Якщо ви видаляєте теги на блозі Wordpress?

 1. Категорії проти тегів
 2. Категорії
 3. Теги
 4. Чому потрібні мітки
 5. Орієнтація читача
 6. Слово хмари
 7. Схожі повідомлення
 8. Архівні сторінки тегів
 9. SEO та теги
 10. Теги Допомога Алгоритми
 11. Негативні
 12. Не використовуйте синоніми
 13. Дубльований вміст
 14. Підведенню
 15. Написано Джеймс Парсонс

Коли справа доходить до правильної організації сайту WordPres, є багато чого знати. Ви починаєте з основ - Який сайт хочете мати, скільки повідомлень на тиждень ви хочете написати, якщо ви пропонуєте платні послуги або просто вміст, якщо хочете рекламувати, як правильно використовувати зображення, як створювати профілі авторів, як зробити сайт привабливішим, як ...

Список міг би продовжуватися, як ви, напевно, знаєте. Складність існує, тому що сьогодні веб-сайт має бути неймовірно гнучким у своєму підході та неймовірно специфічним у своїй організації, якщо хоче бути успішним.

Це означає, що найкращі веб-сайти, які продовжують читатися і обирати людьми по всьому світу, мають унікальний підхід до дизайну та контенту, а також суворо дотримуються правил, встановлених пошуковими системами, такими як Google.

Теги WordPress - тема, яку ви тут дізнаєтеся, - це метод категоризації, який звертається як до читачів, так і до пошукових систем.

Для тих з вас, хто не може сидіти досить довго, щоб прочитати повну статтю, коротка відповідь на головне питання цієї статті - ні, безумовно, не вбивайте теги на блозі WordPress.

Причина йде нижче.

Категорії проти тегів

При обговоренні поглиблених тегів краще спочатку розрізнити, чому вони відрізняються від категорій. Це насправді дуже просто, якщо ви розумієте деякі основні поняття.

Інтернет-блог сьогодні передбачає веб-сайт, який часто публікує нові статті. Неважливо, що вони роблять, хто їх написав або чому. Кожна стаття має назву, основний текст, гіперпосилання, які ведуть до джерел, та зображення. Якщо ви перейдете до Huffington Post або Slate або Buzzfeed, ви побачите точну базову модель.

Якщо ви перейдете до Huffington Post або Slate або Buzzfeed, ви побачите точну базову модель

За промовчанням в блозі перераховані записи на веб-сайті хронологічно. Публікація, яку ви опублікували сьогодні, з'являється першою, а публікація, яку ви опублікували 3 січня 2010 р. (Як нова річна резолюція для себе), з'являється останньою. Це цілком правильний спосіб організувати вміст, але це не єдиний спосіб, який ви захочете про це.

WordPress представив категорія та модель тегів , який був прийнятий іншими системи управління контентом (CMS), щоб краще організувати вміст кількома способами.

Категорії

Найчастіше це категорії, які ви бачите на верхній панелі навігації веб-сайту. Для Buzzfeed категорії фронт-сторінки: Новини, Відео, Вікторини, Продукти харчування та DIY. Кожен з них нагадує більший загальний розділ вмісту, який і називає категоріями WordPress.

Суть категорій полягає в тому, щоб позначити кожен пост у межах принаймні однієї загальної теми, щоб читачі та пошукові системи знали, яка це стаття. Ви можете позначити публікацію більш ніж однією категорією.

Теги

Теги є набагато більш конкретним способом позначення вмісту. На відміну від категорій, теги, як правило, знаходяться в самому кінці статті , перед коментарями, у невеликій лінії, розділеної комами. Якщо категорія Buzzed - це DIY, а стаття стосується створення будинку, загальними тегами можуть бути "живопис, інструменти, будівництво, дерево, гіпсокартон і т.д."

Вони повинні бути дуже специфічними для статті, тому, якщо малювання не згадується в цій статті, ви не будете використовувати цей тег. Ви можете використовувати стільки тегів, скільки хочете , а деякі блоги використовують понад 30 тегів для кожної публікації. Ми не рекомендуємо це робити.

