Дослідження ключових слів для SEO, використовуючи Bing Ads Excel плагін

 1. Знайдіть ключові слова на основі вмісту веб-сторінки
 2. Розширення ключових слів: отримання ідей з ключових слів зі списку насіння
 3. Знайдіть пошукові фрази, які включають ваше ключове слово
 4. Асоційовані ключові слова: інші ключові слова: Люди торгуються
 5. Схожі запити: Знайти схожі ключові слова
 6. Вік та ґендерна інформація
 7. Шаблони досліджень ключових слів:

Не дивно, що індустрія SEO часто спирається на інструменти, призначені для наших платних пошукових братів, особливо коли йдеться про дослідження ключових слів. Один конкретний платний інструмент пошуку, який може допомогти з дослідженням ключових слів SEO Bing Ads Intelligence (BAI) . Хоча він менш відомий, ніж його колега Google, Планувальник ключових слів Google Bing Ads Intelligence (BAI) забезпечує відмінний набір інструментів для дослідження ключових слів безпосередньо в Excel.

Інструмент Bing Ads Intelligence, як інструмент SEO, перевершує (каламбур ненавмисний), забезпечуючи швидкі та прості ідеї щодо ключових слів. Однак відмінності між різними методами генерування ідей ключових слів у інструменті не дуже зрозумілі. Ця посада повинна служити керівництвом для розуміння цих методів, розповсюдження їх відмінностей і демонстрації того, як вони можуть бути використані для дослідження ключових слів у SEO.

Щоб розпочати роботу, закрийте Excel і скачати Bing Ads Intelligence з цієї сторінки . Щоб додати плагін до Microsoft Excel, дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Після встановлення просто увійдіть до свого облікового запису Bing Ads з призначеної навігаційної вкладки в Excel, щоб розпочати використання одного з кращих безкоштовних інструментів дослідження ключових слів, доступних для SEO.

Примітка. Щоб використовувати плагін, потрібно мати обліковий запис Bing Ads, але ви не зобов'язані запускати PPC-кампанію.

Знайдіть ключові слова на основі вмісту веб-сторінки

Bing Ads Intelligence можна використовувати для визначення релевантних ключових слів для вже існуючої сторінки веб-сайту на основі вмісту сторінки.

Щоб скористатися цією функцією, вкажіть URL-адресу сторінки (або максимум 20 URL-адрес сторінки) у стовпці електронної таблиці Excel, а потім перейдіть на вкладку Bing Ads Intelligence і виберіть Додаткові дослідження -> Ключові слова веб-сторінки . Результат дасть вам список ключових слів з оцінкою від 0 до 1, що представляє ймовірність того, що ключове слово має відношення до сторінки.

Ця функція дійсно чудова для використання зі списком сторінок конкурентів, для розуміння їхнього фокусування ключових слів.

Розширення ключових слів: отримання ідей з ключових слів зі списку насіння

Іншим способом, за допомогою якого Bing Ads Intelligence може допомогти вам у дослідженні ключових слів, є "Розширення ключових слів". Розширення ключових слів можна використовувати для створення ідей ключових слів із початкового списку ключових слів. Рекомендується створювати список ключових слів за допомогою мозкового штурму мети вашого веб-сайту, намагаючись взяти на себе роль пошукача та зрозуміти їхню мету пошуку. Звичайно, це лише рекомендація, і ваш список посівних даних також може бути створений за допомогою функції «Веб-сторінки» або інших бажаних засобів.

Функція розширення ключових слів дуже схожа на функцію "Отримати ідеї" в Планувальнику ключових слів Google. Для ключового слова "автомобіль" вам будуть представлені такі результати, як "дилери автомобілів" і "уживані автомобілі".

Щоб скористатися цією функцією, перейдіть на вкладку меню Інтелект оголошень Bing у Excel і виберіть Додаткові дослідження -> Розширення ключових слів .

Примітка: ключові слова, створені за допомогою "Розширення ключових слів", такі ж, як і якщо ви вибрали "Пропозиції ключових слів" на вкладці BAI. Різниця полягає в тому, що опція "Пропозиції щодо ключових слів" надає додаткові дані КПП, такі як тип відповідності, середня CPC та обсяг пошуку. Ці функції можуть використовуватися як взаємозамінні.

Vs.

Знайдіть пошукові фрази, які включають ваше ключове слово

Функція "Пошук за ключовим словом" чудово підходить для створення ключових слів середнього та довгого хвоста. Він знаходить фрази, які містять ваше ключове слово. Наприклад, використовуючи цю функцію за ключовим словом "фентезі-футбол" (здогадуйтеся, який день я написав), ви отримаєте ключові фрази, такі як "провідні фентезі-футболісти" і "безкоштовні флеш-футбольні шпаги". Якщо ви запускаєте фентезі-футбольний блог, то зараз у вас є чудові ідеї щодо вмісту.

Щоб скористатися інструментом "Пошук за ключовим словом", перейдіть у розділ Додаткові дослідження -> Пошук за ключовим словом . Ця функція обмежена до 5000 ключових слів одночасно, але це не повинно робити великої різниці, враховуючи те, що ключові слова з більшою довжиною краще підходять для ідей для вмісту, а не для ключових слів, які використовуються для оптимізації існуючої сторінки.

