Чи впливає термін реєстрації домену на просування?

  1. Термін реєстрації домену: що це взагалі таке?
  2. Ну так впливає чи ні?

Це один з найбільш актуальних питань Це один з найбільш актуальних питань. Давайте розбиратися, чи впливає термін реєстрації домену сайту на просування самого сайту.

Термін реєстрації домену: що це взагалі таке?

Під терміном реєстрації домену можна розуміти цілих два поняття: вік самого доменного імені або те, на який термін це доменне ім'я продовжено.

Вік домену - це час (у днях, місяцях, роках) з моменту його реєстрації і по сьогоднішній день. Якщо домен був зареєстрований давно і добре відомий пошуковим системам, то це відіграє певну роль в просуванні сайту. Якщо ж домен з'явився недавно (пару тижнів або місяців тому), то пошукові системи відносяться до нього з настороженістю - раптом це «сайт-одноденка».

Крім віку домена є таке поняття як термін, на який той чи інший домен продовжений. Зазвичай все продовжують домени на рік і в цьому немає нічого поганого. У деяких випадках домени продовжують на кілька років вперед.

Ну так впливає чи ні?

Якщо Ваш сайт тільки з'явився і доменне ім'я зовсім нове, то цілком можна оплатити домен на пару років вперед. Що це дасть? Так Ви покажете пошуковим системам, що Ваш сайт створений на довгострокову перспективу. Але відразу зазначимо, чекати від цього фактора якогось «вау-ефекту» не слід.

Інша справа, що молодий сайт навряд чи зможе відразу досягти показників більш популярного і розкрученого конкурента, у якого роками публікувався контент, про який постійно говорили в інтернеті. І пошукові системи це розуміють.

Правда є нюанс: якщо Ви купуєте домен, який уже мав якусь історію, то шанси, що Ваш сайт пошуковики сприймуть більш позитивно, будуть вище. Правда не помиліться і не купите домен з поганою репутацією. Наприклад, попередній власник цілком міг торгувати посиланнями і потрапити під фільтри пошукових систем.

До слова, у Яндекса є алгоритм Однорукий бандит, який довільно показує на перших місцях маловідомі, молоді сайти і аналізує результати. Якщо аудиторії новоспечений сайт сподобався, то шанси на утримання в перших рядках Яндекса зростають. Як Яндекс аналізує, що сайт сподобався людям? Завдяки Яндекс Метриці, проведеним людьми часу на сайті і багатьом іншим поведінкових факторів.

Крім віку домена є ще кілька сотень інших чинників, які враховують пошукові системи, і ці фактори можуть надати і надають на сайт ще більший вплив. У нас є проекти з новими доменами, що виходили в ТОП в рекордні терміни - буквально після 1,5-2 місяців. А є й такі, де домену було кілька років, але просунути сайт на перші місця не вдавалося.

Все залежить від технічного стану сайту, його наповнення та поновлення, оптимізації сторінок, поведінки людей на сайті, наявності згадок в ЗМІ, поведінки людей на сайті і багатьох інших факторів. Вікові показники доменного імені стоять далеко не на перших місцях за значимістю. До того ж, молодість сайту - це недолік, який дуже швидко проходить, і краще витратити час сили на розвиток сайту ..

Сподіваємося, наша стаття була для Вас корисною. За допомогою в просуванні Вашого сайту Ви завжди зможете звернутися в нашу компанію.

Термін реєстрації домену: що це взагалі таке?
Ну так впливає чи ні?
Термін реєстрації домену: що це взагалі таке?
Ну так впливає чи ні?
Що це дасть?
Як Яндекс аналізує, що сайт сподобався людям?