Htracer - огляд скрипта «просування безлічі НЧ» і мікро запитів в ПС SEO.

  1. У двох словах що собою являє даний скрипт Htracer.
  2. Як заробити за допомогою Htracer в Adsense набагато більше ніж у тебе в даний момент.
  3. За моїми сайтам з Htracer

Начитався і наслухався про даний скрипт, почухав ріпу і накрутив собі що автоматику не люблю зовсім і найкраще це ручки. Але коли заглянув в демо то зрозумів що ручками нерозумно облінкований тонну НЧ ключів і просто нереально.

Зате запросто можна зайти і відключити «будь-урл» який не повинен брати участь в перелинковке, ну наприклад старі і не актуальні пости.

За Скриня видно як відключити від перелинковки стару і неактуальну сторінку.

У двох словах що собою являє даний скрипт Htracer.

Скрипт з помощ'ю якого можна прокачати не тільки посещалку по НЧ, можна качати і СЧ запити проставивши пріоритети прокачувати сторінок і ключам. Можна прокачувати Adsense ключі які приносять трохи трафіку але монетізіумие.

Але, просто поставивши скрипт Htracer і тупо не знаючи азів SEO, ви швидше за все можете нашкодити вашому сайту. Чому? Кожна сторінка вашого сайту має свою вагу який залежить не тільки від рівня вложенносіті але і від кількості внутрішніх посилань з сторінки ... чим більше внутрішніх посилань зі сторінки, тим менше сторінка залишила собі ваги.
Але, просто поставивши скрипт Htracer і тупо не знаючи азів SEO, ви швидше за все можете нашкодити вашому сайту
Це Виходить що поставивши 10-15 посилань на перелинковку ви практично обнуляється колишню вагу кожної вваш сторінки на якій буде встановлено скрипт. Це соотвественно скажеться на позиціях і по Гуглу і по Яндексу. Ті сторінки які ви просували зовнішніми і внутрішньої перелінковкою можна виключити, що не впроваджувати скрипт на них ... це звичайно запросто реалізувати в популярних движка.

Скрипт буде збирати переходи на сайт, як і лірушка ...

Пошуковики можуть приносити не тематичні запити і такі потрібно фільтрувати або в список загнати, або в тупу знімати галочку що я і роблю.

Дивно для мене стало, то що практично всі запити в реальному часі рухалися в топ по Гуглу ... було поствлено на десяток сайтів, але як експеримент то на основні проекти скрипт не ставив.

Шкода що палити результати за висунутими кеям я не буду, але на словах буде і так зрозуміло ... береться запит, дивлюся по ньому видачу і якщо конкуренції реально немає або вона дуже слабка то такому ключу ставлю пріоритет побільше і через зовсім тиждень бачу як він входить в топ по Гуглу. Для Яндекса все те ж саме тільки проходить тиждень-місяць.

Якщо по «НЧ запитом» у видачі одні морди, то такий кей не варто зовсім просувати, хіба що розбавити.

До речі якщо за запитом приходять на сайт, то скрипт фіксує це і сам розставляє пріоритет. Так-же сріпт дивиться якщо запит перебувати у видачі не в топі то збільшує пріоритет.

Я вже в тві @ wlad2 писав що коли дружині розповідав як працює скрипт, вона запитала мене ... «він що живий?» =) Аха-ха-ха я так розсміявся, але так, скрипт то живий =)

Трохи палева але буде ...

Як заробити за допомогою Htracer в Adsense набагато більше ніж у тебе в даний момент.

Якщо ти працюєш з контекстною рекламою Adsense в щільну то знаєш що Гугл Аналітікс дає можливість бачити по яких запитах кликнули по Adsense на твоєму сайті і скільки грошей приніс той чи інший клік по запиту. Отлічненько іноді сайти з посещалкой можуть приносити в добу з Adsense ну центи, а іноді взагалі нічого ... Хоча розумники типу тебе тепер можуть відібрати такі запити і проставити їм пріоритети в скрипті, зазвичай це мікро НЧ, обидва російськомовних топових пошуковиках просунутий їх вище « в топ »і я спостерігаю за своїми сайтам що вони стали отримувати набагато більше кліків і набагато більше прибутку.

Наприклад на одному своєму сайт про «IT» на якому посещалка в ~ 200 уникав, Adsense день отодного приносив то нуль то двацарік євроцентів на даний момент до одного євро, в середньому в два рази піднявся заробіток ... при цьому посещалка значно не зросла але позиції за всіма просуваються НЧ запитам піднята і приносить Бабосов.

Тему можна юзати за своїм і в інших партнерка ... але тут ваша фантазія як реалізувати подібне.

За моїми сайтам з Htracer

Майже скрізь є зростання трафіку, є сайт по «нерухомості» в якому крім морди і міток нічого качати ... там дуже складно чогось досягти але успіх сайт показав по Яндексу ... гойдається морда, по Гуглу морда практично поки не зрушила, занадто багато старичків які прокачуються зовнішніми посиланнями.

Є «сайт рейтинг» в якому через кривого скрипта важко провести SEO заходи =) але завдяки аштресеру прокачав сторінки саме ті які з описами конкретних учасників, погнав мікро НЧ трафік у вигляді 10 уникав, до цього було 1-2 ... це всього за два тижні, почали додаватися нові учасники ... Поглянь що і там ... а ваще в мене багато таких різноманітних дрібних сайтів які постійно підкидають хавку для мозку і для Seo в цілому мля.

Є «дошки ого» качаються чудово, хоча багато часу забирають на проставлення пріоритетів, за рахунок постійного оновлення можна майже в реальному часі спостерігати за новими позиціями по Гуглу ... але це я і вище писав.

Буде звичайно і звіт з графіками по відвідуваності, але пройшло менше місяця з якого тиждень зайняла установка скрипта на сайти і тиждень пішов на вивчення і оптимізації всіх сайтів.

Повторююсь, якщо ти начитався інших відгуків і думаєш що без знань в тупу поставити скрипт ти чогось досягнеш то ти помиляєшся.

З перва хочу порадити поставити на один два сайти, реально випробувати і зробити свої висновки, багато сподіватися на халяву.

З приводу вартості 190 $ , Вважаю що вона виправдана повністю, інструмент зроблений на вищому рівні. Ставиться як плагін для движка WordPress, ставитися і на DLE і на пару інших CMS теж без особливого напруження. Ставиться на будь-який інший ваш скрипт теж запросто, автор це зробить за вас якщо ви ваще твердоватим в це темі.

До речі хотів нагадати що насерфіл багато сайтів з встановленим скриптом їх трафік мене реально порадував. Я в тупу брав і закидав запити які брали участь в перелинковке, результати просто найс.

Буду радий обговорити будь-які ваші питання тут в каментах або в личку тві.

__

Пост написав під трек - «меззе - зірка нетрів» практично на одному диханні.

Чому?
«він що живий?