Ця функція обмежена до 5000 ключових слів одночасно, але це не повинно робити великої різниці, враховуючи те, що ключові слова з більшою довжиною краще підходять для ідей для вмісту, а не для ключових слів, які використовуються для оптимізації існуючої сторінки

Асоційовані ключові слова: інші ключові слова: Люди торгуються

Функція "Асоційовані ключові слова" знаходить інші ключові слова, на які посилаються люди в мережі оголошень Bing і Yahoo для даного ключового слова. Google AdWords надасть вам подібну інформацію, але тільки після того, як пройшов певний час для платної кампанії через "Ключові слова аукціону". Ця функція надає деякі цікаві відомості, даючи уявлення про те, що в основному є результатом дослідження ключових слів інших людей.

Наприклад, «фентезі-футбол» випустив «футбольні новини». Це має сенс, тому що люди, які шукають інформацію, що стосується своєї фантастичної футбольної команди, хочуть мати загальних гравців і футбольних новин і не обов'язково будуть шукати тільки «фантастичний футбол». Ліміт для цієї функції становить 20 000 ключових слів і доступний через Додаткові дослідження -> Пов'язані ключові слова .

Ліміт для цієї функції становить 20 000 ключових слів і доступний через Додаткові дослідження -> Пов'язані ключові слова

Схожі запити: Знайти схожі ключові слова

Функція "Пов'язані обшуки" дає змогу ознайомитися з іншими пошуками ключових слів, здійсненими користувачами в межах пошукової сесії. Наприклад, широкий запит для “Volkswagen” пізніше стає більш витонченим протягом однієї сесії користувача з пошуком “Volkswagen Star Wars Commercial”.

Функція доступна за допомогою Додаткових досліджень -> Пов'язані запити і обмежена до 5000 ключових слів вводу одночасно.

Функція доступна за допомогою Додаткових досліджень -> Пов'язані запити і обмежена до 5000 ключових слів вводу одночасно

Вік та ґендерна інформація

Можливо, найхолоднішою функцією Bing Ads Intelligence є можливість розпізнавати інформацію про вік і стать для ключових слів. Хоча ці дані походять від Bing і Yahoo, що представляє дещо інший демографічний показник, ніж Google, все ще дуже цікаво вивчити цю інформацію в рамках дослідження ключових слів.

Щоб скористатися цією функцією, перейдіть на вкладку Bing Ads Intelligence і натисніть Додаткові дослідження -> Вікові групи та гендер .

Щоб скористатися цією функцією, перейдіть на вкладку Bing Ads Intelligence і натисніть Додаткові дослідження -> Вікові групи та гендер

Наприклад, особливості вказують на те, що більшість людей, які шукають «Обручки», є жінками віком від 25 до 34 років, а не чоловіками, які відповідають за покупку.

Це, безумовно, корисна інформація, яку потрібно враховувати під час надання рекомендацій щодо вмісту на сторінці.

"Обручки"

Вік 18-24

Вік 25-34

Вік 35-49 років

Вік 50-64 років

Вік 65+

Жінка

Чоловічий

19,26%

33,38%

29,06%

15,42%

2,89%

64,75%

35,25%

Шаблони досліджень ключових слів:

BAI також надає деякі дійсно корисні користувацькі шаблони досліджень ключових слів, доступні для завантаження з модуля. Нижче представлені деякі з моїх улюблених:

 • "Geo Expander"
  • Geo Expander відмінно підходить для локальних досліджень ключових слів SEO. Ви можете легко додати локальні модифікатори до базового ключового слова. Наприклад, всі 50 станів будуть автоматично додані до ключової фрази "автомобілі в [стан]".
 • "Генератор множини / окремого ключового слова"
  • Для списку з 5000 максимальних ключових слів цей шаблон додасть множину версії. Для слів типу "дитина" форма множини правильно представлена ​​як "діти".
 • "Оптимізатор порядку слів"
  • Для ключової фрази, складеної з декількох ключових слів, оптимізатор порядку слів буде генерувати всі впорядковані зміни цієї фрази. Наприклад, фраза "Manhattan car dealer" також дасть "дилер автомобілів Manhattan".
 • "Генератор списку ключових слів"
  • Цей шаблон є таким же, як використання нового списку ключових слів "Помножити ключові слова", щоб отримати нові ідеї щодо ключових слів у Планувальнику ключових слів Google. Генератор списку ключових слів, однак, дозволяє множити п'ять списків, а не максимум три дозволених у Планувальнику ключових слів Google. Ця функція дозволяє знайти кожну комбінацію ключових слів для певного набору ключових слів, поєднуючи різні списки ключових слів.

Ця функція дозволяє знайти кожну комбінацію ключових слів для певного набору ключових слів, поєднуючи різні списки ключових слів

Шаблон генератора списку ключових слів у службі Bing Ads Intelligence

Шаблон генератора списку ключових слів у службі Bing Ads Intelligence

Обмежена версія шаблону списку ключових слів від Google - функція "розмножити ключові слова"

BAI є одним з кращих безкоштовних інструментів для дослідження ключових слів. Вона здатна повертати інформацію про обсяг пошуку для Bing і Yahoo, але це найкраще використовувати в SEO для створення ідей для ключових слів. Після того як у вас є повний список ключових слів, вставте ключові слова у ваш улюблений текстовий редактор, як Notepad (я фанат Notepad ++ на Windows і BBEdit для користувачів Mac) і завантажувати до програми планування ключових слів Google, щоб отримати пов'язані обсяги пошуку Google. Удачі і насолоджуйтеся дослідженням ключових слів з BAI.

Цей пост спочатку з'явився на Каталізатор .