Є SEO можливості зростання або скорочення?

Це наше екзистенційне питання, як SEO професіонали - чи SEO все ще зростає? Або ж дії Google зменшили потенціал можливостей? Я бачу, що це формулюється всіма способами:

 • Чи більше пошуків у Google цього року, ніж у минулому році?
 • Чи займає Google більшу частину пошукового трафіку для себе?
 • Чи більше чи менше кліків переходить до органічних результатів, оскільки Google зробив платні результати (або функції SERP) більш тонкими / переконливими?
 • Чи є лінія тренда SEO можливості плато? Скорочується? Як швидко?

Це важкі питання для відповіді, якщо у вас є величезна кількість даних про поведінку веб-пошукача. На щастя, поява постачальників даних потікання, таких як Jumpshot і SimilarWeb, є благом для поля, і вперше нам вдалося точно отримати доступ до реальних чисел у масштабі. В той час як у Moz, мені пощастило працювати з командою Jumpshot для отримання даних для презентацій, які виглядають Всередині номерів Google і вивчити вектори загрози Росії Троянський хостинг Google в Інтернеті .

Сьогодні, я отримав нові дані для обміну, ввічливість ще раз наші друзі Jumpshot . Їх методологія та панелі були оновлені для отримання більш точної інформації, і тому деякі з цих номерів повинні фактично замінити дані, які я показав у минулому, і допомогти нам відповісти на нагальні питання вище. Давайте зануримося.

Перша - методологія Jumpshot. Вони збирають дані через набір програм, встановлених на десятках мільйонів настільних і мобільних пристроїв у всьому світі. Будь-яка сторінка, яку веб-переглядач вимагає та відвідує одну з цих машин, записується, анонімізується та агрегується. Оскільки розміри та склад панелей коливаються, вони запускають процеси, аналогічні аналітикам або виборчим опитуванням, щоб отримати репрезентативні, масштабовані дані. Для набору даних, представлених тут, номери пошукових запитів надходять виключно з пошукових запитів Google.com у Сполучених Штатах.

Нижче наведено загальний обсяг пошуку за останні два роки:

(натисніть для збільшення)
(натисніть для збільшення)

Деякі важливі моменти, які я вилучаю з цього графіка:

 • Сезонність є великим фактором, і спостерігається сплеск пошуків у період з жовтня по березень кожного року (більше людей всередині?
 • У річному обчисленні за січень-жовтень 2017 року обсяг пошуку на 13,4% більше, ніж за аналогічні місяці 2016 року
 • Вересень 2017 року був трохи меншим, ніж у вересні 2016 року.
 • Це 13,4% представляє більше 53,59 млрд. Запитів, що стосується загальної кількості пошуків, які Google здійснив у всьому світі в перший рік в світі SEO (2003 р.)
 • Незважаючи на те, що ми не можемо бути впевнені в цій причині, я дуже підозрюю, що великий сплеск, що почався в листопаді 2016 року і триватиме до березня 2017 року, був підсилений виборами в США.

Велика історія - це пошук, все ще величезний у США, і все ще зростає швидким кліпом. Поки що я не відчуваю особливої ​​нервовості щодо можливості SEO.

Далі розглянемо органічні чи платні (AdWords) кліки за той же період:

(натисніть для збільшення) (натисніть для збільшення)

Дані тут показують нам незмінні кліки, а не рейтинг кліків. Незважаючи на те, що діаграма схожа, у мене є кілька різних виходів:

 • Найбільша кількість кліків (як для органічних, так і для платних результатів) була в січні 2017 р., Але мені не подобається вигляд літа і осені цього року
 • Чотири найнижчі точки на графіку знаходяться протягом останніх 6 місяців (червень-вересень 2017 р.)
 • Сезонність повністю не пояснює падіння, що призводить до того, що зараз у Google трохи менше можливостей заробити кліки, ніж у період, що передував цьому літа

Дивлячись на цей графік, я зрозумів, що мені потрібний інший спосіб візуалізації даних. Я хотів би зрозуміти, скільки кліків на пошук відбувається кожен місяць, тому я зробив нову діаграму, яка ілюструє цю тенденцію:

(натисніть для збільшення) (натисніть для збільшення)

Показник «кліків / десять пошукових запитів» допомагає нам уникнути упередженості сезонності і замість цього дивитися на швидкість запитів, які призводять до трафіку. Тут реальність протверезіє.

