Блог про SMM просуванні

У вашій компанії є сайт, сторінка в   Instagram   , Групи в   ВКонтакте   або   Facebook   , Куди ви постійно публікуєте контент, проте збільшення продажів ви не відчуваєте

У вашій компанії є сайт, сторінка в Instagram , Групи в ВКонтакте або Facebook , Куди ви постійно публікуєте контент, проте збільшення продажів ви не відчуваєте?

Якщо для вас це звучить знайомо, то, швидше за все, справа безпосередньо в вашому контенті.

(Далі ...)

Останнім часом в соціальній мережі   facebook   відбулися зміни у формуванні стрічки новин Останнім часом в соціальній мережі facebook відбулися зміни у формуванні стрічки новин. В результаті цього компанії втратили в органічному охопленні і віральності.

Для багатьох фахівців з SMM просуванню це стало неприємним фактом, але вихід з цієї ситуації є.

Не варто нагадувати, що віральность безпосередньо пов'язана і з охопленням, і з залученням нових передплатників і з залученням.

(Далі ...)

Якщо ви шукаєте для себе клієнтів в b2b, то першим ділом запитайте себе, що впливає на прибуток Якщо ви шукаєте для себе клієнтів в b2b, то першим ділом запитайте себе, що впливає на прибуток?

Існує маса кейсів і прикладів, в яких компанії домагалися просто приголомшливих результатів в SMM просуванні або за допомогою контексту, SEO та інших рекламних компаній, які збільшили їх дохід і поліпшили репутацію.

Але давайте спочатку трохи розберемо основи рекламних компаній в соціальних мережах для B2b. (Далі ...)

800 000 000 активних користувачів на місяць - це чи не чарівне місце для вашого бізнесу 800 000 000 активних користувачів на місяць - це чи не чарівне місце для вашого бізнесу? Величезна кількість ваших потенційних клієнтів в Instagram виводять цю соціальну мережу на перші місця по SMM просуванню для бізнесу.

У цій статті ми розглянемо як стандартні поради для фахівців в SMM просуванні (нагадаємо про них), так і поради, які стосуються останніх нововведень соціальної мережі Instagram.

(Далі ...)

Компанії та бренди постійно шукають нові канали взаємодії зі споживачами Компанії та бренди постійно шукають нові канали взаємодії зі споживачами. Одним з таких каналів є соціальні медіа. Однак, у кожної соціальної мережі, будь то Facebook , Instagram , ВКонтакте або Яндекс Дзен, є свої інструменти для продажів, свої тонкощі і своя цільова аудиторія.

У своїй роботі наш SMM агентство часто стикається з недовірою до продажу безпосередньо в соціальних мережах. Часто це недовіра викликана співпрацею з непрофесійними агентствами, фрілансерами, або непопаданням в ЦА і неробочий SMM стратегією.

(Далі ...)

Найпростіший і найякісніший спосіб перевірити, який контент краще працює в соціальних мережах - це його тестування Найпростіший і найякісніший спосіб перевірити, який контент краще працює в соціальних мережах - це його тестування. Якщо тестування не робити, то велика ймовірність фахівця з SMM просуванню упустити аудиторію.

Певні типи і рубрики контенту можуть генерувати більше трафіку і взаємодії передплатників ніж інші, наприклад, в групі « ВКонтакте »Передплатники більше можуть реагувати на відео з вирішення проблеми, а не на інфографіку за схожою темі.

(Далі ...)

Кожен користувач соціальної мережі Instagram хоча б раз у своїй стрічці бачив конкурсні пости від будь-яких компаній Кожен користувач соціальної мережі Instagram хоча б раз у своїй стрічці бачив конкурсні пости від будь-яких компаній. А кожен фахівець з SMM просуванню в Instagram проводив або планував проводити із кодом активації захід у вигляді розіграшу в соціальній мережі.

Конкурси та розіграші служать відмінним варіантом залучення і активації передплатників, а також залучення нових передплатників і збільшення охоплення профілю компанії. Для SMM просування це корисний інструмент, так як Instagram «винагороджує» профілі , Де є висока активність, великим охопленням і пріоритетною видачею постів.

(Далі ...)

У цьому випуску ми зібрали найбільш значущі новини для фахівців з SMM просуванню У цьому випуску ми зібрали найбільш значущі новини для фахівців з SMM просуванню. В добірку увійшли поновлення популярних соціальних мереж, таких як: «ВКонтакте», facebook, YouTube і Instagram.

Саме ці мережі популярні в Росії і саме на SMM просування цих майданчиках ми отримуємо найбільшу кількість замовлень. Попередні випуски ви можете прочитати в нашому блозі.

(Далі ...)

Вже давно минули часи «Дуров поверни стіну», але актуальність неприязні до оновлення настільки звичних функцій соціальних мереж донині накочує на користувачів Вже давно минули часи «Дуров поверни стіну», але актуальність неприязні до оновлення настільки звичних функцій соціальних мереж донині накочує на користувачів. Також стало і з хронологічної стрічкою в соціальній мережі Instagram, яку мережу перестала використовувати вже в далекому 2016. Однак до сих пір ведуться суперечки про алгоритмі нової стрічки Instagram. З одного боку, невідомість виведення постів - це головний біль для SMM просування, з іншого - міфи і домисли SMM тренінгів.

(Далі ...)

Черговий випуск новин із соціальних мереж Черговий випуск новин із соціальних мереж. Намагаємося схопити для вас найцікавіші і найважливіші для SMM просування оновлення та новини. Хочемо нагадати, що крім новин, у нас з'явилася нова стаття «8 ідей для instagram Stories» , Яка буде корисна фахівцям з SMM просуванню, а також власникам бізнесу.

Сьогодні ми почнемо з великого блоку по новинах і оновлень соціальної мережі «ВКонтакте» , Яка порадувала всіх, хто пов'язаний з бізнесом в соціальних мережах, новими алгоритмами і зручними фичами.

(Далі ...)

Якщо ви шукаєте для себе клієнтів в b2b, то першим ділом запитайте себе, що впливає на прибуток?
Активних користувачів на місяць - це чи не чарівне місце для вашого бізнесу?