Архіви Просування відео - Блог SAIGGE

Ця історія допомогла нам остаточно спростувати тезу, що для просування бізнесу потрібно бути експертом в цьому бізнесі. Ні. Для просування бізнесу потрібно бути експертом в просуванні, в інтернет-маркетингу зокрема.

Будівництво лазні під ключ в Карелії - що ви про це знаєте? Ми - майже нічого, до того моменту, як до нас звернувся Роман Калітін. За півроку роботи він з нуля продав бань на 3,9 млн. Рублів.

Читати далі 3,9 млн. Рублів на банях в Карелії завдяки інтернет-маркетингу

Рублів на банях в Карелії завдяки інтернет-маркетингу

У цій статті мова піде про туристичний каналі Inkarjala . Буквально за 4 місяці з моменту створення, канал став приносити 3-5 заявок щомісяця і додатковий цільовий трафік. Канал поєднує дух туристичної атмосфери та якісного контенту. Читати далі Як довести туристичний YouTube канал до перших продажів

Привіт друзі! Знаєте як отримати за два роки - 375 переглядів на YouTube, а після секретних дій - в 5 разів більше і в 6 разів швидше? Або, якщо коротко, як на графіку нижче одного з наших клієнтів.

Секретні дії полягають у так званій оптимізації YouTube-каналу і завантажуються відео-файлів. Читати далі YouTube: завантаження і оптимізація відео

Друзі, ми вирішили, що вистачить мовчати. Ми просто зобов'язані ділитися з вами знаннями. Ділитися знаннями з тими, кому цікавий інтернет-маркетинг, бізнес і інновації.

Давайте почнемо з YouTube. Всі знають, що це найпопулярніша відеоплощадка світу: аудиторія понад 1 млрд. Чоловік, близько 4 млрд. Переглядів відео щодня. Але чи знаєте ви, як використовувати її в своїх цілях: щоб ваші відео подивилося якомога більше людей?

Читати далі YouTube: як вийти в ТОП раніше конкурентів?

Будівництво лазні під ключ в Карелії - що ви про це знаєте?
Знаєте як отримати за два роки - 375 переглядів на YouTube, а після секретних дій - в 5 разів більше і в 6 разів швидше?
Але чи знаєте ви, як використовувати її в своїх цілях: щоб ваші відео подивилося якомога більше людей?
Читати далі YouTube: як вийти в ТОП раніше конкурентів?