Інтеграція блогу | Написання статті | SEO блог копірайтинг

 1. Переваги бізнес-блогу
 2. Інтеграція з блогами
 3. Що таке інтегрований блог?
 4. Що я повинен блог Про?
 5. Професійний блог Копірайтинг

Блоги та написання статей в Інтернеті перетворили світ маркетингу. Негайний доступ до величезного ресурсу - інтернету - означає, що споживачі менш чутливі до традиційних методів маркетингу та продажів. Пройшли дні продажу «високого тиску» в приміщенні. Сьогоднішні покупці хочуть високоякісних порад та інформації… і ось про що йдеться у блогах.

Наша команда тут на SEO Service Pros має досвід роботи з розробкою та інтеграцією блогу, і радий запропонувати Вам поради. Якщо ви хочете чат без зобов'язань, зателефонуйте нам за телефоном 0845 601 2237. Або відправте нам Ваші запити для отримання додаткової інформації.

Переваги бізнес-блогу

Немає сумніву, що блог є маркетинговим інструментом. Однак, це тонкий. Блог не повинен бути тонко замаскованим оголошенням для вашої компанії. Замість цього він повинен надати читачеві цінну інформацію, необхідну для прийняття рішення про покупку. Блоги повинні відповідати на запитання покупців, перш ніж вони запитають їх. І, якщо ваша компанія надала їм потрібну інформацію, вони частіше купують у вас.

Є багато переваг бізнес-блогу. До них відносяться:

 • Встановлюючи ваш авторитет і підвищуючи свою професійну позицію
 • Заохочуючи потенційних клієнтів до взаємодії з вами
 • Надання платформи для публікації новин про ваші товари та компанії
 • Допомагаючи вам виділитися з конкурентів
 • Збільшує трафік на ваш веб-сайт
 • Підрахунок додаткових "очок" пошукової оптимізації

Інтеграція з блогами

Наша команда в SEO Service Pros зазвичай рекомендує інтегрований блог як найбільш ефективний. Однак, це залежить від ситуації в людини, і ми ніколи не пропонуємо консультації, поки не проведемо ретельний аналіз вашого поточного Інтернет-маркетинг та SEO.

Що таке інтегрований блог?

На відміну від незалежного блогу, який цілком відокремлений від вашого сайту, або в одному з субдоменів, інтегрований блог є вбудованим у ваш веб-сайт.

Пошукова оптимізація є постійною діяльністю, і додавання нового вмісту на ваш веб-сайт має важливе значення для підтримки її продуктивності. За допомогою інтегрованого блогу оновлення веб-сайту з відповідною інформацією відбувається швидко і легко. Це відіграє важливу роль у довгостроковій стратегії SEO.

Що я повинен блог Про?

Багато людей відкладають блоги, тому що вони просто не знають, про що блог. Тим не менш, більшість компаній мають величезну базу знань і широкий спектр можливих тем блогу. Секрет - це навчитися розпізнавати їх і перетворювати їх у цінне вміст блогу.

Наші консультанти SEO завжди раді повідомити Вам про потенційні теми блогу. Після того, як ви розробили "мислення блогу", вам буде набагато простіше створювати унікальний та цінний вміст блогу.

Професійний блог Копірайтинг

Хоча кожна організація може отримати вигоду від блогів, не кожен має навички, час або навіть схильність писати блог. Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що багато компаній аутсорсингу своїх блог написання професійних копірайтерів.

Це не обман - це просто здоровий глузд. Блоги, як і будь-який інший тип копірайтингу в Інтернеті, вимагають добре написаного змісту і ретельного використання ключових слів для забезпечення оптимізації ваших статей у пошукових системах.

Наша команда висококваліфікованих копірайтерів SEO готова, бажає і здатна допомогти вам написати вміст свого блогу. Працюючи з вами, ми можемо допомогти вам визначити теми, написати статті в блозі і навіть опублікувати їх на вашому сайті. Це блоги зробили легким!

Не пропустіть свої можливості для блогів. Чому б не поспілкуватися з нами. Ми допоможемо Вам на кожному етапі подорожі в блогах. Ви можете зателефонувати нам за номером 0845 601 2237 або надіслати нам Ваші запити , якщо це простіше.

Що я повинен блог Про?
Що таке інтегрований блог?
Що я повинен блог Про?