Блог: Що таке SEO, так чи інакше?

У попередній статті 360 PSG,   Шість причин вашого бізнесу потребує стратегії SEO   Ми подивилися, як важлива пошукова оптимізація (SEO) для Вашого бізнесу, з точки зору отримання клієнтів і збереження конкурентних переваг

У попередній статті 360 PSG, "Шість причин вашого бізнесу потребує стратегії SEO" Ми подивилися, як важлива пошукова оптимізація (SEO) для Вашого бізнесу, з точки зору отримання клієнтів і збереження конкурентних переваг. Однак, що саме SEO, і як інтернет-маркетингу і бізнесу використовувати його кожен день? Якщо ви прагнете покращити рейтинг вашого веб-сайту та кількість трафіку, що існує, важливість розуміння того, як роботи з пошукової оптимізації не можуть бути переоцінені.

Пошукова оптимізація в двох словах

Пошукова оптимізація, або SEO, є маркетинговим процесом, за допомогою якого веб-сайт використовує різні методи та методи для поліпшення його видимості в результатах пошуку. Однак різниця полягає в тому, що SEO впливає лише на неоплачені або "органічні" результати, а також прагне поліпшити рейтинг веб-сайту щодо порядку показу результатів на сторінці. Це на відміну від інших методів інтернет-маркетингу, таких як оплата за клік (PPC), в яких веб-сайти пропонують рекламований простір на веб-сайті видавця і сплачують видавцю кожного разу після натискання оголошення.

SEO маркетологи визнають величезну цінність пошукових систем, оскільки вони залишаються основним методом пошуку веб-сайтів і можуть принести спеціально націлений трафік на ваш сайт. Згідно з посібником для початківців Moz для SEO , "Цільовий трафік на веб-сайті може забезпечити публічність, дохід і експозицію, як жоден інший канал маркетингу. Інвестування в SEO може мати виняткову норму прибутку в порівнянні з іншими видами маркетингу і просування". Коли людина шукає щось у пошуковій системі, вони шукають певну інформацію, і якщо ваш веб-сайт є найбільш видимим і відповідним результатом для їхніх потреб, вони будуть більш схильні до натискання посилання. Стратегії та методи SEO спрямовані на поліпшення цієї видимості.

Як працюють пошукові системи?

Пошукові системи використовують автоматизовані програми, які називаються веб-сканерами (також називаними "павуки") для пошуку сторінок і переходу за посиланнями, зберігаючи інформацію на сторінках, які вони відвідують у масивних базах даних. Цей процес архівування інформації на веб-сторінках називається індексацією, оскільки сторінки організовані в індекс, що базується на ключових словах, що стосуються вмісту кожної сторінки. Індексація веб-сторінок дозволяє пошуковим системам швидко надавати найновіші посилання на відповідні сторінки користувачам, які вводять пошуковий запит до пошукової системи. Щоб визначити, які результати показуватимуться для певного пошукового запиту, пошукові системи використовують власні алгоритми, щоб спочатку знайти всі сторінки, які організовані за ключовими словами, відповідними пошуковому запиту, а потім ранжувати їх на основі релевантності та популярності.

Веб-сканери не читають веб-сайт так само, як це роблять люди, оскільки вони читають лише текст HTML сторінки. Наприклад, якщо ви не пишете що-небудь у атрибуті "alt" зображення в HTML вашого сайту, описуючи те, що знаходиться на зображенні, веб-сканер просто проігнорує його. Подібні стратегії застосовуються і до інших форм нетекстового вмісту, таких як відео, аудіо, вікна пошуку та модулі Flash або Java. Балансування читабельності вашого сайту як для людей, так і для веб-сканерів має бути ключовою частиною вашої стратегії SEO.

Які найважливіші фактори SEO маркетологів вважають?

Google і Bing обидва надають керівні принципи для пошукової оптимізації, щоб уникнути "чорної капелюх" методи, такі як ключове наповнення, які можуть насправді завдати шкоди рейтингу, трафіку і користувальницького досвіду вашого сайту. Ці рекомендації підкреслюють три найбільш важливі аспекти веб-сайту, які SEO маркетологи враховують при побудові кампанії: зміст, зворотні посилання та ключові слова.

