Аналіз Seo: сервіс seo-аналізу та моніторингу

  1. Послуга "Моніторинг":

Моніторинг здійснюваної діяльності, безумовно, є важливою частиною загальної оптимізації власного місце , Є багато статистичних даних, які необхідно перевіряти щодня і постійно, щоб переконатися, що сайт позиціонується і залишається серед пошукових систем.

У аналізі seo також важливо проаналізувати дані трафіку , отримані завдяки своїй власній seo-діяльності (яка надходить як від органічних результатів пошуку, так і від неплатежних, які з'являються в пошукових системах, і від діяльності з соціальні медіа та інші типи каналів, що використовуються як з реклами, так і з реклами в Інтернеті).

Аналізуючи якість і кількість цього трафіку, поведінка відвідувачів (повернення чи нові, показник відмов, сторінки призначення, розташування й мова, веб-переглядач і пристрій), а також багато інших факторів, є фундаментальним мати можливість впроваджувати, вимірювати та вдосконалювати, де це необхідно, прикладні технології SEO та Web-маркетингу.

Розглянемо детально моделі моніторингу , їх функціональність та їх вартість (очевидно, включені в загальну ціну, якщо моніторингова діяльність потрібна разом з іншими методами пошукової оптимізації).

1. SEO-аналіз за допомогою консолі пошуку Google Analytics : моніторинг загального прогресу сайту (загальна кількість відвідувань, тип відвідувачів тощо) щодо часу та змін, внесених до сайту. Основні з них контролюються слова ключ, на який позиціонується сайт, покази та кліки / переходи, отримані з кожного ключового слова на основі внесених змін. Якщо послугу буде запропоновано як наслідок інших служб, пов'язаних, наприклад, з оптимізацією ключових слів, ці слова будуть краще проаналізовані та вивчені, щоб реалізувати та покращити, за допомогою оптимізації на сторінці, ефективність цих слів у пошук пошукових систем.

2. SEO-аналіз та моніторинг ключових слів : для всіх запитів (пошуків, виконаних користувачем), для яких ви хочете розмістити, щоденну перевірку розміщення вашого сайту для кожного з пошукових термінів. Для кожного терміну ми проаналізуємо можливі фактори, які призвели до будь-якого погіршення (або поліпшень) у позиціонуванні, і ми надамо коротку інформацію про можливі пропозиції щодо поліпшення рейтингу вашого сайту для кожного з зазначених термінів.

3. SEO-аналіз та моніторинг посилання на веб-сайт: посилання на сайт будуть проаналізовані (за допомогою таких інструментів, як Majestic seo Mozs, OpenSite Explorer та Google Webmaster Tools) для пошуку будь-яких "спам-посилань" або "поганих посилань", які можуть впливати на позиціонування сайту, і стратегіям буде рекомендовано усунути ці посилання, захищаючи хороші від можливих коригувальних дій від Google.

4. Моніторинг діяльності (де є) соціальних мереж , контроль якості та кількості відвідувань кожної сторінки / соціального рахунку, аналіз моделей взаємодії з громадськістю, обсяг та досягнення цільової для різних посад, і зрозуміти, як оптимізувати свою соціальну активність і отримати кращу віддачу від нього з точки зору рентабельності інвестицій.

5. Можливий seo-аналіз та моніторинг (тільки у супроводі послуг веб-маркетингу) веб-маркетингових заходів, таких як cpc та cpm інтернет-рекламні кампанії (Adwords, Facebook, Linkedin) та електронний маркетинг. Статистичні дані, пов'язані з ефективністю рекламних оголошень, будуть проаналізовані (виправлятимуться там, де це необхідно), а також інформаційні бюлетені та кампанії електронної пошти, для яких буде вивчено статистику, пов'язану з відкриттям, взаємодією та перетвореннями, для виправлення тактики і т.д.) і бути в змозі досягти кращих результатів.

Моніторинг зусиль, спрямованих на розробку та вдосконалення вашого веб-сайту, є фундаментальним для розуміння того, хто ми є і куди ми хочемо піти. Знаючи поведінку своїх клієнтів і відвідувачів, як на сайті, так і на важелях, що використовуються для спілкування, це дозволяє передбачити ставлення користувача, запобігаючи можливі небажані дії. Крім того, після щоденних змін у рейтингу вашого веб-сайту для конкретних ключових слів, ви можете вжити необхідних коригувальних і вдосконалювальних заходів, щоб забезпечити, щоб сайт не був покараний або не поміщений в нижній частині видань. Забезпечення високого рейтингу - це показник якості та джерела візитів, тому перетворення та вигоди.

Послуга "Моніторинг":

Важливість: Висока

Складність: середня

Ціна: Середня. Ціни змінюються залежно від повного проекту seo. контакт для отримання додаткової інформації.