Сьогодні більшість людей використовує 3-6 тегів на статтю, або 10, якщо є багато дуже конкретних слів, з якими ви хочете пов'язати статтю.

Чому потрібні мітки

Причина, по якій ви прийшли до цієї статті, - з'ясувати, чи потрібні теги. На поверхні вони виглядають як додатковий крок в кінці кожного повідомлення, який WordPress не вимагає від вас вводити.

Можна, звичайно, розмістити вміст без тегів. Ви не отримаєте жодних великих штрафів, і ви зможете заощадити собі хвилину-дві. Однак теги надзвичайно корисні для читачів. Вони також можуть бути ефективно використані для SEO, які я отримаю трохи пізніше.

Орієнтація читача

Існує багато стратегій для того, щоб читач працював з вашим веб-сайтом. Більшість з них не повинні з тегами, але ви будете здивовані, скільки ви можете зробити з тегами, якщо ви просто знаєте, як.

Слово хмари

A слово хмара це величезна безліч слів різних розмірів, які ви часто бачите на перших сторінках, або на наступних сторінках публікацій, у блогах. Вони беруть візуальну привабливість, пов'язану з інфографікою, і в основному показують читачеві, що саме "найпопулярніші" теги мають посилання на кожну з цих тегів.

Ви можете перерахувати будь-який тег, який ви коли-небудь використовували, або списку топ-10, 20, 30 тощо. Моя пропозиція полягає в тому, щоб використовувати хмару слів, але щоб обмежити хмару до 10 або 20 тегів. Коли у вас є хмара слів, яка прокручує всю довжину бічної панелі, читач починає стомлюватися і насторожуватися, дивуючись, як можна мати так багато тегів.

Коли у вас є хмара слів, яка прокручує всю довжину бічної панелі, читач починає стомлюватися і насторожуватися, дивуючись, як можна мати так багато тегів

Перевага цієї світової хмари полягає в тому, що читач може знайти інший вміст, який вони, можливо, захочуть прочитати. Ваш блог міг би стосуватися проектів DIY, але, можливо, ваш читач спеціально хоче знати, яку саме пилу використовувати. Вони побачать «пили» в хмарі слів, клацають по ній і будуть взяті до всіх ваших статей, які містять пили. Таку безпосередність важко відтворити будь-яким іншим способом.

Схожі повідомлення

Іншим важливим фактором є те, як ваш веб-сайт або плагін визначає “ Схожі повідомлення ». Зазвичай це є віджетом у бічній панелі або нижче повідомлення, а також списками повідомлень, які безпосередньо пов'язані з тією, яку читач читає.

Як ви вважаєте, що плагін знає, які повідомлення пов'язані? Є кілька способів, але теги є одним з головних. Під час додавання тегів до вмісту, який ви його маркуєте, і певних плагінів цей бренд використовується для створення автоматичних посилань між різними повідомленнями. Це, знову ж, дозволяє вашому читачеві легко прокручувати більше вмісту, що довше зберігає їх на вашому сайті.

Використання ефективного пов’язаного модуля публікації з тегами дає вам величезний контроль над тим, що читач побачить після того, як вони закінчать публікацію, і його слід враховувати при розробці стратегії контенту та генерації тегів.

Архівні сторінки тегів

Цей останній трохи складніше, ніж два попередні. Про цей процес слід знати, що щоразу, коли ви створюєте новий тег і категорію, він автоматично створює нову сторінку архіву в WordPress. Що це означає, що в документації вашого сайту є сторінка для кожного окремого тегу і категорії, яку ви створили.

Сторінка не є поштою, а місцем, де перелічені публікації. Це те, що з'являється, якщо ви клацаєте по тегу в хмарі слів або категорії на домашній сторінці.

Часто виглядає так:
www.diycraft.com/tag/saws

Приклад категорії виглядатиме так:
www.diycraft.com/category/furniture

Велика частина цього полягає в тому, що використання тегів дійсно допоможе читачеві при пошуку певного вмісту. У прикладі «слово-хмара», коли ваш читач вибирає тег «пили», вони переносяться на архівну сторінку, в якій перераховується кожна посада, в хронологічному порядку, яку ви позначили тегом «пили».

