Аналіз і виявлення проблем SEO з веб-сторінки

 1. Відео з основними ідеями презентації
 2. SEO аналіз та інструменти для виявлення проблем
 3. Відстеження та індексування
 4. Як перевірити загальну індексацію сайту
 5. Як витягти вміст, що індексується.
 6. Трасування і Robots.txt
 7. Як оптимізувати внутрішні зв'язки
 8. SEO на сторінці
 9. Мобільний аспект
 10. Як ми можемо перевірити, чи наш сайт є мобільним?
 11. Продуктивність робочого столу та мобільних пристроїв
 12. Інші фактори: HTTPS, Hreflang, Microformatos і AMP
 13. Висновки про SEO-аналіз
 14. Хочете відвідати PRO Marketing DAY?
 15. Більше статей про День маркетингу PRO
 16. Про автора Мілена Гонсалес

Перше видання Росії День маркетингу PRO , організований AulaCM, виділив кілька місць для веб-позиціонування. Один з них у головній ролі MJ Cachón Спеціаліст з SEO та Інтернет-маркетингу присвятив його аналізу та виявленню проблем позиціонування SEO, які веб-сайт може представити.

MJ залишив нам гарний вибір інструментів SEO для проведення цього дослідження і кілька порад, щоб оптимізувати наші сторінки. Це витяг з конференції MJ Cachón, в PRO Marketing DAY, а потім резюме найважливіших пунктів його статей.

Відео з основними ідеями презентації

SEO аналіз та інструменти для виявлення проблем

Здійснюючи SEO-аналіз нашого сайту, щоб виявити проблеми, які ускладнюють наше позиціонування, необхідно взяти до уваги кілька факторів. Серед найбільш важливих є індексація та відстеження, SEO On Page або як адаптований для мобільних пристроїв наш сайт. SEO інструменти є фундаментальною допомогою для виявлення цих проблем.

Перше видання Росії  День маркетингу PRO  , організований AulaCM, виділив кілька місць для веб-позиціонування Відстеження та індексування

Відстеження та індексація впливають на всі змінні, такі як веб-архітектура , мета-роботи , robots.txt , мапи сайту або пов'язані як внутрішні, так і зовнішні.

Як перевірити загальну індексацію сайту

Необхідно провести аналіз рівня індексації з кількох причин. Ми повинні чітко визначити, які сторінки ми хочемо позиціонувати. Не варто мати велику кількість індексованого вмісту, якщо ви не виконуєте мету конвертації, а в деяких випадках навіть було б зручно деіндексировать деякі з них.

Ось деякі з інструментів, які допоможуть нам визначити, який наш рівень індексування:

 • Команди Google: за допомогою таких команд, як "сайт" Google, ми зможемо дізнатися про те, що ми індексували з нашого веб-сайту, а також повідомити нам, які підкаталоги індексуються.
 • Консоль пошуку Google : цей безкоштовний інструмент також повідомить нам про рівень індексації нашого веб-сайту. Одна з рекомендацій MJ полягає в тому, що, якщо ми також хочемо отримати інформацію про субдомен , ми зареєструємо його безпосередньо в інструменті і таким чином отримаємо конкретні дані, орієнтовані на домен і субдомен.
 • Подібний веб: це ще один варіант визначення піддоменів, які ми індексували.

З нашого аналізу можна отримати кількісні та якісні дані. Ми можемо знати, який вміст індексується, а це не так, чому ми не індексуємо те, що хочемо. і т.д.

Стандарт SEO: перераховує лише вміст, який має органічний попит

Як витягти вміст, що індексується.

