Який SEO плагін краще: WordPress SEO by Yoast або All In One SEO Pack?

 1. Який SEO плагін краще: WordPress SEO by Yoast або All In One SEO Pack?
 2. Базові поняття SEO для WordPress сайту
 3. Що відрізняє хороший SEO плагін?
 4. Yoast WordPress SEO
 5. Характеристики SEO by Yoast:
 6. Характеристики All In One SEO Pack:
 7. 1. Індексація
 8. 2. Доступність
 9. 3. Структура сайту
 10. 4. Заголовки і опису
 11. 5. Налаштування зображень
 12. 6. Соціальні медіа
 13. 7. Інші функції
 14. Який SEO плагін краще використовувати для свого майданчика?

Який SEO плагін краще - WordPress SEO by Yoast або All In One SEO Pack? На платформі WordPress просто і зручно вести свій блог. Навіть новачки можуть розібратися за годину. Якщо ви робите перші кроки як блогер і починаєте роботу над майданчиком, прочитайте статтю "Налаштування WordPress: 5 кроків, які потрібно зробити після установки" .

Однак щоб залучити трафік на сайт, важливо розуміти, як роботи пошукових систем індексують сайти і як оптимізувати свій блог на WordPress. Зокрема, встановивши SEO плагін і користуючись його підказками, можна поліпшити позицію сайту в пошукових системах.

Більшість з них фокусується на виявленні ключових слів і виразів, щоб допомогти пошуковим алгоритмам показувати ваші статті за релевантними запитами. Вони повинні повторюватись певну кількість разів по тексту і, звичайно, бути присутнім в заголовку. Також бажано написати короткий опис до статті - сниппет, що містить ключові слова. Взагалі щільність ключових слів в контенті є важливим показником внутрішньої оптимізації сайту , Без якої розкрутка ресурсу неможлива. А тепер повернемося до плагінів, які спростять це завдання.

Який SEO плагін краще: WordPress SEO by Yoast або All In One SEO Pack?

На сьогоднішній день найпопулярніші SEO плагіни - WordPress SEO by Yoast і All In One SEO Pack. Спробуємо порівняти їх за ключовими параметрами і вибрати найкращий.

Базові поняття SEO для WordPress сайту

Перш, ніж зрозуміти, який SEO плагін краще, давайте розберемося, що означає хороша оптимізація в пошукових системах. В основі добре оптимізованого сайту лежать 4 поняття.

Індексація

Налаштування, яка дозволяє вказати пошуковому роботу, які сторінки повинні бути проіндексовані, а які ні і в пошуку з'являтися не повинні.

Доступність і структурованість

 • Пошуковики можуть знайти і сканувати контент, який ви хочете просувати.
 • Структура сайту повинна бути зрозумілою не тільки пошуковим роботам, але і людям.
 • Працює внутрішня перелінковка сторінок сайту.

Видача в пошукових системах

 • Заголовки видаються правильно.
 • Описи видаються правильно.

Видача в соціальних медіа

 • Правильно відображаються заголовки та описи, коли користувачі діляться постом.
 • Зображення з'являється при репоста, якщо це можливо.
 • Можна «зв'язати» ваші профілі в соціальних мережах і сайт.

Що відрізняє хороший SEO плагін?

Щоб зрозуміти, який SEO плагін краще, потрібно зрозуміти, що є завданням плагіна. Перш за все, він повинен допомогти зробити ряд кроків по оптимізації без внесення правок в код сайту або додаткових налаштувань. Тому

 1. Плагін відповідає поняттям базового SEO.
 2. Він обмежує втручання в код системи WordPress.
 3. У ньому немає зайвих функцій, які не мають значення для оптимізації.
 4. Він враховує останні нововведення в просуванні сайтів в пошукових системах.

Yoast WordPress SEO

Yoast WordPress SEO

Плагін Yoast WordPress SEO досить простий і з ним можуть розібратися навіть починаючі користувачі. Щоб скористатися всіма його можливостями просування сайту в пошукових системах, плагін необхідно налаштувати. Розробники створили навчальну програму. Детальніше про роботу з цим плагіном читайте в статті «Оптимізація сайту за допомогою плагіна SEO by Yoast «.

На сторінку редагування поста додається віджет Yoast WordPress SEO, в якому можна подивитися, як цей пост буде відображатися в пошукових системах. Так ви зможете перевірити, наскільки заголовки та описи статті можуть привернути увагу користувачів.

Для кожної розміщується статті аналізується опис, заголовок, ключові слова, а також частота їх вживання по тексту. У вкладці соціальних мереж можна додати підписи до статті для Facebook, Twitter, Google+.

Характеристики SEO by Yoast:

 • Робить оптимізацію для соціальних мереж
 • Автоматично створює XML карти сайту
 • Має вбудовану функцію для аналізу контенту
 • Є опція попереднього перегляду, як буде виглядати заголовок і опис статті в Google
 • Можна правити Robots.txt і .htaccess
 • Доступний на 26 мовах

All in One SEO pack

All in One SEO pack

All in One SEO pack - один з найпопулярніших плагінів WordPress. Плагін відрізняється простотою настройки. У нього всього одна сторінка адміністратора для налаштування роботи. В принципі працювати починає, як тільки ви його активуєте.

