Чи є гостьові блоги фактично варті зусиль?

  1. Чи є гостьові блоги фактично варті зусиль? Категорія: Маркетинг Опубліковано: 25 грудня 2015...
  2. Як опублікувати на бажаних веб-сайтах?
  3. Що відбувається, якщо деякі сайти не приймають вміст від аутсайдерів?
  4. Речі, які ви повинні уникати, коли гостьовий блог
  5. Речі, які ви повинні робити завжди перед початком написання публікації блогу гостей

Чи є гостьові блоги фактично варті зусиль?
  • Категорія: Маркетинг
  • Опубліковано: 25 грудня 2015
  • Автор: AltusHost

Коротка відповідь: Так.

Якщо ви займаєтеся контент-маркетингом, ви, напевно, читали / чули, що багато експертів говорять про гостьові блоги як ключовий елемент для зростання аудиторії та просування вашого бренду в Інтернеті.

Ніл Патель , Ренд Фішкін , всі хлопці в Буфер - всі вони бачать гостьові блоги як чудовий спосіб розширити мережу і завоювати все більше і більше потенційних клієнтів.

Я повинен сказати, що я з ними згоден. На мою думку, якщо ви є експертом у своїй галузі, і ви отримали можливість продемонструвати свої знання на надійному веб-сайті іншої сторони - немає причин, чому ви не повинні йти на це.

Такі речі роблять чудеса для вашого онлайн присутності. Крім того, гостьові блоги можуть допомогти вам заробити цінні посилання та встановити міцні відносини з провідними гравцями у вашій ніші.

Навіть як дитинчата в галузі, гостьові блогери, якщо вони відкривають всі правильні двері, можуть миттєво стати авторитетними особами серед своїх однолітків.

Є багато переваг, які ви можете заробити від появи на сайтах інших людей.

Гостьові блоги - це цінна SEO та стратегія соціальних медіа як для блогерів, так і для власників сайтів, які отримують і публікують свій вміст. Як? - Ну, тому що, в цьому сценарії, блогер і власник сайту перетинають один одного.

Гостьові блогери, як правило, приписують свою роботу власником блогу, включивши посилання на веб-сайт гостя-блогера. У більшості випадків обидві ці сторони мають тенденцію ділитися своїм свіжовидавленим матеріалом зі своєю аудиторією, тому вони можуть розраховувати на подвійну експозицію.

У ці дні, особливо після того, як змінився останній алгоритм Google, розміщення вашого вмісту на всіляких відповідних джерелах по всьому Інтернету, по суті, стало необхідністю для всіх підприємств, які хочуть зробити його великим в Інтернеті.

Хоча більшість онлайн-бізнесменів гостьовий блог тільки для Google рейтингу, коли я роблю це, я схильний думати про всі інші переваги, а також. Для мене твердий пост для гостей, якщо він написаний і розроблений правильно, може бути дуже цінним для клієнтів, які читають його на певному блозі компанії чи галузі.
Хоча більшість онлайн-бізнесменів гостьовий блог тільки для Google рейтингу, коли я роблю це, я схильний думати про всі інші переваги, а також

Якщо я, наприклад, напишу цінне та привабливе вміст про веб-хостинг і опублікую його на сайті, на якому активно слідують люди, яких я хочу охопити (малий і середній бізнес), шанси, я буду побачити значне збільшення трафіку на моєму власному веб-сайті.

Як? - Це просто. Я викличу їх уяву. Якщо їм подобається те, що я написав, мій вміст спровокує їх дізнатися більше про мене. Хто я? Що мені робити? Де я можу працювати? Чи є у мене інші цікаві ідеї для обміну? І т.д.

Я побачу нові набори очей, що прокочуються по всьому моєму веб-адресу, з яким я хочу будувати відносини, і, врешті-решт, робити бізнес знову і знову.

Отже, перш ніж продовжувати глибше аналізувати цю тему, давайте спочатку отримаємо всі основні права:

Що таке гостьовий блог?

