Диплом по SEO, інтернет маркетингу і рекламі: сео-оптимізація і просування сайтів в пошукових системах - готова дипломна і курсова робота

Тут викладений мій SEO диплом.

Диплом з просування сайту є унікальним у своєму роді. Дана тематика ще не отримала сильного поширення в дипломних і курсових роботах під час навчання у ВНЗ. Актуальність SEO диплома полягає в тому, що просування сайтів набуло особливого поширення в останні роки, у зв'язку зі збільшенням частки інтернет-комерції в повсякденному житті, тому захист такого диплома не має підвищеної складності.

На моєму сайті я викладу свій диплом з просування сайту, його офіційна тема - «Розробка методики просування сайту в пошукових системах Яндекс і Google». Диплом писався з використанням авторитетних джерел по SEO, які вказані в бібліографії. Робота містить теоретичну і практичну (просування сайту лабораторії) частини, а також глави по техніко-економічному обґрунтуванню та безпеки життєдіяльності (що порадує майбутніх інженерів-фахівців).

Робота містить теоретичну і практичну (просування сайту лабораторії) частини, а також глави по техніко-економічному обґрунтуванню та безпеки життєдіяльності (що порадує майбутніх інженерів-фахівців)

Теоретична частина диплома з просування сайту (SEO) включає в себе

  • аналіз існуючих стратегій і методик просування сайту
  • суть і оптимізація внутрішніх і зовнішніх чинників ранжирування пошукових систем
  • внутрішнє ранжирування посилань
  • методи нарощування посилальної маси

Окрема глава по пошуковим системам включає в себе як загальні принципи роботи всіх пошукових систем, так і окремих - Яндекса і Google, а також проведено аналіз відмінностей принципів роботи Яндекс і Google. Особливу увагу приділено тенденції розвитку пошукових систем.

Окремо розглянуті інструменти, використовувані при просуванні сайту, як онлайн, так і десктопних.
Практична частина SEO-диплома є самостійною розробкою студента, на основі величезної кількості вивченої літератури по SEO просування сайтів. Були проведені:

  • технічний аудит сайту
  • SEO-аудит сайту
  • рекомендації по сайту в результаті проведеного аудиту - внутрішня оптимізація, зовнішня оптимізація (нарощування зовнішніх посилань)
  • аналіз ефективності проведених SEO-робіт

SEO диплом по розробці методики просування сайту оформлений у відповідності з усіма ГОСТами, що дозволить заощадити вам купу часу SEO диплом по розробці методики просування сайту оформлений у відповідності з усіма ГОСТами, що дозволить заощадити вам купу часу

Якщо ви вибрали собі тему для диплома або курсової роботи по просуванню сайтів і не хочете витрачати на це багато часу (або дата здачі вже зовсім скоро ...), Напишіть мені про це, і ми домовимося про передачу диплома.

Також викладу презентацію до захисту диплома по SEO, яку також можна використовувати в якості роздаткового матеріалу.