Є плюси і мінуси цього. Мінуси я отримаю нижче. Плюси полягають в тому, що, коли і якщо ви правильно позначаєте статті і відображаєте їх належним чином, читачі зможуть знайти декілька секунд, щоб знайти вміст, який вони шукають, а не шукати вміст через розчарування, а потім залишати.

Все це є причиною тримати мітки, а не вбивати їх.

SEO та теги

Основна причина, чому люди радили людям не використовувати теги на своїх посадах і веб-сайтах, тому що вони думають, що це зашкодить рейтингам SEO. Загалом, це просто не так . Теги беруться до уваги за допомогою алгоритмів Google, і, якщо їх використовувати правильно, вони можуть допомогти вашим рейтингам. Як і всі хороші речі, які зловживають або робляться погано, вони також можуть зашкодити вашому рейтингу.

Теги Допомога Алгоритми

Перш ніж потрапити в можливі проблеми з тегами та SEO, я обговорюватиму основну вигоду.

Подумайте про це так: алгоритми Google розроблені для пошуку найкращих відповідей на пошуковий запит кожної людини. Вона не призначена для витягування веб-сайтів, таких як робот, а як дуже просунута людина з майже нескінченним знанням того, що знаходиться в Інтернеті, і як вона стосується питання. Оскільки алгоритм розрахований на те, щоб мислити як людина, і тому фільтрувати вміст, як людина, випливає, що теги дійсно корисні для цих алгоритмів, тому що люди люблять і використовують теги!

Оскільки алгоритм розрахований на те, щоб мислити як людина, і тому фільтрувати вміст, як людина, випливає, що теги дійсно корисні для цих алгоритмів, тому що люди люблять і використовують теги

Подібно до того, як читач намагається знайти ваш вміст швидше, алгоритм Google може використовувати ваші теги для кращого визначення вашого веб-сайту та публікацій на вашому веб-сайті. Це означає, що теги можуть, у довгостроковій перспективі, допомогти з SEO рейтингу.

Пам'ятайте, що навіть якщо теги допомагають, вони допомагають мінімально. Наразі теги не є настільки потужними, як ключові слова, назви статей, багатий текст або правильно відформатовані зображення. Вони просто не є, і вони, ймовірно, ніколи не будуть.

Таким чином, в той час як ви повинні, звичайно, використовувати їх для ваших читачів і для SEO, не банку на вашому рейтингу SEO, щоб піднятися, якщо ви починаєте мітки все.

Негативні

Незважаючи на те, що теги є чудовими, існує кілька способів їх неправильного використання.

Реальність така, що ви можете мати занадто багато тегів. Подумайте про своє слово хмара. Якщо у вас всього 20 повідомлень, але 400 тегів, очевидно, що ви надмірно позначаєте теги.

Якщо у вас всього 20 повідомлень, але 400 тегів, очевидно, що ви надмірно позначаєте теги

Пам'ятайте, що кожен тег створює нову сторінку архіву, тому якщо хтось натискає на позначку "пили", то "хак пил", а потім "іржаві пили", щоб знайти одну статтю на всіх трьох сторінках архіву, вони бути досить розчарованим. Однак, якщо ви дійсно маєте статті по кожному з цих предметів часто, і заповнити свій блог з ними, піти на це.

Ключ переконується, що у вас є достатньо вмісту на кожній сторінці архіву, щоб обґрунтувати наявність цього тегу взагалі. Створіть позначку "пилки", коли ви пишете свій перший конкретний пост про пилки, і продовжуйте використовувати його кожного разу, коли нова посада згадує пили. Ви можете отримати більш конкретні пилки, якщо вам коли-небудь потрібно, але дійсно подумайте про те, чому вам потрібно.

