Білий Hat SEO тактики, які працюють, як чарівність

 1. Білий Hat SEO тактики, які працюють, як чарівність Категорія: Поради та підручники Опубліковано:...
 2. Отже, що робить хорошу стратегію SEO?
 3. Природне будівництво посилання
 4. Заробляйте цінних зворотних посилань з сайтів високого авторитету
 5. Ніколи не припиняйте оновлювати свій блог, ніколи не відмовтеся від вмісту лише на письмовій основі
 6. Це не тільки про ключові слова, а також про намір
 7. Семантична розмітка
 8. Каталог нішевих каталогів
 9. Місцеві SEO
 10. Будьте активні на соціальних медіа

Білий Hat SEO тактики, які працюють, як чарівність
 • Категорія: Поради та підручники
 • Опубліковано: 30 березня 2016
 • Автор: AltusHost

Як ми вже встановили в багатьох попередніх блогах на цьому сайті, SEO не загинула. Фактично, це дуже живий. Може бути, як ніколи. Єдине, що змінилося - це спосіб гри. Кожен, хто володіє бізнесом в Інтернеті, знає, наскільки важливо зробити свій веб-сайт (або веб-сайти) зручним для Google.

Тут немає реального шляху. Якщо ви хочете розмістити свій контент і веб-сайт перед великою аудиторією, вам потрібно співпрацювати з Google.

Чому? - Ну, тому, що цей двигун має вражаючий 75% всього ринку пошуку в США. Знаючи це, було б дуже погано, щоб ваш бізнес залишався невидимим для своїх сканерів і користувачів.

Google - улюблена пошукова система. Це факт. Нещодавні дослідження показали, що понад 100 мільярдів щомісячних пошуків здійснюється тільки через цю пошукову систему, з більш ніж 1,17 мільярдів унікальних пошукових систем. Вражає, чи не так?

Зміст правил землі, але SEO тримає короля від падіння з високого коня

Хоча більшість успішних інтернет-маркетологів продовжують кричати, що зміст є королем, правда не така проста. Якщо ви дійсно не вкладаєте свій час і зусилля в оптимізацію вмісту для Google, ніхто ніколи не прочитає вашу роботу.

Хіба це не пригнічує? Ви проводите дні й ночі, досліджуючи Веб, переглядаючи сторінки та сторінки різних видів білого паперу та тематичні дослідження, звертаючись до різноманітних галузевих експертів, щоб захистити вашу думку про певну тему або питання, лише щоб побачити ваші зусилля. у вогні, тому що ви не зробили достатньо роботи, щоб зробити ваш сайт сумісним з улюбленою пошуковою системою у світі?

Отже, тепер, коли ми зрозуміли це, якщо ми врешті-решт погодимося на те, що зміст є королем, то ми повинні побачити наш веб-сайт (і хостинг), як його замок, і SEO як мост до решти світу.

Яка мета бути королем у замку, де ніщо не може вийти або вийти? Рано чи пізно, ви вичерпаєте запаси і помрете. Царство одне не є царством.

Царство одне не є царством

Хоча генерування трафіку на ваші веб-сторінки має важливе значення для вашого майбутнього успіху інтернет-маркетингу, це все ще важливо мати на увазі, що, хоча деякі тактики можуть принести вам навантажень і навантажень нових кліків, вони не всі гарні для вашого бізнесу.

Як? - Ну, наприклад, за допомогою так званих " методів Black Hat " ви можете спробувати обдурити алгоритми пошукової системи для відображення нерелевантного або більш низького вмісту для користувачів пошукової системи. Але ці трюки створюють посилання, які в основному вважаються спамом. Вони не надають реальної цінності для вас або ваших відвідувачів. Якщо ви використовуєте прийоми Black Hat, щоб маніпулювати механізмом Google, вони можуть коштувати вам більше, ніж достатньо грошей, тому що Google зараз використовує нові методи для реєстрації та відокремлення хороших веб-сайтів від поганих.

Перебування на чорному списку Google, безумовно, не те, що допоможе зрости ваш бізнес.

Отже, що робить хорошу стратегію SEO?

В основному, все, що вважається « практикою SEO White Hat ». Для тих, хто не знайомий з цим терміном, в термінології пошукової оптимізації (SEO), біла шапка SEO відноситься до використання стратегій оптимізації, методів і тактик, які орієнтовані на людську аудиторію проти пошукових систем і повністю слідує правилам пошукової системи та політики.

У термінах непрофесіонала, White Hat SEO, як правило, те, що хтось знає свою справу і піклується про рейтинги пошукових систем буде робити для свого сайту.

