Чи думали ви, що ваша CMS, SEO та стратегія хостингу?

 1. SEO автоматизація
 2. Написання для SEO
 3. Написання копії для пошуку
 4. Оптимізація Drupal для пошуку
 5. Оптимізація WordPress для пошуку
 6. Мережа доставки вмісту (CDN)
 7. Оптимізація швидкості сайту
 8. Системи управління контентом
 9. Керування сайтом CMS
 10. Безпека сайту CMS
 11. Оновлення сайту CMS
 12. CMS Site Analytics
 13. Моніторинг сайту CMS
 14. Про Кріс Авраам

Хоча такі інструменти, як cPanel, можуть встановлювати CMS-платформи, такі як Drupal і WordPress, у послугах веб-хостингу $ 3,95 / місяць одним натисканням кнопки, там є дешевий і простий спосіб, і є правильний шлях. Як кажуть, виміряйте двічі, відсікайте один раз. Entertainment Weekly запускає Drupal, а The New Yorker запускає WordPress. Незважаючи на те, що Drupal і WordPress є безкоштовними CMS-рішеннями з відкритим вихідним кодом, які будуть працювати на найдешевшому хостингу, корпоративні рішення повинні бути розроблені з використанням апаратних засобів підприємства, програмного забезпечення, кешування, пропускної здатності, бази даних, хостингу та рішень CDN - починаючи з моменту встановлення. Ось вичерпний список всіх речей, про які ви дійсно повинні подумати, перш ніж спробувати об'єднати ваш, я думаю, що я можу, я думаю, що я можу трохи покласти на шосе:

SEO автоматизація

Більшість сучасних сайтів керування вмістом (CMS) підтримують плагіни та модулі. Є безліч модулів третьої сторони, які можуть автоматично оптимізувати вміст сайту та зображення сайту у фоновому режимі після налаштування цих плагінів і інтеграції їх у інструменти Google і Bing для веб-майстрів тощо.

Написання для SEO

Більшість традиційних копірайтерів вражені тим, як їх навчають писати для пошуку. На щастя, нещодавно компанія Google більше зацікавилася досвідом та зручністю для користувача; однак, Google все ще повертає лише ті сторінки, які буквально мають пошукові слова. Отже, написання для SEO - це баланс між читабельністю та користувальницьким досвідом, і всі слова та фрази, які ваш сайт повинен мати, повинен з'являтися в пошуку буквально на сторінках вашого сайту. Це також включає посилання, ключові слова тощо.

Написання копії для пошуку

Крім того, написання контенту для пошуку. Оскільки Google Search є надзвичайно буквальним, важливо, щоб у будь-яких пошукових термінах, на яких ви хотіли, щоб ваш сайт відображався, потрібно мати як буквальну фразу, так і рогу достатку подібного вмісту. У пошуках SEO експерти витрачають багато часу на дослідження ключових слів, намагаючись знайти найменш конкурентоспроможні пошукові терміни, які призведуть до їхнього знайденого сайту та запису до нього; Крім того, люди часто пишуть вміст на основі Google Trends, намагаючись переглядати найбільш успішний вміст, щоб залучити трафік на свої сайти. Написання копії для пошуку - це все про створення контенту, який є найбільш привабливим для пошуку Google і Bing, щоб їхні сайти органічно відображалися на Google за цими умовами.

Оптимізація Drupal для пошуку

Хоча CMS і блог-платформи з підтримкою баз даних можуть бути схожими на катання Google Search на основі своєї архітектури і як професійні сайти Drupal, Drupal також може бути свинячим ресурсом ресурсомісткого сайту. Є дуже багато корисних плагінів і доступних сторонніх сервісів, кожен з яких може сповільнити Drupal. Крім того, швидкість сервера, кешування, оптимізація зображень, оптимізація баз даних і швидкість реагування можуть призвести до занепаду сайту, на якому Google не бажає передавати відвідувачів. Це дійсно може знищити результати пошуку, навіть якщо сайт оптимізований для пошуку. У новому пошуку всі частини сприяють тому, де ваш сайт органічно відображається під час пошуку.