Якщо ви тільки починаєте, це може бути жорстким. Чудово створювати нові теги, якщо ви маєте намір створювати повідомлення, які з часом вирішують їх, але будьте обережні у створенні тегів, які ви ніколи не будете використовувати. Суть полягає в тому, щоб зробити ваші теги в довідкову мережу одностайних статей, а не вводити дуже специфічні терміни, які лише колись посилаються на одну статтю.

Не використовуйте синоніми

Цей випадок вступає в прямий конфлікт з алгоритмами Google і принципами SEO, і стосується занадто великої кількості міток.

Синоніми в цьому сенсі означають теги, які настільки схожі між собою, що вони взаємозамінні. Наприклад, маркування повідомлення з "DIY" і "зроби сам" не є необхідним. Це плутає читача, тому що вони не знають різниці між ними (немає ніякої різниці!). Що ще більш важливо, це плутає алгоритм, який призведе до невеликого штрафу і поганого рейтингу для цієї посади і тих сторінок архіву.

Створення тегів синонімів дозволить створити кілька сторінок архіву тегів, а це означає, що ви матимете занадто багато сторінок архіву, які мають однаковий вміст на них. Це те, чого ви хочете уникнути.

Дубльований вміст

Позначення синонімів - це один із способів створення повторюваного вмісту на своєму веб-сайті. Дубльований вміст є великим вихованцем Google, тому важливо, щоб я звернувся до нього тут.

У наведеному вище прикладі архівна сторінка тегів для "DIY" і "зроби сам", ймовірно, буде мати всі ті ж статті на них, тому що вони означають одне і те ж. Це означає, що два сторінки Вашого веб-сайту матимуть такий самий вміст, який Google називає " Дубльований вміст". "

Коротше кажучи, алгоритм не знає, яка сторінка є більш авторитетною і тому не знає, яку з них використовувати. Ця плутанина порушує алгоритм, конкретною метою якого є віднесення читачів до правильної сторінки з найбільш корисною інформацією.

З одного боку, дублювання вмісту є небезпечним фактором, з яким люди займалися протягом багатьох років. У «старих днях» (до 2009 року) блоги були відверто дублювати контент, щоб зробити їхні сайти більшими. Google зруйнував цю практику з оновленням алгоритмів, і тепер люди не так очевидні про дублювання вмісту.

Маючи кілька сторінок архіву тегів, які мають в основному однаковий вміст, ви ризикуєте отримати штраф. Однак, вам не доведеться турбуватися про легально розділені теги, які містять багато однакового вмісту. Так, це технічно дублюється вміст, але алгоритми Google тепер досить розумні, щоб відчути, що посилання на теги досить різне (але містить ті ж статті), щоб не карати вас.

Хорошим прикладом тут (тому що це трохи складніше) є різниця між тегами "інструменти" і "пилами". Кожен пост, який ви пишете про пилки, ймовірно, матиме обидві ці теги. Це означає, що архівні сторінки для «інструментів» і «пилок» будуть містити багато однакового змісту. Алгоритм Google розуміє, що пила - це інструмент, і що вони є легально окремими термінами, тому він не буде карати вас.

Підведенню

Теги - надзвичайно корисні інструменти, які дозволяють організувати вміст для себе, своїх читачів і алгоритмів. Вони ніколи не будуть упакувати величезний удар SEO, але при правильному використанні вони не зашкодять вашому SEO. Здебільшого вони допомагають читачам знайти ваш вміст, який має стати вашою головною проблемою. Просто не позначайте занадто багато термінів, і ви повинні бути добре.

Для тих, хто має занадто багато тегів, розгляньте можливість витрачати день на вибір всього, що ви не використовуєте або потребуєте. Для тих, хто тільки починає, розробити конкретний план для ваших тегів (і категорій), щоб під час створення веб-сайту ваші теги зростали в правильному напрямку.

Написано Джеймс Парсонс

Написано  Джеймс Парсонс

Джеймс є контент-маркетинг і SEO професіонал, який користується проблемою водіння продажів через блоги при створенні дивовижний і корисний контент.

Як ви вважаєте, що плагін знає, які повідомлення пов'язані?