Гостьові блоги є формою маркетингового контенту найбільш успішних онлайн-компаній, які використовують для залучення нових користувачів на свій сайт.

Це все про написання повідомлень у блозі для іншого блогу, який пов'язаний з вашою сферою знань або ніші. Ваша мета тут полягає в тому, щоб забезпечити читачам чітку, цікаву та переконливу статтю, яка допоможе вам отримати відповідну експозицію та придбати тонну цінних посилань.

Тепер, коли ми це зрозуміли, спробуємо зосередитися на деяких більш складних питаннях про блог-гісти, наприклад:

Як опублікувати на бажаних веб-сайтах?

Є багато способів, як ви можете опублікувати свій вміст на блозі іншої особи або компанії. Перш за все, щоб відвідати їх веб-сайт і подивитися, якщо вони мають якийсь наперед визначений гостьовий блог політики. Чи приймають вони вміст від людей за межами їхніх стін, і якщо так, то які правила ви повинні дотримуватися, щоб побачити текст на своєму веб-сайті.

Якщо це не так, то почніть з підходу до власників блогу, які стосуються вашої галузі, і пропонуйте гостю блогу на своєму сайті безкоштовно, звичайно.

Якщо це не так, то почніть з підходу до власників блогу, які стосуються вашої галузі, і пропонуйте гостю блогу на своєму сайті безкоштовно, звичайно

В основному існує 5 кроків для відображення вашого вмісту на сайті інших користувачів:

1. Знайдіть потрібних видавців.
2. Перевірте свій веб-сайт, щоб дізнатися, чи є у них рекомендації щодо подання. Якщо так, то обов'язково дотримуйтеся всіх їхніх правил.
3. Напишіть щось, що, на вашу думку, вони захочуть.
4. Надіслати його.
5. Повторіть 1-4 для інших публікацій, поки ви не опублікуєте.

Що відбувається, якщо деякі сайти не приймають вміст від аутсайдерів?

Найбільш популярні сайти, які дійсно не приймають гостьові посади, створили достатню кількість читачів, щоб платити співробітникам авторів для створення вмісту, який вони вважають «корисними». Однак, якщо ваша мета тут полягає в тому, щоб представити свій вміст на цих точних веб-адресах, то я абсолютно впевнений, що більшість з них не задушить вас, якщо ви дійсно дасте їм те, що вони можуть вважати цікавою для своєї аудиторії - вони Опублікую його.

Отже, маючи все це на увазі, ви можете розглянути можливість витягання електронної пошти та подання листа з однією сторінкою з провідним пунктом, що детально описує, як ви плануєте розробити статтю.

Переконайтеся, що ви не перекриваєтеся тут, і надайте їм остаточну версію вмісту. Вам не потрібно більше трьох-чотирьох абзаців, щоб продати свою історію. Якщо вони не кусають, вони не кусають.

Якщо вони приймуть ваш вміст, ви можете поговорити з ними про те, що він посилається на ваш сайт. Це важлива частина рівняння. Чому? - Ну, тому що зворотні посилання можуть допомогти вам загнати клієнтів на ваш сайт і бізнес, і краще оцінити ваше ім'я в SERP.

Речі, які ви повинні уникати, коли гостьовий блог

Хоча гостьові блоги - це досить проста концепція, є ще пара правил, які потрібно поважати, якщо ви хочете, щоб вони йшли гладко:

1. Ніколи не згадуйте свої продукти та послуги безпосередньо : Перш ніж написати навіть одне слово, ви повинні розуміти, що блоги інших людей - це не просто вільний рекламний простір для вас і вашої компанії. Вони не зацікавлені в публікації оголошень і продажів. Ні, їхня мета полягає в тому, щоб забезпечити своїх читачів цінним контентом.
1

Якщо ви дійсно хочете поговорити про свій контент, переконайтеся, що ви робите це таким чином, так що не відчуваєте, що продаєте їх свій продукт. Створіть свій контент навколо проблеми та запропонуйте рішення.