  • Зміст: Зміст є королем, коли мова йде про пошукову оптимізацію. Визначення того, чи веб-сайт має хороший вміст, є однією з найважливіших частин алгоритму рейтингу пошукової системи, оскільки пошукові системи хочуть уникати спам-сторінок або вводять в оману сторінки та надають користувачам найточніші та релевантніші результати. Незалежно від "останніх" тенденцій інтернет-маркетингу, в термінах SEO ви можете бути абсолютно впевнені, що якщо ваші веб-сторінки мають високоякісний, актуальний і читабельний контент, пошукові системи будуть ранжувати їх вище.

  • Зворотні посилання: Поряд із вмістом, зворотні посилання є основним способом, за яким пошукові системи визначають популярність веб-сайту. Зворотний зв'язок на ваш сайт - це коли інший веб-сайт надає посилання на ваш сайт, а хороша кампанія SEO спрямована на те, щоб довірені веб-сайти поверталися до вашого сайту, щоб продемонструвати довіру до пошукових систем. Різні способи досягнення цієї мети включають створення повідомлень у блогах, які можна спільно використовувати або отримувати минулі клієнти для розміщення вашого логотипу на своєму сайті, який посилається на вас. У кінцевому підсумку ви хочете органічно розвивати зворотні посилання, оскільки спроби маніпуляції або спам-зворотні посилання на інших сайтах можуть насправді покарати ваш сайт і знизити його рейтинг.

  • Ключові слова: ключові слова допомагають націлювати вміст на відповідних користувачів. Пошукові системи визначатимуть пріоритет вашого вмісту для пошукових запитів, які найбільш близькі до вмісту вашої сторінки. Якщо ви можете оптимізувати веб-сторінку для певних ключових слів і ключових слів, знаєте, що ваші цільові клієнти будуть шукати, то ваша сторінка, швидше за все, відповідатиме цим цільовим пошуковим запитам і підвищуватиме їх рейтинг. Це не означає, що сторінку з ключовими ключовими словами знову і знову заповнюється, оскільки це може зашкодити довірі вашого вмісту до пошукових систем, але досить ретельно використовувати ключові слова в контексті вмісту веб-сторінки та розмітки HTML.

Які деякі стратегії SEO часто?

Щоб покращити вміст, зворотні посилання та оптимізацію ключових слів вашого сайту, хороший стратегічний план SEO починається з дослідження ключових слів. Зазвичай це робиться за допомогою інструментів веб-аналітики, таких як Планувальник ключових слів Google AdWords визначати обсяг пошуків для даного ключового слова або ключової фрази, а також відносну складність ранжування для цих пошуків. Ваша стратегія повинна орієнтуватися на ключові слова, які вважаються релевантними для вашого бізнесу, але дослідження можуть виявити нові ключові слова та дані з пошуків ваших потенційних клієнтів, які, можливо, раніше не розглядалися.

Іншою ключовою стратегією є доповнення вмісту правильно оптимізованим текстом HTML. Різні елементи HTML можна змінити, щоб націлити певні ключові слова, щоб покращити рейтинг сторінки. Тим не менш, ці елементи все ще підпорядковані алгоритмам пошукових систем і повинні уникати занадто довгого або наповненого ключовими словами, якщо ви не хочете втрачати рейтинги ваших веб-сторінок. Якщо правильно виконано, то час, щоб налаштувати ці елементи, може сигналізувати веб-сканерам про індексацію вашого сайту на користь цільових пошукових запитів.

Всі ці методи добре і добре, але важливо мати на увазі, що вони працюють краще в контексті принципів гарної пошукової оптимізації. Гарне розуміння SEO дозволить вам адаптуватися до нових обставин і ринкових умов, які можуть вплинути на ваш бізнес або характер інтернет-маркетингу в цілому.

360 PSG тут, щоб надати досвід і ресурси, необхідні, щоб допомогти вам побудувати вашу стратегію SEO. Ми працюватимемо з вами, щоб покращити рейтинг, трафік, брендинг і перетворення відвідувачів сайту на клієнтів. Зв'яжіться з нами сьогодні, і ми допоможемо вам розпочати роботу.

Однак, що саме SEO, і як інтернет-маркетингу і бізнесу використовувати його кожен день?
Як працюють пошукові системи?
Які найважливіші фактори SEO маркетологів вважають?
Які деякі стратегії SEO часто?