Де Купити Контент для англомовних сайтів

  1. 1. Constant-content
  2. 2. Iwriter
  3. 3. Знайомі копірайтери

Контент для англомовних сайтів - важлива складова для просування в англомовному секторі. Оскільки це моя основна спеціалізація - просування англомовних сайтів, хочу поділиться досвідом де і як я купую контент.
Мушу зазначити, заняття досить захоплююче. Пошук хорошого копірайтера, саме для потрібної тематики, зазвичай займає достатню кількість часу. Однак, якщо я його знаходжу, то отримую порцію позитивних емоцій.

Отже, де я купую контент для англомовних сайтів? В основному, це 2 біржі і знайомі копірайтери.

1. Constant-content

Constant-content

Про цю біржу я вже писав у статті про просування англомовних сайтів . Дану біржу я використовую, якщо мені потрібні якісні дорогі тексту, оскільки тут створення тексту розміром в 400-500 слів буде коштувати від 30 до 100 доларів США за текст. Можна вибирати будь-який тип тексту від простої статті до прес-релізу. Варто відзначити, що на цій біржі досить серйозна перевірка і підхід до рівня копірайтерів. Більш того, на біржі офіційно заборонено робити рерайт текстів, якщо Ви будете вказувати джерело в завданні. Це говорить, перш за все про високий клас підходу до роботи і законодавству, щоб потім не виникало проблем у замовників, і звичайно, самої біржі.

На біржі є можливість купувати статті в одинарне користування із зазначенням автора (Buy Usage), унікальне користування із зазначенням автора (Buy Unique) і повне користування на Ваш розсуд (Buy Full).

Ще один трюк, який я використовую, якщо необхідно купувати статті для блогів і багато різної тематики. Шукаю відповідні статті, де є позначка «or Best Offer» (як на картинці).

Шукаю відповідні статті, де є позначка «or Best Offer» (як на картинці)

І торгуюся з копірайтером. Система дозволяє знижувати вартість пропозиції на дві третини, тобто якщо стаття коштує 30 доларів США, її можна запропонувати купити за 11 доларів США. Посилаю запит на торг. І чекаю відповіді. Раз на раз не доводиться, але в середньому, 10-15% всіх моїх заявок завершуються успіхом.

Реєстрація в Constant-content.com

2. Iwriter

IWriter - недорога альтернатива constant-content
IWriter - недорога альтернатива constant-content. До речі, її описував (сам!) Михайло Шакін, як біржу, якою користується сам для просування англомовних сайтів. Текст на 400-500 слів у досить якісних копірайтерів, тут коштує 15-20 доларів США. Рерайт - 10-15 доларів США. В принципі, все дешево і сердито. Ідеальне рішення для тих, у кого замовник на просування - скнара.

Реєстрація в Iwriter.com

3. Знайомі копірайтери

У знайомих копірайтерів замовляю також тексту. Варто відзначити, що я віддаю перевагу носіям мови, тобто рекомендую користуватися послугами саме жителів США або Канади. Як написання, є сотні деталей, які більш доступні саме людям, які виросли в мовному середовищі. Я не кажу, що російськомовні випускники філфаків з англійської писатимуть статті гірше, проте, потенційно якщо російськомовний зможе написати за якістю текст на 99%, то англомовний копірайтер має можливість написати текст за якістю на 100%. Більш того, якщо Ви купуєте тексту на жіночу або споживчу тематику, то саме місцевий копірайтер в США, Канаді чи Британії - найкраще рішення. Тому що вони знають багато дрібниць, які недоступні людині з іншої країни.

Де знайти таких копірайтерів? Дуже просто, на їх блогах, вбийте в Google, наприклад, «content writing services» і зможете знайти десятки персональних блогів таких авторів. Також рекомендую почитати більше статей в розділі англомовне просування . У розділі я написав вже більше 10 статей, присвячених просуванню в США і Канаді.

Я в свою чергу, відразу пропоную замовнику, знайти якісного копірайтера по тематиці сайту, який просувається. І обов'язково прошу його це робити самостійно. Таким чином, він знає, що платить гроші копірайтер за роботу і не платить зайвих грошей мені. Я, в свою чергу, отримую якісний контент без навантаження, що дуже добре допомагає в просуванні сайту.

Це мої основні джерела покупки контенту для англомовних сайтів. Вже користуюся ними близько 3-х років. Вдалого англоконтентінга :)

Отже, де я купую контент для англомовних сайтів?
Де знайти таких копірайтерів?