Він автоматично зчитує опису та ключові слова з тексту і тегів всіх постів. Тому ви можете їх не заповнювати в ручну, в цьому випадку плагін буде використовувати основний заголовок статті і перші 150 слів тексту для опису, а ключові слова вибере з тегів.

All in One SEO вже інтегрований з системою Google Analytics, який допоможе відстежувати відвідувачів сайту.

Характеристики All In One SEO Pack:

 • All In One SEO pack пропонує підтримку XML карти сайту, яка сприяє просуванню контенту в Google
 • Єдиний плагін, який пропонує активне SEO просування, особливо для сайтів інтернет-магазинів на платформі WordPress.
 • Генерує мета-теги автоматично
 • Знаходить і показує контент, який дублюється в пості
 • Підтримують систему Google Analytics

Порівняння характеристик WordPress SEO by Yoast і All In One SEO Pack

Розглянемо SEO можливості кожного з плагінів.

1. Індексація

Неіндексований субсторінки
У міру наповнення блогу контентом, кількість записів зростає, додаються нові сторінки, дублюються заголовки та описи. Yoast пропонує перевірку дублів в одному блоці. All In One - це не робить взагалі.
Контроль індивідуальних тегів / категорій для індексації
З Yoast у вас буде повний контроль над кожною категорією і тегом. Це важливо, якщо ви не хочете, щоб частина тегів з архівів, яка привертає трафік, індексувалася. У All In One немає такої функції.
Налаштування індивідуальних адрес до кожної сторінки / посаді
Це дуже корисна опція, якщо ви дублюєте чийсь контент, але не хочете, щоб ваша сторінка індексувалася, а була прописана посилання на джерело тексту. All In One - це не може робити.

2. Доступність

Налаштування індивідуальних посилань для зображень в пості
Кожне зображення може отримати індивідуальну посилання, тобто стати окремою сторінкою і, відповідно, проіндексувати пошуковими роботами. Yoast пропонує просте рішення даної задачі. У All In One така опція не передбачена.
навігаційні ланцюжка
Навігаційні ланцюжки показують ієрархію і внутрішню перелинковку сторінок. Вони привертають увагу пошукових машин і підвищують позиції сайта.Yoast дозволяє додати такі навігаційні ланцюжки на сайт, на відміну від All In One.
Індивідуальне перенаправлення постів / сторінок
Припустимо, що ви додали сторінку на сайті і хочете її перенаправити на іншу. Вам достатньо лише додати адресу сторінки, на яку ви перенаправляє посилання в Yoast. All In One це не робить.

3. Структура сайту

Можливість видалити категорії
На сайтах WordPress категорія виглядає приблизно так www.mysite.com/blog/category/analytics/ Але це не завжди необхідно. Yoast дає можливість видалити зайве. У All In One такої опції не передбачено.

4. Заголовки і опису

Варіації заголовків і описів
Можливість налаштувати індивідуальний заголовок і опис є й у Yoast, і у All In One. Це найцінніша характеристика двох полігонів.
Редагування заголовків / описів на одній сторінці
Це характеристика не сприяє SEO просування, а допомагає оперативно відредагувати всі заголовки на одній сторінці. Така зручність редагування надає тільки All In One.
Автоматична генерація мета-тегів
Плагін All In One автоматично налаштовує заголовки, мета-теги і ключові слова до кожної сторінки сайту на відміну від Yoast SEO.

5. Налаштування зображень

Плагін Yoast дає можливість прописувати індивідуальні посилання для зображень в тексті поста. У All In One немає таких можливостей.

6. Соціальні медіа

Yoast виконує базові функції по оптимізації постів в соціальних мережах. Але з плагіном All In One ви можете зробити ще більше.

7. Інші функції

Robots.txt & .htaccess /
Yoast дозволяє редагувати robots.txt & .htaccess на відміну від All In One.
Налаштування потоку RSS
Можна автоматично налаштувати посилання в RSS потоці контенту з сайту за допомогою плагіна Yoast. У All In One такої опції немає.

Який SEO плагін краще використовувати для свого майданчика?

Якщо ви не є експертом в області оптимізації сайтів, тоді плагін SEO by Yoast допоможе вам контролювати ключові аспекти SEO просування вашого сайту. У тому числі і через систему аналізу тексту, яка допоможе поправити заголовки та описи. Плагін All In One SEO pack менш функціональний, але має більш просту панель управління.

У будь-якому випадку, який би плагін ви не встановили, вже скоро ви помітите різницю у видачі вашого сайту за запитами в пошукових системах. Щоб максимально використовувати можливості плагіна, заповнюйте всі необхідні поля.

А який SEO плагін краще для вас? Який ви встановили на свій сайт? Чи задоволені результатами оптимізації в пошукових системах? Поділіться досвідом в коментарях.

Який SEO плагін краще: WordPress SEO by Yoast або All In One SEO Pack?
Який SEO плагін краще - WordPress SEO by Yoast або All In One SEO Pack?
Який SEO плагін краще: WordPress SEO by Yoast або All In One SEO Pack?
Що відрізняє хороший SEO плагін?
Який SEO плагін краще використовувати для свого майданчика?
А який SEO плагін краще для вас?
Який ви встановили на свій сайт?
Чи задоволені результатами оптимізації в пошукових системах?