У термінах непрофесіонала, White Hat SEO, як правило, те, що хтось знає свою справу і піклується про рейтинги пошукових систем буде робити для свого сайту

Цей тип книги SEO зазвичай вимагає часу і зусиль для досягнення, але це дійсно варто неприємностей. Це план на майбутнє. Методики White hat зазвичай використовуються фахівцями галузі, які просто хочуть оптимізувати свій корисний і переконливий вміст, щоб люди мали набагато кращі шанси знайти його.

Чому вони повинні дбати, якщо люди читають їхні речі чи ні? Чому вони повинні так працювати над оптимізацією їхнього вмісту? - Ну, тому що, як я вже писав в одному з старих повідомлень на цьому блозі: \ t Хороший вміст створює потенційні клієнти, які вже продані, перш ніж вони дійшли до вашої команди продажів . У цьому випадку ваш вміст є мостом між вашими продуктами, культурою компанії та вашими поточними та потенційними клієнтами. Це те, що демонструє реальну цінність ваших продуктів і послуг, а також допомагає тим, хто піддається вашому матеріалу, приймати добре освічені рішення при виборі переходу до вашої маркетингової послідовності.

При такому налаштуванні в грі важливо, щоб бренди інвестували в контент-маркетинг з високим рейтингом для бажаних ключових слів і пошукових фраз.

Крім такого роду підходу до SEO, є багато легких і швидких трюків, які більшість підприємств використовують для поліпшення своєї позиції в SERP і збільшують видимість свого веб-сайту, але 90% з них зазвичай вважаються тактикою SEO Black Hat. Як ми вже встановили в першій частині цієї публікації в блозі, це не те, що Google хоче зв'язати з вашим бізнесом. Після того, як пошукова система перерве вас, і повірте мені, вона буде - ви готові.

Отже, для того, щоб зберегти ваш бізнес від покарання Google, ось список хороших методів SEO, які слід врахувати до існуючої стратегії:

Природне будівництво посилання


Термін досить очевидний. Природні посилання будівлі відноситься до процесу, де власник певного веб-сайту не потрібно застосовувати будь-які додаткові зусилля для створення якісних зворотних посилань для своїх веб-сторінок.

Що це означає? - Ну, це означає, що йому (або їй) не потрібно створювати всілякі публіки, форуми і коментарі соціальних медіа, щоб змусити людей посилатися на свій сайт.

Природне побудова посилання відбувається, коли інші власники веб-сайтів посилаються на ваші сторінки, оскільки вони вважають їх цінними і корисними.

Отже, як ми можемо змусити людей бачити наші сторінки як посилання гідне? - За допомогою якості запису, поглибленого змісту, що реєструє та вирішує реальні проблеми для конкретних груп людей.

Наявність високоякісного вмісту обов'язкове в ці дні. Не обов'язково тільки для пошукових систем, хоча кожен день вони розумніші. Вам потрібен видатний вміст, тому що це єдиний тип зміст, який насправді посилюється нині.

Я десь прочитав, що близько 3 мільйонів нових статей публікується щодня в Інтернеті, тому краще переконайтеся, що ви вливаєте в серце і душу кожен новий блог, біла книга або тематичне дослідження, яке ви вирішили написати.

Ренд Фішкін з МОЗ має велику теорію про це. Він каже: " Якщо ви хочете створити частину контенту, який буде насправді читатися і ділитися з людьми, то спочатку потрібно знайти найкраще там і зосередитися на тому, щоб зробити свій пост щонайменше в 10 разів кращим" . 10x вміст . Особисто я дію за іншим принципом. Я використовую їх 6 золотих правил створення високоякісного контенту що насправді перетворюють.

Але ей, що б не качало човен.

Заробляйте цінних зворотних посилань з сайтів високого авторитету


Я завжди ненавидів фразу "link building". Чому? - Ну, тому що це дійсно не підходить для дій. Link EARNING є набагато кращим, оскільки воно фактично говорить людям, що для того, щоб мати реальну цінність для вашого бізнесу, зворотні посилання повинні бути зароблені.

Коли справа доходить до SEO, мати активну позицію має вирішальне значення. Ви повинні бути готові вийти туди і створити стільки хороших посилань, скільки можливо. Якщо ви хочете високий рейтинг в сервісі Google, вам потрібно підготуватися до серйозної праці. Окрім використання різноманітних інструментів для націлювання на великі сайти з вашої ніші та галузі, де ви можете попросити посилання, потрібно мати на увазі, що більшість цих доменів у вашому списку не дасть вам нічого, якщо вони не побачать реальної цінності Натомість.

Ось чому, перш ніж ви навіть почнете орієнтувати домени і попросити посилання, які вам дуже потрібні, ви повинні подумати про те, що саме для них. Безкоштовна пробна версія, код купона, підписка чи фрагмент великого вмісту про щось інше. Я віддаю перевагу пізніше, оскільки, окрім генерації зворотних посилань, Гостьові блоги допомагають вам представити себе як експерта перед новою аудиторією .