Для вилучення індексованого вмісту, за межами чисел, MJ Cachón пропонує два альтернативні методи:

 • Метод 1, шляхом прямого вилучення : ми просимо Google, що замість того, щоб показувати нам 10 результатів, ми розширюємо діапазон і маємо 100. Інший варіант в цьому ж сенсі - встановити плагін AutoPagerize, який виключає розбиття сторінок результатів Google і пропонує нескінченний прокрутку з усіма результатами пошуку, які ми робимо.
 • Метод 2, порівняння: Альтернативний метод вилучення індексування здійснюється шляхом порівняння. Якщо ми знаємо, які сторінки ми хочемо індексувати, ми повинні знати, чи вони вже проіндексовані чи не індивідуально.

Щоб отримати список позиційних URL-адрес, ми можемо виконати перекручування сайту Кричала жаба , Ми також будемо використовувати цей інструмент URL Profiler Щоб завершити цей аналіз, який буде надавати Excel з індексованими сторінками.

Важливо, щоб раніше підняли стратегію ключових слів з відповідним дослідженням ключових слів і зробили план, на якому слова слід переслідувати, які сторінки нашого сайту. Тут є дуже корисний вибір 20 найкращих інструментів SEO для пошуку ключових слів це може допомогти вам зробити це дослідження

Трасування і Robots.txt

Розширення, що входять до цього загальнодоступного файлу та доступні для всіх, будуть ті, які визначатимуть, де входить Google або інша пошукова система. Для управління цим роботом ми можемо скористатися кількома інструментами в залежності від того, які потреби ми маємо.

З Screaming Frog ми зможемо перевірити як наш сайт, так і сайти конкурентів, якщо ми зацікавлені у створенні аналіз конкуренції , З іншого боку, ми будемо використовувати консоль пошуку Google для визначення інших функцій наших налаштувань, наприклад, як часто ми хочемо, щоб Google сканував наш вміст . Якщо ми будемо змінювати робота txt, ми повинні повідомити Google

Стандарт SEO: Для контенту, який буде індексовано, він має бути простежуваним і доступним.

Як оптимізувати внутрішні зв'язки

MJ Cachón пропонує два способи оптимізації наших внутрішніх зв'язків. Це є важливим питанням, оскільки якщо у нас є багато внутрішніх зв'язків, які вказують на сторінки з перенаправленням або з помилкою 404, ми будемо погіршувати відстеження та індексацію.

Screaming Frog автоматично генерує два звіти ( redlinks inlinks / inlinks error ), які корисні для виявлення цієї проблеми. Вони повідомляють нам, які сторінки нашого сайту дають перенаправлення або 404 помилки і звідки вони пов'язані. Тоді ми, звичайно, повинні були б піти і виправити це.

Інші інструменти SEO для програми Crawlings можуть бути: Semrush, Sistrix, DeepCrawl, OnPage.org, OnCrawl або Botify.

SEO на сторінці

Це одна з найважливіших моментів аналізу SEO і для цього ми зосередимося головним чином на маркуванні та нашому змісті. Використовуючи попередній кряк, ми отримаємо швидкий огляд, який пропонує нам гарну кількість даних для початку роботи.

Маркування : що ми маємо двозначність у нашому маркуванні або не існує безпосередньо впливає на наш органічний CTR. Тому наша мета - оптимізувати теги індексованих URL-адрес.

Тут ми повинні шукати кореляцію, зразок між титулами, які дублюються, або не існують з органічними CTR, які ми маємо в консолі пошуку. За допомогою цього інструменту ми можемо розрахувати наші CTR і спробувати збільшити їх до середнього CTR.

Ці CTR можуть бути дискриміновані пристроями, ключове розділення тепер, коли мобільний так важливо. Ми могли б розрахувати CTR за допомогою бюро та текстом, щоб орієнтувати наші стратегії.

У SEO на сторінці ми не забуваємо оптимізувати наші тексти і цілі дуже добре

Мобільний аспект

Тепер, коли ми всі шукаємо більше від мобільних пристроїв, цей аспект є більш актуальним, ніж коли-небудь. Google говорить не тільки це, користувачі говорять нам і ті ж щоденні докази. Тому дуже важливо, щоб наш проект був мобільним. Якщо наш сайт не пристосований до мобільних, користувачі перейдуть до інших.