Оптимізація WordPress для пошуку

WordPress - одна з найпростіших онлайн-платформ, підтримуваних базою даних. На жаль, успіх сайту безпосередньо впливає на його продуктивність. Хоча ви можете встановити WordPress сайти на веб-хостингу $ 3,95 / місяць, це не рекомендується. В якості сайту, що підтримується базою даних, кожен додатковий плагін і скрипт третьої сторони можуть уповільнити роботу сайту WordPress, де Google може не покладатися на нього і знизить розміщення в рейтингах Google. Отже, навіть якщо копія знаходиться на точці, і сайт архітектурно і оптимізований за ключовим словом з вмістом, який передає Google зчитуваність, при цьому все ще охоплює всі бажані ключові слова та фрази, вам все одно потрібно вибрати потрібну хостингову компанію, мати сервер з достатньою оперативною пам'яттю достатньо швидкий диск (або досить швидкий віртуальний сервер), досить близький до мережі Інтернет (служба рівня 1), оптимізація зображень, адекватне кешування та можлива інтеграція з мережею доставки контенту (CDN).

Мережа доставки вмісту (CDN)

Мережа доставки контенту - це географічно розподілена мережа проксі-серверів і їх центрів обробки даних. Мета полягає в просторовому розподілі послуг щодо кінцевих користувачів, щоб забезпечити високу доступність і високу продуктивність. На додаток до інвестування в кращі сервери, кращий хостинг, краще кешування, оптимізація баз даних, оптимізація зображень, додавання CDN до суміші може зробити ваш сайт відображатися в усьому світі без зайвої затримки. Це може бути дуже ефективним сервісом, особливо для нових сайтів і електронної комерції.

Оптимізація швидкості сайту

Так багато компаній готові платити тисячі доларів на SEO консультантів і розробників сайтів, але не бажають витрачати достатньо грошей на переконання, що їхні сайти розміщуються на потужному і досить гнучкому апаратному, віртуальному або хмарному сервері для підтримки не тільки Сайт достатньо швидкий для ваших відвідувачів, читачів або клієнтів, але достатньо швидкий та чуйний, щоб пройти тест швидкості сайту Google PageSpeed ​​Insights. Це не тільки виділена оперативна пам'ять або швидкість жорсткого диска, це також і швидкість реагування бази даних, кешування сайту, оптимізація і мінімізація зображень, CSS, HTML і навіть JavaScript. До 2018 року в Пошуку Google існує дуже багато переваг; однак, одна з них, яка може викликати розчарування, полягає в тому, що якщо ваш сайт не відповідає таким самим критеріям, як Google Search, Google може розірвати пріоритетність вашого списку, виходячи виключно з цього, а не того, чи ваш сайт пропонує найкращий вміст. Навіть якщо ваш сайт ідеально оптимізований для ключових слів і архітектури, а стратегія посилань на місці, якщо ваш сайт сприймається як занадто повільний або недостатньо швидкий, Google його ігноруватиме. Я буду так сміливо, як додати мобільну та прискорену мобільну сторінку (AMP) для оптимізації через швидкість сайту.

Системи управління контентом

Експерти з блогами та платформами CMS з 1999 року включають сайти на серверах Linux, BSD і Unix. Веб-додатки, побудовані з використанням Perl, Python, PHP з базами даних PostgreSQL, MySQL і ZODB. В даний час розробка, запуску, заповнення, оновлення і моніторинг. Досвід CMS включає WordPress, Drupal, Zope, Plone і Joomla. Ми маємо досвід встановлення, моніторингу та створення онлайн-форумів і дошок оголошень і ядерних ядер, включаючи phpBB, Phorum, vBulletin тощо.