Але, роблячи все це вручну має тенденцію відрубувати величезні шматки вашого цінного часу. Це, як кажуть, багато експертів промисловості використовувати цілу купу різних інструментів, щоб знайти якісні перспективи побудови посилання. На відміну від них я використовую тільки один. Хоча це нове на ринку, Dibz зарекомендував себе як чудове рішення для такого роду дій. Це простий, ефективний, розумний і надійний програмний продукт, який допомагає заробляти якісні посилання за лічені хвилини. Я дуже рекомендую.

Ніколи не припиняйте оновлювати свій блог, ніколи не відмовтеся від вмісту лише на письмовій основі

Я думаю, що можна сміливо сказати, що якісний контент - це все. Особливо добре написана одна. Якщо ви не надаєте релевантності та знань у ваших повідомленнях та пропозиціях, ніщо не допоможе вам збільшити вашу аудиторію та клієнтську базу.

Звичайно, відео та зображення дуже популярні в наші дні, і тенденції мультимедійного контенту вже давно перевершують вміст, написаний тільки для письменників, але ось тепер - текст все ще має значення. ВСІМИ залишатиметься актуальним в очах Google. Він ніколи не піде. Це те, що підтримує цю пошукову систему.

Звичайно, для більшості сучасних користувачів Інтернету оголений текст досить нудний. Я це розумію. Але якщо ви користуєтеся всіма інструментами та додаєте цікаві зображення, картинки або відео, які допоможуть проілюструвати ваші моменти, ви побачите, як ваш вміст процвітає.

Будь-який експерт з інтернет-маркетингу розповість вам те ж саме: Блоги безумовно важливі для SEO. "

Свіжий і розумний контент був, є і завжди буде рішенням №1 для того, щоб бити ваших конкурентів у SERP. Він залучає трафік на ваш сайт, перетворює відвідувачів у фактичні лідери, встановлює повноваження та диски в довгострокових результатах.

Якщо ви використовуєте правильні ключові слова, звертайтеся до справжніх точок болю, з якими стикається ваша цільова аудиторія, і пропонуйте рішення для їхніх проблем - ніщо не може зупинити вас. Ви почнете домінувати у своїй ніші і позиціонувати себе і свій бренд як надійного джерела у вашій області

Це не тільки про ключові слова, а також про намір

Хоча ключові слова продовжують відігравати важливу роль у успіху вашого веб-сайту, вам більше не потрібно створювати точне відповідність ключових слів, щоб Google міг розглядати відповідні відповіді на певний запит. Як я вже писав вище, все тепер зводиться до фраз, які фактично шукають використання і наміри.

Хочеш - вір, хочеш - ні, Google почав помічати, як ваші відвідувачі дійсно взаємодіють з вашим сайтом . Вони отримують те, за що вони прийшли? Чи залишаються вони читати ваш вміст зверху вниз, або вони повертаються до Пошуку, щоб знайти різні відповіді на запит? Намір користувача та досвід користувачів стали головним фактором для Google, тому було б доцільно перевірити, чи ваш сайт насправді задовольняє ваших відвідувачів.

Намір користувача та досвід користувачів стали головним фактором для Google, тому було б доцільно перевірити, чи ваш сайт насправді задовольняє ваших відвідувачів

Семантична розмітка


Багато моїх друзів і клієнтів дуже налякані цією фразою. У їхніх вухах це звучить надзвичайно науково і складно, що, враховуючи те, за що вона насправді виступає, є досить химерним. З точки зору неспеціаліста, фраза семантичної розмітки означає використання HTML-тегів, щоб повідомити пошуковій системі про те, що конкретний фрагмент вмісту насправді. Ці багаті фрагменти додаткової інформації допомагають Google швидше індексувати сторінки.

Вони також з'являються в SERP і впливають на пошукачів, щоб піти вперед і натиснути на ваше посилання. Як і будь-яка інша річ, краще уникати зловживання цією функцією. Якщо ви спробуєте обдурити Google, написавши додаткову інформацію, яка не відповідає правді, що таке ваша публікація чи сторінка, рано чи пізно, двигун наздожене вас і покарати ваш сайт.

Якщо ви хочете грати справедливо і створювати багаті фрагменти для своїх повідомлень, я пропоную вам прийняти це круто генератор схеми для спина або двох.

Каталог нішевих каталогів


Все про SEO обертається навколо генерації більше трафіку і викриття вашого сайту і бренду для потрібної аудиторії. Ось чому більшість експертів створюють списки NAP для своїх веб-сайтів на всіляких каталогах різної якості. При виборі в яких каталогах перераховувати свій бізнес і веб-сайт, кожен пропонує те ж саме: піти на ті, які отримують найбільший трафік, тому що вони мають найвищу ймовірність відправки потенційних клієнтів і клієнтів до вашого бізнесу.

