Інвестиції в просування сайту: розкрутка статтями

Будь-які методи просування сайтів мають свої переваги і недоліки і, як правило, максимальний ефект дають в комплексі Будь-які методи просування сайтів мають свої переваги і недоліки і, як правило, максимальний ефект дають в комплексі. Розкрутка сайту статтями - один з найбільш результативних методів просування Інтернет-ресурсів. Статті дозволяють успішно просувати не тільки головні сторінки сайту, але і внутрішні. За допомогою унікальних статей можна отримати якісні і природніше зовнішні посилання на сайт або на окремі сторінки, на яких прописані ключові слова і фрази. Крім того, статті - це джерело унікального наповнення сайту, який буде залучати пошукові системи.

Статті, з розміщеними посиланнями всередині виглядають набагато більш натурально, ніж покупні посилання, так як оточені подібним по контексту текстом, а, значить, їм будуть віддавати перевагу пошукові системи. Інвестиції в просування сайту швидше виправдають себе, якщо підійти до питання розкрутки статтями грамотно.

Ще одна перевага статей - це економія коштів на розкрутку. Наприклад, якщо посилання куплена на біржі, за неї треба платити подобово, статті ж зазвичай розміщуються назавжди, тобто плата одноразова. Єдиний мінус при просуванні сайту статтями - це великі витрати за часом.

Підготовка статей для розміщення

Статті для розміщення повинні бути унікальні, читабельні і хорошої якості. Можна написати її самому або замовити їх написання професійним копирайтерам. Але до початку написання або замовлення статей, потрібно коректно скласти семантичне ядро ​​веб-сайту і скласти топ ключових словосполучень, які потім треба розподілити по тексту статей. Зазвичай для того, щоб вивести сайт в топ рейтингу треба не менше 50 статей. У кожній статті має бути від однієї, але не більше трьох посилань на просувний сайт.

Найкраще, щоб обсяг статей не перевищував 4 тисячі символів, а самі статті були легкими для сприйняття.

Для бажаючих заощадити гроші, можливий ручний пошук сайтів для розміщення статей. Зазвичай домовитися з власниками сайтів можна на спеціальних форумах для SEO-фахівців. Але цей спосіб не продуктивний, так як відбирає дуже багато часу - необхідно виходити на кожного власника сайту, листуватися з ним і домовлятися на розміщення статей. Інший варіант - це розміщення на біржах статей, наприклад, підібрати якісні майданчики під статті можна на біржі Miralinks. Крім цієї біржі, є багато інших подібних ресурсів, але саме Miralinks вважається кращим серед них. На біржі є безліч зручних налаштувань і фільтрів, велика кількість сайтів різноманітних тематик.

Критерії вибору ресурсів для розміщення статей

Дуже велике значення має якість ресурсів, на яких будуть розміщуватися статті. При виборі майданчиків для розміщення, необхідно враховувати тематику, показники, ТИЦ сайту, а також продає він посилання за посередництвом бірж. У разі якщо обраний ресурс, який розміщує статті, продає посилання, то краще утриматися від розміщення на ньому статей.

Дуже велике значення має близькість тематики обраного сайту, до тематики просувається ресурсу. Наприклад, якщо просувний сайт присвячений тематиці будівництва, то і розміщувати статті для його розкрутки краще на сайтах з такою ж тематикою. Результативність від такого розміщення буде набагато вище, ніж від сайтів із загальною тематикою.

Таким чином, розкрутка статтями сайту - це робота, яка вимагає багато часу і ретельно організованого підходу. Можливо, будуть потрібні додаткові інвестиції в просування сайту, але вони цілком виправдають себе, так як просування статтями більш ефективно і має довготривалий результат.

Інші статті на нашому сайті