Istio.com: cервис SEO аналізу текстів

  1. сервіс визначає Загальна кількість слів у тексті Кількість символів без пробілів Кількість символів...

сервіс визначає

сервіс визначає

  • Загальна кількість слів у тексті
  • Кількість символів без пробілів
  • Кількість символів з пробілами
  • водність тексту
  • нудоту тексту
  • Орфографічні помилки

також

  • Видає статистику по кожному окремому слову
  • Формує список слів за кількістю їх употребляемости в тексті
  • Формує два списки слів (зі стоп-словами і без стоп-слів)

Відгуки користувачів

Залили нову версію сайту. Частина функцій поки відключені. Тестуємо.

Mendel

Дизайн в принципі нормальний, мені подобається. Принаймні краще, ніж був колись. Вже давно потрібно було оновити дизайн, та додати якихось нових функцій (сервісів) для нормальної роботи з текстами. Я радий, що сервіс почав оновлюватися.

Yuran123

Помічаю одна незручність: відсутність форми з текстом. Щоразу після натискання кнопки «Аналіз» потрібно виставляти галку в чек-боксі і розтягувати віконце з текстом до потрібного розміру. Хотілося б, встановивши одного разу відображення форми, бачити текст після кожної перевірки.

І, так, скоріше інтегруйте, будь ласка, сервіси перевірки на плагіат і, не знаю як це називається, але була така фішечка, як визначення тематики: Товари і послуги, Авто і мото і т. Д.

А в іншому, спасибі, дуже корисний сервіс.
PS Ось ще, забула відзначити ... Напевно, я багато хочу, але якщо б була можливість вибору кількості відображуваних рядків в таблиці слів - 10, 20 ... 100 - було б взагалі супер.

Justina_CL

Justina_CL

Все на сайті ясно і зрозуміло, тільки погано, що сам текст відразу після перевірки пропадає, але з цим можна змиритися. А що дає реєстрація? Щось змінюється або є якісь додаткові плюси після реєстрації?

Nezavi

Повернемо при наступних доопрацювань сервісу. Подумаємо як краще реалізувати. Багатьом не потрібна форма з текстом великого розміру перед статистичної таблицею. Раніше була статистика тільки на 20 самих частотних слів, зараз додали лісталку під списком (можна переглянути всі слова в тексті). Такий варіант вас не влаштовує? На даний момент нічого не дає, необхідності реєструватися немає. Зробили на перспективу.

Geronimo

В принципі можна зробити. Подумаємо як краще.

Mendel

Теоретично, форму з текстом можна і після статистики розташувати, або поруч, скажімо, справа, злегка зменшивши ширину таблиці. Коли ведеться відпрацювання частоти слів, особливо коли їх занадто багато і все потрібно «вписати» в задані%, зручніше це робити безпосередньо в формі. Ось і доводиться кожен раз після перевірки викликати текст і розтягувати формочку, щоб поліпшити візуалізацію. Лінь людська просить замінити опцію «гортати» на звичайну прокрутку сторінки коліщатком миші, тому.

Justina_CL

У новому варіанті сайту у мене не працює функція «карти тексту», а без цього дуже незручно коригувати водність. Я щось роблю не так, або відключена сама функція?

Ardat

В даний момент відключена, в найближчі тиждень-два повернемо.

Geronimo

В черговий раз тестую сервіс. Для копірайтерів дуже зручна функція «водність». Всі наочно і міняти можна, так би мовити, в режимі реального часу. Дякуємо. І, бачу, знову з'явилася графа «тематика».

Justina_CL

Сервіс зручний. Немає нічого зайвого. На мій погляд все зрозуміло. У деяких подібних програмах не зручно все розташовано. На мій сором, я взагалі зовсім недавно дізналася, що є така функція з перевірки текстів. Звичайно це дуже зручно.

Aleksa

Істіо дуже зручний сервіс, користуюся ним давно. Нескінченно дякую розробника і звичайно тих фахівців, які по сьогоднішній день постійно ведуть роботи по його поліпшенню. Так як я дійсно фактично не живу без істіо у мене до Вас є маленькі питання.

З учорашнього дня помітила, що слова істіо НЕ добаваляет.
Виганяю текст, лічильник видає кількість слів у тексті, я добаляют слово має навіть відповідне схиляння, а істіо його не бачить. Додаю іншого відміни істіо не бачить, додаю ще точно таке ж слово з цим же схилянням, знову не бачить слово.

Наприклад: в тексті є слова магазин 6 разів, магазину 2 рази, магазини 1 раз, слово магазин має значення 6 разів, додаю в текст фразу квітковий магазин оптових цін, ще раз виганяю, все одно 6, додаю фразу відкриття квіткового магазину залишається як і раніше в сумі 2 рази. Що це може бути? Чому не сприймає деякі слова. Інші слова додає. Нічого зрозуміти не можу. Будьте люб'язні розкрийте містичну таємницю сьогоднішнього дня.

Перезавантажила комп'ютер і все стало нормально. Причина не відома досі. Може якийсь глюк був?

Заради бога вибачте, я не спам. Ситуація не покращилася. Як і раніше Істіо не вважає все кількість однакових слів. Фактично за текстом у мене вже 9 слів в одному відмінюванні а він пише 6. Підкажіть, що можна в даному випадку зробити? Все зрозуміло. Текст завантажується в повному обсязі. Немає декількох блоків. Що робити?

Олена Воробйова

Перевірив слово «Азалія» - видало рівно стільки разів, скільки воно вжито в тексті. По інших моментів Потестіруєм.

Geronimo

Так, згодна в тексті стільки скільки є, але раніше вважалися всі слова на сторінці, а зараз немає і немає цілого текстового блоку.

Істіо я використовую для оптимізації готових сторінок сайту на нудоту, щільність ключових слів
Істіо я використовую для оптимізації готових сторінок сайту на нудоту, щільність ключових слів. Це самий зручний сервіс, який я знаю. pr-cy.ru занадто важкуватий, видає щільність навиворіт. Багато слова поділяє, пише в один рядок, навіть ті які треба ділити, правда останнім часом відбулися якісь зміни незначні. А Істіо все робить миттєво, все як треба.

Їм дуже зручно контролювати оптимізацію тим на форумі. Все дуже швидко, просто, зручно. Для текстів є маса інших сервісів, а для оптимізації сторінок (без копіювання текстів) немає. Звичайно, ви можете приводити в приклад армію подібних, але я з Вами не погоджуся. Будь-яка людина яка не володіє знаннями SEO, може швидко розібратися і простим способом вивести свій сайт в топ. Вся фішка швидко прибирати нудоту і регулювати щільність слів на сторінці, а не тексту. Я навіть не уявляю собі, як би я змогла щораз текст з форуму перетягувати і обробляти окремо, а як інші слова на сторінці?

Переконливе прохання, зробіть як раніше було. Так зручно було користуватися, була можливість оптимізації готових сторінок сайту. З прочитанням всіх слів на сторінці, а не в тексті. Можна на платній основі.

Олена Воробйова

Я не розумію про що ви говорите. Коли раніше? Ніяких змін вже досить давно не робили.

Geronimo

Добрий вечір. Почала користуватися Істіо 3 роки тому. Дуже подобався, все було зрозуміло і доступно. Рік тому, напевно, зайшовши на сайт для чергової перевірки сео-тексту, не могла цього зробити. При вставці статті, яка добре була видна в віконці, з'являвся напис «вставте текст». Складалося враження, що програма його не бачить. Довелося відмовитися від послуг сайту.
Теж саме відбувається і зараз. Я вставляю текст, прекрасно його бачу, в тому числі заголовки, виділені рожевим кольором. Але при натисканні кнопки «аналіз» знову з'являється напис «необхідно заповнити поле текст». Що я роблю не так? У інших користувачів, як я розумію, таких проблем немає. Дякуємо.

Лана

Лана, здрастуйте. Перевірив, нормально працює. Часто у вас таке відбувається? Напишіть мені будь ласка в особистому повідомленні.

Geronimo

Зареєструвалася на цьому сервісі, почала перевіряти власні тексти. Дуже зручно, відразу зрозуміло, що треба переробляти. Поки що перевірила кілька текстів, думаю користуватися Istio.com і далі. Проблем ніяких не виникло, про які пишуть в постах вище.

Helen

А що дає реєстрація?
Щось змінюється або є якісь додаткові плюси після реєстрації?
Такий варіант вас не влаштовує?
Я щось роблю не так, або відключена сама функція?
Що це може бути?
Може якийсь глюк був?
6. Підкажіть, що можна в даному випадку зробити?
Що робити?
Я навіть не уявляю собі, як би я змогла щораз текст з форуму перетягувати і обробляти окремо, а як інші слова на сторінці?
Коли раніше?