AppFollow 2.7: відповідайте на відгуки з Sl ...

 1. 1. Slack Reply bot У березні Apple нарешті дала можливість розробникам відповідати на відгуки користувачів...
 2. 4. Додавання програм з ASO Tools
 3. 5. Нові фільтри для повідомлень в Slack
 4. 6. Віджети Apps from Collection і Similar apps
 5. 7. Повноцінний Add-on для Google Sheets
 6. One more thing ...

1. Slack Reply bot

У березні Apple нарешті дала можливість розробникам відповідати на відгуки користувачів в App Store. Ми відразу ж додали можливість працювати з цими відгуками в минулому релізі . Підтримка користувачів стала як ніколи зручною: все відгуки збираються в одному місці і не потрібно більше постійно перемикатися між iTunes Connect і Google Play Console (а також мучитися з наданням доступу до цих систем своїй команді).

«Але можна зробити ще краще» подумали ми і запив Slack Reply bot. Справедливості заради відзначимо, що багато з вас теж прийшли до цієї ж думки і почали нас питати: «Зробите?». З гордістю відповідаємо: «Зробили!».

Відповідь на призначений для користувача відгук через Slack

Так, тепер можна відповідати на відгуки ваших користувачів прямо з Slack. Треба лише підключити інтеграцію з iTunes Connect і / або Google Play Console, додати інтеграцію з Slack, підключити Reply bot, і - вуаля. Детальна інструкція доступна тут .

До інших не менш важливих новин. Ми оновили інтерфейс настройки email-звітів - тепер різні звіти можна налаштовувати для кожного користувача окремо. Детальніше тут .

Детальніше  тут

Налаштування email-звітів

Роботі з email-звітами також буде присвячено багато часу в самому найближчому майбутньому. Ми дуже хочемо зробити роботу з ними такою ж зручною, як і зі звітами в Slack.

3. Підтримка нових країн для роботи з Search Ads

Нещодавно Apple додала нові країни для роботи з Search Ads - Австралія, Великобританія і Нова Зеландія. Ми відразу ж додали підтримку цих країн в ASO Tools :

Ми відразу ж додали підтримку цих країн в  ASO Tools  :

Search Ads Quality Score в ASO Tools

Якщо ви стежите за позиціями в пошуку за ключовими словами, то разом з графіком зміни позицій в таблиці з даними ми також покажемо вам дані з Quality Score (звичайно, якщо такі дані є в Search Ads). Тепер ранжувати ключові слова за популярністю стане зручніше.

Крайній правий стовпець дозволяє оцінити пошукові фрази по Quality Score (Search Ads)

4. Додавання програм з ASO Tools

Якщо ви активно працюєте з ASO Tools, то ви напевно постійно бачите ті чи інші додаток, за якими хотіли б стежити. Що ж, додавайте їх в свою колекцію прямо з ASO Tools в один клік - для цього ми додали спеціальний зелений плюсик поруч з кожним з додатків:

Що ж, додавайте їх в свою колекцію прямо з ASO Tools в один клік - для цього ми додали спеціальний зелений плюсик поруч з кожним з додатків:

Додавання знайдених додатків в колекцію з ASO Tools

5. Нові фільтри для повідомлень в Slack

Фільтрів ніколи не буває занадто багато! Нам досить регулярно писали з проханням додати можливість відправляти в Slack тільки важливі повідомлення - це допомагає зберігати фокус і не відволікатися на статуси, які менш критичні для користувачів:

 • Тепер можна отримувати повідомлення тільки за тими ключовими словами, позиції за якими змінилися.
 • Для спостереження за позиціями додатки в топах можна вибрати лише основну категорію.
 • А також можна виключити дані по iPad-версії додатка.

Налаштування фильтраций для Slack-повідомлень

Якщо і цього вам мало і вам потрібно ще більше фільтрів, напишіть нам на [email protected] ?

6. Віджети Apps from Collection і Similar apps

У розділах, де потрібно перемикатися між додатками з колекції, ми додали віджет зі списком цих самих додатків Apps from Collection, а трохи нижче ще один - схожі додатки Similar apps з можливістю їх в колекцію.

У розділах, де потрібно перемикатися між додатками з колекції, ми додали віджет зі списком цих самих додатків Apps from Collection, а трохи нижче ще один - схожі додатки Similar apps з можливістю їх в колекцію

Сторінка додатки в AppFollow

Сподіваємося, працювати з колекціями стало трохи зручніше.

7. Повноцінний Add-on для Google Sheets

На початку року ми показали, як можна, використовуючи наші ASO Tools, опрацювати семантичне ядро ​​для свого застосування. І тоді ж ми показали невелике хак, як спростити цю роботу за допомогою розширення для Google Sheets. Але було тільки одне «але» - наше розширення було зроблено на коліні і було потрібно трохи потанцювати з бубнами?

Все добре в міру. Більше бубни вам не знадобляться - ми зробили повноцінний Add-on для Google Sheets, і він вже доступний для всіх користувачів Google Docs .

AppFollow Add-On for Google Sheets v2.0

На поточний момент доступні 15 функцій, які дозволяють вивантажити дані з облікового запису AppFollow (наприклад, відгуки, звіт за ключовими словами) або з ASO Tools (наприклад, пошукові фрази за підказками або Quality Score з Search Ads). Тепер робити ASO і складати звіти для додатків стало ще трішки простіше. Детальніше як зазвичай в нашому Help-центрі .

Спробуйте і напишіть нам, що ви думаєте про це, нам важливий ваш фідбек?

One more thing ...

Ну і на закуску - 1 червня в Москві в культурному центрі "ЗІЛ" пройшла конференція, присвячена маркетингу та монетизації додатків - Mobile Marketing & Monetization Conference . Конференція організована найкращим виданням про світ мобільних додатків - AppTractor.ru . Команда AppFollow провела відмінну ASO-секцію, Детальніше .

Але було тільки одне «але» - наше розширення було зроблено на коліні і було потрібно трохи потанцювати з бубнами?
Спробуйте і напишіть нам, що ви думаєте про це, нам важливий ваш фідбек?