 • Найвищою точкою став перший місяць графіка, листопад 2015 року
 • З тих пір відбулося два значних зниження кількості органічних кліків / запитів (12/2015 та 11/2016) та одне значне зниження оплачених кліків / запитів (01/2016, хоча зараз він майже відновлено)
 • 5,41 кліків / 10 запитів у жовтні 2017 року на 23% нижче, ніж 6,97 кліків / 10 запитів, які ми отримали ще в листопаді 2015 року.
 • Я ще не спробував прив'язати краплі до зазначених змін у видачах, але я підозрюю, що зростання показуються фрагментів, миттєвих відповідей і панелей знань у результатах, принаймні частково відповідальних.
 • Зростання обсягу пошуку збільшило більшу частину втрачених можливостей натискання, але це жорстка діаграма тенденцій, щоб побачити, як SEO
 • Тим не менш, SEO все ще отримує ~ 20X більше трафіку, ніж PPC, і це не коштує нічого близького до стільки, так що все ще існує величезна перевага для ранжирування органічно

Мій висновок з цього - ми живемо в світі з трохи меншою можливістю SEO і лінією тренду за останні пару років, що хвилює і засмучує мене. Звичайно, є ще неймовірно більше можливостей трафіку в органічних результатах Google, ніж A) в іншому місці в мережі B) в будь-який час з 1997-2015 C) є в AdWords / PPC в 20X! і D) ми бачимо тут, тому що ці дані призначені лише для США, і Google продовжує рости значно швидшими темпами в багатьох інших частинах світу. Але, я планую тримати обережний погляд на це.

Останній графік у моїй серії виглядає спеціально на пошуках "без кліку", де виконується запит, але не відбувається візит до будь-якого результату. Я хотів побачити, як це пов'язано з втратою кліків / запитів вище.

(натисніть для збільшення)
(натисніть для збільшення)

Підвищення рівня відповідності пошукових запитів на мобільних пристроях, "без кліку" є надзвичайним. Це майже ідеально узгоджується з тим, що ми бачили вище у знижених даних про клік / запит, і пропонує мобільний (принаймні у період 11/2016) був головним винуватцем у втраті кліків.

Для тих, хто може залишити цю посаду, думаючи: "О, ні, це SEO-апокаліпсис!" Будь ласка, подумайте трохи глибше. в Інтернеті. Диверсифікація розумна. Визначити, як отримати більше кліків від Google, орієнтуючись на правильні ключові слова та оптимізуючи фрагменти, це теж. Це майже напевно, що ці зміни вражають деякі області (спортивні оцінки, питання з короткими, заснованими на фактах відповідями, погода, відстані, вимірювання тощо) набагато складніше, ніж інші.

Моя порада полягає в тому, щоб звернути увагу на результати, які вас турбують, і спостерігати за можливістю брати долю за допомогою клацання, розширювати типи функцій видачі, які ви можете побачити, і стежити за рейтингами і трафіком для мобільних і настільних ПК. Між тим, я буду продовжувати спостерігати сукупні дані з Jumpshot та сподіваюся мати більше поділитися на цьому фронті скоро.

Панель веб-користувачів Jumpshot ps з часом змінюється. Для того, щоб пояснити це, вони нормалізуються щодо оціночної чисельності населення США в Інтернеті. Тим не менш, їхні дані обмежені в основному настільними, портативними і Android-пристроями, з меншим покриттям для iOS. Таким чином, в той час як ми маємо велику впевненість у цифрах завдяки розміру панелі, розумно враховувати відхилення та недосконале покриття.

Це наше екзистенційне питання, як SEO професіонали - чи SEO все ще зростає?
Або ж дії Google зменшили потенціал можливостей?
Чи займає Google більшу частину пошукового трафіку для себе?
Чи більше чи менше кліків переходить до органічних результатів, оскільки Google зробив платні результати (або функції SERP) більш тонкими / переконливими?
Чи є лінія тренда SEO можливості плато?
Скорочується?
Як швидко?
Більше людей всередині?