2. Будьте ввічливі : при написанні для іншої сторони, дуже важливо, щоб ви намагалися не зневажати кого-небудь своїм вмістом. Відкиньте всі свої особисті погляди, ваша місія тут не повинна провокувати кого-небудь своїм письмом, ані гніти конкретну групу людей.

Якщо власник блогу бачить ваш вміст як щось, що може виставити його чи певну небезпеку, шанси, що ви не будете опубліковані.

3. НІКОЛИ не сперечайтеся з власником блогу : все, що ви пишете, що не згоден з власником певного веб-сайту, на якому ви намагаєтеся опублікувати його, буде коштувати вам свого виступу перед його натовпом.

НІКОЛИ не сперечайтеся з власником блогу : все, що ви пишете, що не згоден з власником певного веб-сайту, на якому ви намагаєтеся опублікувати його, буде коштувати вам свого виступу перед його натовпом

Крім того, він створить погану кров між вами та тими, хто має певний вплив на вашу цільову нішу. Ви цього не хочете. Обов'язково грайте за правилами. Коли ви думаєте про це, ви їхній гість, і ніхто не любить його, коли хтось приходить в їхній будинок і починає говорити людям, як робити свою роботу, що думати і що відчувати.

Речі, які ви повинні робити завжди перед початком написання публікації блогу гостей

Щоб протиставити перший список, пропонуємо кілька корисних порад, які допоможуть вам отримати максимальну користь від своїх прихильників блогу:

1. Дослідіть блог, перш ніж подати статтю : Я знаю, що це здається дивним, але я не можу сказати, скільки разів я отримував статті від людей, які явно ніколи не відкривали свій блог, перш ніж вони надіслали мені свій вміст.

Наприклад, я запускаю блог веб-хостингу. Мої цільові аудиторії малого та середнього бізнесу в Інтернеті, і я роблю все можливе, щоб адаптувати вміст, який може бути корисним для них.

Не так давно, я отримав лист від одного джентльмена, який хотів, щоб я опублікував його текст про розкішні наручні годинники на моєму сайті.

Як цей вміст міг би бути корисним для мене або моєї аудиторії? Природно, я з повагою відкидав його текст.

2. Ніколи не пишіть про тему, яка вже була висвітлена в цьому блозі . Такі речі повертають нас до досліджень. Ніхто у своєму розумі не публікує дві статті, що охоплюють точно таку ж річ. Перш ніж почати писати для певного сайту, переконайтеся, що ви охоплюєте тему, яка досі не була вивчена на цій конкретній веб-адресі.

3. Попросіть переглянути його ще раз, перш ніж опублікувати : Наприкінці дня ми всі люди, і це означає, що ми всі помиляємося. Ось чому важливо перевіряти певний вміст стільки разів, скільки можливо, перш ніж він почне працювати. Хто знає, можливо, хтось видалив слово або вирок випадково. Ці речі відбуваються.

Ці речі відбуваються

Крім цього, було б нормально запитати власника сайту, коли він чи вона планує опублікувати ваш контент. Ви не хочете знаходитись в ситуації, коли ви повинні наводити курсор на сайт протягом декількох днів і тижнів, сподіваючись, що ваш текст магічно покаже себе на вершині сторінки свого блогу.

Велике спасибі за прочитання цієї статті. Сподіваюся, це було для вас корисним. Якщо у вас є що-небудь додати на цю тему, не соромтеся писати, що ви думаєте в розділі коментарів нижче.

Це зараз,
Знову побачимося,
Goran @ AltusHost BV

Чи є гостьові блоги фактично варті зусиль?
Як опублікувати на бажаних веб-сайтах?
Що відбувається, якщо деякі сайти не приймають вміст від аутсайдерів?
Як?
Як?
Хто я?
Що мені робити?
Де я можу працювати?
Чи є у мене інші цікаві ідеї для обміну?
Що відбувається, якщо деякі сайти не приймають вміст від аутсайдерів?