Як ми можемо перевірити, чи наш сайт є мобільним?

Для цього ми можемо взяти всі URL-адреси нашого сайту, розмістити їх у URL Profiler і через API швидкості сторінки ми можемо виявити, якщо сторінки нашого сайту є мобільними. За допомогою цього тесту для мобільних пристроїв інструмент запустить програму Excel із зазначенням, чи сторінка проходить тест чи ні. Іншим варіантом є використання тестера Google, але це набагато повільніше.

 • Інші інструменти SEO для мобільних пристроїв, які цікаві: Varvy SEO інструмент, чуйний тестер веб-дизайну, Mobile-Friendly Checker або Pure Oxygen.

Продуктивність робочого столу та мобільних пристроїв

Під час керування продуктивністю URL Profiler знову є нашим інструментом зірки. Нам доведеться додати всі URL-адреси, які ми хочемо проаналізувати. Звіт в Excel дасть нам всю необхідну інформацію на рівні кешування, стиснення ... і все, що нам потрібно. Ми побачимо, яким чином воно виходить з ладу, і вирішувати ці невдачі в усьому світі.

Продуктивність є важливим фактором на рівні користувальницького досвіду, де швидкість винагороджується, тому необхідно розставити пріоритети.

 • Іншими рекомендованими інструментами для оптимізації продуктивності є WebPageTest, YSlow, GTMetrix або Pingdom.

Інші фактори: HTTPS, Hreflang, Microformatos і AMP

Існують інші елементи, які можуть вплинути на наш SEO, наприклад, на посилання на HTTPS, Hreflang, якщо у нас є міжнародний проект на декількох мовах, Microformatos; які є способом збагатити листи результатів Google або відомі AMP.

Щоб проаналізувати ці фактори, знову доцільно перейти до Screaming Frog , дуже потужним інструментом і найважливішим елементом у вікні будь-якого SEO.

Залишається з'ясувати, чи є HTTPS проблемою чинник SEO чи ні, але це важливо для безпеки користувача і тому, що знак "Не безпечний сайт" може стати причиною відмови, що нас не цікавить.

Висновки про SEO-аналіз

Найголовніше, що ми розуміємо, що ми повинні індексувати тільки те, що має органічний попит, решта ми не повинні його індексувати, і якщо ми це зробимо, це може зайняти своє.

З іншого боку, якщо ми виявимо багато проблем в результаті нашого аналізу, ми повинні встановити порядок при реалізації рішень. Якщо ми все одно приведемо в рух, ми можемо не помітити, що добре працює.

Нарешті, коротко кажучи, не будемо випускати з уваги той факт, що SEO повинна завжди бути в руці з бізнес- цілями проекту. Головне, що клієнт генерує дохід через трафік, який ми захопили.

Хочете відвідати PRO Marketing DAY?

Якщо ви не змогли взяти участь у зустрічі, що відбулася в квітні 2017 року, будьте обережні, тому що у 2018 році ми повернемося з більшою кількістю статей, більше практичних занять у реальному часі та більше онлайн маркетингових стратегій Якщо ви не змогли взяти участь у зустрічі, що відбулася в квітні 2017 року, будьте обережні, тому що у 2018 році ми повернемося з більшою кількістю статей, більше практичних занять у реальному часі та більше онлайн маркетингових стратегій.

Більше статей про День маркетингу PRO

Аналіз і виявлення проблем SEO з веб-сторінки, з MJ Cachón

5 (100%) 8 голосів 5 (100%) 8 голосів

Про автора Мілена Гонсалес

Закінчила економіку, Мілена - копірайтер SEO і спеціалізується на контент-маркетингу. Вона співпрацює з кількома компаніями і має свої власні блог ,

Як ми можемо перевірити, чи наш сайт є мобільним?
Хочете відвідати PRO Marketing DAY?