Чи повинні письменники знати SEO?

  1. Про Хізер Ллойд-Мартін

Чи читали ви сторінки продажів, які кричать: «Вам не потрібно знати SEO! Наше програмне забезпечення робить це все! "

Вирішення вашого SEO написання біди з програмним забезпеченням звучить так просто . Вам не доведеться турбуватися про використання ключової фрази, створення ідеальної довжини назви або структурування посилань. Просто подайте копію і пуф! миттєва оптимізація допомоги! Насправді, продажна копія для одного плагіна SEO навіть говорить: "Ми йдемо через кожен крок: немає необхідності наймати або бути експертом SEO."

Звучить чудово, чи не так? Ось питання: чи потрібно навіть знати SEO, якщо плагін може зробити все це? Іншими словами - чи можна довіряти інструментам письма SEO, або ж письменникам ще потрібно знати SEO? Ось як це думати.

Машини не можуть замінити людей (ще!)

SEO інструменти надзвичайно корисні і заощаджують час маркетологів. Ми покладаємося на них щодня. Але їх рекомендації - це саме: рекомендації. Письменник (або SEO) робить остаточний виклик оптимізації. Іноді має сенс дотримуватися рекомендацій, а іноді - не.

Наприклад, я отримав листи від моїх студентів, які пишуть: «Плагін Yoast SEO для WordPress говорить мені [заповнити порожній]. Чи повинен я робити це, навіть якщо це не дуже добре працює зі сторінкою? ”Плагін повідомляв їм одне, а їхній досвід написання іншим.

Будь ласка, знайте, що я люблю і дуже рекомендую SEO SEO для WordPress плагін і багато інших експертів SEO теж. Це хороший плагін, який обробляє багато вигадливих SEO матеріал за кадром. Крім того, він дозволяє переглядати назву та опис, перевіряти читабельність та багато іншого. Чорт, я використовую його на своєму власному сайті!

Але крім швидкої перевірки, я не слідую рекомендаціям контрольного переліку Yoast як євангеліє. Чому? Іноді після виконання рекомендацій можна було б зіткнутися з потоком копірайтингу. Можливо, існує причина, чому я не використовую ключове слово фокусу в назві, або не включаю ключове слово фокусу в першому абзаці. Або я вибираю посилання певним чином.

Я не можу слідувати кожній рекомендації, але я знаю, що стратегія SEO сторінки все ще звучить.

Наприкінці дня, хороше письмо SEO пов'язує з читачем і перетворює. Це не тому, що вона відганяє різні «ось як оптимізувати все ідеально». Навіть Yoast визнає, що "практично неможливо" отримати "зелену кулю" для кожного пункту контрольного списку.

Крім того, деякі інструменти як і раніше використовують щільність ключових слів як позицію балів. Це означає, що автори все ще збігаються з ключовою фразою точно кілька разів, щоб задовольнити міфічну щільність ключових слів. Вони не знають нічого кращого. Вони просто роблять те, що інструменту говорить їм робити.

Ось чому SEO знання має вирішальне значення. Ви не можете розумно розірвати «правила» SEO (або ігнорувати такі речі, як щільність ключових слів), якщо ви не знаєте, що ви робите. Ні, якщо ви хочете, щоб сторінка позиціонувалася. Крім того, у сучасному світі більш складні посади (наприклад, довгострокові повідомлення або повідомлення, які використовують дуже конкурентоспроможні ключові фрази) вимагають розумної, керованої людиною стратегії. Без деяких знань SEO, ви не будете знати, як структурувати сторінку, досліджувати ключові фрази і використовувати всі можливості.

Хочете успіху? Використовуйте комбінацію знань і спеціалізованих інструментів

SEO інструменти для написання пропонують хороші дані. Вони полегшують наше життя. Вони можуть допомогти нам визначити можливості, які ми могли пропустити. Використовуйте їх. Люблю їх. Просто знайте, що ви не можете встановити плагін SEO і очікувати, що ваші письмові виклики магічно зникнуть.

Замість цього навчити своїх письменників SEO писати кращі практики. Покажіть їм "чому" за "робити це" SEO-стилі керівництва. Навчіть їх, як читати дані SEO, і дайте їм знати, коли це доречно перевизначити пропозиції. Наприклад, можуть бути випадки, коли ви хочете бути на 100% впевнені, що головна фраза знаходиться в назві. Інший раз, письменник може мати більше творчої кімнати для переміщення. Навчання письменників допомагає кожному (і залишається) на тій же сторінці SEO.

(Як бонус, навчені письменники також потребують меншого редагування. Вони знають, коли потрібно використовувати ключові фрази, коли відступати, і як писати заголовок, який можна натиснути. одна з кожних двох робочих місць для написання зараз потребує навичок SEO .)

Так, SEO інструменти для запису є фантастичними. Але вони більш фантастичні, коли освічені SEO письменник використовує їх. Маючи обидва в своєму маркетинговому арсеналі, це потужна комбінація.

Подобається ця посада Подобається ця посада?
Зареєструйтеся на наші листи тут.


Про Хізер Ллойд-Мартін

Описаний як швидкий розмовляючий, вогненний рудий, Хізер Ллойд-Мартін - 20-річний ветеран маркетингу, визнаний автор і вважається піонером копірайтингу SEO. Визнані в усьому світі як перше покоління експерт з маркетингового пошуку, її життя розділене між переглядом танцю пошукових систем і визначенням точних стратегій копірайтингу прямої відповіді, які змушують людей купувати.

Основні моменти кар'єри:

  • Профільовані в книзі Інтернет-маркетинг Героїв як піонер SEO копірайтингу.
  • У книзі The Complete Social Media Manager's Guide: Основні інструменти та тактика для успіху в бізнесі згадується як генетичний маркетинговий онлайн-маркетинг.
  • Попередній голова Ради з маркетингу пошукової системи Асоціації прямого маркетингу.
  • Розробник SEO Копірайтинг Програма сертифікації , єдиною галуззю, схваленою навчальною програмою навчання SEO копірайтинг кращих практик.
  • Проголосувала однією з найкращих жінок 2012 року у сфері SEO та була номінована в 2013 році.
  • Член Консультативної ради SEMpdx і служить на дошці Американські письменники і художники , Inc.
  • Цитується і цитується в багатьох публікаціях, включаючи The Huffington Post, Журнал цільового маркетингу, Журнал підприємців та інші.

Представляючи індустріальні події, це одна з пристрастей Хізер, і вона часто перетинає часові зони на шляху до свого наступного виступу. Ви можете бачити, як вона говорить Школа бізнесу Дардена , Стратегії пошуку , SMX , Маркетинг малого бізнесу розв'язаний , PubCon і безліч інших подій. У вільний час вона любить божевільні подорожі, виснажливі тренування, екстра-гарячі соєві лати Starbucks і гуляти з чоловіком, двома собаками і одним котом у Вест Лінн, штат Орегон.

Звучить чудово, чи не так?
Ось питання: чи потрібно навіть знати SEO, якщо плагін може зробити все це?
Іншими словами - чи можна довіряти інструментам письма SEO, або ж письменникам ще потрібно знати SEO?
Чи повинен я робити це, навіть якщо це не дуже добре працює зі сторінкою?
Чому?
Хочете успіху?
Подобається ця посада?