Боти, оффер і інші накрутки в instagram.

  1. Хто вони такі, ці Instagram боти?
  2. Чому накрутка ботів в Instagram може принести проблеми?
  3. Блокування.
  4. Зниження показників.
  5. Якщо ви питаєте чи використовувати ботів для SMM просування, то ми відповімо однозначне «НІ».

Соціальна мережа instagram - це одна з найбільш швидкозростаючих соціальних мереж в Росії Соціальна мережа instagram - це одна з найбільш швидкозростаючих соціальних мереж в Росії. Платформа привертає фізичних осіб і бізнес, так як її аудиторія постійно зростає, а відгук користувачів роблять SMM просування в Instagram дуже привабливим і ефективним напрямком реклами в соціальних мережах.

Але деякі компанії використовують нечесні, чорні методи просування своїх сторінок, а саме накрутку ботами. І якщо на вигляд накрутка ботів - це швидкий спосіб збільшити кількість користувачів, то за фактом цей інструмент не тільки знижує статистичні показники, а й псує ставлення споживача до вашої компанії.

Хто вони такі, ці Instagram боти?

Боти в Instagram, рівно, як і в будь-який інший соціальної мережі - це або офферние користувачі, які за невелику винагороду можуть підписатися на ваш аккаунт, поставити лайк або написати простий коментар, або це спеціально створені автоматичним шляхом порожні акаунти, які за копійки підпишуться на ваш інстаграм аккаунт. Також до ботів і накрутці можна побічно віднести і самі компанії, які підписуються на користувачів в автоматичному режимі за хештегом.

Всі професіонали по SMM просуванню скажуть вам, що використовувати такі методи неетично - це погано відіб'ється на подальшому просуванні бренду.

Чому накрутка ботів в Instagram може принести проблеми?

Найголовніша проблема - це органічність активності. Боти ніколи не будуть проявляти інтерес до вашої записи, ставити лайки, коментувати і ніколи не скористаються послугами вашої компанії. Боти в Instagram - це тільки цифри в ваших передплатників і цифри ці дуже поганої якості. Років зо три тому користувачі вважали, що чим більше на вас підписано користувачів, тим краще компанія або бренд. Сьогодні ж все прекрасно розуміють, як легко можна накрутити ботів, і користувачі все частіше звертають увагу саме на контент і активність. Якщо у вас на роботі сидить SMM специалист, який вважає інакше, то пора його звільнити.

Блокування.

Крім того, що боти нічого не купують і не лайкають, вони заборонені політикою соціальної мережі Instagram. Отже, ті, хто використовує даний метод, потенційно потрапляють під ризик бути заблокованими назавжди. Instagram знищує в день сотні тисяч акаунтів, які є ботами, тимчасово блокує акаунти за масові дії, намагається повністю викорінити накрутку, постійно оновлюючи параметри безпеки і свій Api.

Зниження показників.

Все ROI в instagram так чи інакше пов'язані зі ставленням передплатників до їх активності. Якщо у вашому SMM просуванні використовується накрутка ботів, ці показники будуть дуже низькими. Соціальна мережа instagram абсолютно також вважає показники для виявлення вірального контенту. Це потрібно для того, щоб дійсно цікавий контент потрапляв в стрічку користувачів на багато вище інших, а також для потрапляння контенту в рекомендовані записи.

Отже, якщо ваш інстаграм накручений, навіть ваші реальні передплатники не завжди побачать вашу публікацію.

До речі, зараз Instagram підсилює значимість попадання в рекомендовані для SMM просування. Пости з рекомендованих будуть показуватися безпосередньо в стрічку користувачам, що принесе ще більше залученості і активності - отже, і нових передплатників.

У підтвердженні цього, компанія Hubspot провели експеримент. Вони створили два абсолютно однакових профілю в Instagram, заповнили однаково опису і виклали однаковий контент з однаковими підписами і хештег. Єдиною відмінністю було те, що один з акаунтів був накручений ботами.

В результаті залученість і активність інстаграма без накрутки була в три рази вище за рівної кількості підписок. Більше коментарів, більше лайків, більше цільової аудиторії. У профілю-бота демографічні показники різко відрізнялися від цільової за рахунок впливу ботів на орієнтованість аккаунта.

У профілю-бота демографічні показники різко відрізнялися від цільової за рахунок впливу ботів на орієнтованість аккаунта

Якщо ви питаєте чи використовувати ботів для SMM просування, то ми відповімо однозначне «НІ».

У нашій практиці SMM просування, ми часто стикаємося з дуже накрученнимі акаунтами і виправляємо за горе SMMщікамі їх помилки. Але багато власників не хочуть позбавлятися від ботів. Зовсім недавно нам потрапив аккаунт в instagram на проведення аналізу. Отримані результати показали, що мінімум 73% користувачів (з 11 тисяч) - це боти. В результаті у компанії низька активність навіть на конкурси, відсутня залученість і аккаунт не привертає цільову аудиторію через вплив ботів на демографію рекомендацій.

Хто вони такі, ці Instagram боти?
Чому накрутка ботів в Instagram може принести проблеми?
Хто вони такі, ці Instagram боти?
Чому накрутка ботів в Instagram може принести проблеми?