але і заплатити не заплатять не за что.

До змісту

5. Частину зароблених грошей - на рекламу

Нам потрібні покази посилань. Багато показів. Якщо є свій розкручений сайт, чудово! Самі знаєте, що робити ... Якщо сайту немає, заплатите частина зароблених грошей тим, хто вже витратив час і сили на розкрутку сайтів або груп в соцмережах. Будете здивовані, скільки рекламних послуг можна купити, кинувши 50-100 руб. на телефон "Оргу". Вам цілком можуть зробити окремий фотоальбом в групі спільних покупок. У мене так було, хоча я просила всього одне рекламне повідомлення!

Чи не скупіться. Чи не вважайте, скільки витрачаєте, якщо при цьому отримуєте більше витраченого.

Згодом зможете замовляти рекламні пости у не найдешевшого блогера за 500 руб., Вважати зростання кількості замовлень і робити висновки. Навіть якщо 500 руб. витрат приносять 750 руб. прибутку, витрачайте їх знову і знову!

Але і не смітите грошима: для початку наймайте фрілансерів, розміщуючи замовлення на електронних біржах. Навіть якщо пообіцяєте 1 долар за 50 рекламних повідомлень на різних сайтах, бажаючі будуть. У сфері пошуку підробітків попит занадто сильно перевищує пропозицію.

До змісту

6. Безкоштовна реклама теж буває

Перед святами цілком доречно розіслати друзям рекламний лист. Мовляв, я найнялася робити рекламу Озону, якщо раптом щось будете там брати, не забудьте про мене: ось вам посилання про умови передсвяткових знижок.

Продовжуйте спілкування на форумах, розміщуйте статті в блозі, активно використовуйте бартер. Завжди думайте, що можете запропонувати іншому сайту, групі в соцмережі, авторської розсилці. Я пишу цю статтю, зрозуміло, бажаючи коли-небудь в подальшому отримати з неї дохід. Сайт отримає статтю в розділ, де дуже багато реклами і мало обміну досвідом. Форумчани отримають безцінну можливість вчитися на чужих, а не тільки на своїх помилках. Останнє завжди встигну ...

До змісту

7. Нові партнерські програми

Якщо залишаються час і сили, починайте розвідувати нові партнерські програми. Але тільки не в збиток вже успішно працюють. Краще 1-2 партнерки, за якими встигаєте писати, ніж 20 полудохлих, що не приносять прибутку.

До змісту

8. Частина грошей - на переобладнання Всесвіту

Платіть десятину. Завжди. Хоча б десятину! Можна більше. Не обов'язково до церкви. Пошліть безкоштовні іграшки Форумчанка. Зберіть в школу дитину з матеріальними проблемами. Іноді 100-200 руб. можна витратити з досить відчутною користю. Це і "підштовхування" буксує економіки, і веселий шопінг, і добру справу, яке дуже приємно робити. Відразу відчуєте, що від нас дуже і дуже багато залежить. Не можна вічно сподіватися на партію і уряд, іноді потрібно і самим ... всього-то мишкою клікнути!

Коментувати можут "Як заробити в Інтернеті без свого сайту? Партнерські програми: 8 кроків"

Як заробити в Інтернеті без свого сайту?
Яка потреба середнього людини в зошитах?
Отже, які кроки варто зробити, якщо тема партнерок вас зацікавила?
Чому одна з моїх партнерок - в магазині Мy-shop?
Чому Озон?
Як можна виводити гроші?
За якийсь тип посилань відрахування більше?
Чи можна рекламувати партнерку через пошукові програми?
Не вмієте?
Зразок: "А знаєте, що в нашому місті є безкоштовна доставка з магазинів ХХХ і УУУ на вулицю Кой-кого?