Більшість бізнес-довідники безкоштовні, але всі вони мають доступні опції для оновлених оголошень або реклами.

Великий, середній або маленький - кожен каталог має свій унікальний наступний. Кожен каталог, який ви подаєте, - це ще один шанс отримати знайдений вашим ідеальним клієнтом, тому переконайтеся, що ви перераховані в кожному, який може бути корисним для вас.

Крім генерації трафіку на ваш сайт і розміщення вашого бренду перед відповідною аудиторією, яка має високий потенціал реальної покупки ваших продуктів і послуг, ці каталоги також допомагають встановити довіру до вашого бізнесу. Вони, як правило, постачаються з різними варіантами перегляду користувачів, які часті відвідувачі часто використовують.

Отже, при розміщенні вашого бізнесу в різних каталогах через Інтернет завжди пам'ятайте про:

1. Переконайтеся, що всі ваші дані є точними;
2. Надайте якомога більше інформації;
3. Додайте адресу та номер телефону;
4, Включіть мультимедійні повідомлення до своїх повідомлень;
5. Бути послідовними;
6. Створіть якомога більше відгуків.

Створіть якомога більше відгуків

Місцеві SEO

Місцевий SEO відмінно підходить для будь-якого виду бізнесу, який має офіс з цегли та мінометів, на одному або декількох місцях. Цей вид техніки SEO допомагає знайти і рекламувати свій бізнес в районах, де живуть ваші поточні або потенційні клієнти.

Це відмінний спосіб домінувати на ринках, де ваші цільові натовпи дійсно магазинів.

Хоча це звучить досить складно для тих власників сайтів, які ще не зіткнулися з цією технікою оптимізації, локальні SEO фактично складаються з безлічі легко визначених кроків, які не дуже важко реалізувати у вашій існуючій стратегії.

При виконанні локальних SEO, ви повинні зосередитися на таких речах, як місцеві цитати, відгуки та сторінки огляду. Витребування Google My Business лістинг є важливим кроком у створенні належної місцевої фундації SEO. Ви повинні вказати своє ім'я, адресу та номер телефону, і переконайтеся, що ви використовуєте ту ж саму точну інформацію, де б ви не хотіли зареєструвати свій бізнес.

Не забудьте налаштувати інформацію про компанію на вторинних пошукових сайтах, а також додати розмітки вмісту до своїх веб-сторінок. Як я вже писав вище, ці підсумки допомагають пошуковим системам одразу дізнатися, що таке ваша сторінка.

Такі речі можуть дати вам перевагу над будь-якими з ваших конкурентів, які намагаються перемогти ваш ранг в SERP.

Будьте активні на соціальних медіа


Соціальні медіа відмінно підходять для SEO
тому що, оскільки це допоможе вам розповсюдити слово про свій бізнес, продукти та послуги в мережах, де 90% ваших клієнтів виходять у туалет. Як було встановлено раніше, соціальні медіа сьогодні більше, ніж порно. Майже кожен, кого ви знаєте, має принаймні обліковий запис Facebook або Twitter.

Соціальні медіа є всюдисущими. Тут немає ніякого шляху. Все, що ви чуєте, все, що ви бачите, рано чи пізно закінчується на одній з таких популярних платформ. Тому дуже важливо, щоб ви прийняли їх. Обов'язково виконуйте всілякі соціальні сигнали на своїх сторінках і зосередьтеся на посиленні вашого вмісту через ці канали.

Окрім загального трафіку, подій та подій, сайти соціальних медіа можуть допомогти вам створити соціальні докази та надати вашим новим відвідувачам додаткове відчуття відповідності у вашій роботі.

Дякуємо, що знайшли час, щоб прочитати цей блог. Якщо у вас є що-небудь запитати або додати до цієї теми, будь ласка, не соромтеся поділитися своїми думками в розділі коментарів нижче.

Це все, що на даний момент,
Знову побачимося,
Goran @ AltusHost BV

Отже, що робить хорошу стратегію SEO?
Чому?
Вражає, чи не так?
Хіба це не пригнічує?
Вогні, тому що ви не зробили достатньо роботи, щоб зробити ваш сайт сумісним з улюбленою пошуковою системою у світі?
Яка мета бути королем у замку, де ніщо не може вийти або вийти?
Як?
Отже, що робить хорошу стратегію SEO?
Чому вони повинні дбати, якщо люди читають їхні речі чи ні?
Чому вони повинні так працювати над оптимізацією їхнього вмісту?