Керування сайтом CMS

Тільки тому, що ви капітан вашого власного корабля не означає, що не є машинне відділення, повне спітнілі інженери і механіки. Так, ви можете соло плавати на маленькому човні - навіть по всьому світу. Щось більше, ніж 35-футовий вітрильник, і ви будете потребувати допомоги. Важливо, після побудови та оптимізації вашого сайту, вам знадобиться найняти або утримати інженера або експерта, який може тримати ваш сайт як вершину. Бази даних поступово пошкоджуються, апаратне та програмне забезпечення потрібно оптимізувати, доменні імена та сервери імен необхідно підтримувати, оновлювати та поновлювати. Від апаратного забезпечення до програмного забезпечення до оздоровчої труби, що з'єднує ваш сайт з Інтернетом, потрібно постійно садити.

Безпека сайту CMS

Сайти можуть бути вразливими з самого переднього кінця через проблеми з шаблонами, JavaScript, уразливостями в PHP на рівні серверної скриптової мови до PostgreSQL і MySQL бази даних в Apache, IIS, lighttpd і т.д., веб-сервер, Повертаючись до ОС, DNS і т.д. Переконайтеся, що всі отвори запобігаються і виправляються дуже важливо.

Оновлення сайту CMS

Оновлення CMS, всіх плагінів і модулів, а також всіх ваших служб, включаючи PHP, MySQL, BSD / Linux, не є ракетною наукою; однак, ви були б здивовані, побачивши, скільки сайтів WordPress і Drupal є місяцями, а не роками за їх безпекою на сайті і оновлень сумісності. Ви ніколи не хочете бути одним з спійманих штанів, коли справа доходить до безпеки сайту і вразливостей.

CMS Site Analytics

Google Analytics та Bing / Google Webmaster Tools займуть другий час, щоб освоїти це життя. Від налаштування та підключення вашого сайту до інструментів Google і Bing для їх інтеграції, додавання інструментів аналізу та звітування третіх сторін, а також панелей інструментів і інструментів кампанії, ми з радістю встановимо все для вас, включаючи допомогу в рекламі та служби ключових слів. Ми можемо навіть писати звіти для Вас і Вашого начальника і Вашого правління.

Моніторинг сайту CMS

Просто переконавшись, що ваш сайт завжди вгору, щоб переконатися, що ваш сайт працює на всіх циліндрах, ми можемо встановити все для вас, і ви можете зробити весь моніторинг - або ми можемо зробити це за вас. Ми можемо навіть писати звіти для Вас і Вашого начальника і Вашого правління.

Не соромтеся володіти яхтою, але наймайте екіпаж, якщо ви ще не готові до плавання. Якщо ви отримаєте мій дрейф і хочете самостійно прийняти спосіб життя яхтінгу, але або самі не володієте шаленими навичками плавання, ще не володієте екіпажем світового класу, і ще не знаєте, куди йти, тоді вам слід зателефонуйте мені або зверніться до мене електронною поштою - Тому я можу допомогти вам пілотувати ваше судно зараз, у спокійних блакитно-зелених мілководдях Карибського басейну, а також у найжорстокіших морях і в - а також з - шторму.

Якщо ви хочете більше спілкуватися в чаті, зателефонуйте мені +1 (202) 869-3210 Ext 0001 Напиши мені електронного листа , або не соромтеся самостійно розписувати 15-хвилинний дзвінок , a 30-хвилинний дзвінок або a 60-хвилинний дзвінок зі мною.

Подобається ця посада Подобається ця посада?
Зареєструйтеся на наші листи тут.


Про Кріс Авраам

Піонер в онлайн соціальних мережах і видавництві, з природним об'єктом для передбачення наступної великої справи, Кріс - інтернет-аналітик, консультант веб-стратегії і радник провідних фірм галузі. Він спеціалізується на технологіях Web 2.0, включаючи синдикацію контенту; організувати пошукову оптимізацію (SEO), керування репутацією в мережі (ORM), контент-маркетинг, онлайн-співпрацю, блоги та засоби масової інформації, створені споживачами.

Подобається ця посада?