Фільтри для Opencart - огляд всіх модулів (filterpro, simon filter, ocfilter, coolfilter)

  1. Тестувати будемо:
  2. simon filter
  3. Ocfilter
  4. Coolfilter

категорія:, корисності

✎ Опубліковано: 17.09.2015 ✎ Оновлене: 15.04.2019 ☕ Переглядів: 24800 ✉ Коментарі: 6

2019 ☕ Переглядів: 24800 ✉ Коментарі: 6

Огляд всіх фільтрів для Opencart. Переваги і недоліки кожного.

Це застаріла стаття. Нова: Огляд всіх фільтрів Opencart 2018

У opencart є стандартна можливість роботи з фільтром. Але це все дуже складно налаштовується і незручно в роботі. Фільтр доступний тільки з версії 1.5.5. Скажімо так, для мінімального асортименту саме воно, але для великих супермаркетів такий фільтр не підійде.

На даний момент випущено не один фільтр для Opencart. У цій статті ми все протестуємо і зробимо огляд всіх фільтрів, як платних, так і безкоштовних!

Тестувати будемо:

filter pro

Перший і найпопулярніший у нас це filterpro від freelancer. Мені він подобається своєю простотою, то що треба! Адже багато власників інтернет магазинів не сильно то і розбираються в тонкощах настройки, але з цим модулем все можна зробити без особливих знань і зусиль.

Для установки досить завантажити файли фільтра на сервер і перейти в ДодаткиМодуліFilterproВстановити. Далі натискаємо Змінити і налаштовуємо розташування блоку з параметрами.

Далі натискаємо Змінити і налаштовуємо розташування блоку з параметрами

Для категорії вибираємо схему Категорія (Category) і розташування Зберігаємо. Після цього у нас в категорії з'явиться фільтр, а вміст блоку product-list заміниться відфільтрованими товарами.

Після цього у нас в категорії з'явиться фільтр, а вміст блоку product-list заміниться відфільтрованими товарами

Модуль автоматично збирає все атрибути , опції , виробники і ціни з товарів, які знаходяться в категорії і формує з них значення фільтра. Будь-які параметри можна налаштувати на різний відображення - слайдер, радіо перемикач, що випадає список, картинки і т. Д. Модуль досить гнучкий в плані конфігурації.

Модуль досить гнучкий в плані конфігурації

Основна перевага це ajax фільтрація, тобто без перезавантаження сторінки. Поставили галочку - результат за частки секунди відобразився. Це дуже зручно і підвищує юзабіліті сайту.

Filterpro можна налаштувати на різні варіанти фільтрації - і, або. Якщо стоїть «і» вибірка буде відбуватися за принципом всі вибрані властивості повинні бути в відфільтрованому товар. Якщо стоїть «або» товар у видачі буде містити одне з обраних властивостей.

Модуль не замінює не одного системного файлу і працює без vqmod. На жаль, але на деякі шаблони потрібна його адаптація. Замовити настройку фільтра на Ваш шаблон можна в розділі Замовити платну доопрацювання .

simon filter

Це аналог filterpro дуже схожий в роботі, але відмінності все таки є. Фільтрує він Атрибути, Категорії, Теги , Виробників, Ціну та статуси товарів. Також як і в першому фільтрі, він може згортати і розгортати групи параметрів. Це зручно якщо їх багато

Перевагою цього модуля є наявність SEO посилань на сторінках фільтрації - в разі відключення ajax. При стандартних налаштуваннях працює він через ajax, контейнер з продуктами можна вказати в налаштуваннях.

Фільтр використовує кешування, що значно підвищує швидкість роботи. Є можливість приховування товарів, кількість яких менше 1 - тобто тих яких немає в наявності .

Цікава функція цього фільтра полягає в запам'ятовуванні вибраних характеристик для кожної категорії. Тобто, користувач залишає категорію ноутбуки з відфільтрованим брендом Asus, і при наступному відвідуванні в цю категорію фільтр вже буде стояти на цьому бренді. У деяких випадках це зручно.

Деякі власники магазинів хочуть відображати всі параметри в фільтрі. На відміну від filterpro - Simon filter, при відповідній настройці, може показувати все опції або атрибути, навіть якщо в них немає сенсу. Також сподобалася можливість сортування параметрів простим перетягуванням блоків в адмінці.

Скажу об'єктивно, що цей модуль складніший в конфігурації, і перший час треба добре з ним ознайомиться для настройки під себе. Але він більш гнучкий ніж перший, що відмінно підійде більш вимогливим магазинах.

Помічено що simon filter не адаптований під Opencart 2 і говорить про те, що підтримка мабуть припинена. Шкода, хороший модуль, але тільки для старих магазинів.

Ocfilter

Цікавий і досить красиво виконаний фільтр для Opencart. Дуже сподобався графік кількості товару під слайдером ціни, а також загальний зовнішній вигляд.

Фільтрацію можна налаштувати як при виборі параметра, так і по кнопці Показати товари. На жаль, але через ajax фільтр не працює.

Встановлюється модуль як і всі інші. Завантажуємо файли на сервер, переходимо в Додатки → Модулі → Фільтр товарів. Налаштування також цікаво і просто зроблені.

Налаштування також цікаво і просто зроблені

Але їх мало :) Фільтр відмінний, але не гнучкий в конфігурації.

Перейдемо до недоліків. Найголовніший - це робота зі своїми таблицями в базі даних, це для багатьох магазинів незручно. Купити цей модуль можна тільки на офф сайті автора . Вартість його дорожче за filterpro , Але дешевше ніж simon filter . Чомусь розробник не розмістив на opencartforum, це збільшило б продажу модуля, і впевнений що з'явилися б нові функціональні можливості.

Coolfilter

Безкоштовний фільтр товарів на Opencart 1.5.х. Модуль найпростіший і поширюється як є. Функціонал підійде під простенькі магазини - все скромно і зі смаком.

Він не автоматичний, всі атрибути і опції треба додавати вручну. Для бюджетних рішень і малою кількістю товару в самий раз.

Спрацьовує фільтр при виборі параметра - перевантажуючи сторінку. Це не дуже зручно, але терпимо. Також присутній слайдер ціни, при його зміні сторінка перевантажується з уже відфільтрованими товарами.

В цілому - хороший безкоштовний варіант, яких дуже мало.

Підсумки. Ми протестували всі популярні та доступні фільтри для Opencart і переконалися що найкращим рішенням буде використовувати filterpro . При виході нових версій, тож багатий функціонал тільки розширюється, а робота фільтра оптимізується

Коментарі: