Ключове слово Канібалізація: як визначити і виправити для SEO (з прикладами)

 1. Що таке канібалізація ключових слів? Канібалізація або канібалізація ключового слова відбувається,...
 2. Як змінилося ключове слово cannibalis у 2018 році?
 3. Як знайти канібальські сторінки
 4. Приклад 1: Модифікатор переваг
 5. Приклад 2: Конкретні вимоги
 6. Приклад 3: Комерційні модифікатори
 7. Зіставлення структури
 8. Пошук канібалів
 9. Як виправити канібальські сторінки
 10. Де-оптимізація сторінок
 11. Важлива примітка щодо перенаправлення:
 12. Перенаправлення сторінок
 13. Процес дослідження ключового слова - не ігноруйте Longtail Повністю!
 14. Примітка про конфліктну ділянку пошукової системи Стаття 2018
 15. Висновок

Що таке канібалізація ключових слів?

Канібалізація або канібалізація ключового слова відбувається, коли кілька сторінок на одному веб-сайті націлюють одне й те саме ключове слово або групу ключових слів.

Це призводить до зниження рейтингу Google для збору сторінок в цілому, ніж якщо б ви мали одну сторінку, націлену на фразу або групу, звідси і назва канібалізації ( веб-сайт їсть свої власні рейтинги ).

Чому ключове слово cannibalization є проблемою?

Основними проблемами, які виникають, є:

 1. Розведений SEO Ефективність - ваш внутрішній капітал посилань поширюється на кожну конкуруючу сторінку, але тільки один з них потрапить до рейтингу.
 2. Нижчі конверсії - часто сторінка, на яку ви не збираєтеся займатися, буде ранг для вашого ключового слова, де вміст може бути менш оптимізований для бажаної дії конверсії. Це означає, що користувач не задоволений, що призводить до більш високого показника відмов і нижчого рейтингу разом!
 3. Час сканування зайвих витрат - Google має обмежену кількість часу, призначеного для вашого веб-сайту, і втрата його на конкуруючих сторінках зменшує ймовірність сканування ваших сторінок із вищим пріоритетом.

Час сканування зайвих витрат - Google має обмежену кількість часу, призначеного для вашого веб-сайту, і втрата його на конкуруючих сторінках зменшує ймовірність сканування ваших сторінок із вищим пріоритетом

Виправлення ключового слова cannibalization є частиною моя стратегія аудиту SEO.

Як змінилося ключове слово cannibalis у 2018 році?

Google має тенденцію до рейтингу менше сторінок для більшої кількості ключових слів, і з введенням rankbrain, вони можуть перевірити, чи є це краще або гірше для користувача.

Тепер вони вважають за краще ранжувати більші сторінки, які орієнтовані на декілька фраз одночасно, і мають дійсно хороші сигнали користувача для всіх запитів, будь то довге ключове слово хвоста або ключове слово з коротким хвостом.

Це означає, що, хоча це не може бути очевидною канібальською сторінкою, вона все одно може конкурувати, тому що Google хоче класифікувати сторінку головної категорії замість певної сторінки.

Як знайти канібальські сторінки

Знайти конкуруючі сторінки, особливо на створеному веб-сайті, наприклад на великому веб-сайті електронної комерції, може бути складно. історичні категорії інформаційні сторінки, створені попередніми агентствами або власними розробниками.

Найкращий шлях вперед полягає в тому, щоб Google використовував Ваші ключові фрази і побачити, чи є 4 найкращі результати певною сторінкою, або загальний рейтинг сторінок верхнього рівня.

Тут ви можете визначити, як оптимізувати ваш сайт, з правильними ключовими словами, підключеними до потрібного типу сторінки.

Це може здатися трохи складним, тому давайте подивимося на деякі приклади.

Приклад 1: Модифікатор переваг

Приклад 1: Модифікатор переваг

Це приклад того, як Google класифікує загальні сторінки основних категорій для певних ключових слів.

Деякі можуть вважати, що це довгий хвіст, який буде спрямований зі сторінкою продукту , але, як ми бачимо, Google вважає, що користувач хоче бачити будь-який червоний офісний стілець, на відміну від спеціально червоних коліс.

Приклад 2: Конкретні вимоги

Приклад 2: Конкретні вимоги

У цьому прикладі показаний випадок, коли Google відображає конкретні результати для цього запиту .

Вони, швидше за все, розділили загальні та конкретні результати, і вирішили, що користувачі більше задоволені певними сторінками про допоміжні офісні стільці, отже, це тип сторінки, яку потрібно націлити на цей запит.

Приклад 3: Комерційні модифікатори

Приклад 3: Комерційні модифікатори

Це приклад того, як Google переміщується вище вгору по темі при роботі з комерційними модифікаторами, і це те, що я помітив у багатьох галузях.

Після додавання комерційних модифікаторів, таких як "покупка, онлайн, доставка на наступний день тощо" до вашого запиту, ви отримаєте сторінку, присвячену комерційній діяльності, яка часто знаходиться на більш високому рівні, ніж ваш запит.

У нашому прикладі вище запит «офісний стілець» повертає сторінки «офісних меблів».

Ось чому, починаючи з видачі, є найкращим способом почати процес структуризації веб-сайту.

Зіставлення структури

Таким чином, для кожної з ваших ключових фраз потрібно створити групи запитів, які базуються на цілях користувачів.

Після того, як у вас з'являться ваші групи, потрібно, щоб кожне ключове слово Google відображалося, щоб дізнатися, який тип сторінки буде повернено.

Тоді ви можете вирішити, чи підходить ключове слово до певної цільової сторінки або як частина головної сторінки.

Ви можете дізнатися більше про те, як структурувати URL-адреси вашої електронної комерції тут.

Пошук канібалів

Після того, як ви намітили свій ідеал структура сайту , Ви можете ідентифікувати поточні сторінки людожерів.

Існує декілька способів ідентифікації конкуруючих сторінок, і краще всього використовувати їх, щоб знайти кожного з ваших канібалів!

 1. site: domain.com inurl: keyword - використання цього оператора в пошуку Google може допомогти нам знайти кожну сторінку на нашому веб-сайті, яка містить це ключове слово в URL-адресі. Часто URL-адреса оптимізується за допомогою ключового слова і може допомогти знайти потенційні повторювані сторінки.
 2. Відвідайте мапу сайту та зробіть ctrl + f для вашого ключового слова - це допоможе знайти всі сторінки у вашій карті сайту, націлені на ваше ключове слово, допомагаючи знайти старі сторінки, поховані на вашому сайті, про які, можливо, раніше не знали.
 3. SEMrush дані ключових слів ( відвідайте SEMrush ) - це дасть вам список ключових слів з URL-адресами сторінок, які мають місце для цих ключових слів. Це може допомогти визначити, де ви можете мати неправильні рейтинги URL-адрес для ваших ключових слів, які можуть бути результатом канібалізації. Просто відсортуйте за ключовим словом дублікати. Це також можна зробити, використовуючи звіт про дорожній рух Ahrefs.
 4. site: domain.com intitle: keyword - подібно до першого оператора, це покаже кожну сторінку з вибраним ключовим словом у заголовку.
 5. Ahrefs підготували лист Google, де можна експортувати свої рейтинги, і він автоматично знайде в ньому канібалів ( побачити його тут ), які вам можуть знадобитися.

Здійснюючи це для кожного ключового слова, слід легко повернути ваші проблемні сторінки.

Як виправити канібальські сторінки

По-перше, потрібно вирішити, чи стовпці виступають на користь користувачам на нашому сайті. Тут ми можемо створити дві категорії:

 1. Сторінки, які є корисними і потребують де-оптимізації.
 2. Сторінки, які не корисні, і потребують перенаправлення.

Де-оптимізація сторінок

Це, в основному, означає, що ви хочете зробити ці сторінки менш релевантними для вашого каннибального запиту, видаливши ключове слово та синоніми з ключових областей, що викликають проблеми з канібалізацією.

Вони пов'язані з факторами на сторінці, факторами на місці та зовнішніми факторами.

Фактори, що виключаються на сторінці, це:

 • Заголовок сторінки
 • Мета опис
 • Url (не забудьте перенаправити)
 • H1, H2, H3
 • Текст alt зображення

Фактори для оптимізації на сторінці :

 • Додати точну відповідність внутрішні посилання в основній частині вмісту від сторінки канібалу назад на головну сторінку.

Фактори на місці для де-оптимізації:

Фактори, які виключають оптимізацію, включають:

Важлива примітка щодо перенаправлення:

Часто ви не матимете контролю над вхідним посиланням на якірний текст, а отже, для сторінки з оптимізацією, яку потрібно зберегти для користувачів , краще перенаправити сторінку на головну сторінку для цього ключового слова та створити нову URL-адресу .

Перенаправлення сторінок

Для великих сайтів це може стати кошмаром, з файлом htaccess довше, ніж більшість народів PHD.

Проте це коштує в довгостроковій перспективі, оскільки видалення канібалізації залишить вас з високим рейтингом для всього сайту.

Ви хочете скористатися правилом перенаправлення 301, щоб налаштувати сторінку на постійне переміщення на нове місце, наприклад:

Переадресація 301 / тест-канібал https://domain.com/main-keyword/

Якщо ви переадресовуєте URL-адреси підкатегорії, а також основну категорію, ви повинні мати перенаправлення підкатегорії над основною категорією для перенаправлення в файл htaccess, щоб вона працювала, наприклад:

Перенаправлення 301 / тест-канібал / підкатегорія https://domain.com/main-keyword/

Переадресація 301 / тест-канібал https://domain.com/main-keyword/

Після завершення цього файлу htaccess переконайтеся, що видалити всі внутрішні посилання на старі сторінки та видалити їх з будь-якої мапи сайту, як html, так і xml sitemaps.

Якщо у вас з'являться кілька ланцюжків переадресацій, це може сповільнити веб-сайт і швидкість сканування від Google. Таким чином, коли ви реалізовуєте нові перенаправлення, ви повинні шукати, чи перенаправлено цей URL-адресу в минулому, і якщо він потім замінить всі інші перенаправлення на нього новим розташуванням сторінки.

Я написав повідомлення про те, як структурувати сторінки категорії електронної комерції читати тут можна .

Процес дослідження ключового слова - не ігноруйте Longtail Повністю!

Досить легко потрапити в розум, що все це канібал, і ваш сайт повинен мати лише кілька сторінок, але це ще далеко від правди!

Існують деякі випадки, коли навіть якщо не визначено конкретної сторінки за ключовим словом, вона все одно може представляти можливість.

Один з надійних способів виявлення, це перевірити intitle: "ключове слово" результати в Google.

Якщо не існує багато сторінок, орієнтованих на це ключове слово ( зокрема, на відсутність відповідних веб-сайтів із відповідними повноваженнями ), це може бути довгою можливістю ключових слів, а не канібалом.

І якщо в кінцевому підсумку це виявиться людожером , ви завжди можете перенаправити його після того, як ви перевірили його ефективність.

Ви можете дізнатися більше про дослідження ключових слів електронної комерції у моєму довіднику тут.

Примітка про конфліктну ділянку пошукової системи Стаття 2018

я читаю Ця стаття на ключове слово cannibalis на Search Engine Land, і вирішив заскочити.

Здається, передумова полягає в тому, що ключове слово cannibalis не існує , і наведений приклад є рейтингом Search Engine Land для "технічної seo".

Я міг би розпочати розмову про те, що SEL є повноваженням ніші, або що жоден пошуковою системою не видаляє фільтр, або що тепер у травні 2018 року лише 1 SEL сторінка класифікується на цей термін, або що єдиною причиною, за якою він відповідає за термін, є він задовольняє запит «технічний seo контрольний список ”.

Але мені це не потрібно робити.

Це тому, що висновок статті суперечить назві і допускає, що проблема + показує рішення:

"До тих пір, поки ця мета однакова, а зміст подібний, я зазвичай йду на менше, сильніших сторінок".

“Якщо у вас є кілька сторінок для терміну голови, наприклад,“ технічний SEO ”, ви, можливо, розщеплюєте акціонерний капітал, намагаючись вирішити, на яку сторінку посилатися; в цьому випадку консолідація може бути кращою ».

Що стосується моделі доходу, заснованої на перегляді сторінок та рекламі, онлайн-газети повинні переходити на тенденції та штучно отримувати кліки.

Ahrefs також стрибали на вагон цитуючи статтю, використовуючи "Google розумний і знає вас намір сторінки".

Очевидно, що канібальна сторінка попереджається про те, що обидві сторінки намагаються служити одному і тому ж користувальницькому наміру , інакше це не буде канібалом, це просто довга хвоста стаття, спрямована на зміну ключового слова, як це пояснюється з рейтингом Модуль розбиття тестування , якщо це рейтинг, Google вважає, що він служить той же намір (або під-наміри).

І якщо вона почала канібалізувати головний термін , то її можна було б виправити за допомогою належної структури сайту та внутрішнього зв'язку, щоб зберегти головну сторінку як пріоритетну.

Так продовжуйте фіксувати ваші канібали, і займіть заголовки новин SEO з великою кількістю солі.

Висновок

Там у вас є, повне керівництво по сортуванню ваших докучливих питань канібалізації.

Деякі нещодавно сказали, що канібалізація є історичною проблемою з минулої ери, але я повинен ввічливо не погодитися.

З тенденцією Google до розміщення більших сторінок, які задовольняють більш широкі наміри користувачів, канібалізація насправді є більш поширеною зараз, ніж коли-небудь.

Ключ завжди починати з SERPs, і працювати в зворотному напрямку, оскільки це показує, що Rankbrain вже вважає ідеальним рішенням для користувача.

Якщо ви хочете отримати будь-яку пораду або допомогу в цьому, ви можете залишити коментар або надіслати мені листа: [захищена електронною поштою]

Що таке канібалізація ключових слів?
Як змінилося ключове слово cannibalis у 2018 році?
Чому ключове слово cannibalization є проблемою?
Як змінилося ключове слово cannibalis у 2018 році?